مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

برگزاری صد و یکمین دوره آزمون تولیمو در شهر زنجان

 ثبت نام صد و یکمین دوره آزمون زبان تولیمو آغاز و شهر زنجان به فهرست حوزه های امتحانی  این آزمون اضافه  گردید.

به گزارش پی اچ دی تست ؛ سازمان سنجس آموزش کشور طی اطلاعیه ای از اضافه شدن حوزه های برگزاری آزمون تولیمو خبر داد . در این اطلاعیه آمده است : بنا بر اعلام مرکز المپیاد علمی ـ دانشجویی و امور آزمون‌های بین‌الملل سازمان سنجش آموزش کشور، علاوه بر حوزه‌های برگزاری آزمون تولیمو، برای نخستین بار این آزمون در شهر زنجان نیز برگزار می‌شود.
دکتر بهروز کاوه ئی رئیس مرکز المپیاد علمی ـ دانشجویی و امور آزمون‌های بین‌الملل سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به منظور رفاه حال داوطلبان ، برای نخستین بار حوزه امتحانی شهر زنجان نیز به حوزه‌های امتحانی آزمون تولیمو اضافه شده است و در روز پنج شنبه ۲۳ مهرماه،علاوه بر حوزه‌های برگزاری تولیمو برای نخستین بار آزمون تولیمو در شهر زنجان نیز برگزار می‌شود.
متقاضیان برای ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
گفتنی است که ثبت‌نام در این آزمون که صد و یکمین دوره آزمون تولیمو است ، از روز پنج شنبه (۲۲ مرداد ماه) آغاز شده است. پیش از این، آزمون تولیمو در یازده حوزه امتحانی برگزار می گردیدکه با افزوده شدن حوزه شهر زنجان، تعداد حوزه‌های برگزاری این آزمون به ۱۲ حوزه رسید.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر