مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام شرایط استفاده از وام ویژه دکتری

صندوق رفـاه دانشجویان وزارت علوم شرایط استفـاده از وام ویژه دکتـری در نیمسال دوم تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان مقطع دکتری روزانه دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای استفاده از وام ویژه دکتری در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ می توانند در زمان هایی که دانشگاه مربوطه اعلام کرده به اداره خدمات دانشجویی مراجعه کنند.

بر اساس اعلام صندوق رفاه، دانشجویانی که پروپوزال آنها به تصویب رسیده و اسامی آنها در لیست ارسالی از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشد می توانند اقدام کنند.

به دریافت کنندگان پژوهانه ودانشجویانی که بدهی معوقه درمقاطع تحصیلی قبلی و بدهی در اجاره بهای خوابگاه دارند وام تعلق نمی گیرد.

داشتن پرونده دانشجویی، کپی کارت دانشجویی خوانا و کارت ملی، ارائه دو سند تعهد محضری با دو ضامن معتبر به همراه حکم کارگزینی ضامنین که کارمند رسمی یا پیمانی باشند از مدارک لازم است.

مراجعه دانشجویانی که اولین بار متقاضی وام ویژه دکتری هستند ابتدا به پژوهشی دانشکده جهت دریافت و تکمیل فرمهای مربوطه و تایید توسط استاد راهنما و مدیر گروه و معاون پژوهشی دانشکده ومعاون پژوهشی دانشگاه و تحویل به مسئول مربوط الزامی است.

دانشجویانی که قبلا از وام ویژه دکتری استفاده کرده اند برای تمدید درخواست وام و دریافت فرمهای مربوط به اموردانشجویی مراجعه کنند. ارائه شماره حساب به نام دانشجو فقط تجارت کارت و اخذ برگه از دستگاه عابربانک که درآن شماره حساب قید شده است نیز از مدارک لازم است.

متقاضیان وام باید درمقطع تحصیلی قبل تسویه حساب و یا دفترچه قسط دریافت کرده و در سیستم صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع فارغ التحصیلی آنان ثبت شده باشد. درغیراینصورت امکان درخواست وام مقدور نخواهد بود.

متقاضیان  (باتوجه به اعلام صندوق رفاه) در تاریخ اعلام شده مراجعه کنند. پرداخت وام پس از استعلام از مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت و دریافت مدارک به منزله موافقت با پرداخت وام نیست.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. Ali گفت:

  سلام
  به دكتري ترم ٨ به بعد هم ميدن؟؟

 2. زهرا گفت:

  به دانشجویان پژوهش محور وام تعلق میگیره؟

 3. مهتاب گفت:

  انگیزه ام چن برابر شد واقعن….
  آخ جون وام بی بهره

 4. علامت سوال ؟؟ گفت:

  ممنون از پاسخ گويي مهسا خانم

 5. علامت سوال ؟؟ گفت:

  يه سوال به پرديس ها هم وام تعلق مي گيره ؟؟؟
  واينكه كسي كه پرديس باشه امكان انتقالي به واحد ديگه داره ؟؟
  خيلي ممنون مي شم اگه كسي اطلاع داره جوابم رو بده

  • مهسا گفت:

   سلام
   وام ویژه دکتری مختص دانشجویان دوره روزانه دانشگاه های دولتی هست.
   درمورد انتقالی، خیر. کلا در دوره دکتری انتقالی ممنوع هست.

 6. babak گفت:

  حالا چرا فقط دانشجویان دانشگاه های دولتی؟ و اون هم دانشجویان روزانه؟ مگه بقیه دانشجویان دکتری نباید درس بخونن تحقیق بخونن؟

 7. خواجه نصییییر گفت:

  چقدر بد باید بین پژوهانه و وام یکیشو انتخاب کرد!!!!
  چرا اینقد سخته شرایطش واقعا که به دانشجوی دکتری اصن بهایی داده نمیشه اینجا
  متاسفم

 8. شاهرخ گفت:

  حالا چقد میدن چند ساله

 9. اشکان گفت:

  ای کاش میگفتن که سودش 22 درصد هست!!