مدرسان شریف کتاب مصاحبه دکتری سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی مدرسان شریف نیکفال کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی

تمديد مجدد پذيرش بدون آزمون دکتری 94 دانشگاه علم و صنعت ایران

فراخوان پذيرش بدون آزمون در دکتری تخصصی  سال 1394 دانشگاه علم و صنعت ایران  بار دیگر  تا 22 اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد باتوجه به درخواست های متعدد داوطلبان مبنی بر تمدید مجدد مهلت ثبت نام ، زمان نام نویسی برای پذیرش از طریق آیین نامه برگزیدگان علمی در این دانشگاه حداکثر تا پایان روز 22 اردیبهشت ۱۳۹۴  تمدید گردید.

گفتنی است ، پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد جهت ورود بدون آزمون در مقطع دکتری مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه و تایید سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‏پذیرد

متقاضیان گرامی جهت دریافت فراخوان پذیرش این دانشگاه می توانند به لینک زیر مراجعه فرمایند:

فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون سال ۹۴ دانشگاه علم و صنعت ایران

آیین نامه جدید1 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۰)

 1. در انتظار دکتری گفت:

  دوستان من ثبت نام کردم و شماره پرونده گرفتم ولی مجدد ک می خوام اطلاعات رو تکمیل کنم ارور می ده، کسی همچین مشکلی نداشته؟ممنون.

 2. 786 گفت:

  سلام
  ببخشید بازهم دانشگاه ازادیها نمیتونن ثبت نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. افشین گفت:

  سلام. این 70 نمره برای دانشجویان ترم چهارم زیاد نیست؟ چرا دارن کاری انجام میدن فکر همه رو نمیکنن. الان ما پایان ناممون میشه مقاله کرد فعلا؟ اگر حداقل قیدی در این رابطه میذاشتن خوب بود.

  سپاس

 4. مهندس مکانیک گفت:

  بچه ها میدونید زمان مصاحبه بعد از با آزمونها میشه یا قبلش؟

 5. * گفت:

  دوستانی که ثبت نام کردند اگر موافقید همه درخواست بدیم که مثل دانشگاه تربیت مدرس که برای مقالات تا 14 خرداد مهلت داده، اونا هم ی مهلتی رو تعیین کنند که فرصت بیشتری برای دریافت پذیرش مقاله داشته باشیم، خیلی از ماها مقالات در دست داوری داریم که تکلیفش شاید تا یک ماه دیگه معلوم بشه.

درج نظر