مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج بررسی درخواست های جابجایی دکتری 94 آزاد

نتایج  بررسی  درخواست های  داوطلبان  متقاضی جابجایی  آزمون دکتری تخصصی سال  1394 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، نتايج جا به جايي رشته⁄ محل قبولي پذيرفته شدگان دكتری تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي امروز چهارشنبه ۸ مهر بر روی سایت معاونت سنجش و پذیرش این دانشگاه قرار گرفت .

دكتر علوي فاضل  در این باره گفت اعلام كرد: كليه متقاضياني كه درخواست جا به جايي رشته⁄ محل قبولي خود را داشته اند، مي توانند با مراجعه به سامانه اين معاونت به نشاني www.azmoon.net از نتيجه درخواست خود مطلع شوند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه افزود: كليه متقاضياني كه جا به جايي رشته/محل درخواستي آنها پذيرفته شده است، مي توانند از روز پنجشنبه ۹ مهر جهت ثبت نام به واحد دانشگاهي پذيرفته شده خود، مراجعه نمايند.

وي تأكيد كرد:  شروع به تحصيل اين متقاضيان تابع تقويم آموزشي دانشگاه مي باشد .

همچنين پذيرفته شدگان مي توانند با مراجعه به پرتال اين معاونت به نشاني  sanjesh.iau.ac.irنسبت به مدارك لازم جهت ثبت نام آگاهي يابند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. اکسیر گفت:

  دوستان در اعتراض به واحد جبرانی همه بیاید به لینک زیر که مربوط به همین سایته که اعتراض ها پراکنده نباشه
  http://phdtest.ir/1394/07/%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-94-95/

 2. امید گفت:

  صد در صد باید به این ایین نامه جدید اعتراض کرد حتی اگر واحد جبرانی یک واحد باشه .
  دوستان من به معاونت اموزشی دانشگاه ازاد ایمیل زدم شما هم اینکار را بکنید
  از مدیر محترم سایت هم که همیشه پشتیبان ماست می خوام یه تاپیک برای ایین نامه جدید دکتری ازاد ایجاد کنه چون مساله مهمی هست.

  • هومن به کاوه گفت:

   آقا امید لطفا در واحد خودتون به سایر دانشجویان دکتری اطلاع رسانی کنید و در واحد خودتون با مراجعه به مدیر گروه و ریاست دانشگاه به این دروس جبرانی اعتراض کنید.

   • sepehr گفت:

    سلام. زیر 33.33 درصد شامل نود و نه درصد افراد میشه . حتی برای ارشد هم این قانون درصد جبرانی نیست بعد دکترا ارایه شده؟ خواهش میکنم دوستان تهرانی پیگیر باشند .

  • هومن گفت:

   آقا امید لطفا در واحد خودتون به سایر دانشجویان دکتری اطلاع رسانی کنید و در واحد خودتون با مراجعه به مدیر گروه و ریاست دانشگاه به این دروس جبرانی اعتراض کنید .

 3. هومن به کاوه گفت:

  آقا کاوه منم تو تهران هستم و تو دانشگاه خودمون اعتراض کردیم. لطفا شما هم در علوم تحقیقات به این بخشنامه اعتراض کنید . به سایر دانشجویان دکتری علوم تحقیقات اطلاع رسانی کنید و اعتراض جمعی کنید تاثیرش بیشتره . چون گروه هایی که این ترم چبرانی ندادن برای ترم بعد حتما میدن .

 4. نگران گفت:

  من در مقطع دکترای جامعه شناسی دهاقان پذیرفته شده ام در زمان ثبت نام از بنیاد جانبازان نسبت به جابجایی از دهاقان به تهران مرکز اقدام کردم و موافقت شده بوده ولی متاسفانه خودم به اشتباه در زمان جابجایی مثل اینکه دوباره دهاقان رو تیک زدم و دوباره دهاقان انتخاب شده اعصابم بد جور بهم ریخته چون تازه ازدواج کردم و دهاقان برام خیلی دوره لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم و به کجا مراجعه کنم ؟ ایا همون تهران مرکز که توسط بنیاد تایید شده پا برجاست ؟
  شما رو بخدا راهنماییم کنید

 5. جامعه شناسي ـ بررسي مسايل گفت:

  سلام
  من به اشتباه جابجايي دهاقان رو زدم و موافقت هم شده
  يكي راهنماييم كنه چيكار كنم
  به كجا بايد مراجعه كنم
  اعصابم بد بهم ريخته

 6. بیتا گفت:

  باسلام. دوستان من دیروز ثبت نام کردم و هیچ پولی برا ثابت و متغیر نداشتم و برام انتخاب واحد کردند گفتند قبل از امتحانات پایان ترم بیا پرداخت کن.. چه دانشگاه با انصافی…خیلی ازشون تشکر کردم..

 7. به هومن گفت:

  سلام
  هومن شما اطلاع داری طبق بخشنامه جدید پایان نامه چند واحد هست؟؟؟؟؟؟؟؟

  • هومن گفت:

   این 10 واحد جبرانی قطعیه. با مدیر گروه و مسول تحصیلات تگمیلی دو دانشگاه صحبت کردم هر دو تایید کردند. اینم لینک بخشنامه :

   http://phdtest.ir/wp-content/uploads/2015/10/N81747072.jpg

   http://phdtest.ir/wp-content/uploads/2015/10/N86217463.jpg

   • کاوه گفت:

    هومن جان متن بخش نامه را دیدم به نظرم کاملا قابل تفسیر است و دروس جبرانی از 4 تا 10 واحد به تشخیص گروه قابل ارایه هستند چنانکه از یکی از گروههای تهران جنوب اطلاع دارم که فقط همان 4 واحد زبان و روش تحقیق را در نظر گرفته اند

    • هومن گفت:

     آقا کاوه به هر حال باید اعتراض بشه .معنی نداره دانشجوی دکتری که خودش مقاله داشته تو ارشد دوباره بیاد زبان تخصصی و مقاله نویسی یاد بگیره .
     دوستان لطفا در واحد های خود اعتراض کنید . ما هم در واحد خودمون همه دانشجو های دکتری اعتراض کردند به این موضوع . اگر در واحد ها دانشجویان دکتری اعتراض کنند مجبور میشن بخشنامه رو لغو کنند. باید پول اضافه بدیم برای دروس تکراری که هیج توجیه علمی نداره.

   • به هومن گفت:

    سلام هومن بخشنامه گفته حد اکثر شش واحد از درسای ارشد که زیر 33درصد زده شده جبرانی بدن وقتی گفته حداکثر شش واحد پس میشه سه واحد یعنی یک درس هم از ارشد داد بعلاوه اون دو واحد مشترک که جمعا” میشه هفت واحد.نظر شما چی هست ؟ از مدیرگروه نپرسیدید؟

    • هومن گفت:

     ببینید 2 تا درس 2 واحدی : روش تحقیق پیشرفته و زبان تخصصی پیشرفته که میشه 4 واحد

     2 تا درس 3 واحدی از ارشد که تو کنکور دکتری زیر 33 زده شده که میشه 6 واحد .

     جمعا 10 واحد .

 8. هومن گفت:

  دوستان مقطع دکتری در همه واحد ها توجه کنید:
  دادن دروس جبرانی قطعی هستش. بعضی واحدها این ترم میدن ولی بخشنامه واقعیت داره و بیشتر واحد ها از ترم بعد دروس جبرانی رو به دانشجویان دکتری خواهند داد.
  دانشجویان دکتری عزیز در همه رشته ها در واحدهای خودتون نامه ایی بنویسید و تمام دانشجویان دکتری امضا کنند و چند سری کپی از امضاها بگیرید و رونوشت رو برای دفتر بازرسی رهبری – ریاست مجلس – وزارت علوم- دفتر ریاست جمهوری – دادستانی کل کشور و سازمان مرکزی دانشگاه ازاد بفرستید و اعتراض خودتون رو به واحد های جبرانی نشون بدید . دادن این واحد ها در دفترچه ثبت نام دکتری نبوده و ارائه این دروس بعد از پذیرفته شدن کاملا غیر قانونی هستش .

 9. هومن گفت:

  از ترم بعد در تمام واحد ها دروس جبرانی ارائه میشه برای دانشجویان دکتری و 2 درس از ایندروس از دروس ارشده که قبلا گذرونده شده.

  • کاوه گفت:

   دوستان من در واحد علوم و تحقیقات قبول شدم راجع به این بخش نامه از مدیر گروه پرسیدم اما اظهار بی اطلاعی کردن اما رییس اداره اموزش گقتند همچین بخش نامه ایی هست اما ما به مدیران گروه دادیم روش مظر بدند در هر صورت این کار دانشگاه ازاد صد در صد غیر قانونیه و اگر می خواست در مقررات تحصیل تغییر به وجود بیاره می بایست در دفترچه ازمون و در قسمت مقررات صریحا اعلام می کرد که من نوعی تصمیم گیری کنم
   الان هم دارم به هر جه که میشه مکاتبه می کنم

  • کاوه گفت:

   دوستان این ایمیل دکتر میرزاده است من یه نامه مفصل راجع به بخش نامه جبرانی بهش دادم لطف کنید شما هم پیگیری کنید
   mirzadeh@iau.ac.ir

 10. هومن گفت:

  دوستان دکتری در همه واحد ها توجه کنید. هر کسی در واحد خودش نامه ایی بنویسه و تمام دانشجویان دکتری امضا کنند و رونوشت رو برای مجلس – وزارت علوم- سازمان مرکزی و دفتر ریاست جمهوری بفرستید و اعتراض خودتون رو به واحد های جبرانی نشون بدید.

 11. دکتری ثبت نام شده گفت:

  سلام بچه ها من دیروز ثبت نام کردم مدیر گروه ام گفت باید دو درس را برای جبرانی علاوه دروس اصلی در این ترم بگذرانیم ک برای تمامی رشته ها یکسان است که عبارت است از:
  1.روش تحقیق، مقاله و رساله نویسی پیشرفته
  2.زبان تخصصی پیشرفته
  یعنی مجموعا الان 12 واحد برای ترم 1 دارم
  همچنین در ترم های بعدی ۶ واحد جبرانی از دروس کارشناسی ارشد نیز باید بگذرانیم

  مجموعا 3 ترم درسی داریم و از ان طرف پایان نامه 10 واحد کم شده

  • هومن گفت:

   6 واحدی که ترم بعد از دروس کارشناسی ارشد میدن علاوه بر 6 واحد تخصصی دوره دکتری هستش؟؟؟
   منظورم اینه که ترم بعد 12 واحد شامل 6 واحد جبرانی ارشد و 6 واحد تخصصی دکتری میدن ؟؟؟؟

 12. به مجتبی مهندسی شیمی گفت:

  سلام آقا مجتبی اگه درمورد بخش نامه جدید(ده واحد جبرانی).اطلاع دارید به ماهم بگید.ایا واقعا پایان نامه ده واحد کم میشه؟؟
  مدیرگروه ما هیچ صحبتی درمورد این موضوع نکرد فقط گفت بخش نامه شده ده واحد جبرانی پاس کنید

 13. دکتری اهواز گفت:

  سلام ..در خواست جابجایی داده بودم در دانشگاه جدید موافقت شد و ثبت نام کردم ..الان برای گرفتن مدارک و پول شهریه از دانشگاه اول باید نامه بگیرم که ثبت نام کردم..با اینکه چون سیستم جامع هستش نیازی نیست و اگر انصراف بدم پول رو بر میگردونن ؟
  واسه کسی پیش اومده ؟

 14. پرستو گفت:

  سلام
  تا اونجایی که من میدونم قبولی اول شما محفوظ هست.با 4743 هم تماس بگیرید.

 15. درمانده گفت:

  سلام.من علوم تحقیقات قبول شدم و با درخواست جابه جایی هم به شهرستان موافقت شد
  اما میخاهم همون علوم تحقیقات برم.میتونم برم علوم تحقیقات ثبت نام؟ لطففا کمک کنید

  • مهسا گفت:

   سلام
   بله میتونید، میشکلی نداره، قبولی تون محفوظه.

   • نگران گفت:

    مهسا جان من در مقطع دکترای جامعه شناسی دهاقان پذیرفته شده ام در زمان ثبت نام از بنیاد جانبازان نسبت به جابجایی از دهاقان به تهران مرکز اقدام کردم و موافقت شده بوده ولی متاسفانه خودم به اشتباه در زمان جابجایی مثل اینکه دوباره دهاقان رو تیک زدم و دوباره دهاقان انتخاب شده اعصابم بد جور بهم ریخته چون تازه ازدواج کردم و دهاقان برام خیلی دوره لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم و به کجا مراجعه کنم ؟ ايا همون تهران مركز كه توسط بنياد تاييد شده پا برجاست ؟
    شما رو بخدا راهنماييم كنيد