مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی دکتری روانشناسی ابن یمین

خرید پستی بسته مقاله نویسی و کتاب مصاحبه دکتری

در راستای آمادگی داوطلبان برای حضور موثر در مصاحبه های دکتری سراسری و آزاد، بسته جامع مقاله نویسی و کتاب راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری در فروشگاه اینترنتی سایت عرضه گردید.

1- بسته جامع آموزش مقاله نویسی

بسته جامع آموزشی الکترونیکی مقاله نویسی، با عنوان “آموزش گام به گام مقاله نویسی” به همت دکتر محمدحسين رضازاده تهیه شده است. این بسته آموزشی شامل 5 دی وی دی، مشتمل بر 76 کلیپ آموزشی و 20 ساعت آموزش مالتی مدیاست.

قابلیت نصب بر روی ویندوزهای XP و 7

این مجموعه آموزشی بسته ای کامل برای افرادی است که می خواهند یک مقاله نویس موفق باشند. برای مشاهده سرفصل های تفصیلی بسته آموزشی اینجا را ببینید.

article-package

بسته آموزشی مقاله نویسی یک بسته جامع و کامل است که همه چیزهایی را که یک محقق برای یافتن موضوع ، نگارش طرح اولیه ، تحقیق و تدوین مقاله و در نهایت ارسال و گرفتن اکسپت مقاله به آن نیاز دارد در برگرفته است.

این بسته به گونه ای است که از یک سو تمام اطلاعات لازم را در اختیار محققین تازه کار می گذارد و از سوی دیگر با مطالب جدید و توجه به نکات ریز برای کسانی هم که تجربه نگارش و چاپ مقالات را داشته اند مفید خواهد بود.

در این مجموعه، آموزش مقاله‌نویسی به صورت مرحله به مرحله صورت گرفته و نکات کاربردی در رابطه با مقاله‌نویسی با توضیحات کامل مطرح شده است و سپس ارائه مثال‌هایی در رابطه با مطالب تئوریک مطرح شده، موجب هر چه شفاف‌تر شدن آنها شده است.

تمرین‌های کاربردی جهت تسلط به مباحث مطرح شده ارائه شده است.

همچنین مطالب به صورت مناسبی دسته‌بندی شده که دسترسی آسان به بخش‌های مورد نیاز را فراهم می‌کند.

مطالب ارائه شده به صورت سی دی های تصویری و قابل استفاده در رایانه است و توضیحات مدرس همراه با پاورپوینت های زیبا برای توضیح مطالب به کار گرفته شده است.

این مجموعه مطالب زیر را در بر می گیرد:
· تشریح کامل اجزای مقاله و نحوه نگارش آنها (عنوان، مقدمه، مرور ادبیات، تحلیل یافته ها، نتیجه گیری، چکیده، منابع و …)
· تشریح کامل فرآیندهای پنجگانه مقاله نویسی و گامهای هر مرحله (شامل طراحی مقاله، نگارش مقاله، انتخاب مجله و ویرایش آن، ارسال مقاله و بازنگری مقاله)
· به همراه معرفی و آموزش نرم افزارهای رایج ارجاع دهی (EndNote) و نرم افزارهای واژه پرداز برای مقاله نویسی
· تمرکز بر مهمترین عوامل مردود شدن مقالات توسط نویسندگان فارسی زبان
· منطبق با سطوح مختلف مقاله اعم از ISI، ISC، علمی پژوهشی و علمی ترویجی
· حاوی مثالهای متعدد از نگارش نادرست مقالات و روشهای اصلاح آنها
· شامل تکنیکهای مختلف برای تسریح در فرآیند مقاله نویسی و پذیرش آن

· شامل بیش از 200 نکته کلیدی در مراحل مختلف مقاله نویسی

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر  با شماره 02177479040 تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید پستی این بسته آموزشی کلیک کنید.

خرید پستی

درباره نگارنده: آقای دکتر محمدحسين رضازاده مهريزي:

  • چاپ مقالات متعدد در مجلات ISI و بيش از ده‌ها مقاله كنفرانس بين‌المللي و نیز تدوين كتب ‌مختلف
  • برگزاری كارگاه‌هاي متعددي در زمينه مهارتها و اصول مقاله‌نويسي در داخل و خارج از کشور ( اسپانیا و…)
  • فارغ‌التحصيل دكتراي سياست‌گذاري علم و تكنولوژي از دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه صنعتي شريف
  • كارشناسي ارشد پژوهش در مديريت از دانشكده مديريتESDAE
  • كارشناسي ارشدMBA از دانشگاه صنعتي شريف
  • ليسانس مهندسي برق از دانشگاه صنعتي شريف
  • عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد در دانشگاهVU University of Amsterdam هلند
  • داور مدعو مجلاتي همچون فصلنامه سياست علمي كشور و چندين كنفرانس بين‌المللي (مانندECIS و(OLKC
  • مدرس و مشاور مديريت دانش در شركتهاي مختلف خصوصي و سازمان‌هاي دولتي ايران

 

 2- کتاب راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری

کتاب  راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری ، نوشته دکتر محمدی فارسانی و همکاران، حاصل چندین سال تجربه مولفان در تدریس و مشاوره به داوطلبان دکتری و برگزاری کارگاه های مختلف مصاحبه دکتری در نقاط مختلف کشور است.

این کتاب به طور جامع به  مصاحبه دانشگاه های وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی پرداخته  و برای داوطلبان آزمون های دکتری سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و نیز متقاضیان دکتری بدون آزمون استعداد درخشان قابل استفاده است.

article-package

مطالب کتاب به گونه ای است که بسیاری از مسائلی که داوطلبان ورود به مقطع دکتری می بایست پیش از برگزاری مصاحبه ها فرا گیرند و در آنها تبحر پیدا کنند و همچنین نکاتی که باید در جلسه مصاحبه رعایت کنند و حتی اقدامات لازم بعد از جلسه مصاحبه را در بر گرفته است . این مسائل از توضیحات کلی در خصوص نگارش مقاله و نوع امتیاز دهی به مقالات مختلف در مصاحبه و نیز معرفی آزمون های مختلف زبان و نحوه کسب امتیاز در آنها تا ریز ترین مسائل مورد توجه در روز مصاحبه را شامل می شود و باعث شده با وجود فاصله زمانی تا برگزاری مصاحبه ها، مطالعه آن برای داوطلبان موثر و مفید باشد.

با هدف یاری داوطلبان در کسب نمره زبان، به همراه کتاب یک دی وی دی ارائه گردیده که در بر گیرنده منابع آزمون های زبان داخلی شامل MSRT ، TOLIMO ، آزمون زبان دکتری ، آزمون MHLE و آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی  است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر  با شماره 02177479040 تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید پستی این کتاب کلیک کنید.
خرید پستی

در صورت تمایل به  خرید همزمان محصولات،  پس از کلیک بر روی لینک های داده شده، گزینه “لیست محصولات” را انتخاب کرده و محصولات دیگر را هم به سبد خرید خود اضافه نمایید.

 

 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر