مدرسان شریف کنفرانس علمی بین المللی چالش های علوم اجتماعی و تجارت کتاب مصاحبه دکتری کارگاه استعداد تحصیلی دکتری 97 وکیلی نیکفال

محرومیت پذیرفته شدگان نهایی دکتری 94 از آزمون دکتری سال آینده

داوطلبانی که در مصاحبه ها شرکت کرده  و به عنوان پذیرفته نهایی معرفی شوند مجاز به شرکت در آزمون دکتری 95 نیستند.

به گزارش پی اچ دی تست ، آن‌ دسته از داوطلباني كه در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) شركت و پس از گزينش نهايي در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي دوره دكتري سال 1394 (اعم از دوره هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پيام نور، غير انتفاعي و يا پرديس خودگردان) قرار گيرند، مجاز به شركت در آزمون دكتري سال 1395 نخواهند بود.

لازم به ذکر است که داوطلباني كه به هر دليل بعد از انجام مراحل مصاحبه، قصد انصراف از اين مرحله را دارند، مي‌بايست حداكثر تا يك هفته بعد از تاريخ مصاحبه درخواست كتبي خود را مبني بر انصراف از اين مرحله به دانشگاه و موسسه آموزش عالي مربوط ارائه نمايند، تا از اعلام نمره مصاحبه برا ي آنان از طرف دانشگاه به سازمان خودداري گردد، بديهي است بعد از اعلام نمره مصاحبه به اين سازمان اقدامي صورت نخواهد پذيرفت و طبيعتاً بعد از اعلام نتايج نهايي در صورت قبولي حق شركت در آزمون دكتري سال 1395 را نخواهند داشت.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۰)

 1. امین گفت:

  سلام دوستان من شبانه قبول شدم نرفتم. آیا در هر دو نوبت(اسفند و آبان) آزمون 95 نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. معصومه گفت:

  با سلام بچه ها من از طریق کنکور دانشگاه همدان روزانه قبول شدم و ثبت نام کردم و از طریق بدون کنکور با استفاده از سهمیه استعداد درخشان تبریز قبول شدم به نظر شما می توانم از همدان انصراف بدهم و به تبریز بروم یا نمی توانم؟خواهشمندم جواب صد درصد بدهید

 3. محسن گفت:

  سلام دوستان عزیز

  من اگر در مصاحبه ی دکترا استعداد درخشان قبول شم اما نرم واسه استعداد درخشان سال بعد و همچنین حضور در آزمون دکترا سال بعد چی میشه؟ممنون

 4. لللل گفت:

  سلام
  مگه نمیگن سال دیگه ازمون وجود نداره و سنجش ازمون نمیگیره

 5. مسعود گفت:

  با سلام .كسي از دوستان از شهريه پردیس خودگر ان دانشگاه شهید بهشتی ب،ای رشته های علو خبری داره؟وضعيت اعتبارمدركش به چه شکلیه؟

 6. ناهید گفت:

  سلام من خبر نداشتم جواب آزمون اومده اول بارم بوده که شرکت کردم اطلاعات میدم کارنامه ام نمیاد باید چکارکنم که بفهمم قبول شدم یا نه؟

 7. غزل گفت:

  سلام
  کی میدونه سه ستاره در قسمت ستون نتیجه چیه؟

 8. غزل گفت:

  سلامو بچه هاعلامت سه ستاره یعنی قبول

 9. محمد گفت:

  من شبانه و پردیس قبول شدم به نظرتون اگه مصاحبشون نرم محروم می شم

 10. حسین گفت:

  سلام
  یک سوال متفاوت ولی مشابه سوال آقا امیر
  اگر کسی از طریق استعداد درخشان پذیرفته بشه و نخواد که ثبت نام بکنه آیا از آزمون سال 95 محروم میشه

 11. امیر گفت:

  سلام، من یک سوال داشتم که تا حالا کسی جوابم را نداده است:
  پذیرفته شدگان نهایی آزمون 94 میتوانند در صورت انصراف از تحصیل در پذیرش بدون آزمون(استعداد درخشان) سال 95 شرکت کنند؟
  یعنی این محرومیت فقط شامل آزمون سال بعد است یا پذیرش بدون آزمون را هم شامل میشود؟

درج نظر