مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه معارف اسلامی

مهلت ثبت‌ نام آزمون ورودی مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی، دانشگاه معارف اسلامی تا 31 خرداد ماه 1394 تمدید شد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، دانشگاه معارف اسلامی از بین خواهران و برادران واجد شرایط برای ورود به مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی ثبت‌نام می‌کند.

بنابراین گزارش ثبت‌نام این دانشگاه از تاریخ 10 اردیبهشت آغاز شده و قرار بود تا پنجم خرداد ماه امسال ادامه داشته باشد که با توجه به استقبال صورت گرفته مهلت ثبت‌نام تا 31 خرداد 94 تمدید شد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مقطع و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.maaref.ac.ir مراجعه کنند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. سمیرا گفت:

  من رشته الهیات گرایش علوم قرآن و حدیث در دانشگاه سراسری هستم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟؟؟ ممنون جواب بدید

  • دانشگاه قم گفت:

   دوست عزیز شرایط رو از سایتmaaref.ac.ir مطالعه بفرمایید. پذیرش از بین طلابه یا اینکه باید عضو هیات علمی معارف با مجوز تدریس معارف باشن. خلاصه من همیشه به امید باز شدن دریچه ای برای ورود دانشگاهیان اخبار سایتشون رو رصد میکنم اما خبری نیست در ضمن با یک واسطه از یکی از مسیولین دانشگاه شنیدم که کارایی لازم رو نداره

 2. میثم گفت:

  در شرایط پذیرش به هیچ عنوان قانونی تحت شرط معدل 17 به بالا قید نشده و این امر خیلی خوبه و افرادی که به هر دلیلی نتوانستند معدل خود را به 17 برسنانند اما سوابق علمی و پژوهشی مناسب و کیفیت پایان نامه مناسبی دارند می توانند شرکت کنند. ای کاش تمام دانشگاه ها اینگونه پذیرش داشتند.