تلاش دانشگاه آزاد برای رفع نگرانی پذیرفته شدگان تمامی کدرشته ها

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: رفع نقص برخی کدرشته‌ها در دست اجرا بوده و بزودی همه کدرشته‌ها رفع نقص می‌شود.

فرهاد حسین‌زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در رابطه با وضعیت کدرشته‌های غیرمجاز دانشگاه آزاد که در دفتر گسترش آموزش عالی بررسی شد، گفت: برخی کدرشته‌های دانشگاه آزاد از سوی دفتر گسترش آموزش عالی بررسی و مقرر شد که نقص‌های اعلام شده از سوی این دفتر را مرتفع کنیم.

وی افزود: در حال حاضر مراحل اصلاح نقص‌های این کدرشته‌محل‌ها در دست اجرا است و به زودی تمام کدرشته‌محل‌ها رفع نقص می‌شود.

حسین‌زاده لطفی گفت: برخی نقص‌های اعلام شده سخت‌افزاری و برخی نرم‌افزاری بودند که در حال رفع تمام آن‌ها هستیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اظهار داشت: دانشجویانی که در این کدرشته‌ها تحصیل می‌کنند دغدغه‌ای بابت مدرک خود نداشته باشند زیرا این کدرشته‌ها در حال رفع نقص است و مجوز لازم را دارد بنابراین قطعا مدرک معتبر بوده و جای نگرانی نیست.

22 دیدگاه برای «تلاش دانشگاه آزاد برای رفع نگرانی پذیرفته شدگان تمامی کدرشته ها»

 1. با سلام :

  لطفا می خواستم بدونم که امکان داره دوباره تکمیل ظرفیت دوره دکترا اعلام شود متاسفانه من تاریخ تکمیل ظرفیت را نمی دانستم و وقتی با خبر شدم مدتش گذشته بود می خواستم بدونم مجدد تاریخ تمدید میشه یا نه ممنون از شما

 2. تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: چگونگی میزان تاثیر مصاحبه در تحصیلات تکمیلی در این کمیسیون بررسی شد.
  سهم مصاحبه علمی در تحصیلات تکمیلی 25 درصد تعیین شد

  عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: در این جلسه مواد پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف تکمیلی در کمیسیون بررسی و در نهایت به تصویب رسید.
  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به اینکه اعتراضات دانشجویان مبنی بر سلیقه گرایی در مصاحبه موجب تصویب این طرح شد، اظهار داشت: از این پس، مبنای پذیرش دانشجو، 50 درصد آزمون ، 25 درصد سوابق علمی و آموزشی و همچنین 25 درصد مصاحبه علمی خواهد بود.

 3. بعضی کد رشته ها حتی استاد برای ارشد هم ندارند استاد با مدرک دکتری آن رشته را ندارند و می خواهند دانشجوی دکتری بگیرند ؟؟؟
  بعد مجوز هم بگیرند؟؟؟ در صورتی که استاد دوره دکتری باید استاد تمام و ….

 4. از دوستان رشته ی روانشناسی کسی میدونه دقیقا برای دروس اجباری برنامه دانشگاه آزاد چیه؟ الان سیلابس درسی تغییر کرده؟ چه درسهایی قراره بدن بهمون؟ اگه دوستان اطلاع دارند لطفا بگن تا حداقل یه مستنداتی از سالهای قبل و آیین نامه امسال داشته باشیم و بتونیم با مدیرگروه در میون بزاریم. اول کاری بدجور دارن هزینه ها رو میبرن بالا!!!!

  1. روش تحقیق و مقاله نویسی 2 واحد
   زبان تخصصی پیشرفته 2 واحد
   روانشناسی شخصیت و مرضی 2واحد
   روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش هیجان 2 واحد
   برای ما این 8 واحد رو ارائه دادن بدون اینکه به درصدای کارنامه توجه بکنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *