مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

محرومیت پذیرفته شدگان نهایی دکتری ۹۴ از آزمون دکتری سال آینده

داوطلبانی که در مصاحبه ها شرکت کرده  و به عنوان پذیرفته نهایی معرفی شوند مجاز به شرکت در آزمون دکتری ۹۵ نیستند.

به گزارش پی اچ دی تست ، آن‌ دسته از داوطلبانی که در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) شرکت و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره دکتری سال ۱۳۹۴ (اعم از دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیر انتفاعی و یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ نخواهند بود.

لازم به ذکر است که داوطلبانی که به هر دلیل بعد از انجام مراحل مصاحبه، قصد انصراف از این مرحله را دارند، می‌بایست حداکثر تا یک هفته بعد از تاریخ مصاحبه درخواست کتبی خود را مبنی بر انصراف از این مرحله به دانشگاه و موسسه آموزش عالی مربوط ارائه نمایند، تا از اعلام نمره مصاحبه برا ی آنان از طرف دانشگاه به سازمان خودداری گردد، بدیهی است بعد از اعلام نمره مصاحبه به این سازمان اقدامی صورت نخواهد پذیرفت و طبیعتاً بعد از اعلام نتایج نهایی در صورت قبولی حق شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ را نخواهند داشت.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۰)

 1. امین می‌گه:

  سلام دوستان من شبانه قبول شدم نرفتم. آیا در هر دو نوبت(اسفند و آبان) آزمون ۹۵ نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. معصومه می‌گه:

  با سلام بچه ها من از طریق کنکور دانشگاه همدان روزانه قبول شدم و ثبت نام کردم و از طریق بدون کنکور با استفاده از سهمیه استعداد درخشان تبریز قبول شدم به نظر شما می توانم از همدان انصراف بدهم و به تبریز بروم یا نمی توانم؟خواهشمندم جواب صد درصد بدهید

 3. محسن می‌گه:

  سلام دوستان عزیز

  من اگر در مصاحبه ی دکترا استعداد درخشان قبول شم اما نرم واسه استعداد درخشان سال بعد و همچنین حضور در آزمون دکترا سال بعد چی میشه؟ممنون

 4. لللل می‌گه:

  سلام
  مگه نمیگن سال دیگه ازمون وجود نداره و سنجش ازمون نمیگیره

 5. مسعود می‌گه:

  با سلام .کسی از دوستان از شهریه پردیس خودگر ان دانشگاه شهید بهشتی ب،ای رشته های علو خبری داره؟وضعیت اعتبارمدرکش به چه شکلیه؟

 6. ناهید می‌گه:

  سلام من خبر نداشتم جواب آزمون اومده اول بارم بوده که شرکت کردم اطلاعات میدم کارنامه ام نمیاد باید چکارکنم که بفهمم قبول شدم یا نه؟

 7. غزل می‌گه:

  سلام
  کی میدونه سه ستاره در قسمت ستون نتیجه چیه؟

 8. غزل می‌گه:

  سلامو بچه هاعلامت سه ستاره یعنی قبول

 9. محمد می‌گه:

  من شبانه و پردیس قبول شدم به نظرتون اگه مصاحبشون نرم محروم می شم

 10. حسین می‌گه:

  سلام
  یک سوال متفاوت ولی مشابه سوال آقا امیر
  اگر کسی از طریق استعداد درخشان پذیرفته بشه و نخواد که ثبت نام بکنه آیا از آزمون سال ۹۵ محروم میشه

 11. امیر می‌گه:

  سلام، من یک سوال داشتم که تا حالا کسی جوابم را نداده است:
  پذیرفته شدگان نهایی آزمون ۹۴ میتوانند در صورت انصراف از تحصیل در پذیرش بدون آزمون(استعداد درخشان) سال ۹۵ شرکت کنند؟
  یعنی این محرومیت فقط شامل آزمون سال بعد است یا پذیرش بدون آزمون را هم شامل میشود؟

درج نظر