مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

بررسی رشته محل‌های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تعیین تکلیف رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد تا پایان شهریور ماه ۹۴ خبر داد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت:گزارش وزارت علوم به این کمیسیون حاکی از آن است که از ۱۵۰۰ رشته محل دکتری این دانشگاه تنها ۸۰۰ رشته محل مجوز اخذ کرده‌اند و بررسی رشته محل‌های این دانشگاه ادامه دارد.

محمد مهدی زاهدی افزود: وزارت علوم در این گزارش عنوان کرده است که تا شهریور بررسی مابقی رشته محل ها انجام و نتایج قبل از شروع سال تحصیلی اعلام می شود.

زاهدی گفت: بدون شک در رشته هایی که مجوز نداشته باشند برای مهر دانشجو پذیرش نخواهد شد و مجلس با توجه به نقش نظارتی خود این موضوع را رصد می کند. تلاش ما این است که تا حد ممکن از رشد کمی و غیراصولی در دانشگاه های کشور جلوگیری شود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر