مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری ۹۴

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۴ خواهشمندیم به موارد زیر توجه فرمایید.

۱-دریافت اخبار جذب هیأت علمی: در صورت تمایل به دریافت اخبار جذب هیأت علمی دانشگاه های سراسری و آزاد می توانید ایمیل خودر ا در باکس زیر ثبت نمایید تا این اخبار به ایمیل شما ارسال گردد.

ایمیل خود را وارد کنید:

پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.

۲- انتقال تجربیات: پی اچ دی تست آمادگی دارد تجربیات دوستان را از طریق مصاحبه حضوری یا تلفنی و قرار دادن متن مصاحبه ها بر روی سایت به داوطلبان سال جاری انتقال دهد. لطفا رتبه و رشته خود را به همراه شماره تماس در بخش نظرات همین مطلب درج فرمایید تا با شما تماس گرفته شود. ( این نظرات فعال نخواهد شد )

۳- شکرانه: از شما دعوت می کنیم به شکرانه قبولی خود در این آزمون با کیلک بر روی این لینک و کمک به موسسه محک یاریگر کودکان وطن باشید.
برای تمام کاربران عزیز آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۰۵)

  1. میثم تبدیل انرژی می‌گه:

    دوستان من پردیس علم و صنعت و علوم تحقیقات قبول شدم.به نظرتون کدوم رو برم؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید

  2. نگین می‌گه:

    سلام دوستان
    منم هنوز دفاع نکردم. ۲۱ ثبت نامم هست ولی دفاعم ۲۵ میشه. به نظرتون دانشگاه اصفهان قبول میکنه بدون مدرکی دال بر دفاع ثبت نام کنم؟؟؟؟

درج نظر