مدرسان شریف کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و حسابداری دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال خرداد ماه 94

معاون سنجش و پذیرش  دانشگاه آزاد اسلامی  از آغاز ثبت نام آزمون زبان آیلتس خرداد 1394  از 31 فروردین ماه  خبر داد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه سي و يكم فروردین ماه آغاز شد.

علوی فاضل گفت: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون روز شنبه 23 خرداد ماه سال 94 در تهران به آدرس: انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، پلاک 303 ، برگزار خواهد شد.نتایج این آزمون در روز شنبه ششم تيرماه از طریق results.ielts.org اعلام می شود.

معاونت سنجش و پذیرش تأكيد کرد: درخصوص انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغيير ماژول از آكادميك به جنرال و بالعكس پس از ثبت نام قطعي تنها پيش از بازه زماني 35 روز مانده به تاريخ كتبي امكان پذير است.

علوي فاضل درخصوص برنامه گسترش برگزاري آزمون هاي آيلتس گفت: در حال حاضر معاونت سنجش و پذيرش در پي آن است كه تعداد واحدهاي برگزار كننده آزمون هاي آيلتس و EPT را افزايش دهد، بطوريكه هر داوطللب بتواند بدون پرداخت هزينه اضافه براي سفر به شهرهايي كه در آنها اين آزمونها برگزار مي گردد، در شهر خود يا نزديك به محل سكونت شركت كند.

وي در پاسخ به اين سوال كه هم اكنون كدام واحدها برگزاركننده آزمون آيلتس هستند، خاطرنشان كرد: در حال حاضر در شهرهاي تهران، همدان، اصفهان،دزفول، شيراز، كرمانشاه و رشت برگزار مي شود و اين روند رو به توسعه ادامه دارد. لازم به ذكر است آزمون فعلي فقط مخصوص تهران است.

وی در پایان گفت: متقاضیان محترم برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس های 66348862- 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر