مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام شرایط استفاده از وام ویژه دکتری

صندوق رفـاه دانشجویان وزارت علوم شرایط استفـاده از وام ویژه دکتـری در نیمسال دوم تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان مقطع دکتری روزانه دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای استفاده از وام ویژه دکتری در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ می توانند در زمان هایی که دانشگاه مربوطه اعلام کرده به اداره خدمات دانشجویی مراجعه کنند.

بر اساس اعلام صندوق رفاه، دانشجویانی که پروپوزال آنها به تصویب رسیده و اسامی آنها در لیست ارسالی از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشد می توانند اقدام کنند.

به دریافت کنندگان پژوهانه ودانشجویانی که بدهی معوقه درمقاطع تحصیلی قبلی و بدهی در اجاره بهای خوابگاه دارند وام تعلق نمی گیرد.

داشتن پرونده دانشجویی، کپی کارت دانشجویی خوانا و کارت ملی، ارائه دو سند تعهد محضری با دو ضامن معتبر به همراه حکم کارگزینی ضامنین که کارمند رسمی یا پیمانی باشند از مدارک لازم است.

مراجعه دانشجویانی که اولین بار متقاضی وام ویژه دکتری هستند ابتدا به پژوهشی دانشکده جهت دریافت و تکمیل فرمهای مربوطه و تایید توسط استاد راهنما و مدیر گروه و معاون پژوهشی دانشکده ومعاون پژوهشی دانشگاه و تحویل به مسئول مربوط الزامی است.

دانشجویانی که قبلا از وام ویژه دکتری استفاده کرده اند برای تمدید درخواست وام و دریافت فرمهای مربوط به اموردانشجویی مراجعه کنند. ارائه شماره حساب به نام دانشجو فقط تجارت کارت و اخذ برگه از دستگاه عابربانک که درآن شماره حساب قید شده است نیز از مدارک لازم است.

متقاضیان وام باید درمقطع تحصیلی قبل تسویه حساب و یا دفترچه قسط دریافت کرده و در سیستم صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع فارغ التحصیلی آنان ثبت شده باشد. درغیراینصورت امکان درخواست وام مقدور نخواهد بود.

متقاضیان  (باتوجه به اعلام صندوق رفاه) در تاریخ اعلام شده مراجعه کنند. پرداخت وام پس از استعلام از مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت و دریافت مدارک به منزله موافقت با پرداخت وام نیست.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۹)

 1. Ali می‌گه:

  سلام
  به دکتری ترم ٨ به بعد هم میدن؟؟

 2. زهرا می‌گه:

  به دانشجویان پژوهش محور وام تعلق میگیره؟

 3. مهتاب می‌گه:

  انگیزه ام چن برابر شد واقعن….
  آخ جون وام بی بهره

 4. علامت سوال ؟؟ می‌گه:

  ممنون از پاسخ گویی مهسا خانم

 5. علامت سوال ؟؟ می‌گه:

  یه سوال به پردیس ها هم وام تعلق می گیره ؟؟؟
  واینکه کسی که پردیس باشه امکان انتقالی به واحد دیگه داره ؟؟
  خیلی ممنون می شم اگه کسی اطلاع داره جوابم رو بده

 6. babak می‌گه:

  حالا چرا فقط دانشجویان دانشگاه های دولتی؟ و اون هم دانشجویان روزانه؟ مگه بقیه دانشجویان دکتری نباید درس بخونن تحقیق بخونن؟

 7. خواجه نصییییر می‌گه:

  چقدر بد باید بین پژوهانه و وام یکیشو انتخاب کرد!!!!
  چرا اینقد سخته شرایطش واقعا که به دانشجوی دکتری اصن بهایی داده نمیشه اینجا
  متاسفم

 8. شاهرخ می‌گه:

  حالا چقد میدن چند ساله

 9. اشکان می‌گه:

  ای کاش میگفتن که سودش ۲۲ درصد هست!!

درج نظر