مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

امکان اصلاح معدل داوطلبان آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۴

امکان اصلاح معدل های دوره های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ فراهم گردید.

به گزارش پی اچ دی تست ، معدلهای مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان (معدل مدرک کارشناسی و معدل مدرک کارشناسی‌ارشد)، براساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبت نام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده است.لذا داوطلبان لازم است معدلهای مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصره های ذیل بررسی و چنانچه داوطلبی در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور (۹۳/۹/۱۶  لغایت ۹۳/۹/۲۶) موفق نشده است که معدل مقطع کارشناسی‌ارشد خود را بنا به دلایلی در فرمهای اینترنتی ثبت نام درج نماید، میتواند با مراجعه به سایت سازمان و ورود به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نماید.

بدیهی است در غیراینصورت قبولی آن دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار میگیرند لغو شده و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

تبصره۱- فارغ التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن‌دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۹۳/۹/۱۶ (زمان ثبت‌نام برای شرکت آزمون) موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شده و دانش‌آموخته تلقی گردیده ، باید معدلهای مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان با معدل‌های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

تبصره۲- دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ فارغ التحصیل شده و یا تا ۹۴/۶/۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، در مرحله پرینت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند نسبت به ویرایش معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱) در قسمت ویرایش اطلاعات کارت مذکور اقدام نمایند.

تبصره۳- آندسته از داوطلبانی که دوره تحصیلی مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته بوده، باید میانگین معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل کارشناسی مندرج در کارت ورودی یکسان باشد. در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۶)

 1. محمد می‌گه:

  بنظرتون دکترا۹۵ تغییر میکنه یعنی دیگه سال اینده ازمون اسفند برگزار میشه یا نه ؟چطور تغییر میکنه

 2. محمد می‌گه:

  با سلام بنده ارشد سلولی ومولکولی کردستان هستم با معدل ۱۶٫۲۱بدون نمره پایان نامه ومعدل کارشناسیم۱۷٫۳۳هس بنظرتون چطوره واسه مصاحبه بعد پایان نامه من کار گیاهی با اینکه من سلولی هستم برا مصاحبه مشکلی پیش نمیاد

 3. نگران می‌گه:

  دوستان کسی می دونه من معدلم رو چطوری باید حساب کنم؟

  من دفاع کرده ام ولی نمره پایان نامم ثبت نشده. در ترم دوم دو درس رو هم افتادم ولی بار دوم پاس کردم. آیا نمره اونا هم در معدل حساب هست؟

  واحد درسی + واحد پایان نامه+ واحد سمینار+ واحد افتاده

  • الناز _ تغذیه می‌گه:

   اره عزیزم همش حساب میشه
   مثلا اگه کلا ۳۲ واحد باید میگذروندی بعد ۴ واحدشو افتادی میشه , هر درس ضرب در واحدش در اخر همه با هم جمع میشه تقسیم بر ۳۶
   واحدای سمینارو پایان نامه و درس افتاده و نیفتاده باهم جمع میشه

   • نگران می‌گه:

    توی معدل هر ترم حساب شده

    مثلا معدل کل تا ترم سوم توی کارنامه برام اینطوری حساب شده:

    معدل ترم اول + معدل ترم دوم+ معدل ترم سوم تقسیم بر ۳

    ولی اگه همه نمره واحدها رو ضرب در واحدشون کنم تقسیم بر ۳۶ عددش با روش بالا فرق می کنه.

    من نمی دونم کدومو باید بنویسم؟

    • الناز _ تغذیه می‌گه:

     باید هر درس رو ضربدر واحد کنی
     بعد جمع کنی همه رو
     در اخر تقسیم بر کل واحدا که پایان نامه و سمینارو درسای گذرونده و افتاده شاملش میشه …
     هیچوقت برای معدل ترمارو باهم جمع نمیکنن, واحدارو باهم جمع میکنن, حتما اشتباه متوجه شدی ;)

     • نگران می‌گه:

      آخه معدل ترم اولم+ معدل ترم دوم تقسیم بر ۲ شده معدل کلم تا ترم دوم

      و معدلم ترم اول+ معدل ترم دوم + معدل ترم سوم تقسیم بر ۳ شده معدل کلم تا ترم سوم

      توی کارنامم اینجوری زده :(

 4. سارا می‌گه:

  تا کی وقت هست؟

 5. محمد می‌گه:

  باسلام آیا معدل بدون نمره پایان نامه ارشد باشد یا نمره پایان نامه هم حسابه

 6. حسابدار می‌گه:

  دوستان عزیز لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید، مدیریت محترم سایت هم اگر اطلاع دارند خواهشا راهنمایی بفرمایید، ایا ویرایش معدل از ۱۲ شروع خواهد شد؟

 7. پیمان می‌گه:

  موقع گرفتن کارت امکان ویرایش هست؟
  الان که چنین گزینه ای ندارد

درج نظر