مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

انتشار کارت آزمون دکتری ۹۴ از روز سه شنبه

کارت شرکت در  آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۱۳۹۴  از روز سه شنبه ۱۲ اسفند بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا ، با بیان اینکه در این آزمون ۲۰۱ هزار و ۵۶۳ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: از این تعداد ۸۷ هزار و ۴۸۷ نفر زن و ۱۱۴ هزار و ۷۶ نفر مرد هستند.

وی در مورد مهلت اخذ کارت آزمون اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۴ و برگه راهنما از روز سه‌شنبه ۱۲ اسفند، لغایت پنجشنبه ۱۴ اسفندماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرارداده می‌شود و داوطلبان ضرورت دارد در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام خانوادگی و نام، کدملی و تاریخ تولد یا اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری پس از مشاهده کارت نسبت به پرینت کارت اقدام نمایند.

*نحوه اصلاح نقایص کارت آزمون

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: هر داوطلب باید پس از دریافت پرینت کارت نسبت به اطلاعات مندرج در کارت بررسی لازم را انجام دهد تا در صورتی که مغایرتی در بندهای ۱ تا ۶ و ۹ تا ۱۸ مشاهده نمودند برای اصلاح موارد مذکور تا ۱۵ اسفند منحصرا به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.

توکلی در ادامه در مورد مغایرت در بندهای ۳ و ۷ توضیح داد: چنانچه داوطلبان نسبت به بندهای ۳ و ۷ (جنسیت و معلولیت) مغایرتی مشاهده نمودند لازم است در تاریخ چهارشنبه ۱۳ یا پنجشنبه ۱۴ اسفندماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه ذی‌ربط مراجعه و موضوع را پیگیری نمایند تا مشکل برطرف شود.

وی همچنین درخصوص بندهای ۱۲ و ۲۱ اظهار کرد: درخصوص بندهای ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچ‌گونه تقاضایی پذیرش نمی‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: هر داوطلب با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورود به آزمون و آدرس حوزه امتحانی که در این کارت ذکر شده است، حوزه امتحانی خود را شناسایی کند.

توکلی در مورد نقص مربوط به عکس کارت نیز توضیح داد: چنانچه کارت ورود به جلسه فاقد عکس باشد یا عکس روی کارت دچار اشکالاتی از جمله عدم مهر روی کارت، تار بودن عکس و… باشد، داوطلب ضروری است در تاریخ ۱۳ و ۱۴ اسفندماه ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه ذی‌ربط مراجعه و موضوع را پیگیری نمایند.

وی با بیان اینکه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۴ در صبح روز جمعه ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود، افزود: این آزمون برای پذیرش دانشجو در ۲۵۰ کد رشته امتحانی، ۷ گروه آزمایشی، ۵۱ شهرستان، ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح در کلیه حوزه‌ها آغاز می‌شود و نیم ساعت قبل از برگزاری درهای حوزه امتحانی بسته خواهد شد لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درها در جلسه حاضر باشند.

توکلی در مورد مقررات حضور در حوزه امتحانی نیز اظهار کرد: هر داوطلب باید برای حضور در جلسه امتحانی، پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار را ارائه نماید و همچنین از آوردن وسایل اضافی شامل هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی و محاسباتی از قبیل تلفن همراه، پیجر، ماشین‌حساب، کیف و ساک دستی، جزوه و… اکیدا خودداری نمایند. بدیهی است به همراه داشتن هر کدام از موارد مذکور به عنوان تخلف تلقی شده و با فرد به عنوان یک متخلف برخورد می‌شود.

وی افزود: بخشی از قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری، در اطلاعیه توزیع کارت ورودی دکترای نیمه متمرکز ۹۴ که هم‌اکنون روی سایت سازمان سنجش قرار دارد و همچنین در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۴ اسفندماه و پیک سنجشی که روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه منتشر می‌شود، ذکر شده است.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵۹)

 1. پردیس سال 91 علامه تشکر از مدیران سایت می‌گه:

  سلام و خدا قوت
  من یکی از قبولیهای ۹۱ علامه هستم که اون وضعیت سخت (بحث پردیس) براشون پیش آمد. بدینوسیله از شما و زحماتتون که خیلی مثمر ثمر بود، تشکر میکنم. موفق باشید انشاءالله.

 2. تغذیه دام می‌گه:

  سلام الناز و ن من هم تغذیه دام شرکت کردم. شما پارسال شرکت کردید؟ میدونید حدودا چند تا شرکت کننده داره و با چه درصدی میشه قبول شد؟

  • الناز _ تغذیه می‌گه:

   سلااااام بله من شرکت کرده بودم پارسال
   حدود ۱۰۰۳ نفر شرکت کننده بود پارسال و سال قبلش هم همین تعداد بوده تقریبا
   درصدا هم بستگی به سختی کنکور داره
   مثلا پارسال که خیلی اسون بود با تخصصیه ۴۵_۶۰ قبول شده بودن ولی سال قبلش که سخت تر بود تخصصیا حدودا ۳۵_۴۰ بود
   واینم بگن زبان و استعداد و معدلم خیییلی تاثیر داره
   چون من پارسال تخصصیام خوب بود ولی زبانم خوب نبود فقط برای شبانه و پردیس مصاحبه دعوت شدن که اونم نرفتم مصاحبه ;)

 3. ژنتیک می‌گه:

  منم کارتمو گرفتم انشالله به حق امام رضا آخرین کارت کنکورمه و امسال به بهترین شکل نتیجه میگیرم … دوستان مشهدی مارو فراموش نکنین. همتون موفق و سربلند باشید. یا حق

 4. امیر می‌گه:

  راستش من خیلی خوندم حدود یکساله می خونم الان هیچی یادم نمیاد بیشتر کتابها را تا ۳ یا چهار دور خوندم خیلی می ترسم

  • س.م می‌گه:

   سلام
   نگران نباشید. همه شرایطشون مثل شماست و این روزها فکر می کنند هیچی یادشون نیست. خود من تقریباً نا امید نا امید هستم. ولی مطمئن باشید با اعتماد به نفس و حفظ آرامش، سر جلسه همه اطلاعاتی که کسب کردید رو به یاد میآرید.

   • مونس می‌گه:

    سر جلسه یادتون میاااااااااد
    یک حس طبیعی برای همه است که فک می کنن یادشون رفته.
    با این حرف هااسترس نگیرید
    بالاخره ی فرقی با اونی که اصلا نخونده دارید.

 5. 88 می‌گه:

  من کارتم رو گرفتم…….توکل به خدا…
  رشته ام فیزیک ه
  ظاهرا شرایط مثل پارسال است،دو دفترچه تخصصی و زبان -استعداد.

 6. h می‌گه:

  بچه ها برای من خیلی دعا کنید, من تمام تلاشم رو کردم بقیه رو به خدا سپردم.

 7. عطیه می‌گه:

  دوستان روی کارت آزمون کد ملی رو بدون صفر زدن؟

 8. میلاد می‌گه:

  واسه همتون از خدای بزرگ بهترین ها رو ارزو دارم ایشالا که همه به خواستون برسید
  توکلتون به خدا باشه…
  هرچند که کنکور سال بعدی که ما میخایم بدیم تغیرکرد وهیچیش معلوم نیست به نظرم کنکور به این شیوه بهتره سال بعد فقط استعداد وزبان میگیرن که این دو به تهنایی اصلا به درد نمیخوره وشانس قبول شدن از سال بعد خیلی کمتر میشه….

 9. کنکوری جان می‌گه:

  سلا. بچه ها من که دارم تست های سال گذشته رو نگاه می کنم بعضی از جوابا تو کتاب یه چیزی هست ولی توی کلید سوالات یه چیز دیگه!

  کلید ممکنه اشتباه داشته باشه؟

 10. فیزیو می‌گه:

  سلام دوستان امیدوارم به کمک خدا همگی در آزمون امسال موفق باشید. منو هم لطفا دعا کنید.

 11. فرزانه. شیمى می‌گه:

  سلام
  دوستان شیمی الی فکر میکنید امسال جند تا تست طیف دو بعدی باشه!!
  بارسال٣ تا بود !!!
  من نخوندم
  ارزش خوندن تو این وقت باقیمونده رو داره ؟خیلی وقت میبره خوندنش؟!!!

 12. مریم می‌گه:

  سلام دوستان
  من امسال شرکت کردم اما هیچی نخوندم
  امیدوارم همه موفق باشید
  برای منم خیلی دعا کنید
  هم تحصیل و هم زندگی و کار خوبی داشته باشیم.
  ألا بذکر الله تطمئن القلوب

 13. س.م می‌گه:

  سلام
  من دیشب خواب دیدم رتبه ام ۱ شده :-)
  اصولاً خواب های من همیشه برعکس اتفاق میفته. فقط امیدوارم رتبه ام یکجوری نشه که توی کادر کارنامه جا نشه و بزنه بیرون! :-)
  خدایا خودم و بچه های اینجا رو به خودت سپردم :-)
  آرزوی موفقیت برای همه دارم، هم اونهایی که خیلی خوندن و هم اونهایی که مثل من کمتر خوندن :-)

 14. یه دوست- ارتباطات می‌گه:

  سلام به همه
  لحظات خوش پایان تلاش به کامتون
  تلاش + اطمینان به مصلحت دانی خدا = آرامش
  ارامش برا همه چی تو زندگی نه فقط کنکور
  من امسال آزمایشی شرکت میکنم قسمت نشد بخونم
  امیدوارم همه موفق باشین
  شاد باشین
  روز خوش

 15. sadra می‌گه:

  دینامیک ارتعاشات کنترل مشخص نشد آخرش کنترل میدن یا نه؟! حداقل مدرن یا کلاسیک

 16. مینا می‌گه:

  سلام . من دو سال گذشته خوندم و به مرحله مصاحبه هم رسیدم اما قبول نشدم امسال شرکت کردم اما دیدم به هر حال قبولم که بشم باز باید با همون افراد سال قبل مصاحبه بدم و نتیجه اش از الان معلومه برا همین طی دو ماه گذشته هیچی نخوندم با خودم گفتم خداجون دو سال خوندم مصلحت نبود که قبول شم امسال نخونده میرم سرجلسه با همون اطلاعات قبلیم اگه مصلحته قبول شم خودت یاری کن .الان که اینطوری فکر میکنم اینقدر راحتم که حد نداره . در ضمن من کارمند تحصیلات تکمیلی دانشگاه هستم اینقدر دانشجویان دکتری برای امتحان جامع و پایان نامه اذیت میشن که گاهی اوقات مرد ۴۰ ساله چشماش پر از آب میشه اما اشکش رو پنهون میکنه به نظر من که افرادی مثل من که ۴۰ سال یا بیشتر سن دارن نباید دچار این استرسها بشن برای سلامتی شون ضرر داره باید میدون رو برای جوانتر ها باز کنن اینطوری برای جامعه مفید تره .موفق باشید

 17. سعیده می‌گه:

  سلام با ارزوی سلامتی و طول عمر برای همگی و موفقیت در ازمون دکترا لطفا برای من وهمسرم دعا کنید

 18. آیهان آموزش زبان می‌گه:

  دوستان آموزش زبانی خسته نباشید. آماده اید؟ استرس دارید؟ منکه ریلکس ریلکسم. خیلی هم خوندم. منتظر رتبه خوبم. لطفا نظرهاتونو بگین. موفق باشید.

 19. امیدوار می‌گه:

  برای همه عزیزانی که امسال سخت تلاش کردند تا اخرین سد کنکور را بشکنند آرزوی توفیق و سلامتی دارم سعی کنید در تمام مراحل زندگی حضور خدا در زنگییتان را لمس کرده و به او توکل کنید مطمئن باشید که خدا همیشه بهترین ها را برایتان رقم خواهد زد حتی اگر در برهه ای از زمان سرنوشتتان مطابق خواسته هایتان نباشد این جمله را همیشه با خود تکرار و باور داشته باشید که شما تلاش خود را کرده و اینجاست که بقیه مسیر را بایستی به دستان پرتوان پروردگار بسپارید. هرجا که خدا را حامی و پشتیبان خود قرار دهید قطعاٌ پیروز خواهید شد

 20. علیرضا می‌گه:

  سلام دوستان
  من هفته پیش خیلی استرس داشتم ولی این هفته انگار نه انگار…
  نمیدونم این خوبه یا بد….

 21. سودا می‌گه:

  راستی زبان و اسعتداد نمره منفی داره

 22. سودا می‌گه:

  سلام دوستان
  استرس و یاد نموندن مطالب یه مساله عادی برای همه اونایی هست که خوندیم
  انشاالله همه اونایی که خوندیم قبول میشیم
  من تو آزمونای مدرسان شرکت کردم و دیدم اصلا اینجوری که آدم فکر میکنه چیزی یادش نمیاد نیست.سر جلسه یه خاطر جو آزمون و تستی بودن سوالا میان یاد آدم…

 23. raha می‌گه:

  سلام.دوستان زبان و استعداد نمره منفی داره یا نه؟

 24. باستان شناسی می‌گه:

  برا هم دعا کیم من توسل کردم به امام رضا ازش خواستم که بهممون کمک کنه التماس دعا

 25. رضا می‌گه:

  مکانیک جامداتی نبود من آماده تست زدنم

 26. مژده می‌گه:

  ای بابا!بچه ها توروخدا اینقدر استرس نداشته باشین و به همدیگه هم تلقین منفی نکنید
  من خودم استرس گرفتم والا

 27. کنکوری جان می‌گه:

  «ما شاءَ الله لا حَولَ وَ لا قوَّهَ إلّا باللهِ العَلِیِّ العَظیم»

 28. مریم می‌گه:

  سلام
  بچه ها دعا کنین منم قبول شم
  خیلی زحمت کشیدم.
  همتونو دوستون دارم.

  • کیومرث می‌گه:

   منم مثل شما زیاد زحمت کشیدم امیدوارم شما هم قبول بشید برا همه کسای که زحمت کشیدن دعا میکنم
   ما شاءَ الله لا حَولَ وَ لا قوَّهَ إلّا باللهِ العَلِیِّ العَظیم

 29. پریسا می‌گه:

  من احساس میکنم هیچی یادم نیست حالا که دارم مرور میکنم همه چی جدید نمیدونم چرا اینجوری شده

  • masoud می‌گه:

   برین مساله حل کنین بعد از رو مساله مرور کنید و خلاصه هاتونم خلاصه تر کنید که بشه فرضا ۵ تا برگه.براساس همین مساله ها (که سوالات سالای قبلا)با یک تیر دو نشون زدین.

  • ماری می‌گه:

   منم همینجوریم ولی واسه ازادم هیچی یادم نمیومد ولی سر جلسه همه چی یادم اومد
   حالا درسته سراسری خیلی سخت تره ولی مطمینم بریم سر جلسه همه چی یادم میاد
   ضمن اینکه سراسری یه ازمون مفهمومیه و زیاد ب خوندن بستگی نداره کیفیت خوندنه ک فقط جواب میده

 30. masoud می‌گه:

  اقا من یه سوال داشتم.من دو درس ارشدمو کامل خوندم از رو رفرنسا با حل مساله و سوالات سال قبل.زبان و استعدادم در حد متوسط رو به پایین.دو درس کارشناسی رو با حذف کردم.آیا امیدی هست؟؟

  • س.م می‌گه:

   سلام
   امید که همیشه هست، نگران نباشید.
   در کنکور رتبه مهم است و شما از جایگاه خود در بین دیگر هم رشته ای هاتون بیخبرید، پس با انرژی سر جلسه حاضر شوید.

   • masoud می‌گه:

    دوست عزیز من ۶۰ درصد یکی از درسا کارشناسی هم خوندم خلاصه کردم اما نرسیدم مساله حل کنم.به نظر شما رو استعداد و درسای ارشدام تمرکز کنم بهتر نیست؟

 31. الناز _ تغذیه می‌گه:

  وااااای قلب م
  چرا انقد اطلاعیه ی کارت ازمونو میزنین :)
  البته از طرفی همو خوبه شوک ازمون یه ذره یه ذره وارد میشه, تا روز ازمون رفع میشه ایشالاااا….

 32. بهروز می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  می خواستم راجع به درصد دروس کسانی که برای مصاحبه قبول شدند کمی اطلاعات کسب کنم،رشته من مهندسی مکانیک- تبدیل انرژیه
  درصد قبولی شرکت کننده ها هم چقدره تو این رشته بتونید بهم اطلاعات بدید ممنون میشم

 33. محمد می‌گه:

  حیف که امسال نشد خودم رو آمده کنم و تو آزمون موفق بشم- ولی به جاش خدا یه موفقیت دیگه نصیبم کرد که فکر می کنم به بیشتر از دکتری به ارزه

 34. adel می‌گه:

  سلام.
  منم این احوالات شما رو تو کنکور ۹۲ داشتم. استرس و نگرانی. خدا رو شکر اون سال قبول شدم و الان ترم ۴ هستم .
  ولی مطمئن باشن دوستان هر کسی که تلاش و زحمتش رو کشیده نتیجشو حتما میبینه.
  با آرزوی موفقیت.

درج نظر