مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه معارف اسلامی

مهلت ثبت‌ نام آزمون ورودی مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی، دانشگاه معارف اسلامی تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، دانشگاه معارف اسلامی از بین خواهران و برادران واجد شرایط برای ورود به مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی ثبت‌نام می‌کند.

بنابراین گزارش ثبت‌نام این دانشگاه از تاریخ ۱۰ اردیبهشت آغاز شده و قرار بود تا پنجم خرداد ماه امسال ادامه داشته باشد که با توجه به استقبال صورت گرفته مهلت ثبت‌نام تا ۳۱ خرداد ۹۴ تمدید شد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مقطع و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.maaref.ac.ir مراجعه کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. سمیرا می‌گه:

  من رشته الهیات گرایش علوم قرآن و حدیث در دانشگاه سراسری هستم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟؟؟ ممنون جواب بدید

  • دانشگاه قم می‌گه:

   دوست عزیز شرایط رو از سایتmaaref.ac.ir مطالعه بفرمایید. پذیرش از بین طلابه یا اینکه باید عضو هیات علمی معارف با مجوز تدریس معارف باشن. خلاصه من همیشه به امید باز شدن دریچه ای برای ورود دانشگاهیان اخبار سایتشون رو رصد میکنم اما خبری نیست در ضمن با یک واسطه از یکی از مسیولین دانشگاه شنیدم که کارایی لازم رو نداره

 2. میثم می‌گه:

  در شرایط پذیرش به هیچ عنوان قانونی تحت شرط معدل ۱۷ به بالا قید نشده و این امر خیلی خوبه و افرادی که به هر دلیلی نتوانستند معدل خود را به ۱۷ برسنانند اما سوابق علمی و پژوهشی مناسب و کیفیت پایان نامه مناسبی دارند می توانند شرکت کنند. ای کاش تمام دانشگاه ها اینگونه پذیرش داشتند.

درج نظر