مدرسان شریف کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن کنفرانس بین المللی ایده های نوین درمهندسی ، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی فرصت ها و چالش ها در مدیریت ، اقتصاد و حسابداری نفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کتابخانه فرهنگ

حضور رشته های جدید در آزمون دکتری 95

مدیر کل برنامه‌ریزی و تحصیلات تکمیلی وزارت علوم :  چند رشته جدید در مقطع دکتری مورد تایید وزارت علوم قرار گرفت.

عبدالرحیم نوه ابراهیم  در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران گفت: در شورای عالی که در 18 بهمن 93 برگزار شد، مقرر شد در کنار حذف برخی از رشته‌ها، رشته‌های جدید در دفترچه کنکور 96-95 وارد شود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه این رشته‌های جدید چه تعداد هستند اظهار داشت: تعداد این رشته‌ها 15 رشته است که قبلا در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و در دانشگاهها مقرر شد که وارد شود.
نوه ابراهیم تصریح کرد: اکثر این رشته‌ها در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد بوده که از جمله آنها می‌توان به آموزش ریاضی در مقطع دکتری و راه‌آهن گرایش کنترل در مقطع دکتری اشاره کرد.
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. پرویز گفت:

    دفترچه کنکور 95-96 یعنی سال آینده هم کنکور نیمه متمرکزه و به دانشگاه ها واگذار نمی شه؟ دوستان کسی اطلاع داره از کنکور سال آینده؟

درج نظر