مدرسان شریف کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و حسابداری دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

بررسی رشته محل‌های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تعیین تکلیف رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد تا پایان شهریور ماه 94 خبر داد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت:گزارش وزارت علوم به اين کمیسیون حاکی از آن است که از ۱۵۰۰ رشته محل دکتری این دانشگاه تنها ۸۰۰ رشته محل مجوز اخذ کرده‌اند و بررسی رشته محل‌های این دانشگاه ادامه دارد.

محمد مهدی زاهدی افزود: وزارت علوم در این گزارش عنوان کرده است که تا شهریور بررسی مابقی رشته محل ها انجام و نتایج قبل از شروع سال تحصیلی اعلام می شود.

زاهدی گفت: بدون شک در رشته هایی که مجوز نداشته باشند برای مهر دانشجو پذیرش نخواهد شد و مجلس با توجه به نقش نظارتی خود این موضوع را رصد می کند. تلاش ما این است که تا حد ممکن از رشد کمی و غیراصولی در دانشگاه های کشور جلوگیری شود.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر