مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص برنامه زمانی مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴

سازمان سنجش جدول برنامه زمانی دعوت به  مصاحبه  معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دوره دکتری تخصصی ۹۴ را اعلام کرد .

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه  سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام فهرست اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت، برنامه زمانی مراجعه به  مصاحبه و بررسی مدارک مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴ منتشر شد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد: 

بدین وسیله به اطلاع داوطلبانی که کدرشته محل‌های انتخابی خود را برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D»  نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۴ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان  ثبت نموده‌اند، می‌رساند فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله مصاحبه آزمون مذکور به همراه کارنامه مربوط بر روی پایگاه اطلاع رسانی مذکور قرار دارد. لذا آن ‌دسته از داوطلبانی که در یک و یا چند کدرشته محل تحصیلی (حداکثر ۵ کدرشته‌محل) از رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی‌‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه قرار گرفته‌اند، لازم است با توجه به نکات زیر و مطابق برنامه زمانی مشخص شده (در ذیل این اطلاعیه) مربوط به هر کدرشته محل و همچنین جداول مندرج در پایگاه اطلاع رسانی مربوط به موسسه ذیربط، با همراه داشتن مدارک اعلام شده برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کدرشته‌محل یا کدرشته‌محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد، ضمناً توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می‌دارد:

 (۱) – داوطلبانی که براساس کارنامه منتشره در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به عنوان معرفی شده یک یا چند کدرشته محل از رشته امتحانی مربوط مشخص شده‌اند، لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه، به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ذیربط مراجعه و نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و پرداخت مبلغ تعیین شده در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه برای شرکت در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) اقدام نمایند و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته و آنرا هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.

ضمناً هزینه مربوط به این مرحله توسط هیات امناء هر دانشگاه تعیین و در سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

(۲)- معرفی‌شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای اطلاع بیشتر از شرایط و ضوابط، روز و ساعت مراجعه و همچنین شماره حساب دانشگاههای مربوط لازم است به پایگاه اطلاع رسانی موسسات مراجعه نمایند.

(۳)- به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط موسسه ذیربط به سازمان اعلام گردد و داوطلبانی که نمره‌ای برای مصاحبه آنان اعلام نشود از پذیرش در کدرشته آن موسسه حذف خواهند شد.

(۴)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه)، بررسی مدارک و یا هر روش دیگر مطابق آئین‌نامه مربوط، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده با به همراه داشتن مدارک و مستندات لازم به دانشگاه مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است به مراجعات و یا ارائه مدارک پس از تاریخ مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

(۵)- آن‌دسته از داوطلبانی که در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) شرکت و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری سال ۱۳۹۴ (اعم از دوره¬های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی و یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ نخواهند بود.

(۶)- به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) می‌رساند که پس از اعلام نتایج نهایی، کارنامه تفصیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۱۳۹۴ در نیمه دوم بهمن‌ماه سال جاری بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت، بدیهی است داوطلبان گرامی چنانچه در خصوص نتایج آزمون هرگونه سوالی داشته باشند پس از دریافت کارنامه تفصیلی می‌توانند منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی با سازمان مکاتبه نمایند و به مراجعات حضوری و مکاتباتی که قبل از انتشار کارنامه تفضیلی و به طرق دیگر واصل شود پاسخ داده نخواهد شد.

(۷)- کلیه داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در این مرحله قرار گرفته، می‌بایست از تاریخ ۹۴/۱۰/۱۷ لغایت ۹۴/۱۰/۲۶ به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه نموده و ضمن پرداخت مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰(دویست و پنجاه هزار) ریال بصورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت دارند. بدیهی است داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

تبصره- داوطلبانی که قبلاً در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی قرار گرفته بودند و در اردیبهشت ماه امسال (سال ۱۳۹۴) نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی اقدام نموده‌اند، در این مرحله نیازی به پرداخت وجه و تکمیل فرم ندارند.

(۸)- کارنامه اعلام نتایج گزینش این مرحله از آزمون همزمان با این اطلاعیه بر روی پایگاه اطلاع رسانی اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد که داوطلبان می‌توانند نسبت به پرینت و یا مشاهده آن اقدام نمایند.

(۹)- وضعیت علمی داوطلبان در کارنامه در کدرشته محلهای معرفی‌شده (حداکثر در ۵ کدرشته) و کدرشته‌محلهای قبل از آن مشخص شده است و آن دسته از داوطلبانی که در کمتر از ۵ کدرشته محل معرفی شده‌اند و یا اصلاً در ردیف معرفی‌شدگان قرار نگرفته‌اند وضعیت علمی آنها در کارنامه درکلیه کدرشته‌محل‌های انتخابی منعکس گردیده است.

تذکرات مهم: 

۱- نظر به ای نکه برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدارک لازم برای مصاحبه و همچنین در خصوص ساعت و زمان حضور در مصاحبه اطلاع‌رسانی لازم را در پایگاه اطلاع رسانی  خود مشخص می‌نمایند، لذا به داوطلبان گرامی تأکید می‌شود که حتماً به پایگاه اطلاع رسانی موسسه‌ای که قرار است در مصاحبه آن شرکت نمایند به منظور اطلاع از تاریخ، زمان و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه مراجعه کنند.

۲- به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در رشته امتحانی مدرسی معارف اسلامی (کدرشته ۲۱۵۱) که با توجه به کارنامه نتیجه انتخاب رشته برای شرکت در مرحله مصاحبه به یک یا چند کدرشته محل مربوط به گرایش مدرسی معارف اسلامی معرفی‌ گردیده‌اند، می‌رساند؛ از آنجاکه شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه، علاوه بر کسب نمره علمی لازم، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای که توسط معاونت محترم آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها انجام خواهد شد، می‌باشد، لذا این‌دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱)، حداکثر تا ۷ روز پس از اعلام نتایج اولیه، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان (به نشانی: www.asatid.org) مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. در پایان لازم به ذکر است که در گزینش نهایی وضعیت علمی داوطلبانی که مبادرت به ثبت نام در سامانه مذکور ننموده و یا نتیجه مراحل مصاحبه آنان از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

۳- چنانچه داوطلبان درخصوص کارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۰/۲۷ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان تقاضای خود را ارسال نمایند. به تقاضاهایی که به نحو دیگری و یا بعد از تاریخ فوق ارسال گردد، پاسخ داده نخواهد شد.

 دریافت جدول برنامه زمانی مصاحبه معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت ازمون دکتری سال ۱۳۹۴ 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶۰)

 1. masoomeh می‌گه:

  سلام بچه ها کسی می دونه نتایج نهایی کی می یاد؟

 2. پترو می‌گه:

  اعلام نتایج مصاحبه ها چه موقع هستش؟ از چه طریقی پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شوند؟

 3. کنکوری می‌گه:

  سلام بر همگی به خصوص خانم عزیز و بزرگوار س.م که واقعا خیلی این مدت زحمت کشیدن، واقعا ازشون ممنونم،

 4. ندا می‌گه:

  بچه ها به نظرتون پردیس بهتره یا ازاد؟

 5. کنکوری می‌گه:

  سلام
  دوستان اگه مصاحبه علامه پردیس نرفته باشیم میذارن الان بریم؟

 6. احسان (پترو) می‌گه:

  زمان اعلام نتیج تکمیل ظرفیت چه موقه هستش؟

 7. بچه ها دانشگاه شاهد تراز خاصی می خواد؟ می‌گه:

  بچه ها دانشگاه شاهد تراز خاصی می خواد؟

 8. Mary می‌گه:

  سلام دوستان… اینجا کسی آماری هست بخواد بره پیام نور تهران؟؟؟

 9. محمود می‌گه:

  با سلام

  من یک جا رفتم مصاحبه ۱ نفر می خواست فقط خودم برای مصاحبه اومده بودم بهم گفتن چند روز در هفته می تونی بیای من گفتم یک یا ۲ روز حداکثر به نظرتون ردم می کنند.

 10. sara می‌گه:

  علامه نرفته باشیم باز وقت می دن یعنی برا مصاحبه

 11. مهدیه می‌گه:

  سلام افرین
  مصاحبه پیام نور اومده که تو لیست سنجش۱،۲،۳،۴بهمن هست اما هنوزساعت و مکان نزدن
  یه سوال این مبلغ به چه حسابی باید بریزیم

 12. آفرین می‌گه:

  سلام
  بچه ها کسی میدونه مصاحبه پیام نور تهران کی برگذار میشه؟

 13. زز می‌گه:

  سلام بچه ها. دانشگاه خوارزمی هنوز اطلاعیه نزده در رابطه با زمان و مکان مصاحبه در حالی که خود سازمان سنجش فردا رو إعلام کرده برای مصاحبه. با توجه به اینکه شهرستانی هستم، به نظر شنا چکار کنم؟؟

 14. مدیریت ورزشی یک می‌گه:

  با سلام به دوستان مدیریت ورزشی
  دوستان عزیز دانشگاه کردستان در مورد زمان مصاحبه و مدارک و فیش مصاحبه هیچ اطلاعیه ای صادر نکرده؟اگه کسی خبر داره ما را هم با خبر کنه.
  با تشکر

  • مدیریت ورزشی می‌گه:

   دانشگاه امل هم اطلاعیه نزده

   • دکتری - 94 می‌گه:

    اطلاعیه دانشگاه شمال
    کلیه داوطلبان معرفی شده جهت حضور در مصاحبه باید تصویر ( اسکن ) مدارکی که در ذیل ذکر می گردد برای رشته مدیریت ورزشی- مدیریت راهبردی در سازمانها و رویدادهای ورزشی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ را از طریق پست الکترونیک hafezmozafari@yahoo.com به دفتر تحصیلات تکمیلی ارسال نمایند.

    لازم به ذکر است ارائه اصل مدارک فردی و مستندات آموزشی و پژوهشی توسط داوطلبین در روز مصاحبه جهت پذیرش الزامی است .

    توجه:
    تاریخ مصاحبه دوره دکتری رشته مدیریت ورزشی – مدیریت راهبردی در سازمانهای ورزشی، ۲۹ دی ۱۳۹۴ (سه شنبه)

    مدارک مورد نیاز:

    ۱- شیوه نامه مصاحبه داوطلبان دوره دکتری سال ۱۳۹۴( فرم شماره۱ ) را از اینجا دانلود کرده و پس از تکمیل به آدرس hafezmozafari@yahoo.com ارسال و اصل را آن در روز مصاحبه ارائه فرمایید.
    ۲- کارت ملی
    ۳- شناسنامه
    ۴- کارت پایان خدمت ( مخصوص داوطلبین پسر )
    ۵- مدرک دوره لیسانس و کاردانی
    ۶- مدرک کارشناسی ارشد
    ۷ – داوطلبینی که به هر دلیل قادر به ارائه اصل مدارک تحصیلی در روز مصاحبه نمی‌باشند فرم پیوستی این اطلاعیه را تکمیل بفرمایند.
    ۸- مدارک تایید شده جهت استفاده از سهمیه رزمندگان یا مربیان
    ۹-واریز مبلغ ۷۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۰۱۰۶۱۴۶۷۸۳۰۰۰ سیبا بانک ملی دانشگاه شمال (پرداخت حضوری در روز مصاحبه امکان پذیر است)
    ۱۰- مقالات علمی پژوهشی(داخلی و خارجی )چاپ شده یا پذیرفته شده.
    ۱۱- مقالات علمی ترویجی چاپ شده یا پذیرفته شده.
    ۱۲- مقالات ارائه شده در کنفرانسهای (داخلی یا خارجی) چاپ شده یا پذیرفته شده.
    ۱۱- سوابق پژوهشی (طرح های ملی و تحقیقاتی) ، کسب رتبه در جشنواره ها در مسابقات علمی معتبر، گواهی ثبت اختراع ، تالیف یا ترجمه کتاب
    ۱۲- مدرک زبان (Tolimo، MCHE، IELTS، IBT، TOFEL)
    13-کارت مربیگری ، داوری ، احکام قهرمانی کشوری و بین المللی (ویژه داوطلبان رشته مدیریت ورزشی)
    ۱۴- گواهی سابقه تدریس در دانشگاهها
    ۱۵- احکام برگزیدگی در المپیادها و جشنواره های علمی

  • دکتری - 94 می‌گه:

   سلام
   طبق اطلاعیه دانشگاه کردستان مصاحبه رشته مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی و فیزیولوژی ورزشی گرایش بیوشیمی و متابولیسم ورزشی تاریخ چهارشنبه ۲۳ دی برگزار خواهد شد.

 15. کرمانی می‌گه:

  اصلاحیه سازمان سنجش:

  سازمان سنجش اشتباه قبلی خود را درباره تاریخ دانش آموختگی دانشجویان سال آخر ارشد اصلاح کرد. این سازمان که در اطلاعیه چند روز پیش محدودیت (۹۴/۰۶/۳۱) را برای تاریخ دانش آموختگی دانشجویان سال آخر نوشته بود آن را به شکل زیر اصلاح نمود:

  مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند.

  ۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

  تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۷ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در صفحه ۹۴ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی).
  http://phdtest.ir/1394/10/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-94-95/

 16. محسن می‌گه:

  سلام و عرض ادب ببخشید خود سازمان سنجش مگر نگفته بود تا اخر بهمن ماه آخر کدام درست است شهریور یا بهمن لطفا یکی جواب بدهد . ممنونم

  • کرمانی می‌گه:

   من فکر می کنم اطلاعیه اولیه درست بوده. اطلاعیه بعدی و همچنین اطلاعیه دانشگاه علامه کپی پیست شده از اطلاعیه مصاحبه های مرحله اول در اردیبهشت امسال.
   نگاه به جمله بندی هم نشان میده که تاریخ همان پایان بهمن درسته.

 17. سجاد می‌گه:

  سلا اگه دوستانی هستند که شاهدانالیز میخونن لطفا درمورد سطحش توضیح بدن

 18. سید حسین می‌گه:

  من داشگاه شاهد تماس گرفتم مسئول دفتر تحصیلات تکمیلی گفت:
  تا ۲ ساعت دیگه اطلاعیه می زنیم
  مصاحبه این دانشگاه افتاده برای هفته بعد

 19. فناوری می‌گه:

  سلام
  من هم با پردیس علامه تماس گرفتم گفتند تا یک ساعت دیگر مجدد خبر گرفته شود

  • س.م می‌گه:

   من زنگ زدم علامه گفتند تاریخ های سنجش درسته برای اطلاع از ساعت سایت رو چک کنید.
   مصاحبه در دانشکده ها برگزار میشه.

   • فناوری می‌گه:

    ممنون و سپاس

   • فناوری می‌گه:

    با سلام
    اگر امکان داره آدرس دقیق علامه از پایانه آزادی؟
    (کوتاه ترین مسیر)
    با تشکر

    • کرمانی می‌گه:

     آدرس پردیس علامه:
     تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان شهید عباسپور، خیابان نظامی گنجوی، نبش کوچه هفت پیکر،

     کوتاه ترین مسیر. رفتن با سواری های شخصی است و پیاده شدن در تقاطع خیابان ولی عصر با همت است. بعد از آن باید با سواری یا اتوبوس کمی پایین (پله هشتم خیابان ولیعصر) بیایید. حوالی سفات بلغارستانه…

     می توانید مستقیما از آزادی به میدان ونک بروید و از آنجا دوباره پایین بیایید

     • کرمانی می‌گه:

      گویا مصاحبه ها در پردیس انجام نمی شود و در پردیس اصلی آن واقع در دهکده المپیک است

    • *8 می‌گه:

     سلام دوست عزیز مصاحبه دانشگاه علامه د رداساختمان مرکزی دانشگاه واقع در دهکده المپیک برگزار میشه که راحترین مسیر از پایا نه آزادی اینه که از اونجا با اتوبوس یا تاکسی خودتو برسونی به مترو صادقیه( که اصالا تا میدان آزادی فاصله نداره) از اونجا هم سوار اتوبوس های صادقیه- دهکده المپیک بشیه و اخرین استگاه دهکده المپیک پیاده بشی یا درست رویه به روری دانشگاهه میشه. اگه هممیخواهی زودتر برسی به دانشگاه ازمترو صادقیه سوار تاکسی های دهکده شو که راحت و بدون دردسر اخرین کورس پیاده شو. با تاکسی راحتری .
     موفق و تندرست باشید.
     موفق و تندرست باشی

   • س.م می‌گه:

    علامه اطلاعیه اش رو گذاشته.

 20. گلی می‌گه:

  سلام
  بچه ها من پیام نور تهران دعوت ب مصاحبه شدم. موندم چیکار کنم… یکی منو راهنمایی کنه.. بنظرتون پیام نور ارزش داره؟

 21. به ترانه ریاضی می‌گه:

  دانشگاه شاهد تماس گرفتم قراره تا دو ساعت دیگه اطلاع رسانی کنن ….

 22. به زینب می‌گه:

  زینب خانوم دانشگاه مفید یکی از بهترین دانشگاههای غیر انتفاعیه.من هم فلسفه اسلامی اونجا قبول شدم ولی به دلیل دوری راه و اینکه دو تا بچه ۵و۱۰ ساله دارم نمی تونم برم!هر سال همینه!هرجایی غیر از شیراز قبول میشم مجبور میشم قیدشو بزنم.

 23. زینب می‌گه:

  من یونی مفید قم دعوت به مصاحبه شدم
  کسی میدونه چجور دانشگاهیه؟؟
  رشته اقتصاد

 24. بیتا می‌گه:

  فقط میخوام یه خبری بده دانشگاه,خدایا یعنی فردا پس فردا خبری اعلام میشه؟مثلا بگن بهمن,اسفند نتایج تکمیل میاد,فقط یه چیزی بگن,خدایا ما چیکار کنیم,چطوری اینهمه استرس و حال بدو به گوش مسیولان برسونیم,دیدم که در بیست و سی اخبار کم اهمیت تر از این پیگیری میشه,کاش یه کاری کنیم

 25. ترانه،ریاضی محض می‌گه:

  سلام به همگی،
  من به مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت شدم،تاریخ مصاحبه زده ۲۰ دی خیلی زوده فقط فردا رو برای تکمیل مدارکم وقت دارم،روی پورتال دانشگاه هم چیزی مبنی بر مصاحبه و مسائل مربوطه نیست،واقعا سنجش شوکه کرده همه رو،یعنی این تاریخها قطعیه؟

  • ریاضی می‌گه:

   سلام دوست عزیز.من هم کاربردی دعوت شدم.ولی اگه مصاحبه یک شنبه باشه نمیتونم بیام.شما از اساتید شاهد اطلاع دارین که چطورن؟

 26. کامیار سلیم...... می‌گه:

  نتایج تکمیل ظرفیت شهریور و مهرماه دانشگاه آزاد در هاله ای از ابهام قرار دارد

 27. مریم می‌گه:

  سلام دوستان. کسی تجربه ای در مورد مصاحبه در دانشگاه مدنی تبریز داره؟ ممنون میشم کمکم کنید.

 28. برق می‌گه:

  واسه ما خاطره شد تکمیل ظرفیت

 29. عمران سازه می‌گه:

  من برای پردیس دعوت شدم درحال حاضر در دانشگاه آزاد مشغولم ،مانده ام رو محصاحبه با تاریخ امتحان این ترم داخل دارد.پشیمان شدیم

  • سعید می‌گه:

   چرا در حق یکی دیگه که اگه در تکمیل ظرفیت واسه مصاحبه قبول میشد، می رفت اجحاف کردی…آقای دکتر!!!

   • عمران سازه می‌گه:

    حق کسی پایمال نمی شود ، فرض کنید دو نفر به مصاحبه دعوت شده اند یکی غیبت کند.دیگری اگر پذیرفته شود حق شخص ثالثی پایمال نشده است.حق خودش بوده است مگر اینکه بحث پارتی در میان باشد.در هر حال ظرفیت خالی نمی ماند.

 30. رضا می‌گه:

  خوشم میاد دانشگاه دولتی ظرف مدت ٢هفته تکمیل ظرفیتهاش میگیره ولی هنوز تکلیف تکمیل ظرفیتهای دانشگاه آزاد معلوم نیست واقعا جای تاسف داره.

درج نظر