مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

آغاز ثبت نام آزمون EPT اردیبهشت ماه

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از شروع  ثبت نام آزمون زبان  EPT  این دانشگاه از 13 ارديبهشت ۱۳۹۴ خبر داد.

به گزارش پی اچ دی تست، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز يكشنبه مورخ 13/2/94 آغاز شد و تا روز يكشنبه 20 ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت ept.iauset.com اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش درخصوص گسترش مراکز برگزاری آزمون EPT گفت: ما در پی آن هستیم که تا حد امکان رفاه داوطلبان را فراهم کرده و از تردد آنها و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری بعمل آوریم.

براین اساس واحدهای برگزارکننده آزمون EPT را از سال گذشته افزایش داده و در حال حاضر واحدهای اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شيراز و تهران این آزمون را برگزار می کنند. لذا داوطلبان می توانند با توجه به نزدیکی به محل زندگی خود در هریک از واحدهای موردنظر شرکت کنند.

علوی فاضل درخصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون EPT در روز 25 ارديبهشت ماه سال 94 برگزار خواهد شد که داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از آغاز آزمون در واحدهای مربوطه حضور بهم رسانند.

علوی فاضل گفت: برای آندسته از داوطلبانی که علاقمند به آماده سازی جهت شرکت در آزمون های دوره بعد هستند، می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی EPT به آدرس: تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک 303 ، جهت ثبت نام اقدام کنند.

وي در پايان گفت: چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردي داوطلب وجود داشته باشد در جلسه آزمون نمي توانند حضور بهم رساند

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. آزمون ept گفت:

  برای دوستانی که میخوان آزمون بعد رو شرکت کنن آزمون EPT که 25 اردیبهشت برگزار شد 140 دقیقه زمان داشت 45 سوال مربوط به واژگان بود مابقی 100 سوال هم مربوط به گرامر و درک مطلب بود

 2. آوا.میکروبیولوژی گفت:

  لطفا راهنمایی کنید
  من که دانشجوی دکتری نیستم و نمره این آزمون و واسه مصاحبه احتیاج دارم قسمت
  شماره دانشجویی و دانشگاه در قسمت ثبت نام چی باید بنویسم؟؟؟؟؟؟

 3. افشین گفت:

  راس میگه! چرا در شهر کرمانشاه- که پایتخت غرب کشور محسوب می شه- آزمون ept بر گزار نمی شه!؟

 4. شاکی گفت:

  سلام
  چرا در شهر کرمانشاه که مرکزیت غرب کشور رو داره و کلانشهره حوزه برگزاری آزمون نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!