مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  نگاره

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 94 از ساعت 18 امروز

نتايج انتخاب رشته آزمون دكتري تخصصي نيمه متمركز 94 ساعت 18 امروز 14 ارديبهشت بر روي سايت سازمان سنجش قرار ميگيرد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه کوتاه  خود آورده است: به اطلاع داوطلبان آزمون دكتري مي رساند اسامي معرفي شدگان به مصاحبه آزمون دكتري سال 1394 در ساعت 18 امروز دوشنبه 14 ارديبهشت در سایت این سازمان  منتشر خواهد شد.

همچنین دکتر حسین توکلی در گفت و گو با  ایسنا، گفت: فهرست اسامی ۳۰ هزار و ۶۱نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت که ۱۲هزار و ۲۳۸نفر آن ها زن و ۱۷هزار و ۸۲۳نفر آن ها مرد هستند،برای شرکت در مصاحبه تخصصی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۴امروز اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد:در این آزمون ۵۶هزار و ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند که از این تعداد ۴۰هزار و ۳۰۴داوطلب انتخاب رشته نموده اند و از تعداد ۴۰هزار و ۳۰۴ داوطلب انتخاب رشته کننده،۳۰هزار و ۶۱داوطلب(۷۴/۵۹درصد) به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی و حداکثر در پنج کدرشته محل به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معرفی می شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود:هریک از معرفی شدگان ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی که همراه با اسامی آن ها روی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه تخصصی و سیر مراحل گزینش به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مراجعه نمایند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  1. هليا. ادبيات فارسي گفت:

    سلام. آقا بيام لطفا سوال منو هم جواب بديد. به طور متوسط جند روز بعد از اعلام نتايج انتخاب رشته جلسات مصاحبه شروع ميشن؟