مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

حضور رشته های جدید در آزمون دکتری ۹۵

مدیر کل برنامه‌ریزی و تحصیلات تکمیلی وزارت علوم :  چند رشته جدید در مقطع دکتری مورد تایید وزارت علوم قرار گرفت.

عبدالرحیم نوه ابراهیم  در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران گفت: در شورای عالی که در ۱۸ بهمن ۹۳ برگزار شد، مقرر شد در کنار حذف برخی از رشته‌ها، رشته‌های جدید در دفترچه کنکور ۹۶-۹۵ وارد شود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه این رشته‌های جدید چه تعداد هستند اظهار داشت: تعداد این رشته‌ها ۱۵ رشته است که قبلا در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و در دانشگاهها مقرر شد که وارد شود.
نوه ابراهیم تصریح کرد: اکثر این رشته‌ها در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد بوده که از جمله آنها می‌توان به آموزش ریاضی در مقطع دکتری و راه‌آهن گرایش کنترل در مقطع دکتری اشاره کرد.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. پرویز می‌گه:

    دفترچه کنکور ۹۵-۹۶ یعنی سال آینده هم کنکور نیمه متمرکزه و به دانشگاه ها واگذار نمی شه؟ دوستان کسی اطلاع داره از کنکور سال آینده؟

درج نظر