مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

امکان انجام مصاحبه برای غائبین مصاحبه دکتری پژوهش محور آزاد

داوطلبان دکتری پژوهش محور آزاد که موفق به حضور در جلسه مصاحبه نشده اند، می توانند درخواست مصاحبه مجدد نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست ، بر اساس موافقت هیأت رئیسه محترم دانشگاه آزاد اسلامی آن دسته از داوطلبان دوره دکتری تخصصی پژوهش محور سال ۹۴ که در مراحل اولیه موفق به حضور در جلسه مصاحبه نشده اند ، می توانند نسبت به ثبت درخواست مصاحبه مجدد اقدام نمایند .

این دسته از متقاضیان می توانند از روز شنبه ۱۴آذر ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net درخواست خود را ثبت نمایند.
زمان و چگونگی مصاحبه پس از پایان زمان ثبت درخواست به آگاهی داوطلبان خواهد رسید .

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۸)

 1. محمد می‌گه:

  سلام
  سایت azmoon.netبرای درخواست قطع میباشد

 2. فاطمه می‌گه:

  من با ساناز موافقم من را هم بدلیل عدم ارایه ریزنمرات درزمان مصاحبه حذف اعلام نمودند درصورتیکه همه مداراک را ارایه نمودم حالا اگرگم کرده ا ندمن مقصرنبوده ام حتی سه بار از شهرستان امدم و مدارک را مجددا تحویل دادم ولی هیچ نتیجه ای حاصل نشد فقط یک کدرهگیری داده اند که انهم سرکاری اس حالا مانده ام بلاتکلیف

 3. زیبا می‌گه:

  سلام، کسی می دونه مصاحبه پژوهش محور کجا برگذار میشه؟علوم تحقیقات تهران یا واحد انتخابی؟

 4. فرزاد می‌گه:

  میگم درس های مربوط به زیست شناسی_فیزیولوژی جانوری چقدر سخت و حیاتی میباشد!

 5. پریا می‌گه:

  امیدتون بخدا باشه همیشه

 6. رحمان میکروبیولوژی می‌گه:

  هیات رئیسه دانشگاه آزاد در خصوص ثبت نام دکتری پژوهش محور مقرر کرد در چهارچوب ظرفیت مصوب وزارت علوم، برای ترم دوم (بهمن ماه) با اولویت برای قبول شدگان دکتری پژوهش محور پذیرش صورت گیرد.
  به گزارش خبرگزاری مهر، در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، نامه رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص ثبت نام دکتری پژوهش محور مطرح و تصمیم گیری شد که در چهارچوب ظرفیت مصوب وزارت علوم، برای ترم دوم (بهمن ماه) با اولویت برای قبول شدگان دکتری پژوهش محور پذیرش صورت گیرد.
  بر این اساس همچنین مصوب شد آن دسته از داوطلبانی که علیرغم قبولی بدلیل نداشتن شرایط استاد راهنما، موفق به ثبت نام نشده اند، به عنوان پذیرفته شده تلقی شوند.

 7. ساناز فیزیولوژی جانوری می‌گه:

  دروغ میگن من نامه فرستادم مرکز سنجش که بیمار بودم طبق این مدارک مستند که دوباره بیام مصاحبه نامه فرستادن که امکان نداره. اگه امکان نداشت چرا اعلام کردین که میتونین درخواست مجدد بدین؟ فقط میخواستن من ۱۰ هزار پول پست بدم

درج نظر