مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

بدقولی سازمان سنجش در انتشار کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت دکتری 93

با این که قرار بود کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری93 چهارشنبه 26آذرماه منتشر شود این امر هنوز رخ نداده است.

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفتگان‌ نهايي كد رشته محلهاي مربوط به مرحله تكميل ظرفيت آزمون‌ ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1393 ، قرار بود براي داوطلبان واجد شرايط گزينش كارنامه‌اي حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده براي مصاحبه و در سهميه مربوط تنظيم و از طريق سايت اينترنتي اين سازمان در چهارشنبه مورخ 26/9/93 منتشر شود.

گفتنی است این کارنامه شامل نمره مصاحبه داوطلب در هریک از کد رشته ها و نمره نهایی حاصل از تاثیر هفتاد درصدی این نمره و سی درصد ازمون کتبی است. سازمان سنجش اعتراض داوطلبان به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری را به بعد از انتشار این کارنامه موکول کرده است.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. ؟ گفت:

  من از سنجش در مورد تاخیر در انتشار کارنامه سوال کردم.
  جواب دادن که اینبار نیازی به انتشار کارنامه نیست! روال مثل قبل بوده است!!
  یعنی چی نیازی نیست؟! ما حتی در صورت انتشار کارنامه هم از صحتش نیستیم چه برسه به اینکه همون کارنامه هم در میان نباشه!!..

 2. عاشق زبان انگلیسی گفت:

  خوش قولی دیگه به خاطره ها پیوسته

 3. علم اطلاعات و دانش شناسی گفت:

  سلام چرا این دفعه سنجش تناقضات و ناهماهنگیهایی در کارش داشت. نتیجه اعلامی تکمیل ظرفیت را در صفحه قدیمی مربوط به نتایجه نهایی اولیه دکترای در مردادماه امسال پیاده سازی کرده بود و تاکنون هم همان روال برقرار است . و الان نیز کارنامه را معطل نموده .به نظر شما امکانش هست در اعلام نتایج با توجه عجله ای که داشته ان اشتباهاتی رخ داده باشد و فکر میکنید تاخیرشان بابت چی باشه ممنونم این سایت هم اگر جوابی دارد ما را مطلع نماید چون من از نتیجه خودم با توجه به اینکه تاحدودی از طریق دانشگاه خودم اطلاع داشته ام جای سوال دارم