مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

تمدید فرصت بررسی رشته محل های دانشگاه آزاد تا شهریور 95

دانشگاه آزاد تا پایان شهریور 95 فرصت دارد شرایط و هیات علمی لازم جهت رسیدن به استانداردهای مدنظر را فراهم کند.

دکتر حسن روحانی رییس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، که شب گذشته برگزار شد به دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: از کار بزرگی که در دانشگاه آزاد اسلامی انجام داده است تشکر می کنیم، چرا که این دانشگاه 40 درصد از بار آموزش عالی را از دوش دولت برداشته است. وقتی کاری به بخش غیر دولتی واگذار شود، دولت راحت تر می تواند نقش نظارتی خود را ایفا کند.

اصل کار دانشگاه آزاد اسلامی بسیار عظیم و بزرگ است

رییس جمهور افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی به همه امور مربوط یکسویه نگاه می کند، اصل کار دانشگاه آزاد اسلامی بسیار عظیم و بزرگ است که دولت نمی توانست آن را انجام دهد. این همه استاد و دانشجو نشان دهنده آن است که واقعا کار عظیمی انجام شده است.

رییس جمهور در ادامه خاطر نشان کرد: باید امر آموزش عالی را به بخش غیر دولتی بدهیم و همه دانشگاه ها باید به سوی توسعه کیفی و خودکفایی از نظر بودجه حرکت کنند.

دکتر روحانی در پایان خواستار شد: تا پایان شهریور 1395 با هماهنگی وزارت علوم ودانشگاه آزاد اسلامی برای رشته های تحصیلات تکمیلی فرصت بررسی و تکمیل کادرهیات علمی داده شود.

گفتنی است نحوه پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از سوی دانشگاه آزاد اسلامی، از موضوعات دستور کار این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

مخبر دزفولی: دانشگاه آزاد اسلامی منصفانه در جهت مسیر و اهداف تعیین شده برای آموزش عالی کشور حرکت کرده است

مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارتخانه های آموزش عالی، بهداشت و درمان و دانشگاه آزاد اسلامی به توافقاتی رسیده ایم، گفت: این توافق بر سررشته ها و محل های تدریس است تا معیارها و استانداردهای مدنظر تحقق یابد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی منصفانه در جهت مسیر و اهداف تعیین شده برای آموزش عالی کشور حرکت کرده است اگرچه هنوز در برخی زمینه ها دارای کاستی هایی در رسیدن به شرایط مطلوب است.

وی با اشاره به اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تعامل مثبت با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتقا کیفی رشته های ذیربط در خصوص کاهش ظرفیت رشته های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از 27 هزار نفر به کمتر از 10 هزار نفر، مجوزهای ارائه شده به این دانشگاه در برخی رشته های مرتبط با وزارت علوم را یاد آور شد و گفت: به این دانشگاه تا شهریور سال آینده فرصت داده شد تا در برخی رشته ها شرایط لازم را برای رسیدن به استانداردهای مورد نظر فراهم آورد.

 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. ali گفت:

  این همه تخلف دانشگاه آزاد که چند برابر ضرفیت دانشجو میگیره رو آخرش نادیده گرفتن

 2. مهدی-مهدسی کامپیوتر-هوش مصنوعی گفت:

  چه خبر بچه های هوش؟ 🙂

 3. سیامک حقوق بین الملل گفت:

  سلام دوستان
  من رشتم حقوق بین الملل
  معدلم ۱۸/۵۷
  پایان نامه ۲۰
  ۳تا مقاله آی اس آی برام ثبت کردن و ۲ تا تالیف کتاب
  زبانم نتونستم جواب بدم
  به نظرتون چون بدون آزمون بودم انتخاب اولم کرمانشاه میارم؟

 4. مشاور گفت:

  سلام دوستان از رشته مشاوره كسي هست؟اطلاعاتي از رتبه هاي سال قبل داريد؟به نظرتون با رتبه ٤٨و مصاحبه متوسط اميد قبولي هست؟

 5. روانشناس به دكتر الناز گفت:

  علوی فاضل: پذیرش دانشجو در دو نوبت مهر و بهمن ماه براساس رتبه و نمره علمی
  معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه ضمن ارائه گزارشی از اعلام نتایج آزمون‌های سراسری این دانشگاه، گفت: «نتایج آزمون ها از روز دوشنبه 16 شهریورماه اعلام خواهد شد.»
  وی افزود: «دوشنبه 16 شهریور نتایج دوره دکتری پژوهش محور، سه شنبه 17 شهریور کارشناسی ارشد، چهارشنبه 18 شهریور دکتری تخصصی با آزمون و ممتازان بدون آزمون و پنجشنبه 19 شهریور رشته‌های با آزمون اعلام خواهد شد.»
  دکتر مجتبی علوی فاضل با بیان اینکه در اعلام نتایج امسال سقف پذیرش به گونه‌ای است که کلاسی بیش از 35 نفر نخواهیم داشت، اظهار داشت: «ظرفیت کلاس‌ها با احتساب سهمیه ایثارگران و شاهد، در دوره دکتری 7 تا 10 نفر، کارشناسی ارشد 25 تا 30 نفر و در دوره های کاردانی و کارشناسی حداکثر 40 تا 45 نفر است. در همین راستا پذیرش در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه براساس رتبه و نمره صورت خواهد گرفت.»
  وی درخصوص زمان ثبت نام پذیرفته شدگان گفت: «ثبت نام از پذیرفته شدگان در دوره دکتری 21 و 22 شهریورماه، کارشناسی ارشد 23 و 24 شهریورماه و ورودی های باآزمون 25 شهریورماه انجام می‌شود.»
  معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی همچنین درخصوص تعداد رشته محل ها در استان تهران گفت: در استان تهران تعداد رشته محل های در دوره دکتری 467 و کارشناسی ارشد 1355 است.

 6. پاشا-شيمي گفت:

  با سلام خدمت دوستان
  میخواستم بدونم من با رتبه٨١ با سهمیه ایثارگران دعوت به مصاحبه شدم و ٣تا مقاله بین المللی داشتم،١سخنرانی تو استرالیا و ٢تا مقاله ملی که ١سخنرانی هم در دانشگاه اهر داشتم و معدلمم ١٧/٧٠ و زبانم يه مقدار ضعيف بود تو مصاحبه و کلا٩٨ نفر دعوت به مصاحبه شده بودن و ۶واحد هم دانشجو میگیره امکانش هست قبول بشم؟

 7. مدیریت دولتی گفت:

  سلام.خسته نباشید.با رتبه 240 از 270 نفر امکان قبولی در یاسوج یا شوشتر هست؟البته با مصاحبه متوسط و مقایسه با سال گذشته.متشکرم.

 8. عباس گفت:

  میرزاده خاطر نشان کرد: «طبق استانداردهای آموزشی ، ظرفیت کلاس های درسی در دوره کاردانی و کارشناسی بین 40 تا 45 نفر، کارشناسی ارشد بین 25 تا 30 نفر و دکتری تخصصی 7 تا 10 نفر است.»

 9. زیست سلولی به حقوق جزا گفت:

  باسلام و عرض خسته نباشید در رابطه با مجوز دکتری زیست سلولی مولکولی واحد مرودشت ایا امسال مهر 1394 پذیرش دانشجو انجام خواهد گرفت؟ با تشکر

  مرکز آزمون.. کلیه رشته ها با هماهنگی مجوز وزارت علوم انجام شده و هیچ نگرانی درباره انها وجود ندارد .

 10. پریا گفت:

  خب حالا تکلیف چیه؟؟؟؟حالا ما یه رشته محل بدوم مجوز قبول بشیم بریم یا نریم؟؟ شاید اصلا شهریور دیگه هم نتونست مجوز بگیره!!! حالا ما واحد بدون مجوز قبول شدیم چطور میخواییم با امکانات ش پایان نامه دکتری کار کنیم!!! چرا اینقد بی برنامه دارن عمل میکنن…چرا همیشه تاوان اشتباهات رو باید داوطلبین بیگناه پس بدن..هر سال هم ۱۵ درصد افزایش شهریه دارن

 11. حاجی گفت:

  با سلام خدمت دوستان
  من آخرین فرد دعوت شده در رشته فیزیک بودم البته گرایشم جامد هست به نظرتون با داشتن تالیف 5 کتاب و 3 تا مقاله خارجی و 4 سال سابقه هیات علمی و داشتن مدرک زبان امیدی به قبولی هست. ممنون میشم لطف بفرمائید و پاسخ بدید.

 12. زیست سلولی به حقوق جزا گفت:

  سلام میشه لینک مرکز پرسش و پاسخ رو بذارید ممنون

 13. عمران گفت:

  باسلام.به نظر شما با رتبه 45 ومصاحبه متوسط به پایین ایا امیدی به قبولی در رشته دکتری عمران با الویت شهرستان است اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارد پاسخ بدهد ممنونم .اخه خیلی استرس داریم

 14. در پاسخ به سپهر گفت:

  موافقم. گرفتن بیش ار 20 الی 30 دانشجوی دکتری اصلاً کار عاقلانه ای نیست. من روزی در یک سازمان استخدام شدم و در آن موفع بالاترین مدرک تحصیلی را داشتم اما به مروز زمان بعد از آمدن دانشگاه های علمی و کاربردی و همچنین باز کردن دوره ارشد، همه یا هم مدرک من شدند و یا دانشجوی مقطع بالاتر. ولی کاملاً مشخص است که آنچنان که باید سواد مناسبی ندارند(خصوصاً لیسانس و ارشد)… منظور اینه که جامعه قضاوت نامناسبی در مورد افرادی با تحصیلات دکتری میکنه و این اصلاً اتفاق خوبی نیست. اگر بخواهیم که یک تحلیل علمی رو این موضوع داشته باشیم. درهرم سلسله مراتب نیازهای مزلو در دو قسمت بالا ابتدا نیاز به احترام و در نهایت نیاز به خودشکوفایی در راس هرم قرار میگره. این هرم یه هرم سلسله مراتبیه یعنی اگه نیاز برآوره بشه فرد به سراغ نیاز دیگر خواهد رفت. خلاصه اینکه ما با داشتن مدرک دکتری زمانی که مورد حمایت و احترام قرارنگیریم چگونه می توانینم به خودشکوفایی برسیم. چون هرگز به واسطه داشتن مدرک دکتری قدر و منزلتی توسط دیگران برای ما حاصل نمی شود.

 15. حقوق جزا گفت:

  سلام
  پرسش زیر را همین الان از مرکز ازمون ابراز داشتم.و پاسخ ایشان صریح بود.

  سلام ایا رشته شهری خاصی در دکتری امسال حذف شده یا می شود؟

  پاسخ به شرح زیر می باشد: خیر/

 16. محمد حسين گفت:

  سلام دوستان من صنايع غذايي هستم
  رتبه ام 37 آخرين قبول شده 250
  مصاحبه نسبتا خوب
  انتخاب اولم علوم و تحقيقات و انتخاب دومم تهران شمال و انتخاب هاي بعد شهرستان
  اگر به جز اين دو جا قبول شم نميرم
  مي خواستم بدونم اگر من در اين دو جا قبول نشم و شهرستان قبول شم مي تونم ثبت نام کنم و بعدش در تکميل ظرفيت دوباره اين دو جا رو انتخاب کنم يا اگر قبول نشدم ثبت نام نکنم صبر کنم اين دو جا اعلام تکميل ظرفيت کنن برم . اگر کسي اطلاع داره جوا بده لطفا . سپاسگزارم

  • حقوق جزا گفت:

   سلام
   همین سوال رو امروز از مرکز ازمون پرسیدم
   گفتن که ضوابطش بعدا مشخص میشه
   اما اون چیزی که مشخص هست اینه که بنظرم باید به مرکز ازمون اعلام کنید که علیرغم ثبت نام در واحد دانشگاهی خواهان شرکت در تکمیل ظرفیت هم هستید
   یا اینکه همه دوستان با هم این مطالبه را از دانشگاه ازاد داشته باشیم

  • پریا گفت:

   خب طبق بخشنامه معاون آموزشی دانشگاه آزاد تا 30 دی فرصت داریم که ثبت نام کنیم بدون پرداخت شهریه ثابت ترم های قبل…من خودم که مهر پذیرفته بشم برا ترم بهمن میرم ثبت نام میکنم…

 17. زینب گفت:

  دوستان گرامی، به نظر شما واحدهای علوم و تحقیقات و تهران مرکز و اصفهان( خوراسگان) و نجف آباد و قزوین از لحاظ اعتباری ، رتبه بندیشون چه جوریه؟

 18. روح اله گفت:

  دوستان آخرین آغاز هفته هست که در انتظار طاقت فرسا هستیم، به حق آبروی فاطمه زهرا(س) پایان هفته خوب و شادی داشته باشیم.

 19. سپهر به معماری سیستم های کامپیوتری گفت:

  اگه رییس واحد دانشگاهی موافقت کنه امکانش هست وقتی که دانشجوی دکتری هستیم هیئت علمی کننمون؟

  • معماری سیستم های کامپیوتریر به هومن گفت:

   با سلام بله البته اگر توی سامانه ثبت نام درخواست دکترا یا دانشجوی دکترا داده باشند این کار شدنی هست

  • محسن گفت:

   خیر . تنها از طریق سایت جذب این امکان هست، یه پروسه طولانی و زمان بر . مضاف بر اینکه در حال حاضر تنها دکتری تمام رو میگیرن و دانشجوی این مقطع جهت جذب بایستی از طرف دانشگاه مربوطه بورسیه بشه ، که به دلیل مشکلات مالی و وجود دکتری تمام اینکار عملا غیر ممکن به نظر میرسه .

 20. پارسا گفت:

  خدایا دیگه کاری از دست من بر نمیاد خودت کمک کن روز 4 شنبه خوشحال و شاد باشم. آمین

 21. سید ابوالفضل حسابداری گفت:

  با سلام به دوستان زمان اعلام نتایج را یک روزاعلام میکنند 18شهریور یک روز19شهریور 5شنبه ها دانشگاه آزادتعطیل است حداقل 17شهریور اعلام کنند تا فرصت برای ثبت نام داشته باشند

 22. سپهر گفت:

  دوستان نتایج بالاخره چهارشنبه میاد یا پنجشنبه؟

 23. علوم ارنباطات گفت:

  در سیستم ثبت نام واحدهای که در دفترچه اعلام شده بود که دکتری پذیرش دارند(6 واحد) تنها در واحد اردبیل کاملاً مشخصه که پذیرش ندارند،چون لیست دروس ارائه شده مربوطه به دوره ارشد. دو واحد دیگر هم (تهران شمال و شرق)دروس مقطع دکتری را ارائه دادند ولی به صراحت بیان شده که مقطع تحصیلی دکتری. ولی سه واحد یعنی تهران مرکزی،علوم تحقیقات و اصفهان در لیست ارائه شده دروس، مقطع دکتری امده است. این به این معنا است که سه واحد پذیرش دارن و دو واحد دیگر در ابهام به سر میبرند.

 24. mehdi گفت:

  سلام دوستان من یه سوال خیلی مهم دارم.من شنیدم کسی که نفر اول دوره کارشناسی ارشد بوده از نظر معدل و دکترا هم همان واحد قبول بشه تخفیفی برای شهریه دکترا در نظر می گیرند ایا این صحت داره؟

 25. هومن به معماری سیستم های کامپیوتری گفت:

  سلام دوست عزیز.
  ممنون میشم راهنمایی کنی. اینکه معدل فارع التحصیل های واحدهای جامع در 1.07 ضرب میشه قبلا بوده و برای جذب هیات علمی الانم هست؟
  و دیگه اینکه بین واحد های تهران مرکز و قزوین شما کدوم رو از نظر اعتبار و سطح علمی بهتر می دونید؟

 26. حمید گفت:

  روزی 100 بار سایت پی اچ دی تست رو باز میکنم از استرس!!!

 27. مینا به مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  سلام. اهواز پارسال دکترا پذیرفت ولی گفتن امسال نمیخواد اون چیزی که شما تو سایت دیدید برنامه ترم سه دکترا بود.

 28. رضا ریاضی کاربردی گفت:

  سلام.دوستان یه سوال داشتم،رشته ریاضی کاربردی سال قبل تا چه رتبه ای رو قبول کردند،آیا سال قبل تو تکمیل ظرفیت هم ریاضی کاربردی و برداشتن؟

 29. دریا گفت:

  سلام خواهشا جواب بدین اگر ترم اول دکتری مدرک زبان آیلتس بگیریم تا دو سال اعتبار داره یا تا طول 4 سال دکتری اعتبار داره

 30. روح اله گفت:

  دوستان روز شمار معکوس ایام هفته:
  آخرین جمعه انتظار اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد94 واقعا طولانی و استرس زا و خسته کننده

 31. ایرج گفت:

  سلام. یه سوال داشتم. اگر کسی همون ترم اول مدرک زبان بگیره تا پایان دوره دکتری قابل قبوله یا نه.اگه قبول نیست اعتبارش چقده؟

 32. قابل توجه رشته حسابداری گفت:

  دوستان عزیز حسابداری منتظر پذیرش واحدهای جدید نیز باشید. مثلا علوم تحقیقات اصفهان (خوراسکان) تو دفترچه نبود اما قراره واسه مهرماه دانشجو بگیره.چون جزء واحدهای مجوز دار هم هست

 33. رحمان گفت:

  بچه ها کسی از رتبه واحدها خبر داره؟ منظورم اینه که مثل دولتیها ، واحدهای آزاد هم رتبه بندی شدن؟

  • معماری سیستم های کامپیوتریر گفت:

   سلام بله دوستم
   رتبه بندی دانشگا های آزاد به این ترتیب هستش
   1_مرکز دانسگاه ازاد
   2_واحد کوچک دانشگاه آزاد
   3_واحد بزرگ دانشگاه آزاد
   4_واحد خیلی بزرگ دانشگاه آزاد
   5_واحد جامع دانشگاه آزاد
   پایین ترین ارزش شماره یک و بالاترین ارزش مورد شماره پنج
   به عنوان مثال دانشگاههای علوم تحقیقات تهران،دانشگاه نجف آباد، دانشگاه قزوین، دانشگاه اراک جزه دانشگا های جامع هستند که حتی برای مثال معدل این واحدها در 1.07ضرب می شود

 34. اعصاب خورد گفت:

  دوستان تبریک عرض می کنم.
  شما نگران مجوز و این گونه مباحث نباشید.دعا کنید که به امید خدا دانشگاه محبوبتان قبول شوید و مثل یه دانشجوی دکترا کیفو کتابو کارت بانکی را با آرامش بردارید و به دانشگاه محل قبولی برویدو درستان را بخوانید.
  مدیران دانشگاه آزاد خودشان میدانند چکار کنند. دانشگاهی که در یک کمسیون تصمیم بر تجمیع واحد های علوم تحقیقات میگیرد و آب از آب تکان نمیخورد حالا هم میداند با هر شرایط احتمالی چگونه واکنش لازم را نشان دهد که دانشجو راضی تر شود.
  والسلام

  • محمد حسين گفت:

   درود بر شما واقعا همينطوره

  • سعید/ مدیریت IT گفت:

   {دانشگاهی که در یک کمسیون تصمیم بر تجمیع واحد های علوم تحقیقات میگیرد…}
   تاسیس واحد مختلف علوم و تحقیقات در شهرهای مختلف با مصوبه وزارت علوم نبود. برای همین مجبورشان کردند در واحدهای استانی ادغام کنند. البته دانشگاه آزاد هم به خاطر کم کردن از هزینه های مدیریتی و پرسنلی در شهرستانها تن داد به این دستور. پس یک تصمیم کاملا داوطلبانه نبوده این کار.

 35. پردیس گفت:

  سلام بچه ها یه سوال
  بین پردیس علامه رشته علوم سیاسی که شروع تحصیل بهمن ماه است و آزاد یکی از واحدهای تهران کدوم رو انتخاب می کنید؟؟؟
  شهریه آزاد ۴۸ میلیون . علامه ۶۰ میلیون‌.

  • رها گفت:

   شهريه ازاد را اشتباه نوشتيد 60تومان وبيشتر ميشه
   من به شخصه پرديس دانشگاههاي دولتي تهران را به ازاد ترجيح ميدهم اگر پرديس كيش شريف بود من ميگفتم ازاد را انتخاب كن چون شهرستان رفتن ارزش نداره ولي پرديس تهران يه چيز ديگه هستش باز هم خودتون هر انچه كه به نفع خودتون ميدونيد

   • رضا گفت:

    به نطر من تمام پردیسهای دولتی حتی شهرستانها از آزاد تهران هم بهتر هستند به دو دلیل
    1- استاد کافی دارند
    2- کلاسها نهایت نهایت 7 نفر هستند

    • مهدی - جامعه شناسی گفت:

     شما بین پردیس دورافتاده ترین شهر ایران و علوم تحقیقات تهران میری پردیس؟!؟
     دوست من لطفا مطلق و متعصبانه نظر ندیم

  • سعید/ مدیریت IT گفت:

   من شک نمی کردم در پردیس علامه

   • پردیس گفت:

    تو مدرک عنوان پردیس قید میشه! شهریه علامه تقریبا ۱۲ میلیون بیشتره! و از همه بدتر ترم دوم شروع کلاس هاست.! کل کلاس ها تو پردیس تشکیل میشه و هیچ ارتباطی با دانشکده علوم سیاسی نداریم.
    آزاد تهران بهتر نیست؟؟؟؟ هیئت علمی شدن تو آزاد بهتر نمیشه؟؟

    • آذر گفت:

     پردیس بهتره شک نکن

     • معماری سیستم های کامپیوتریر گفت:

      آقا یا خانم پردیس بنده خودم یکی از اعضای هیت علمی دانشگاه آزاد هستم دانسگاه ازاد برای هیت علمی بیشتر از مدح های دانسگاه ازاد یا دانشگاه دولتی حالا چه روزانه و چه شبانه استفاده می کنه و معمولا با مدارک دانشگاه پردیس و مجازی و بین الملل و حتی پیام نور معمولا همکاری نمی کند البته شاید موردی باشد ولی هدف اصلی دانسگاه این هستش البته من به نظر تمام دوستان احترام می گذارم و تمام مدارک برای من محترم هستند

 36. سلولی مولکولی به فرزاد گفت:

  خوشحالم که رتبتون انقدر خوبه و امیدوارم به بالاترین مدارج برسید من هم قبول شم امسال البته من هدف اصلیم کنکور وزارت بهداشت ابان ماه هستش و باورتون بشه یا نه واسه ازاد اصلا نخوندم و فقط لودیش رو که واسه امتحان وزارت بهداشت خونده بودم رو بلد بودم و ازاد رو همین طور انتحان دادم ولی دوست دارم مرودشت رو بیارم به امید خدا ببینیم چی میشه

 37. سلام دوستان معدلم19/45است و یک مقاله isc و یک کنفرانس و یک تالیف کتاب و مصاحبه هم خوب بود ایا امیدی هست و ده واحد هم انتخاب کردم

 38. مرتضی گفت:

  من ترتیب انتخاب های دوم به بعد را یادم نمیاد. راهی وجود داره که بتونم انتخاب ها مو ببینم؟؟؟

 39. حقوق جزا گفت:

  سلام دوستان یک سئوال داشتم اگه کسی در تاریخ 19 شهریور که نتایج اعلام می شود در یک رشته محل پذیرفته شود ولی خواهان پذیرش در رشته محل دیگری باشد و بخواهد در تکمیل ظرفیت شرکت کند آیا باید 21 و 22 شهریور در رشته محل اولی ثبت نام کند یا خیر ؟ ودر صورتی که ثبت نام نکند و در تکمیل ظرفیت هم پذیرفته نشود آیا پذیرش اولی از بین می رود یا خیر ؟

 40. سلولی مولکولی به رها گفت:

  ممنون رها جان از دلگرمیت و از نظرت مثبتت نسبت به شیراز امیدوارم خبر قبولیتو توی پیج ببینم و مطمینم که من و همه بچه های پی اچ دی تست از شنیدن قبولی شما خوشحال میشیم سلامت و سرزنده باشید خانم دکتر

 41. رها گفت:

  سلام
  سال93نتايج به فرم ذيل اعلام شده
  18شهريور نتايج ازمون دكتري
  26شهريور نتيجه تكميل ظرفيت اوليه
  27مهرنتيجه تكميل ظرفيت مرحله دوم
  12بهمن نتايج اعمال سهميه ايثارگران ومتاخرين سهميه
  پارسال براي شرايط بدون سهميه ها تكميل ظرفيتي نداشتيم

 42. سلولی مولکولی به رها گفت:

  رها جان به نظر شما کل رشته های دفترچه پذیرش دارند ؟من فقط یک جا رو میخوام اونم برنامه تابستان رو داره هنوز…یه خورده استرس گرفتم…من رتبم 19 بوده ولی واقعا به جز جای نزدیک شیراز جای دیگه نمیتونم برم

  • رها گفت:

   سلام مطمئن باش تمام واحدهاي دفترچه حداقل 10دانشجو ميگيرند شما هم با رتبه 19 كه تازه با نمره مصاحبه بهتر هم ميشه حتما شيراز قبول ميشي من از شيرازيها خاطرات خيلي خوبي دارم هم اتاقي هاي من در ارشد هر دو شيرازي بودند و به واقع نازنين بودند شما هم قبولي مطمئن باش

  • فرزاد گفت:

   به سلولی و مولکولی
   من سال پیش نزدیک 7ماه برای سلولی و مولکولی خوندم ولی رتبه 46اوردم و با رزومه خوبی که دارم از دانشگاه آزاد همدان قبول شدم و باید بگم سلولی و مولکولی واقعا سخت و پيچيدست و من چون دیدم به بیوشیمی بیشتر از سلولی و مولکولی علاقه دارم امسال برای بیوشیمی شرکت کردم و رتبه 3اوردم و با رزومم رتبه یک کشوری شدم و از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران قبول میشم چون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و دانشگاه آزاد شاهرود رو انتخاب کردم

 43. رها گفت:

  خبر:
  یک سری از رشته محلهای جدیدی برای مقطع ارشد و دکتری اموزشی پژوهشی به تصویب سازمان مرکزی رسیده [خارج از دفترچه] ، و در مرحله تکمیل ظرفیت برای انتخاب رشته شهر مجدد داوطلبان منتشر میشود.

 44. دکتری ساخت و تولید گفت:

  سلام؛
  آقای مشاور و دوستان عزیز من دکترای مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبول شده ام ثبت نام اولیه کرده ام ولی نمیدونم چرا تو ذهنم چالشی ایجاد شده که انصراف بدم اونم فقط به خاطر نام پردیس آن بعضی میگن اعتبار مدرکش از دانشگاه آزاد کمتره تورو خدا واقعیتو بهم بگین اگه انصراف هم بدم سال بعد حق شرکت ندارم و آزمون هم کلی تغییر کرده دچار نگرانی شدید شده ام لطفن کمک کنید
  منتظر نظرات شما هستم
  ممنون

  • نادری گفت:

   درود…من خودم آزادم ولی پردیس بهتره دوست من …اشتباه نکن

  • شاهرخ گفت:

   سلام.اسم دانشگاه صنعتی کبیر اونقدر بزرگ هست که بشه اسم پردیس رونادیده گرفت.اغلب اساتید همان اساتید روزانه دانشگاه هستن.من اگه جای شما بودم لحظه ای درنگ نمی کردم.اگه بخوای با دانشگاه ازاد مقایسه کنی بنظرم پردیس رو انتخاب کن.پردیس ها کارشون شسته رفته است ومشکلات دانشگاه ازاد رو کمتر دارند.

  • رها گفت:

   پرديس پلي تكنيك را انصراف بديد اشتباه بزرگي ميكنيد بعد از اخذ مدرك ميبينيد كه مدركتون با روزانه وشبانه فرقي نداره با قدرت وانرژي ادامه بديد راستي تبريك ويژه ميگم خدمتتون

  • سعید/ مدیریت IT گفت:

   تردید نکن. امیرکبیر حتی در پردیسهایش حدنصاب بالا گذاشته بود. برنامه ها و اساتید و … ش کاملا معلوم و روی حساب و کتابه

 45. مدیریت دولتی گفت:

  سلام به مدیریت دولتی.ایا همه 22 واحد دانشجو میگیرند؟به طور تقریبی چند نفر؟متشکر.

 46. مدیریت بازرگانی گفت:

  محض اطلاع دوستان،با گشتی که تو سیستم ثبت نام چندتا واحد زدم،تو رشته مدیریت بازاریابی(مقطع دکتری)،واحدهای ساوه،تهران جنوب و رودهن دروسی رو برای ترم پائیز 94 ارائه نداده بودن،سیستم ثبت نام قزوین و قم هم معلوم نبود با خودشون چند چندن!!!

  • روانشناس گفت:

   من هم گشتى براى رشته روانشناسى عمومى زدم. واحدهاى سمنان تنكابن رشت سارى كرج سنندج ساوه جزء واحدهاى بدون مجوز بودند كه براى ترم اول درس اراءه داده اند. اما شهركرد زرند نيشلبور إيلام بجنوردجزء بدون مجوزهايي بودند كه براى ترم جديد درسى آراءه نكرد ند.بقيه رشته محلهارا هم چك نكردم…

  • مدیریت بازرگانی گفت:

   قزوین ارائه داده اما شهرقدسم درسی ارائه نداده(حداقل من ندیدم)
   اگه همیناکه من دیدم درست باشه،تا150ک.م تهران(و غیراز قم)فقط علوم تحقیقات،تهران مرکز،تهران شمال و قزوین درسای دکتری مدیریت بازاریابی برای پائیز94 ارائه دادن

 47. مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  به مینا مدیریت آموزشی
  من چون ساکن اهواز هستم انتخاب اولم اهوازه.ولی مجوز بگیره یا نه نمیدونم.تا دو روز پیش سایتش هنوز برنامه ترم تابستونه بود.دیروز شده بود نیمسال اول 94-95 که وقتی مقطع دکتری رو انتخاب کردم مدیریت آموزشی هم جزو رشته هاش اومد…پس لابد میخواد بگیره برای ترم مهر.ظاهرا خیلی ها اهواز رو انتخاب کردن درنتیجه رقابتی میشه چون هفت تا ده نفری که رتبه ی بهتری دارن قبول میشن.شما رتبه چند هستید؟ البته رتبه بعد مصاحبه مهمه..شما هم انتخاب اول اهواز زدید درسته

 48. محمد-مدیریت دولتی گفت:

  تو مدیریت دولتی فقط واحد علوم و تحقیقات درسای ترم مهرو گذاشته و تهران مرکز و تهران شمال نزدن این ینی پذیرش(مجوز) ندارن…

 49. مدیریت دولتی گفت:

  اگرکسی تو بدون مجوز قبول بشه باید ثیت نام کنه و…تا اردیبهشت 95 که تکلیف مجوزها روشن بشه؟

 50. مهناز گفت:

  سلام
  با رتبه 100 و نمره 24 و اخرین فرد قبول 209 تهران میشه قبولید?
  مصاحبه خوب تا چه حد رتبه را جابجا میکنه?

 51. دکتر. گفت:

  سلام به مدیریت دولتی94
  شما از اطلاعات آخرین نفر قبول سال93در گرایش تطبیق و توسععه واحد کرمان خبر داری؟

 52. مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  چه پنجشنبه زیبایی خواهد بود
  وقتی بهترین ها را برای دیگران بخواهید
  افکارتان بکر است و زلال!
  افکار از جنس انرژی اند و
  انرژی، کار انجام می دهد.
  در کلام آسمانی آمده است:
  دعا قضا را بر می گرداند،
  هر چند آن را محکم کرده باشند !
  به همین سادگی ،
  کمترین مهربانی این است!
  که برای هم دعاکنیم!
  با تمام وجود،
  بهترینها را از خداوند برایتان طلب میکنم
  و یک روز از روزهای زیبای خدا را آغاز میکنیم
  آمین…

 53. مدیریت دولتی گفت:

  سلام وقت به خیر.با نمره 25/34 و رتبه 226 میشه زاهدان قبول شد؟نمره اخرین نفر قبولی مدیریت دولتی24/10 و رتبه 270 .مصاحبه متوسط رو به ضعیف.ممنون.

  • مدیریت دولتی94 گفت:

   دوست عزیز سلام.سال گذشته در مرحله تکمیل ظرفیت نمره کل و رتبه کل آخرین نفر قبول شده در واحد زاهدان به ترتیب 23/39 و 312 بود.البته امسال رقابت شدید تره و نمرات کتبی خیلی به هم نزریکه بنابراین نمره مصاحبه میتونه خیلی باعث جابجاییه رتبه های کل بشه .

 54. اخراج گفت:

  دوستان عزيز
  سوال: اگه قرار من با رتبه ٥٠ قبول نشم از نظر شما قابل قبول فردي سال پيش با١٥٠ قبول شده؟؟
  كساني كه سال قبل با رتبه پايين قبول شدن باييد اخراج بشن

  • علی گفت:

   نگاهتون رو به افراد زیباترکنید.سعی کنیم برای اونها ارزوی موفقیت کنیم.فکر نمی کنم اخراج اونها کمکی به شما بکنه.مگه زدوبند یا کارغیرقانونی انجام دادن که اینطور درموردشون صحبت می کنید؟

   • روانشناسی تربیتی سارا گفت:

    صحبت از رقابته و منطق هستش نگاه زیبا به افراد هم کمکی نمیتونه بکنه قطعا!

    • علی گفت:

     شما قراره با هم ورودی های خودتون رقابت کنید نه پارسالی ها.اما این که نگاه زیبا به افراد کمک نمی کنه با توجه به این که قراره روانشناسی تربیتی قبول بشید برام جای سواله

    • شاهرخ گفت:

     من هم با علی موافقم.یعنی منطق به شما حکم می کنه که چون شما نمی تونید قبول بشید پارسالی هارواخراج کنن.اون بنده خداها که گناهی نکردن .کمی مثبت اندیشیدن بخصوص برای اساتید روانشناسی آینده فکر می کنم لازمه.

    • رها گفت:

     چرا فكرميكني با 50قبول نميشي پذيرش از پارسال هم بيشتره شك نكن همه چيز را كه نمييتونند بگن ولي از شواهد پيداست كه بيشتر جذب ميكنند يك مورد ديگه روانشناسي ميخوني و اينطوري تصميم ميگيري ببخشيد معذرت ميخواهم اولين كيس دوره دكتري خودتي

  • مدیریت دولتی94 گفت:

   هر سال شرایط خودش رو داره .اینقدر سطحی به مسائل نگاه نکنید ناسلامتی شما میخواهید در بالاترین سطح تحصیلات آکادمیک تحصیل کنید و اساتید و تصمیم سازان آینده مملکت باشید.واقعن جای تاسف داره!

  • رها گفت:

   اسمي كه انتخاب كردي بعنوان يك روانشناس فكر نميكني ناشي از افسردگي هستش به خودت بيا دكتري همه چيز نيست البته شما قبول هستي رتبه 50 بعد مصاحبه ارتقا هم پيدا ميكنه محكم باش شما تلاش خودت را انجام دادي سرنوشت در يد قدرت عادل مطلق است به او كه مهربانترين است اعتماد كن برگي به زمين نمي افتد مگر به عدالت

 55. رضا گفت:

  تفاوت دانشگاه های دولتی و آزاد
  کلاسهای دولتی 2 یا 3 و در بعضی موارد 4 تا 5 نفر اما آزاد کلاس دکتری باید با سوال و جواب پی در پی استاد دانشجو و به صورت کنفرانسی باشد

 56. ا ب پ ت گفت:

  جای تاسف داره دوره دکتری بدون حضور یک دانشیار و با 3 استادیاری .آقای دکتر روحانی لطفا رسیدگی بفرمایید وضعیت 3 سال دیگه فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه ازاد

 57. زیست سلولی گفت:

  منم مرودشت نگاه میکنم هنوز برنامه ترم تابستانی رو دارن….خدا رحم کنه…

 58. عمران خاک و پی گفت:

  درود بر دکتر میرزاده
  بالاخره دانشگاه ازاد موفق شد حقانیت خودشو ثابت کنه
  تبریک دوستان

  • کامیار گفت:

   یسری مسائل رو نمیشه اینجا گفت. سطحی نگاه نکنید به موضوع و از واژۀ حقانیت استفاده نکید لطفا

   • کیا گفت:

    حقانیت یعنی درب های دانشگاه رو بروی دانشجو ها بستن؟ چه ایرادی داره که کشور ما هم مثل خیلی از کشورها دانشگاه هایی با سطوح کیفی متفاوت داشته باشه؟ آهان ، کار واسه این همه دکتر نیست؟ نگران نباشید، رقابت اصلی باید در ورود به بازار کار باشه نه ورود به دکتری. کسی که کیفیت آموزشش بالا باشه نگران ظرفیت دانشگاه آزاد نخواهد بود

 59. محسن گفت:

  دوستان عنوان میکنن ، تمام دانشگاه ها گویا مچوز پذیرش گرفتن ؟ پس چطور من وارد سایت دانشگاه آزاد جهرم شدم و هیچ اسمی در دروس این ترم و رشته هاش از مقطع دکتری جامعه شناسی نیورده؟! تماس هم گرفتم ، روشن پاسخ ندادن .

 60. مینا به مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  سلام. شما درحال حاضر کجا دارین درس میخونین؟ چرا فقط اهواز رو زدین؟ کجا شاغل هستین؟ یعنی به اهواز مجوز میدن؟

 61. قابل توجه رشته حسابداری گفت:

  سلام دوستان رشته حسابداری. امشب برنامه مهرماه تمامی واحدها رو دیدم. تمامی واحدها ظرفیتشون از 10 نفر به بالاست. 34 تا واحد پذیرش میکنن که تقریبا حدود 400 نفر. به همه می رسه. پیشاپیش مبارک باشه

 62. مهدیه گفت:

  فقط خداکنه اخرش به یک مدرک معتبر ختم بشه،خداوکیلی هم داریم جوونیمون رو میگذاریم وسط هم پول پدرمون.

 63. احمدرضا گفت:

  دوستان یک سوال داشتم اگه کسی جواب بده ممنون میشم…
  من روز 21 و 22 شهریور مجلس عروسی خودم هست ، آیا دانشگاه برای ثبت نام اجازه ی تاخیر دو سه روزه رو خواهد داد؟
  پیشاپیش از پاسختان سپاسگذارم…

 64. مدیریت بازاریابی گفت:

  دوستان کسی میدونه آخرین رتبه فرد قبول تو واحد قزوین چند بوده؟؟؟

  • مدیریت دولتی94 گفت:

   سال گذشته واحد قزوین در تکمیل ظرفیت در رشته مدیریت بازاریابی پذیرش کرد و نمره کل و رتبه کل آخرین نفر قبول شده در این واحد به ترتیب 20/17 و 104 بوده.

 65. رضا گفت:

  مقامهای ناظر کجا هستند وقتی یک واحدی که قابلیت پذیرش ارشد را هم ندارد ، دکتری پذیرش می کند؟؟؟؟ مثل اینکه این آخرین مدرک تحصیلی است.
  و بعد کلاسها با تعداد بیش از 7 نفر در واحدهای دارای مجوذ تشکیل می شود؟؟؟؟

 66. حامد گفت:

  سلام به همه
  من رشتم تربیت بدنی هستش رتبم 160 بوده و تعداد دعوت شدن به مصاحبه 300 نفر بوده و تعداد رشته محل های که انتخاب کردم 10 واحد هستش مصاحبمم نسبتا ضعیف بوده به نظر دوستان میشه قبول بشم؟

  • مدیریت ورزش23 گفت:

   اگر محلی را که انتخاب اولت هست افراد قوی پر نکنن قبول میشی . با رتبه کارت نباشه مهم اوم دانشگاهه اوله که کجاست

   • سینا--صنایع غذایی گفت:

    انتخاب اول ضریب نمیگیره….
    یعنی کسی که انتخاب هفتمش مثلا ساری هست…و رتبه 79 مقدم تر هست بر کسی ک انتخاب اولش ساری هست و رتبه اش 80 !

    • مهندسي شيمي گفت:

     دقيقا همينجوره
     كسي كه رتبش بهتره تو انتخاب اخر مقدم تره تا اون كسي كه رتبش پايين تره ولي انتخاب اول زده
     مثلا كسي كه رتبش ٥٠ هست و شهر x رو به عنوان انتخاب ١٥ انتخاب كرده مقدم تَر از كسي هست كه رتبش ٥١ هست و شهر x را به عنوان انتخاب اول انتخاب كرده

 67. کامیار گفت:

  حالا که بیخیال مجوزها شدن هر واحد 7 نفر بیشتر نباید بگیره

 68. علوم ارنباطات گفت:

  اینکه تا سال آینده تمدید شد یعنی چی؟ بالاخره واحد های فاقد مجوز پذیرش دارن یا نه؟

  • مهسا گفت:

   یعنی این که اشکالی نداره دانشجویان یک سال و دو سال در جایی فاقد استاندارد درس بخونن! مهم اینه که در نهایت اون واحد دارای مجوز باشه و بشه مدرک داد.

 69. مدیریت اموزشی گفت:

  سلام.من مدیریت اموزشی هستم تنها انتخابم اهواز بود با رتبه 72 و مصاحبه خوب و 6 تا مقاله 2تا علمی پژوهشی و 4 تا کنفرانس به نظرتون اهواز قبول میشم .در ضمن کل شهریه برای اموزش محور ترم اول چقدر پام میفته؟ممنون اگه جواب بدید.

 70. حساب و کتاب گفت:

  سلام.آخرین فرد قبول شده ی پارسال در رشته حسابداری در مرحله اول و تکمیل ظرفیت حائز چه رتبه ای بوده ؟

 71. رها گفت:

  اخبار دقيق شهريه
  – شهریه ثابت دکتری پژوهش محور برای رشته های علوم انسانی ۳۵٫۰۵۹٫۳۸۳ ریال می باشد و برای رشته های فنی مهندسی عبارتست از ۵۲٫۴۳۱۳۴۰ ریال
  – میزان شهریه متغیر به ازای یک واحد نظری برای رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی عبارتست از ۳٫۵۰۲٫۸۴۲ ریال
  – میزان شهریه متغیر برای هشت واحد آموزشی نظری عبارت است از ۲۸٫۰۲۲٫۷۳۶ ریال
  – هر پذیرفته شده باید مبلغ ۲۰٫۰۰۰ ریال بعنوان حق بیمه دانشجویی هنگام ثبت نام پرداخت کند.
  – هر پذیرفته شده مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت هزینه خدمات آموزشی باید به حسابی که واحد پذیرنده اعلام میدارد پرداخت نماید.
  – جمع مبلغ شهریه کل ترم اول (با احتساب هشت واحد آموزشی) و حق بیمه و هزینه خدمات آموزشی برای علوم انسانی ۶۴٫۱۰۲٫۱۱۹ ریال و برای فنی مهندسی ۸۱٫۴۷۴٫۰۷۶ ریال میباشد .
  – در هنگام ثبت نام، معمولا شهریه ثابت را نقدا باید بپردازید و متغیر را بصورت چک یا پرداختهای میان مدت در طول ترم تقسیط میکنند.

 72. محمد رضا گفت:

  آخرین خبر :
  تمام کدرشته ها پذیرش دارند.

 73. صادق گفت:

  اقا من چیکار کنم
  بنده رتبه یک کنکور آزاد در یکی از رشته ها هستم، انتخاب اولم بدون اطلاع داشتن از وضعیت مجوزها واحد دانشگاهی بی مجوز بوده ، حالا تکلیف من چیست ؟ مگه می شه مشکل دانشگاه رو بنده حل کنم. آیا حق من نیست بتوانم انتخابم رو تغییر بدم ؟ اگر بنده 2 سال تحصیل کردم بعدش وزارت علوم افتاد دست مخالفان دانشگاه آزاد چی می شه ؟

  • رها گفت:

   سلام نگران نباشيد در تكميل ظرفيت و فرجه جابجايي ميتونيد واحد دلخواه قبول بشيد اگر هم هيچ يك از راهكارها به شما كمك نكرد حضورا به معاونت سنجش وپذيرش دانشگاه ازاد مراجعه كنيد و درخواست كتبي بديد چون رتبه يك هستيد حتما به درخواست شما رسيدگي ميكنند نگران نباش

   • صادق گفت:

    اوایل مرداد درخواست کتبی دادم که یک کد رهگیری دادند اما هنوز بعد از یک ماه و نیم دقیقا مانند روز اولی که نامه را تحویل دادم در سیستم زده در دست اقدام…احتمالا بعد از سالها همچنان در دست اقدام خواهد بود
    یعنی واقعا هیچ راهی نیست؟؟؟

 74. مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  مدیریت آموزشی 93
  نمره ام 27 خورده ای هست.. ان شاء الله اینطور باشه که میگی. آخه به نمره ی بعد مصاحبه بستگی داره

 75. زیست سلولی گفت:

  حالا که به لطف خدا کارا داره درست میشه صحیح نیست که بخواهیم به مخالفان خودمان بی مهری کنیم انشاالله که همه ما در هر مقطع و هر پستی بتونم بهترین جنبه حرفه ای خودجوش رو انجام بدیم و وآسه کشورمان یه کاری انجام بدیم…انشاالله

 76. شایا گفت:

  سلام
  پس از اعلام نتایج و قبولی در اولویت دوم انتخاب رشته ( تهران شمال):
  1. آیا در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت به امید قبولی در اولویت اول انتخاب رشته (علوم تحقیقات تهران) قبولی در تهران شمال به قوت خود باقیست یا خبر؟
  2. آیا تا زمان تکمیل ظرفیت باید منتظر ماند یا باید در همان اولویت اول قبول شده ثبت نام کرد تا نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام شود؟
  با تشکر

  • مدیریت آموزشی اهواز گفت:

   پارسال قانون جابجایی بود یعنی نیازی به منتظر موندن تا تکمیل ظرفیت نبود و اگر نمره از نمره ی آخرین نفر قبولی شهر مورد نظرت بیشتر بود میتونی جابجا بشی درحالیکه درجایی که قبول شدی هم مشغول باشی بعد موافقت میری به واحد جدید.اگه نمره ات نمیخورد که میتونی منتظر تکمیل ظرفیت باشی.البته پارسال جابجایی برای همه ی واحدها مجاز بود غیر از تهران.امسال رو که کسی هنوز اطلاعی نداره

   • زینب گفت:

    بابا این تهران واسه دولتیها خیلی خیلی درسته، برای آزاد که هیچکدوم از واحدهاش ( به غیر از علوم و تحقیقات) مجوزهای آنچنانی ندارند، حالا هم کو تا سال آینده که بتونن بگیرن یا نه. شاید واحدهای خوبی در سطح کارشناسی و ارشد باشن ولی دوره دکترا ، زیاد خبری نیست.

  • رها گفت:

   سلام
   1-قبولي اول پابرجاست
   2-ميتونيد ثبت نام كنيد و درس را شروع كنيد اگر قبول نشديد در تكميل از كلاس عقب نباشيد و ميتونيد ثبت نام نكنيد تكميل اعلام شد اگر تكميل قبول شديد بريد واحد جديد اگر هم تكميل قبول نشديد همون واحد اول مراجعه كنيد ثبت نام كنيد خيلي حساس نباشيد تهران باشه واحدش خيلي مهم نيست

  • حقوق گفت:

   سلام منم دقیقا مشکل شما رو دارم…
   دوست دارم حالا که رتبم12شده و فرضا اگر در مجموعم 12شدم …بااتوجه به اینکه ظرفیت پذیرش ده نفره ،باتوجه به قبولی برخی رتبه های برتر در دانشگاه های سراسری یا حتی انصراف ایشان به جای شروع درس در مهرماه درهمون بهمن ماه درسم رو شروع کنم ولی در دانشگاهی معتبرتر

 77. ادیان وعرفان گفت:

  سلام بچه ها مصاحبه بد چند تا میتونه رتبه فرد را عوض کند؟
  لطفا فوری جواب بدید؟

  • مدیریت آموزشی اهواز گفت:

   زیاد میتونه جابجا کنه…. ولی به خواست خدا بستگی داره اگه توی سرنوشتتان قبولی باشه بی شک حتی با مصاحبه ی بد قبولی….دیدم که میگم فقط شعار نیست.پس الان فکرت درگیر نکن فقط دعا کن که صلاح خدا با آرزوی قلبیت یکی باشه

  • مدیریت آموزشی قبولی ۹۳ گفت:

   همه چی بستگی ب رقباتون داره

  • مدیریت دولتی94 گفت:

   بستگی به تراکم و نزدیکی نمرات افراد مجاز به مصاحبه داره.هر چه دامنه تغییرات نمرات (نمره شما منهای نمره ی آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه ) کم باشه یعنی اختلاف نمرات کم باشه رقابت شدیدتره و نمره مصاحبه میتونه تعیین کننده و در جابجایه رتبه ها موثرتر باشه.مثلن در رشته ما فاصله نمره من (با رتبه 30 ) با آخرین فرد دعوت شده (رتبه 270 ) فقط 11 نمره است بنابرین هر یک نمره حتی میتونه بیش از 20 رتبه رو جابجا کنه.

 78. مدیریت آموزشی اهواز گفت:

  خداروشکر
  ان شاء الله که همگی شاد بشیم

 79. رها گفت:

  اين يعني دوستان عزيز برويد 12قطعه عكس پرسنلي براي ثبت نام اماده كنيد

 80. اکبر (حسابداری) گفت:

  دوستانی که انرژی منفی می دادن سر و کلشون پیدا نیست چرا پس؟؟؟؟؟؟

 81. مهدیه گفت:

  اگر تا شهریور سال بعد دانشگاهی که دارم توش تحصیل میکنم مجوز گرفت که مشکلی نیست،ولی اگر نگرفت که بعید میدونم بتونه بگیره(فقط 1 دانشیار رشته من رو داره) تکلیف چیه؟مدرک از جایی دیگه صادر میشه؟اصلا به ما مدرک میدن؟تا سال دیگه کلی باید هزینه کرد،خیالمون راحت باشه؟
  ای کاش یکی این سوال هارو از مسئولین می پرسید.تازه بعید میدونم امسال این دانشگاه دانشجو جدید بگیره.

  • س.م گفت:

   نگران نباشید. اگر تا شهریور سال بعد (95) نشد، دوباره فرصت میدن تا شهریور سال بعدش (96) و اگر باز هم نشد تا …
   و این داستان همچنان ادامه دارد.

  • sara گفت:

   دقیقا همه اینها سوالات من هم هست.اگر ما در مهرماه در این رشته ها پذیرش شدیم و تا شهریور 95،یک سال زمان و ده میلیون تومان هزینه کردیم و مجوز نگرفت تکلیف چی میشه؟ و اگر این زمان بررسی مجوزها باز هم تمدید شد و به شهریور 96و97و98و … کشید ،همونطور که تا حالا سه بار تمدید شده،پایان اردیبهشت و خرداد و شهریور جاری اونوقت چی؟

  • رها گفت:

   يك استاديار را ارتقا ميدهند ميشود دانشيار 2دانشيار و3استاديار ميشود مجوز يك رشته دكتري تمام

 82. مدیریت دولتی94 گفت:

  دوستان سلام. تبریک میگم.بدین ترتیب انشاالله پذیرش براساس رشته محلهای مندرج در دفترچه خواهد بود.داوطلبان عزیز در گرایشهای مختلف رشته ی مدیریت اگه بخوان میتونم بهشون بگم که آخرین فرد قبول شده ی پارسال در واحدهای مختلف در مرحله اول و تکمیل ظرفیت حائز چه رتبه ای بوده .

 83. شهریار. گفت:

  با سلام از کجا میشه فهمید مدیریت دولتی تبریز پذیرش داره یا نه .لطفا راهنمایی بفرمایید

  • مدیریت دولتی94 گفت:

   تبریز پارسال در تکمیل ظرفیت پذیرش کرد و رتبه ی کل آخرین فرد قبول شده 150 و نمره ی کل ایشون 31/79 بوده .امسال هم طبق دفترچه پذیرش خواهد داشت.

  • سعید گفت:

   مدیریت فناوری اطلاعات.رتبه ۵۳ با یک مقاله علمی پژوهشی و یک کنفرانسی، معدل ۱۸.۰۴ و پایان نامه ۱۸.۵ چقدر احتمال قبولی در علوم تحقیقات هستش؟

 84. مریمم صنایع غذایی گفت:

  ترا بخدا هر بار یک خبری هست من که نفهمیدم همه شهرها مجوز گرفتن؟؟یا بعضی از شهرها ؟ میشه یکی بگه چجوریاس؟؟؟

 85. مسلمی گفت:

  بالخره حل شد. یعنی برای اعلام نتایج در رشته محل های دکتری فعلا مشکلی وجود ندارد و اعلام نتایج در همه رشته ها می تواند انجام شود.

 86. مهشاد گفت:

  تبريك ميگم دوستان اتفاقا من ديروز به دانشگاهي كه انتخاب اولم بوده زنگ زدم گفتن ما داريم مهر دانشجو ميگيريم و مجوزهام گرفتع ميشه.با اين خبر كه يكسال هم بهشون فرصت داده شد كه بتونن همه مجوزارو بگيرن پس ديگه استرس بي استرس

 87. مهدی گفت:

  این عزیزان
  هر روز یکی یه چیزی میگه.

 88. دکتر گفت:

  حداقل تا زمان مشخص شدنش … تو این کد رشته ها دانشجو نگیرن

 89. محمد گفت:

  تمام رشته محل ها مجوز می گیرند. تمام.

 90. س.م گفت:

  خسته نباشند.
  یعنی بلاتکلیفی مجوزها تا سال آینده هم ادامه خواهد داشت!

 91. محمد گفت:

  سلام دوستان
  مطالب فوق یعنی چی آنوقت؟!
  یعنی تمام کدمحل های اعلامی در دفترچه پذیرش دارند؟