مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان مصاحبه ۴ رشته دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

زمان و مکان مصاحبه  رشته های مدیریت دولتی- تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی، مدیریت دولتی- مدیریت تطبیقی و توسعه، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع- برنامه ریزی و مدیریت تولید دوره دکتری پژوهش محوردانشگاه آزاد اعلام شد .

به گزارش پی اچ دی تست ، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده برای مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۴ رشته شامل: مدیریت دولتی- تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی، مدیریت دولتی- مدیریت تطبیقی و توسعه، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع- برنامه ریزی و مدیریت تولید در سایت اعلام شده است.

علوی فاضل افزود: پذیرفته شدگان می بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

وی در ادامه گفت: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در این مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، لازم است استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و به تایید استاد راهنمای جدید برساند.

علوی فاضل در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۷)

 1. mina می‌گه:

  سلام برای ثبت نام در دکترا پژوهش محور چه زمانی باید ثبت نام کرد؟

 2. مدیریت دولتی ق به دانشجو می‌گه:

  شما مدیریت دولتی چه گرایشی هستید؟!!!

 3. مدیریت دولتی ق می‌گه:

  ای خدا،همه رفتن مصاحبه،دغدغه ها شده،اعلام نتایج،من هنوز اندر خم یه کوچه ام…،منتظر زمان مصاحبه ام.
  دیگه نامید شدم که منو به مصاحبه دعوت نمیکنن،نمیدونم چی کار کنم.اینقدر نامیدو مستاصل شدم،و از چک کردن سایت واقعا دچار فرسایش روحی شدم.
  شما رو بخدا یکی راهنمایی کنه من چی کار کنم؟!!!!روابط عمومی،استاد راهنما،دانشگاه خودم،…..هیچ کس چیزی نمیدونه
  همه رشته ها اعلام شده،فکر نکنم رشتهای مونده باشه،به جز مدیریت دولتی،گرایش منابع انسانی،
  فکر کنم اعلام نمیکنن……..

 4. بابک می‌گه:

  سلام دوستان

  ۱- می شه بجای گروه ساعت ۸ با گروه ساعت ۱۴ برم ؟
  ۲- می شه بجای ساعت ۸ گروه خودم ساعت ۱۰ برم ؟

 5. محمد خان می‌گه:

  من ۲۷ام رفتم مصاحبه. رشته هوش مصنوعی. استادمم باهام بود. میگه ۱۲ مقاله داشتم الکی گیر دادن پراکندگی موضوع داری شما و این اصلا خوب نیست…
  استادم گفت این مشکل پیش میاره واسم و ممکنه قبول نشم :(

 6. عابدی می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان ،جو مصاحبه بسیار خوب بود و کادر اداری-اجرایی معاونت سنجش از جمله اقای دکتر یوسفی ، آقای زینلی و آقای رضایی برخورد بسیار خوبی داشتند و با تمام توان استرس مصاحبه شوندگان را کم می نمودند.خدا قوت

 7. دکترالناز می‌گه:

  سلام دوستان شما که صبر کردید بازم صبر کنید اعلام میشه نگران نباشید

 8. دانشجو می‌گه:

  با سلام خدمت مسئولین گرامی . تقاضا دارم اگر زحمتی نیست لطف کنید بعد از دو سه ماه که گذشته بقیه رشته های دعوت به مصاحبه رو اعلام کنید.که بقیه دانشجوها هم از این وضعیت نا معلوم خلاص بشوند.

  • مدیریت دولتی ق می‌گه:

   روزی چند بار سایت و چک میکنم،واقعا عجیبه که چند تا گرایش یه رشته اعلام بشه،چند تاش نشه؟!!!!!!!
   مگه اساتید گروه مدیریت نباید وقت مصاحبه بزارن،؟!!نگرانم ،بقیه را اصلا اعلام نکنن

 9. دانشجو می‌گه:

  با سلام بر شما . من هم مدیریت دولتی هستم و از این همه بی برنامگی ناراحت هستم که به فکر دانشجو ها نیستند.

 10. دانشجو می‌گه:

  با سلام به دوستان عزیز . از آنهایی که دسترسی به جایی و یا اطلاعاتی دارند خواهشمندم که در رابطه با اعلام دعوت به مصاحبه بقیه رشته ها (مدیریت دولتی و…)پرس و جو کنند . با تشکر از همه

  • مدیریت دولتی ق می‌گه:

   من هم مدیریت دولتی،کرایش منبع انسانی هستم،چند بار زنگ زدم روابظ عمومی،میگن اعلام میشه،واقعا مسخرست که یک رشته بعضی گرایشها اعلام نشده،خیلی استرس دارم

 11. دانشجو می‌گه:

  با سلام خدمت مسئولین گرامی.چرا زمان دعوت به مصاحبه بقیه رشته ها(مثل مدیریت دولتی و کلیه گرایش ها) رو اعلام نمیکنید. که بقیه دانشجوهاهم وضعیتشون مشخص بشه.

درج نظر