مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجویان ممتاز در مقطع دکتری دانشگاه شمال در سال ۱۳۹۵

دانشگاه شمال در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش نماید.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه غیرانتفاعی- غیردولتی در رشته های عمران-گرایش حمل و نقل و مدیریت ورزشی-گرایش مدیریت راهبردی در سازمان ها و رویدادهای ورزشی برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشجوی دکتری بدون آزمون می پذیرد.

دانش آموختگان دوره های کارشناسی ارشد در صورت داشتن شرایط زیر می توانند از تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ الی ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ مدارک لازم جهت بررسی و دعوت به مصاحبه برای پذیرش بدون آزمون دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شمال را به دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارائه نمایند.

۱- بیش از دوسال از تاریخ دانش آموختگی در دوره کارشناسی ارشد نگذشته باشد.

۲- کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی (نمره مصاحبه پس از ارسال مدارک و شرکت در مصاحبه لحاظ خواهد شد.).

۳- داشتن میانگین کل ۱۶ و بالاتر در دوره کارشناسی (یا میانگین دوره های کاردانی و کارشناسی) و میانگین کل ۱۷ و بالاتر بدون احتساب پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد.

۴- کسب حداقل نمره ۵۰ از آزمون (MCHE) یا معادل آن در سایر آزمون ها تا قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق آیین نامه دوره دکتری مصوب وزارت علوم و تحقیقات و فناوری).

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲)

 1. مهکام می‌گه:

  با سلام.
  با توجه به
  مدارک لازم جهت بررسی و دعوت به مصاحبه برای پذیرش بدون آزمون دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شمال را به دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارائه نمایند.
  چطور مد توانم مدارکم را ارسال کنم؟ اینترنتی یا پستی؟

 2. علیرضا می‌گه:

  سلام. ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین .
  با توجه به اطلاعیه مورخ ۱۴/۲/۹۵ سازمان سنجش، امسال فقط برای دوره های روزانه و غیرانتفاعی ، پذیرش استعداد درخشان ( بدون آزمون ) داریم ؟
  یعنی مثلا پردیس ها دیگه بدون آزمون ، دانشجوی دکتری نمی گیرند؟

درج نظر