مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص زمان دریافت کارت آزمون دکتری سراسری ۹۵

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسـه آزمون ورودی دوره دکتـری سال ۱۳۹۵ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید.

به گزارش پی اچ دی تست ، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای درباره‌ تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون دکتری سراسری ۱۳۹۵ منتشر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

بدین وسیله موارد ذیل را به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام کننده درآزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۵ می‌رساند:

 الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 

 کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۹۴/۱۲/۱۱ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون 

آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی براساس توضیحات بند د (تذکرات مهم) اقدام و در صورت نیاز صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۲ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه نمایند.

ج- زمان برگزاری آزمون

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۵ از ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه مورخ ۹۴/۱۲/۱۴ در ۵۴ شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده است.

د- تذکرهای‌ مهم‌ 

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۲/۱۴ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای ۳، ۷ و ۱۳ (جنس، معلولیت و زبان خارجی) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است در یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۲ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط(براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمناً درخصوص بندهای ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

تبصره: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ در مقاطع  کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل شدهو یا تا تاریخ ۵/۶/۳۱ در مقاطع مذکور فارغ‌التحصیل می‌شوند، در این مرحله می‌بایست نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ‌التحصیلی (برای فارغ‌التحصیلان ۳۰/۱۱/۹۴) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده (برای فارغ‌التحصیلان تا تاریخ ۳۱/۶/۹۵) خود تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ اقدام نمایند. این داوطلبان می بایست اصل گواهی تکمیل و تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۴  (نمونه فرم در ذیل این اطلاعیه درج گردیده) را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند.

۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود تا تاریخ ۹۴/۱۲/۱۷ به ارگان مربوطه مراجعه نمایید، داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و سهمیه رزمندگان (واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است حداکثر تا تاریخ۹۴/۱۲/۱۴ به قسمت ویرایش کارت آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایند تا در صورت تأیید سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط در اختیار این سازمان قرار گیرد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

۳- به داوطلبان توصیه می‏شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان قرار گرفته است و قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‏های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است حوزة امتحانی خود را شناسائی نمایند.

۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می‌باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … می‌باشد ضروری است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره۲‌) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۵- داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶- از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی (از قبیل تلفن همراه، پیجر و ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج دراین بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر آیین نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

۷- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ از تاریخ ۹۴/۱۲/۱۴ لغایت ۹۴/۱۲/۲۰ بصورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمائید.

قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیر واقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریا ل تا یک میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

 در خاتمه اضافه می‌نماید:

۱- نتایج اولیه آزمون بصورت کارنامه درهفته اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

۲- داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را از این تاریخ لغایت روز پنجشنبه ۹۴/۱۲/۱۳ همه روزه بجز ایام تعطیل و در وقت اداری با شماره ‌تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ یا بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در میان بگذارند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۱)

 1. شمس می‌گه:

  با سلام
  من پرینت ثبت نامی رو گم کردم.شماره پرونده و کد رهگیرمم ندارم.چطوری می تونم در صورت مجاز بودن بعدا انتخاب رشته کنم.در حالی که با الطلاعات شناسنامه می تونم کارتمو بگیرم.تشکر اگه راهنمایی کنید

  • زینب می‌گه:

   شما کارت ورود به جلستو که بگیری روش شماره داوطلبیت هست
   با همون شماره داوطلبی میتونی کارنامه اولیه و نهاییتم بگیری و انتخاب رشتم کنی
   موفق باشی

 2. احسان می‌گه:

  سلام دوستان کسی میدونه چه موقع میشه محل برگزاری آزمون را عوض کرد؟

 3. علی می‌گه:

  دوستان بنده معدل مقطع ارشدم رو هنگام ثبت نام اشتباهی وارد نمودم. برای اصلاح معدلم باید چیکار کنم؟ سایت سنجش قسمت ویرایش اصلا نداره
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • sakineh می‌گه:

   با عرض سلام و ادب
   دوست عزیز بعد از ۱۱ بهمن گزینه ویرایش فعال میشود.اگر اون زمان هم نتونستید به یک کافی نت مطمین مراجعه کنید.
   موفق باشید.

 4. محدثه می‌گه:

  دوستان محترم
  همگی اظهار بی اطلاعی کردید از ندونستن منابع و نوع آزمون ولی خداییش کدوم یکیتون ۱ بار با سازمان سنجش یا وزارت علوم تماس گرفتین تا تکلیفتون رو روشن کنید و یا به این نحوه اطلاع رسانی اعتراض کنید
  یک روز میگن دو مرحله ای یک روز میگن امسال اعمال نمیشه ….
  بشینید فقط دعا کنید بببینید به کجا می رسید

  • رتبه 8 پارسال می‌گه:

   نظرات ما هیچ تاثیری نداره مگه اینهمه توی نظرخواهی سر جلسه ازمون نمیزنیم که جلوی آشنا بازی مصاحبه ها گرفته بشه چی شد؟

 5. شهرام می‌گه:

  منکه استرس ندارم،ی کم به منم بدین لطفا :-) ،بیخیال هر چی زحمت کشیدیم همونقد نتیجه میگیریم

 6. مهندس معماری می‌گه:

  میشه لطفاراهنمایی کنِد :
  با توجه به نظراتی که داده میشه و سوالاتی که پرسیده میشه از طرف داوطلبان و اخباری که طی چند ماه گذشته اعلام شده ابهام بیشتر میشه!
  ایا روند پذیرش و ازمون دکترای امسال یعنی اسفند ۹۴ مثل سال گذشته است!؟!؟؟!

 7. بهروز می‌گه:

  با سلام. این کنکور دکتری که دو مرحله ایه یعنی سال بعد هم میتونیم تویه تابستون دوباره کنکور بدیم؟یعنی آزمون دکتری دو بار در سال برگزار میشه؟

 8. زینب می‌گه:

  ان شا الله خدا به هممون کمک میکنه
  مثل همیشه

 9. مهندس معماری می‌گه:

  من هم سال دومه. و دیگه خسته شدم. دعا کنید امسال ازمون خوب باشه و هر کی تلاش کرده نتیجه بگیره.

 10. رتبه 8 پارسال می‌گه:

  منکه امسال با اینکه دفعه دوممه شرکت میکنم وقت کم اوردم از بس منابع متنوع بود و معلوم نیست از چه کتابهایی و در چه سطحی سوال میاد باورم نمیشه ۵ ماه گذشت و من هنوز تموم نکردم کاش منابع همون پارسال بود

  • فرانک می‌گه:

   دقیقا
   پارسال قشنگ می‌گفتند از چه دروسی در سطح ارشد میاد و از چه دروسی در سطح کارشناسی
   من با وجود اینکه پارسال تعداد دروس رشته ام بیشتر بود بهتر خوندم
   اما امسال کلا ۳ درس داریم ولی انقدر منابع زیاده که من گیج شدم تو چه سطحی بخونم

  • مهندس معماری می‌گه:

   من هم هنوز نمیدونم امسال از منابع جدید میاد یا قدیم… در حد ارشد یا کارشناسی…

 11. سلولى می‌گه:

  سلام بچه ها
  براى من سایت phdtest باز نمیشه مثل قبل که مشکل داشت و ارور میزد این روزا خیلى به این سایت نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید


  با سلام
  دوست گرامی سایت چند روزی با مشکل فنی رو به رو شده بود .
  اما هم اکنون سایت مانند سابق در اختیار شما عزیزان و همراهان همیشگی می باشد .

 12. فرشاد فیزیک می‌گه:

  طبق آنچه که خدا در قرآن گفته هرکسی که تلاش کرده باشد انشاالله نتیجه خواهد گرفت
  به همان اندازه ای که تلاش کرده اید نتیجه میگیرید نه کمتر
  و من الله توفیق

 13. Mahshid می‌گه:

  وای من امسال نتونستم خوب بخونم
  دوستان آیا تو آبان هم کنکور دوباره برگزار میشه؟

 14. جغرافیا می‌گه:

  من در تکمیل ظرفیت قبول شدم،اماان شا الله که تمام کسانی که زحمت کشیدن در آزمون امسال قبول بشن.

 15. نگار می‌گه:

  وای من چقدر استرس دارم کاش همین امسال قبول بشم :-(

  • نا امید می‌گه:

   دقیقا مث من . به خدا دیگه توان ندارم آزمون بدم یه بار دیگه امسال دومین باره آزمون میدم باورم نمیشه یعنی وقتمون تموم شد وااای کارتا اومد؟؟؟!!!

 16. من می‌گه:

  برام دعا کنید خیلی نگرانم احساس میکنم هر چی خوندم یادم رفته.خدا کنه هر کس زحمت کشیده قبول بشه منم قبول شم.خدایا کمکم کن….

 17. میثم می‌گه:

  کنکور فرا رسید اما
  ما که آخر نفهمیدیم در حد لیسانس باید می خوندیم یا ارشد …
  هر چند در رشته ما پارسال هم از دروس پایه سوال میومد …

 18. داوطلب روانشناسی تربیتی می‌گه:

  انشااله تو این فرصت باقی مونده سعی خودمونو می کنیم و امسال قبول میشیم و سال دیگه این موقع به یاد این روزها می افتیم که چقد بی قرار بودیم.با آرزوی قبولی برای همه عزیزان

 19. فرشاد می‌گه:

  استرس گرفتم

درج نظر