مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

پذيرش دانشجويان ممتاز در مقطع دکتری دانشگاه شمال در سال 1395

دانشگاه شمال در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی 95-96 دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش نماید.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه غیرانتفاعی- غیردولتی در رشته های عمران-گرایش حمل و نقل و مدیریت ورزشی-گرایش مدیریت راهبردی در سازمان ها و رویدادهای ورزشی برای سال تحصیلی 95-96 دانشجوی دکتری بدون آزمون می پذیرد.

دانش آموختگان دوره هاي كارشناسي ارشد در صورت داشتن شرايط زير مي توانند از تاريخ 1395/04/01 الی 1395/04/30 مدارک لازم جهت بررسي و دعوت به مصاحبه براي پذيرش بدون آزمون دکتری 1395 دانشگاه شمال را به دفتر تحصيلات تكميلي این دانشگاه ارائه نمايند.

1- بيش از دوسال از تاريخ دانش آموختگي در دوره كارشناسي ارشد نگذشته باشد.

2- كسب حداقل 60 امتياز از فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي و مصاحبه مطابق جدول ارزشيابي (نمره مصاحبه پس از ارسال مدارك و شركت در مصاحبه لحاظ خواهد شد.).

3- داشتن ميانگين كل 16 و بالاتر در دوره كارشناسي (یا ميانگين دوره هاي كارداني و كارشناسي) و ميانگين كل 17 و بالاتر بدون احتساب پايان نامه در دوره كارشناسي ارشد.

4- كسب حداقل نمره 50 از آزمون (MCHE) يا معادل آن در ساير آزمون ها تا قبل از آزمون جامع دكتري (مطابق آيين نامه دوره دكتري مصوب وزارت علوم و تحقيقات و فناوري).

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. مهکام گفت:

  با سلام.
  با توجه به
  مدارک لازم جهت بررسی و دعوت به مصاحبه برای پذیرش بدون آزمون دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شمال را به دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارائه نمایند.
  چطور مد توانم مدارکم را ارسال کنم؟ اینترنتی یا پستی؟

 2. علیرضا گفت:

  سلام. ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین .
  با توجه به اطلاعیه مورخ 14/2/95 سازمان سنجش، امسال فقط برای دوره های روزانه و غیرانتفاعی ، پذیرش استعداد درخشان ( بدون آزمون ) داریم ؟
  یعنی مثلا پردیس ها دیگه بدون آزمون ، دانشجوی دکتری نمی گیرند؟