مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۵

نتایج آزمون کتبی دکتری تخصصی ۱۳۹۵،  دهه سوم فروردین ماه سال آینده،  از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری مهر، کارنامه سنجش علمی داوطلبان آزمون دکتری در هفته سوم فروردین ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

کارنامه سنجش علمی شامل نمرات خام، تراز و نمره کل هر یک از داوطلبان است که براساس محتویات آن و همچنین اطلاع از رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما، داوطلبان می‌توانند برای بررسی سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی، مصاحبه یا در صورت نیاز آزمون تخصصی و پذیرش نهایی به دانشگاه‌های ذیربط مراجعه کنند.

در این کارنامه نمره کل نهایی داوطلبان براساس ضرایب مواد آزمون درج شده و شرایط و ضوابط پذیرش و سایر موارد نیز در دفترچه راهنما درج شده است.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۴)

 1. آرمین می‌گه:

  داوطلبانی که در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شرکت نموده و از نظر دانشگاه مربوط دارای شرایط علمی لازم (قبول مشروط) تلقی شده‌اند باتوجه به تماس گرفته شده از سوی موسسات مربوط منحصراً می‌بایست از تاریخ ۹۵/۵/۲ تا ۹۵/۵/۱۱ برای تکمیل و ارائه فرم تعهد به دانشگاه ذیربط (ارائه فرم تعهد منحصراً بایستی به یک دانشگاه داده شود) مراجعه نمایند بدیهی است اخذ هرگونه تعهد قبل از بازه زمانی فوق فاقد وجاهت قانونی و غیرمعتبر تلقی می‌گردد. 
  تبصره: دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در بازه زمانی هفته آخرتیرماه ۹۵ نسبت به اطلاع‌رسانی لازم به داوطلبان و به طریق مقتضی (تلفن، سایت، پیامک و…) اقدام خواهند نمود. 

 2. ظفری می‌گه:

  سلام نتیجه دانشگاه ازاد ۹۵ کی اعلام میشه .

 3. نغمه می‌گه:

  سلام.مجاز هست یا نه در کارنامه درج میشود؟

 4. معین می‌گه:

  سلام
  نتایج اولیه ازمون دکتری دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟؟؟

 5. کامپیوتر می‌گه:

  با سلام
  تو رو خدا کسی جواب منو بدهد
  من اشتباها دو رشته در دکترا ثبت نام کردم
  الان تکلیف چیست
  آیا محروم میشم؟؟؟؟

 6. حسین می‌گه:

  پریناز خانوم تراز بر چه مبنایی اعلام میشه؟ مثلا دانشگاه اصفهان میتونه خودش رو در سطح داشنگاه های تهران قلمداد کنه و تراز بالا اعلام کنه؟

  به این خاطر میگم که دانشگاه اصفهان امسال توی مصاحبه مثل دانشگاه های سطح تهران تعداد کمی رو به مصاحبه دعوت کرد و طوری رفتار کرد که انگار در حد و اندازه دانشگاه های سطح تهرانه!

  • 145 می‌گه:

   دانشگاه اصفهان که جزو دانشگاههای خوب هست… من که خیلی تعریفشو شنیدم… و اینکه دانشجوهاش جزو انتخابای اولشون میزنن

 7. مریم می‌گه:

  آیا در مرداد سال آینده هم دوباره آزمون دکترا ثبت نام میشه منظور از دو مرحله ای شدن چیه؟

  • مهسا می‌گه:

   سلام
   طبق چیزی که قبلا اعلام شده، آبان ماه سال آینده باز هم کنکور دکتری هستش. یعنی قراره دو بار در سال کنکوری دکتری برگزار بشه که مستقل از هم هستن.

 8. شهروند می‌گه:

  سلام.
  لطفا سوال من رو جواب بدین. سوالای این ازمون زبان و استعداد تحصیلی فقط؟ یا دروس تخصصی هم هس؟

 9. سعید می‌گه:

  بچه ها یعنی توی این آزمون قبولی و مردودی نداریم؟ منظورم اینه رتبه نداریم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

  • پریناز می‌گه:

   نه آقا سعید رتبه ای درج نمیشه. اما بر اساس نمره کل و ترازمون در این آزمون می تونیم به یکی از دانشگاه ها مراجعه کنیم. حداقل و حداکثر تراز هر دانشگاهی هم با دانشگاه دیگه البته متفاوته. اگر نمره ترازمون در یکی از رنج هایی که دانشگاه اعلام می کنه قرار بگیره ما می تونیم به آن دانشگاه مراجعه کنیم. هر چی ترازمون بیشتر باشه بهتره، یعنی دانشگاه های تاپ ایران به دنبال این ترازند!!!

درج نظر