مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

پذیرش طلاب در مقطع دکتری تبلیغ سال 94

مرکز آموزشهای تخصصی تبلیغ از روحانیون و طلاب علاقمند در مقطع سطح چهار (دکتری) تبلیغ حوزه  علمیه ثبت نام می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، مركز آموزش‏هاي تخصصي تبليغ حوزه علميه قم از دارندگان مدرک سطح سه (کارشناسی ارشد)  برای تحصیل در مقطع سطح چهار (دکتری ) تبلیغ ثبت نام می کند. اولویت ثبت نام نیز برای دارندگان سطح سه همچنین فارغ التحصیلان مراکز تخصصی اعلام شده است.

ثبت نام علاقمندان نیز از طریق سایت مرکز آموزشهای تخصصی تبلیغ www.tth.ir  انجام شده و تا تاریخ 25  اسفند ادامه خواهد داشت، موفقيت در آزمون ورودي و مصاحبه علمي،‌ مهارتي و تلبس دائم به لباس مقدس روحانيت از شروط ثبت نام اعلام شده است

مواد آزمون نیز کتاب مکاسب : بیع تا خیارات، اصول کتاب کفایه: المقصد الثامن فی تعارض الادله و الامارات و الاجتهاد و التقلید، جزء 23  تفسیر المیزان ، محاضرات فی الالهیات تالیف آیت الله العظمی سبحانی همچنین کتاب  فن خطابه استاد ملا نوری اعلام شده است و آزمون ورودی نیز در 24 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش مهر، هم اکنون 25 مرکز تخصصی در رشته های متنوع مانند تفسیر ، اخلاق ، مهدویت ، حقوق، کلام ، تبلیغ دارای مجوز فعالیت از مرکز مدیریت حوزه علمیه هستند ، همچنین 5 موسسه آموزش عالی حوزه های حوزوی نیز در رشته های مختلف آموزش طلاب علاقمند به تحصیل در رشته های تخصصی را برعهده دارند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

دیدگاه ها بسته شده اند.