مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات موسسه ابن یمین استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

طرح پردیس‌های دانشگاهی در دست تدوین

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است که جزئیات آن در آینده نزدیک اعلام می شود.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره آخرین وضعیت بازنگری سازوکار پردیس های دانشگاهی گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است.

وی ادامه داد:  گروهی را تعیین کرده ایم که دراین خصوص مشغول فعالیت هستند و امیدوارم در آینده نه چندان دور به جمع بندی برسیم .

معاون آموزشی وزارت علوم افزود: دراین طرح، سیاست، فعالیت و پذیرش دانشجو در پردیس ها در دست بررسی است که به محض اینکه تدوین و نهایی شد، آن را اعلام می کنیم.

به گزارش مهر، پیش از این معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرده بود ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که اهداف اعلام شده در پردیس های دانشگاهی محقق نشده ؛ برای همین ساز و کار آن مجدد بررسی می‌شود.

پردیس های خودگردان دانشگاهها چند سالی است که برای پذیرش دانشجو با شهریه یا همان پذیرش پولی اقدام می کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹)

 1. فرشید می‌گه:

  با سلام
  بنده دانشجوی دکتری برق پردیس یکی از دانشگاههای دولتی هستم. ترم گذشته هر سه درس به صورت مشترک با دانشجویان روزانه برگزار شد و نحوه ارزشیابی، تکالیف، پروژه، امتحان و حضور در کلاس برای هر ۱۱ دانشجوی حاضر در کلاس ( ۶ نفر روزانه، ۳ نفر شبانه و ۲ نفر پردیس) کاملا یکسان بود که بنده در دو درس نمره اول و در یک درس بافاصله ۰٫۲۵ نمره دوم شدم نفر دوم پردیس هم توانست دروسش را با موفقیت بگذراند در حالی که یکی از دانشجویان شبانه مشروط شد. حال چگونه برخی از دوستان فکر میکنند که تفاوت زیادی به لحاظ علمی بین دانشجوی پردیس و روزانه وجود دارد؟

 2. s. k می‌گه:

  سلام دوستان من زنگ زدم کیش گفتن هفته آینده زمان مصاحبه اعلام میشه به امید موفقیت همه دوستان

 3. علی می‌گه:

  استاد پردیسی ها هم همون استاد روزانه هست امتحان هم همون امتحان هست حالا یکم تو صحبت هامون بیشتر اندیشه کنیم در مجموع جمله ایی از یک پروفسور وزارت علوم که از مصاحبه بچه های پردییس می آمد
  ازشون پرسیدم آقای دکتر مصاحبه شونده ها چطور بودند گفت :عالی حتی اختراع و مقاله درجه یک داشتند گفتم واقعا اگر اینقدر خوب اند پس چرا روزانه نمیرند کنکور بدهند آقای دکتر گفت مثل خودت که وقت کنکور خوندن نداری؟؟؟؟؟؟!!!!!!/

 4. احسان می‌گه:

  با توجه به اینکه اساتید پردیس همان اساتید روزانه هستند سطح علمی پردیس هر روز بالاتر می رودامید است با امکانات بهتر بتوان جلو فرار مغز ها را گرفت تا دانشجویان بجای تحصیل در دانشگاههای مالزی و … در پردیس های بین الملی که توسط بهترین دانشگاهها مدیریت می شودادامه تحصیل دهند.

 5. حقوق خصوصی می‌گه:

  شهریه پردیس کیش دانشگاه تهران برابر شهریه نوبت دوم سایر دانشگاها است و آنچنان تفاوتی با دوره شبانه(نوبت دوم) ندارد.

 6. هادی می‌گه:

  منظور از شکست که اشاره شده یعنی جذب نشدن دانشجوی خارجی، از اول هم معلوم بوده که کسی از خارج نمیاد ایران تحصیل کنه

 7. mahnaz می‌گه:

  پذیرش در پردیس های دانشگاهی جز کارهای موفقیت آمیز وزارت علوم بود.
  امیدوارم این کار خوب همیشگی باشه.

درج نظر