مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21 سومین کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی سامانه ثبت نام در کنفرانس، همایش و کنگره های بین المللی کنفرانس چالش های آموزشی دکتری روانشناسی ابن یمین

طرح پردیس‌های دانشگاهی در دست تدوین

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است که جزئیات آن در آینده نزدیک اعلام می شود.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره آخرین وضعیت بازنگری سازوکار پردیس های دانشگاهی گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است.

وی ادامه داد:  گروهی را تعیین کرده ایم که دراین خصوص مشغول فعالیت هستند و امیدوارم در آینده نه چندان دور به جمع بندی برسیم .

معاون آموزشی وزارت علوم افزود: دراین طرح، سیاست، فعالیت و پذیرش دانشجو در پردیس ها در دست بررسی است که به محض اینکه تدوین و نهایی شد، آن را اعلام می کنیم.

به گزارش مهر، پیش از این معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرده بود ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که اهداف اعلام شده در پردیس های دانشگاهی محقق نشده ؛ برای همین ساز و کار آن مجدد بررسی می‌شود.

پردیس های خودگردان دانشگاهها چند سالی است که برای پذیرش دانشجو با شهریه یا همان پذیرش پولی اقدام می کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹)

 1. فرشيد گفت:

  با سلام
  بنده دانشجوي دكتري برق پرديس يكي از دانشگاههاي دولتي هستم. ترم گذشته هر سه درس به صورت مشترك با دانشجويان روزانه برگزار شد و نحوه ارزشيابي، تكاليف، پروژه، امتحان و حضور در كلاس براي هر 11 دانشجوي حاضر در كلاس ( 6 نفر روزانه، 3 نفر شبانه و 2 نفر پرديس) كاملا يكسان بود كه بنده در دو درس نمره اول و در يك درس بافاصله 0.25 نمره دوم شدم نفر دوم پرديس هم توانست دروسش را با موفقيت بگذراند در حالي كه يكي از دانشجويان شبانه مشروط شد. حال چگونه برخي از دوستان فكر ميكنند كه تفاوت زيادي به لحاظ علمي بين دانشجوي پرديس و روزانه وجود دارد؟

 2. s. k گفت:

  سلام دوستان من زنگ زدم کیش گفتن هفته آینده زمان مصاحبه اعلام میشه به امید موفقیت همه دوستان

 3. علی گفت:

  استاد پردیسی ها هم همون استاد روزانه هست امتحان هم همون امتحان هست حالا یکم تو صحبت هامون بیشتر اندیشه کنیم در مجموع جمله ایی از یک پروفسور وزارت علوم که از مصاحبه بچه های پردییس می آمد
  ازشون پرسیدم آقای دکتر مصاحبه شونده ها چطور بودند گفت :عالی حتی اختراع و مقاله درجه یک داشتند گفتم واقعا اگر اینقدر خوب اند پس چرا روزانه نمیرند کنکور بدهند آقای دکتر گفت مثل خودت که وقت کنکور خوندن نداری؟؟؟؟؟؟!!!!!!/

 4. احسان گفت:

  با توجه به اينكه اساتيد پرديس همان اساتيد روزانه هستند سطح علمي پرديس هر روز بالاتر مي روداميد است با امكانات بهتر بتوان جلو فرار مغز ها را گرفت تا دانشجويان بجاي تحصيل در دانشگاههاي مالزي و … در پرديس هاي بين الملي كه توسط بهترين دانشگاهها مديريت مي شودادامه تحصيل دهند.

 5. حقوق خصوصی گفت:

  شهریه پردیس کیش دانشگاه تهران برابر شهریه نوبت دوم سایر دانشگاها است و آنچنان تفاوتی با دوره شبانه(نوبت دوم) ندارد.

 6. هادی گفت:

  منظور از شکست که اشاره شده یعنی جذب نشدن دانشجوی خارجی، از اول هم معلوم بوده که کسی از خارج نمیاد ایران تحصیل کنه

 7. mahnaz گفت:

  پذیرش در پردیس های دانشگاهی جز کارهای موفقیت آمیز وزارت علوم بود.
  امیدوارم این کار خوب همیشگی باشه.

درج نظر