مدرسان شریف کتاب مصاحبه دکتری سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 95

نتایج آزمون کتبی دکتری تخصصی 1395،  دهه سوم فروردین ماه سال آینده،  از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری مهر، کارنامه سنجش علمی داوطلبان آزمون دکتری در هفته سوم فروردین ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

کارنامه سنجش علمی شامل نمرات خام، تراز و نمره کل هر یک از داوطلبان است که براساس محتویات آن و همچنین اطلاع از رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما، داوطلبان می‌توانند برای بررسی سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی، مصاحبه یا در صورت نیاز آزمون تخصصی و پذیرش نهایی به دانشگاه‌های ذیربط مراجعه کنند.

در این کارنامه نمره کل نهایی داوطلبان براساس ضرایب مواد آزمون درج شده و شرایط و ضوابط پذیرش و سایر موارد نیز در دفترچه راهنما درج شده است.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۵)

 1. پیمان گفت:

  سلام دوستان رتبه من ۴۰۰۰ اومده کسی میتونه بگه امیدی به قبولی من در دانشگاه شبانه هستش یا نه

 2. آرمین گفت:

  داوطلباني كه در مراحل ارزيابي تخصصي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي شركت نموده و از نظر دانشگاه مربوط داراي شرايط علمي لازم (قبول مشروط) تلقي شده‌اند باتوجه به تماس گرفته شده از سوي موسسات مربوط منحصراً مي‌بايست از تاريخ 95/5/2 تا 95/5/11 براي تكميل و ارائه فرم تعهد به دانشگاه ذيربط (ارائه فرم تعهد منحصراً بايستي به يك دانشگاه داده شود) مراجعه نمايند بديهي است اخذ هرگونه تعهد قبل از بازه زماني فوق فاقد وجاهت قانوني و غيرمعتبر تلقي مي‌گردد. 
  تبصره: دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي در بازه زماني هفته آخرتيرماه 95 نسبت به اطلاع‌رساني لازم به داوطلبان و به طريق مقتضي (تلفن، سايت، پيامك و…) اقدام خواهند نمود. 

 3. ظفری گفت:

  سلام نتیجه دانشگاه ازاد 95 کی اعلام میشه .

 4. نغمه گفت:

  سلام.مجاز هست یا نه در کارنامه درج میشود؟

 5. معین گفت:

  سلام
  نتایج اولیه ازمون دکتری دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟؟؟

 6. کامپیوتر گفت:

  با سلام
  تو رو خدا کسی جواب منو بدهد
  من اشتباها دو رشته در دکترا ثبت نام کردم
  الان تکلیف چیست
  آیا محروم میشم؟؟؟؟

 7. حسین گفت:

  پریناز خانوم تراز بر چه مبنایی اعلام میشه؟ مثلا دانشگاه اصفهان میتونه خودش رو در سطح داشنگاه های تهران قلمداد کنه و تراز بالا اعلام کنه؟

  به این خاطر میگم که دانشگاه اصفهان امسال توی مصاحبه مثل دانشگاه های سطح تهران تعداد کمی رو به مصاحبه دعوت کرد و طوری رفتار کرد که انگار در حد و اندازه دانشگاه های سطح تهرانه!

 8. مریم گفت:

  آیا در مرداد سال آینده هم دوباره آزمون دکترا ثبت نام میشه منظور از دو مرحله ای شدن چیه؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   طبق چیزی که قبلا اعلام شده، آبان ماه سال آینده باز هم کنکور دکتری هستش. یعنی قراره دو بار در سال کنکوری دکتری برگزار بشه که مستقل از هم هستن.

 9. شهروند گفت:

  سلام.
  لطفا سوال من رو جواب بدين. سوالاي اين ازمون زبان و استعداد تحصيلي فقط؟ يا دروس تخصصي هم هس؟

 10. سعید گفت:

  بچه ها یعنی توی این آزمون قبولی و مردودی نداریم؟ منظورم اینه رتبه نداریم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

  • پریناز گفت:

   نه آقا سعید رتبه ای درج نمیشه. اما بر اساس نمره کل و ترازمون در این آزمون می تونیم به یکی از دانشگاه ها مراجعه کنیم. حداقل و حداکثر تراز هر دانشگاهی هم با دانشگاه دیگه البته متفاوته. اگر نمره ترازمون در یکی از رنج هایی که دانشگاه اعلام می کنه قرار بگیره ما می تونیم به آن دانشگاه مراجعه کنیم. هر چی ترازمون بیشتر باشه بهتره، یعنی دانشگاه های تاپ ایران به دنبال این ترازند!!!

درج نظر