مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

دعوت به مصاحبه بیش از 51 هزار داوطلب دکتری 95

51 هـزار و 641 داوطلب آزمـون مقطـع دکتـری سراسـری سـال 1395 جهت مصاحبـه در یک یا چند کدرشتـه محل دعـوت شده اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب در جلسه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ حاضر بودند که برای تمامی حاضرین در جلسه آزمون کارنامه صادر شد.

وی افزود: کارنامه تمامی داوطلبان کنکور دکتری روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه منتشر شده است و به همراه آن دفترچه راهنما انتخاب کدرشته محل منتشر شد.

توکلی خاطرنشان کرد: از میان ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ نفر، تعداد ۱۲۲ هزار و ۹۳۶ داوطلب دارای نمره کل تراز نهایی مثبت (یک و بالاتر) بوده و تعداد ۴ هزار و ۷۸۸ نفر دارای نمره کل تراز نهایی کمتر از یک بودند.

وی یادآور شد: از تعداد ۱۲۲ هزار و ۹۳۶ داوطلب که دارای نمره کل تراز نهایی مثبت (یک و بالاتر) بودند و برابر ضوابط به آنها اجازه انتخاب رشته داده شده بود، تعداد ۱۰۹ هزار و ۳۱۲ داوطلب برابر ضوابط حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل های خود انتخاب کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه بررسی وضعیت داوطلبان در کد رشته محل های انتخابی با توجه به حد نصاب اعلام شده دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه تعداد ۱۰۹ هزار و ۳۱۲ داوطلب روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت سنجش قرار گرفت.

وی افزود: از میان این تعداد با توجه به نمره حد نصاب اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، اسامی تعداد ۵۱ هزار و ۶۴۱ نفر به عنوان معرفی شدگان در یک یا چند کد رشته محل برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی کدرشته محل های مذکور دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط، اعلام شده است.

توکلی گفت: این افراد معرفی شده باید به همراه داشتن مدارک لازم طبق برنامه زمانی اعلامی توسط دانشگاهها در مراحل ارزیابی تخصصی شرکت کنند.

وی یادآور شد: البته اطلاعیه زمانی هر یک دانشگاه ها از بعدازظهر پنجشنبه ۹ اردیببهشت ماه ۹۵ بر روی سایت سنجش قرار داده شده و علاوه بر آن هر یک از دانشگاهها نیز نسبت به درج اطلاعات لازم و مورد نیاز برای داوطلبان دکتری اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: بدیهی است فقط داوطلبانی می توانند به منظور ارزیابی تخصصی به دانشگاه ها مراجعه کنند که کد رشته مربوطه را انتخاب کرده و حد نصاب علمی لازم در آن کد رشته را کسب کرده اند. افراد دیگری که در آن کد رشته حدنصاب دانشگاه را کسب نکرده اند از مراجعه به دانشگاهها خودداری کنند.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در دوره دکتری سال ۹۵ پس از اصلاحات دفترچه انتخاب رشته، گفت:ظرفیت پذیرش ۱۳ هزار و ۲۳۰ نفر است که از این میان ۸ هزار و ۳۸۸ نفر در دوره روزانه، یک هزار و ۹۸۲ نفر در نوبت دوم یا شبانه، ۳۳۲ نفر در دانشگاه پیام نور، ۳۱۲ نفر در دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی، ۲ هزار و ۱۳ نفر در پردیس ها و ۲۰۳ نفر برای اعزام خارج پذیرفته می شوند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

218
افزودن دیدگاه جدید

avatar
دریا
دریا

دوستان سلام بعد اینکه ثبت نام کردیم باید منتظر بمونیم ما رو دعوت به مصاحبه کنن یعنی ایمیل میزنن روز دقیق مصاحبه رو میگن با خیر میشه راهنماییم کنید من بعد تبت نام جز کد پیگیری چیزی دریافت نکردم یک هفته گذشته اگه کسی مطلع هست منم اگاه کنه ممنون

رویا
رویا

سلام دوستان
یکی راهنماییم کنه لطفا
چطور میشه ثبت نام کرد؟ سایت دانشگاه هیچی نیست برا ثبت نام
لینک خاصی داره؟؟؟
کسی راجب دانشگاه سنندج میدونه مهلت ثبت نامش تا کی هست؟؟؟
ممنونم…موفق باشید

روشنک
روشنک

باید وارد سیستم گلستان در سایت هر دانشگاه بشید.

رویا
رویا

مرسی دوست گرامی…

رویا
رویا

ممنون روشنک خانم

وقتی به قسمت پرداخت انلاین میرسیم بعد دادن شماره کارت و رمز دوم و …پایین شناسه پرداخت میخواد از کجا بیاریم؟؟؟

جعفر به همه
جعفر به همه

سلام
ببخشید از دوستان گرامی کسی از زمان مصاحبه حضوری دانشگاه تربیت مدرس اطلاعی داره، چون هرچی توی اطلاعیه ها میگردم زمانی رو پیدا نمیکنم و فقط نوشته بعد از بررسی مدارک بارگزاری شده متعاقباً اعلام خواهد شد!!

محسن
محسن

داخل اطلاعیه تربیت مدرس گفته 19.20و21هست..

امیر.م
امیر.م

اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 95

پیرو مراجعات و درخواست مکرر داوطلبان به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام داوطلبان واجد شرایط شرکت در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی در رشته-گرایشهای دانشگاه تربیت مدرس حداکثر تا ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 15 اردیبهشت 1395 تمدید شد. این مهلت به هیچوجه تمدید نخواهد شد.

مدیریت همکاریهای آموزشی و آزمون-معاونت آموزشی

وحید
وحید

دانشگاه تربیت مدرس بنا ندارد یک روز تمدید کند؟ من که نتونستم تا الان ثبت نام کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

بهرام
بهرام

سلام
دوست عزیز من تماس گرفتم گفتن اگه هزینه ثبت نام واریز کرده باشین کافیه. روز مصاحبه مدارک لازم با خودت ببر. برای اطمینان خاطر تماس بگیر 021- 82884152

وحید
وحید

سلام دوست عزیز…
دیشب با یه مصیبتی بالاخره ثبت نام کردم اما انگار تا 8 صبح فردا تمدید شده. نکته ای که در مورد هزینه گفتید یک طنز دردناک در خود دارد!
ممنونم…

fatemeh
fatemeh

دانشگاه صنعتی اصفهان کد کاربری و پسورد سامانه گلستان چی می شه ؟ اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنید

صالحی
صالحی

از دوستان کسی وارد سیستم گلستان دانشگاه اصفهان شده من هر چی کد امنیتی رو میزنم باز هم وارد سیستم نمیشه مشکل کجاست کسی میتونه راهنمایی کنه دوستان؟؟

پارسا
پارسا

من وارد شدم ثبت نام هم کردم

سعید
سعید

در قسمت یوزر وارد کنید:
u11 و بعد از عدد 11 کد داوطلبی را وارد کنید
در قسمت پسورد هم کد ملی را وارد کنید

سعید
سعید

به جای mozila firefox از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

الهه
الهه

کد کاربری همون شماره داوطلبی با u11 اولش، پسورد هم کد ملی

هومنی
هومنی

پردیس اومده تا از ما پول بگیره. وامش کجا بود. تازه شهریه رو هم در فازهای 20% و 30% ی میگیرن. یهو میبینی هنوز ترم دو تموم نشده 50 تومن دادی. امسال هم که تو بعضی رشته ها شهربه تا 85 تومن رسیده.

مینا
مینا

از دوستان کسی عضو بنیاد نخبگان نیست؟ مدرک قابل ارائه برای عضویت چیه؟

زهرا
زهرا

حتما باید دانشجو باشید و سنوات بهتون نخورده باشه. رتبه اول بین هم رشته و هم ورودی باشی. یا المپیاد مقام اورده باشی. مقاله داشته باشی. من همه شرایط داشتم کلی امتیازم بالا بود فقط متاسفانه ترم 5 ارشد بودم و بعد از تکمیل فرایند و بعد از 3 ماه گفتن رد شدی چون ترم 5 بودی. معمولا تاریخی اعلام و شما مدارک به دانشکده تحویل میدی اونا بررسی میکنن و بعد اگه قبول شدی مدارکت تو سامانه ثریا اپلود میکنی هرچی داری از معدل و مقاله و کتاب و المپیاد باید اپلود کنی باز بررسی میکنن و چند هفته… ادامه نظر»

پارسا
پارسا

سلام کسی از استادای دانشگاه اصفهان خبرداره مصاحبش چه جوریه ازمون کتبی تستس یا تشریحیاستاداش چه جوریند در مصاحبه از چه چیزایی سوال می پرسند و براشون مهمه

پریسا
پریسا

سلام
مبلغ ۲۹ هزار تومن رو از طریق چه سایت یا شماره حسابی به حساب سازمان سنجش واریز کنیم؟؟؟
و آیا فرم بخصوصیرو هم لازم هست که پر کنیمو برای سازمان سنجش ارسال کنیم, اگر هست کجاس؟؟؟؟
من نمیتونم هیچکدوم اینارو پیدا کنم, ممنون میشم سریعتر جوابمو بدید.
از نگرانی هم که کم مونده کار دست خودمو قلبم بدم

امیر .م
امیر .م

سلام مبلغ 29 تومان فکر کنم مربوط به فرم صلاحیت های عمومی هست که بعد از قبولی در مصاحبه یک دانشگاه باید پرداخت بشه ساید بد نباشه از سنجش بپرسید

محسن
محسن

چه عجل ای 29 هزار تومان مل وقتی که قبولی نهایی شدی صبرکن

.
.

باسلام خدمت دوستان ایا کسی هست که به ترازهای منتشر شده معترض باشه؟

.
.

سلام خدمت دوستان کسی هستش که به ترازهای سازمان سنجش معترض باشه؟؟؟

کمک فوری!!!!!!!!!!
کمک فوری!!!!!!!!!!

بچه ها سیستم گلستان مدرس واسه من ایراد پیدا کرده..تو قسمت مشخصات داوطلب نمیتونم خیلی از فیلد ها رو پر کنم و اون اطلاعات اولیه و پیش فرض سنجش که واسه همه هست برای من کاملا پاک شده..چکار کنم؟ تورو خدا راهنمایی کنین فردا هم اخرین مهلته..تورو خدا کسی دیگه هم به این مشکل برخورده؟

sepi
sepi

استرس نداشته باش احنمالا تمدید شه. فردا تماس بگیر و موضوع رو اطلاع بده

وحید
وحید

دوست عزیز برای من هم این طوری هست یک ساعته پول دادم تایید نمی کنه. فقط یک سوال از مسئولین دارم: شما که میدونید با سیستمهای سال 1995 (اینترنت اکسپلورر) مرحوم که در ویندوز 10 اصلا آدم حساب نشده کار می کنید چرا فرصت ثبت نامتون این قدر محدود هست؟ آیا بهتر نیست حضوری ثبت نام می کردیم والا به خدا حضوری کار بهتر انجام میشه.

منصور
منصور

سلام دوستان. کسی تا حالا بهشتی ثبت نام کرده . من پول هم ریختم ولی فایل مدارک دانلود نمیشه.اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

مینا
مینا

شما میدونید برای ثبت نام دانشگاه تهران منظور از فایل رزومه علمی چیه؟

مریم
مریم

من خودم تو فایل ورد یه رزومه نوشتم. چون فرم خاصی نبود…با سلیقه خودم.

مینا
مینا

منظور لیست سوابق پژوهشی و آموزشیه ؟

مریم
مریم

بله دقیقا.

مینا
مینا

ممنونم.

فوری . فوری. فوری.......
فوری . فوری. فوری.......

سلام دوستان
1- تا االان کسی دانشگاه لرستان برای مصاحبه ثبت نام کرده؟خواهش می کنم جواب بده
2- دانشگاه شهید چمران سیستم ثبت نامش کجاست؟ چرا من سیستم گلستان رو پیدا نمیکنم؟

عماد
عماد

باسلامّ.اینجانب در کارنامه حد نصاب که سازمان سنجش اعلام کرده برای کد رشته 1399این دانشگاه دعوت به مصاحبه شده ام .اما در اعلامیه خود دانشگاه تهران فاقد حد نصاب لازم میباشم.تکلیف بنده برای ثبت نام چیست.

امیر.م
امیر.م

سلام بنظرم سریعا از سنجش و دانشگاه پیگیری فرمایید

ماری
ماری

سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
من فقط پردیسها رو اوردم تهران علامه خوارزمی اصفهان و یزد
به نظر شما بین تهران و خوارزمی کدوم بهتره ؟
در سیستم گلستان تهران چند تا گرایش می تونم انتخاب کنم ؟
دانشگاه هم ریز نمرات دستی نمیده چهکار کنم ؟
مرسی از لطفتون

محسن
محسن

خوب معلومه که تهران بهتره

مینا
مینا

اگه جای معدل بدون احتساب پایان نامه با احتساب زده باشیم باید چیکار کنیم ؟ توروخدا جواب بدید

مینا
مینا

محض رضای خدا جواب بدید

شادی
شادی

معدل که همونیه که تو مدرکت زدن بدون پایان نامه و با پایان نامه نداره که! چرا الکی خودتونو حرص میدین؟

مینا
مینا

آره شادی جون همونه که تو مدرک زدن…

moshaver alame
moshaver alame

نه عزیزم این قضیه معدل برای پارسال بود که ایراد داشت..منم مشکل شما رو داشتم..امروز رفتم سنجش…مسیولش گفت..نیازی نبود بیای..فقط روز مصاحبه مدارکتو میبری دیگه..
معدلم که تاثیر نداشته..دوستان خواهشا اطلاعات ندارید بقیه رو نترسید…

ش
ش

اگه نمره پایان نامت موجب ارتقای معدلت شده چون معدلتو بالاتر زدی ً اشکال میگیرن، عملا در مقابل بی نظمی بی رحمن، سعی کن ریسک نکنی و تصحیحش کنی. اگر پائین تر زدی اشکالی نمیگیرن.

رضا
رضا

با سلام. با سپیده و بقیه دوستانی که گفتند سازمان سنجش فقط 3 تا 5 برابر ظرفیت را دعوت به مصاحبه کرده موافقم چون امکان نداره در رشته/گرایشی که 3 نفر میخواد 40 نفر بیاد مصاحبه. بنابراین ظرفیت مصاحبه برای عده ای است یعنی 3 برابر و حداکثر 5 برابر. اما نکته مهم اینه که سازمان سنجش غربالگری کرده و توپ را انداخته زمین دانشگاه. الان دانشگاه تعیین کننده است نه آزمون سازمان سنجش. لازم به یادآوری است برخی از افرادی که رتبه ای خوب و حدنصاب بالا آوردن به علت دانشجوی سال آخر بودن یا دفاع نکردن یا نداشتن… ادامه نظر»

ش
ش

نه اتفاقا، دانشجوی تازه نفس مطلوب اساتید برجسته هست. یعنی اساتید دوست دارن جوون های پرانرژی تر زیردستشون باشه. چون حرف شنو ترند و اعصابشون درگیر مسائل جانبی که در بیشتر سن بالاترها هست نیست. بازدهی بالاتری دارند عملاً.

فائزه
فائزه

ممکنه اون دانشجو قدیمیه سواد و درکش از رشتش بیشتر باشه.

خوارزمی
خوارزمی

دوستان کسی از ثبت نام خوارزمی خبر داره؟ هیچ لینکی برای ثبت نام نذاشته! اگه ثبت نام تو سیستم گلستانه یوزر و پسوردش چیه؟ ممنون می شم جواب بدید…

روانشناسی
روانشناسی

سلام دوستان کسی میدونه مدارک اجباری دانشگاه بهشتی چی هست؟ چون قبلش باید پول واریز کنیم بعد میره مرحله بعد برای فرستادن مدارک

ارشد تهران
ارشد تهران

سلام کسی اطلاع داره چطور باید وارد سامانه دانشگاه بین الملل قزوین و بوعی همدان شد؟

دکتری سمنان
دکتری سمنان

سلام کسی میدونه چرا امسال دانشگاه سمنان تراز پایین رو اعلام کرده

دکتری سمنان
دکتری سمنان

تا حالا کسی رفته مصاحبه سمنان،
نحوه ی ارزیابیشون چطوری هستش.
لطفا پاسخ بدیب……

بهرام
بهرام

سلام. چه رشته ای؟ من سال 92 اونجا بودم. رشته متالورژی. اساتیدش پوست کندن از ماهایی که استعداد درخشان رفتیم.

دکتری سمنان
دکتری سمنان

سلام.
کسی میدونه کد کاربری سایت گلستان سمنان چند هستش یا اصلا نحوه ی ثبت مدارک چطور هستش.
.
.

لطفا جواب بدین

Saqar
Saqar

سلام بچه ها.وارد سایت گلستان شدم.اطلاعاتم رو درست وارد کردم اما ثبت شد.
مبلغ رو هم نقدأ واریز کردم و اینجا متوجه شدم ک باید الکترونیکی وارد بشه. ب هر شماره ای هم ک ز میزنم کسی ج نمیده.چیکار کنم؟

سعید
سعید

سلام مجدد
سامانه گلستان دانشگاه شهید بهشتی:
کد کاربری:17 به اضافه شماره داوطلبی یعنی اول 17 بعد شماره داوطلبی
پسوورد: شماره ملی

سمنان
سمنان

برای سمنان چند هستش.

سعید خاکی
سعید خاکی

سلام بچه ها برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه تهران:
42+شماره دادطلبی یعنی اول 42 رو تایپ می کنید بعد شماره داوطلبی
پسوورد هم کد ملیه
ا/ه شهید بهشتی رو کسی میدونه لظفا اطلاع رسانی کنه
تشکر

سعید
سعید

سلام بچه ها برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه تهران:
42+شماره دادطلبی یعنی اول 42 رو تایپ می کنید بعد شماره داوطلبی
پسوورد هم کد ملیه
ا/ه شهید بهشتی رو کسی میدونه لظفا اطلاع رسانی کنه
تشکر

احمد
احمد

سلام،برای دانشگاه علم و صنعت تا کی فرصت ارسال مدارک داریم و از کجا باید اقدام کنیم.

صبا
صبا

سلام
معدل دیپلم منظورشون پیش دانشگاهیه یا سال سوم؟

مهر
مهر

تا سال سوم

مهندس
مهندس

دوستان مدرس خلاصه مقاله میخواد، منظورش چیه؟ یعنی بشینم مقاله ها رو خلاصه کنم؟!؟!

Fatima
Fatima

خلاصه مقاله همون چکیده یا abstract

ادبیات
ادبیات

سیستم گلستان دانشگاه تهران چرا تو قسمت اطلاعات شخصی اشتباها معدل کارشناسی ارشد با احتساب پایان نامه رو تو قسمت بدون احتساب نمره پایان نامه گذاشته و قفلش کرده؟ چطور میشه درستش کرد؟

شیمی
شیمی

سلام چجوری باید وارد بشیم
شناسه و گذر رو چی باید وارد کنیم؟؟؟؟
من نمیتونم وارد بشم
ممنونمیشم کسی راهنماییم کنه

صنم
صنم

روي سيستم جامع هر دانشگاه نام كاربري و پسورد اعلام شده

فرشاد
فرشاد

برا ورود به سیستم گلستان چی وارد کردید شناسه کاربری و رمز

خرسند
خرسند

بچه ها حوزه تهران10:20 پر شد و سایت تا خود این ساعت بالا نیومد من از ساعت 9:30 تو پروفلیلم بودم اونایی که ثبت نام کردن چی کار کردن که تونستن؟

fatemeh
fatemeh

سامانه گلستان تربیت مدرس:
نام کاربری: شماره داوطلبی+53
گذر واژه: کدملی
سامانه گلستان دانشگاه صنعتی اصفهان هنوز باز نشده گفتن بعد ازظهر شاید بشه
موفق باشید

شیما زبان
شیما زبان

من هرکار میکنم نمی تونم وارد سیستم گلستان دانشگاه تهران بشم شناسه کاربری میخواددددددد کسی تاحالا تونسته وارد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم
مریم

شناسه کاربری همون کد داوطلبی بعلاوه عدد 43 هست و گذروازه هم کد ملی تون. موفق باشید

زهرا-ریاضی کاربردی
زهرا-ریاضی کاربردی

من 4 جا روزانه و بقیه رو شبانه وپردیس مجاز شدم. ناامیدم از مصاحبه

به نظرتون قبول میشم؟؟؟؟؟

شیما زبان
شیما زبان

امیدت به خدا

منتظر
منتظر

دیروز رفتم توی پرتال شهید چمران اهواز . دوتا اطلاعیه واسه کنکور دکتری95 زده بود. نیم ساعتی منتظر شدم ، باز نشد که نشد!

لیلی
لیلی

سلام فاصله ارومیه تا گرگان چند ساعته؟

نگران و امیدوار
نگران و امیدوار

کاش اشتغال هم مصاحبه داشت کاش بعد فارغ التحصیلی خیالم راحت بود کار پیدا میکنم کاش یک دکتر بیکار نباشم خدایا به من و همه بچه های این سایت کمک کن به خواسته هامون برسیم خودت میدونی چقدر سختی کشیدم و تلاش کردم و خسته ام از بیکاری

سلام
سلام

سلام خدمت همه شما عزیزان و عرض خداقوت و آرزوی صبر کثیر و جمیل در راه سختی که دارید. بچه ها بعضی دانشگاه ها گواهی دیپلم ممهور به مهر آموزش و پرورش را هم می خواهند!!!!(مثل تربیت مدرس) چگونه آن را تهیه کنم به کجا بروم آموزش و پرورش ناحیه، دبیرستان؟ کجا؟ لطفا راهنمایی کنید.

مریم
مریم

بچه ها تورو خدا به منم بگین این گواهی دیپلم متوسطه رو که اجباری هم هست واسه دانشگاه تهران از کجا باید گیر بیارم؟؟؟؟؟ واااای خدااااا 🙁

ساینا
ساینا

از دانشگاه کارشناسی تون میتونید بگیرید

فرید
فرید

از اداره آموزش و پرورش شهرتان

نوشین
نوشین

تورو خدا یکی کمک کنه
ثبت نام دانشگاه بهشتی چه جوریه؟ باز نمیشه.
تو صفحش دو تا گزینه هست: متقاضی شرکت در آزمون و میزنم میگه شناسه کاربری اشتباهه

ایدا
ایدا

دوستان توروخدا کمکم کنید شهید بهشتی ثبت نامش چجوریه اخه سیستم گلستان وارد نمیشه توروخدا کمکم کنید هرکی میدونه راهنمایی کنه من چه خاکی بریزم رو سرم

لیلی
لیلی

سلام بچه ها شروع ثبت نام واسه صنعتی اصفهان کی هست؟

سحر
سحر

دوستان سلام من فرم شماره یک رو از پی اچ دی تست گرفتم این فرم واسه همه دانشگاهها یکی دیگه درست؟ لطفا جواب بدین ممنون

Mah
Mah

عزیزم من اکثر دانشگاه ها دیدم یکسان هست.ولی مثلا دانشگاه تهران رو سربرگ خودش بود و یکم متفاوت بود.

سامان
سامان

دوستان سلام
من شبانه ی زبان برا مصاحبه دعوت شدم اگه هر کدوم از دوستان از نحوه و مبلغ پرداخت هزینه و میزان وام اطلاع داره ممنون میشمراهنمایی کنن. خیلی سردرگمم لطفا کمک کنین
ممنون

صنم
صنم

دوستان میشه یه راهنمایی بکنید دانشگاههایی که چند تا تاریخ مصاحبه دادند دقیقا یعنی چی؟ از کجا بفهمیم نوبت مصاحبه ما چه روزیه؟

omid
omid

دوستان بنظرتون پردیس خوارزمی بهتره یا روزانه دانشگاه بی نام و نشان شهرستان؟؟ البته از نظر ارزش مدرک سوال کردم

bio
bio

سلام قطعا روزانه

نرگس ص
نرگس ص

سلام کسی فلسفه و کلام اسلامی هست؟اگه هست و ترازش خوبه درصداشو بگه و اینکه چقد خونده.کمکم کنین مرسی

کمککککک
کمککککک

دوستان منظور از صفحه ارزیابی چکیده چیه که بعضی دانشگاه ها خواستند؟؟؟

کمککککک
کمککککک

صفحه ارزیابی پایان نامه منظورم بوده

معصومه
معصومه

لینک ثبت نام مدرس فعال شده

میلاد
میلاد

سلام دوستان، بنده دوره لیسانس چند ماهی رفتم خدمت و ارشد قبول شدم و ادامه تحصیل دادم و بعد از ارشدم دارم سربازیمو ادامه میدم الان دوباره کنکور دکتری مصاحبه دعوت شدم اگه برم مصاحبه و قبول بشم آیا معافیت تحصیلی دارم یا خیر؟ لطفا کسایی که خبر دارند منو از بلاتکلیفی در بیارن ممنون

علي علوي
علي علوي

بله داريد. فقط در صورتي كه يك مقطع رو دوبار بخوايد بخونيد بهتون معافيت نميدن

!!
!!

سربازیه پرماجرایی دارین جالبه

نوشین
نوشین

تورو خدا یکی کمک کنه
ثبت نام دانشگاه بهشتی چه جوریه؟ باز نمیشه. میگه شناسه کاربری اشتباهه

نرگس ص
نرگس ص

بزن سیستم گلستان شهید بهشتی

ایدا
ایدا

سیستم گلستان چجوری ثبت نام کنیم اخه کد کاربری اینا میخواد توروخدا راهنمایی کنید؟ فرم هاشو از کجا گیر بیاریم یکی به داد من برسههههههه

نوشین
نوشین

زدم. تو صفحش دو تا گزینه هست: متقاضی شرکت در آزمون و میزنم میگه شناسه کاربری اشتباهه

طیبه
طیبه

دوستان چرا پردیس ها هیچخبری نمیدن!!!!آیا آمتحان کتبی دارن?????تاریخشون کی است ?????

علي علوي
علي علوي

پرديس ها با روزانه و شبانه فرقي نداره. براي همه يك اطلاعيه داده شده. طبق همون عمل كنيد

azade ravanshenasi
azade ravanshenasi

بچه ها كسي ميدونه پرديس شهيدبهشتي هم ازمون كتبي داره يا نه؟

نرگس ص
نرگس ص

اره من خودم بهشتی ام داره .ولی رشته به رشته فرق داره اما بیشترش داره

مری
مری

سلام
میشه لطفا یکی جواب بده
کسی موفق شده واسه تربیت مدرس مدارکشو آپلود کنه؟

احمد
احمد

منم نتونستم
فکر کنم سایت ایراد داره

میترا
میترا

نه، هر زمان کسی ثبت نام کرد لطفا اعلام کنه..

شاپرک
شاپرک

سلام بچه ها من تا حالا وارد سایت گلستان نشدم روشش چطوریه
وقتی کد میزنم هی صبر کنید
تا کی باید صبر کنم
ممنون

احمد
احمد

منم نتونستم
فکر کنم سایت ایراد داره

سهند
سهند

منم این مشکل زو داشتم
از اکسپلور ورژن 7 استفاده کنید

احمد
احمد

سایت ثبت نام تربیت مدرس وارد نمیشه؟؟

معصومه
معصومه

نه فکر کنم هنوز فعال نشده

علی
علی

با عرض سلام من دعوت به مصاحبه در 6 شهر شده ام واقعا زمان مصاحبه و آزمون کتبی مشابه در یک روز است نمیدانم از شمال تا جنوب ایران را باید چطور رفت . دانشگاه شاهد. دانشگاه گیلان .دانشگاه لرستان. دانشگاه تبریز.دانشگاه کشاورزی گرگان تو رو خدا یه فکری بکنید حد اقل به ما وقت بدهید واقعا رزومه من بعد از 7 سال شرکت در آزمون دکتری عالی است فقط تداخل روز مصاحبه کار را دشوار کرده. با تشکر

میترا
میترا

سلام من هم این مشکل رو دارم باید ساری و اهوازو پست سر هم برم امروز اهواز و فردا ساری به ماند که ممکنه زمان مصاحبم آخر وقت باشه و اینکه سرچ کردم از اهواز به ساری خط مستقیمی نیست!! موندم چه کنم

و.ن
و.ن

شما برای اخرین پرواز از اهواز به مقصد تهران بلیط بگیرید، بعد که تشریف آوردید تهران، از مهرآباد برید ترمینال شرق، از اونجا با اتوبوس شب رو به ساری، احتمالا صبح زود میرسید دانشگاه، در نمازخانه دانشگاه استراحت کنید تا زمان مصاحبه، سخت هست اما فکر رفت و آمد رو کنار بگذارید و به فکر تکمیل مدارک و مرور منابع باشد، موفق باشید…

اعتبار
اعتبار

اگر قرار است آبان آزمونی برگزار بشه باید بتونیم از نتیجه همین آزمون استفاده کنیم. بایددددددددددد

گناه داریم این همه اضطراب و نتیجه خوب آخرش هم هیچی

رها
رها

بچه ها برای دانشگاهخوارزمی کس تونسته مدارکشو آپلود کنه

ستاره
ستاره

دوستان دعوت به مصاحبه زیاد واین حدنصابهابرای پرکردن جیب دانشگاههاست..همین!

سیا
سیا

دوست و همراه گرامی.لطفا متوجه بشید که دعوت به مصاحبه زیتد حرفی در حد کشک بوده و تمام شد و رفت 3.5 برابر به مصاحبه دعوت کردن که مثل سالهای قبل بوده و حتی کمتر از اونها.این ذهنیت رو فراموش کنید…

sara
sara

نه بابا اینجوری هم نیست. من خودم دیدم در مرحله اول همه رو مجاز کردن ولی توی این مرحله خیلی ها رو رد کردن. من خودم فقط دو جا دعوت شدم.

!!
!!

فقط وفقط مرحله اولش مجاز کردن

ایدا
ایدا

دوستان کسی میتونه اطلاعیه دانشگاه مراغه رو باز کنه خطا میده از کجا بدونیم زمان مصاحبشو؟

سما
سما

من یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. من هم از طریق استعداد درخشان به چند دانشگاه درخواست دادم و هم از طریق کنکور برای یکی دیگه از دانشگاه ها. سوالم اینه که اگه یک دانشگاهی استعداد درخشان قبول بشم و یک دانشگاه دیگه از طریق کنکور، کدوم رو باید برم؟ خودم انتخاب میکنم؟ چون توی هیچ انتخاب رشته ای، استعداد درخشانو وارد نکردم. حتی اگه توی دو تا دانشگاه استعداد درخشان قبول بشم کدومش رو باید برم؟ خیلی نگرانم که نکنه دانشگاه اصلیم به خاطر این موضوع از دستم بره. خواهش میکنم راهنماییم کنین

ff
ff

بله من تجربه کردم.
حتی می تونید هر دوتا را ثبت نام کنید و تا یک ماه هم کسی نمی فهمه!! ولی قبل از یک ماه خودتون انصراف بدین!!!!!!

omid
omid

دوسنتان من برای پردیس دانشگاه خوارزمی قبول شدم تو فایلهای که مزبوط به شیوه پذیرش این دانشگاه در این سایت دانلود کردم برای دوره های روزانه آزمون کتبی و مصاجبه زده بودن بنظر شما آزمون کتبی برای پردیسها هم گرفته میشه یا آزمون فقط برای دورهای روزانه است و پردیسها مصاحبه دارن؟؟
لظفا جواب بدین خیلی برام مهمه

ج
ج

پردیس ها آزمون کتبی ندارن فقط مصاحبه شفاهی

omid
omid

مطمن هستید خیالم راحت باشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سهند
سهند

سلام امید
نه پردیس امتحان نداره!
چه رشته ای هستی؟

مرمری تجزیه
مرمری تجزیه

جناب سهند سلام لطفا راهنمایی میکنید رفتن به دانشگاه پردیس پقدر ارزش داره؟ پردیس علم و صنعت، بهتره برای ابان خوند یا همین پردیس؟؟ممنون

گیاه پزشکی
گیاه پزشکی

با سلام
دانشگاه تربیت مدرس از کدوم قسمت سایت باید ثبت نام کنیم؟؟؟

فاطمه
فاطمه

سلام هم رشته ای، اگه فهمیدین به منم خبر بدین، ممنون میشم

آیدا
آیدا

توروخدا کمکم کنین
چجوری تو فایل پی دی اف تایپ کنم؟
دانشگاه تایپ شده میخاد

goly
goly

میتونید کل فایل را یبار تایپ کنید
یا اینکه توی پینت بنویسید

اعتبار
اعتبار

اگر پی دی افتون foxit reader باشه میتونین براحتی تایپ کنین.
بخش Comment، Typewriter

البته شاید پی دی اف ریدر های دیگه ورژن های جدیدشون این امکان رو داشته باشن

احمد
احمد

عزیزم در PDF نمیشه تایپ کرد
وقتی دانشگاهی فایلی رو PDF میده یعنی باید با خودکار داخلش بنویسی
من نظرم اینه

منتظر
منتظر

اگر منظورتون فرم شماره یک هست ، سایت پی اچ دی تست فرم را با فرمت ورد گذاشته که می تونید دانلود کنید و درش اطلاعات را تایپ کنید. موفق باشید.

جعفر به همه
جعفر به همه

سلام دوستان
کسی تا الان تونسته وارد سیستم گلستان دانشگاههای تهران و تربیت مدرس بشه و مدارک خواسته شده رو آپلود کنه؟؟

باران
باران

نه

samane
samane

انقد این ثبت نامش دردسر داره که من روزی ده بار میگم کاش شرکت نمی کردم واسه چیزی که آینده خاصی هم در انتظارمون نیست قبول نشدنش یه دردسر قبول شدنش هزار تا دردسر

لیدا
لیدا

منم

فرشاد
فرشاد

دوستان کسی اطلاع داره چطوری باید برای ثبت نام دانشگاه تهران اقدام کنیم. رمز و شناسه کاربری میخواد
ممنون

طیبه
طیبه

پردیس بهشتی وخوارزمی هم امتحان کتبی داره?????از کجا باید مطلع بشیم ?????شهید بهشتی تا ۱۷ اردیبهشت وقت داده این وقت برای پردیس هم هست??خوارزمی هم همینطور !!!!!

me
me

امکانش هست حد نصاب دانشگاه ها تغییر کنه به نطرتون ؟

اطلاعیه جدید دانشگاه فردوسی
اطلاعیه جدید دانشگاه فردوسی
لیدا
لیدا

نه

fatemeh
fatemeh

سلام دوستان ثبت نام در سامانه گلستان دیگه چجوریه ؟ فرم شماره 1 تربیت مدرس اولین بخشش شماره پرونده مربوط به ثبت نام در سامانه گلستان را میخاد!!! می شه راهنمایی کنید من باید چجوری ثبت نام کنم.
دانشگاه صنعتی اصفهان هم فرم ثبت نامیش را در سامانه گلستان گذاشته ولی من نمیتونم وارد این سامانه بشم. کد کاربری میخاد آدرس سایت هم اینه htp://golestan.iut.ac.ir

صنم
صنم

من تماس گرفتم ظاهرا سايت گلستان مشكل داره تا فردا حل ميشه

خخخخخخخ
خخخخخخخ

گلستان مدرس خخخخخخخخخخخ بیایین میفهمین(خخخخخخخخخخخ) زیاد هم انتظارات بالایی نداشته باشین

زهرا ریاضی
زهرا ریاضی

لطفاجواب من رو بدیدلطفا.دانشگاه صنعتی اصفهان گفته توی سیستم گلستان ثبت نام کنید اماچیزی نذاشته و من کدکاربری ندارم.تربیت مدرس هم اصلا نمیدونم کجاباید مدارک رو آپلود کنم

sepi
sepi

با اموزش کل دانشگاه تماس بگیرید

زهرا ریاضی
زهرا ریاضی

مرسی

فاطمه
فاطمه

تو رو خدا اگه تماس گرفتین بگین رمزش چیه؟؟

goly
goly

از شماره داوطلبی و یا کد ملی با ی حرف اس انگلیسی اولش امتحان کنید

برق-مخابرات
برق-مخابرات

با سلام خدمت همه دوستان
می خواستم بپرسم که آیا در رشته مخابرات دانشگاه شاهد معتبر تر است یا دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و سمنان؟

برق
برق

دانشگاه شاهد شرایط و مقررات خاص خودشو داره دانشگاه سمنان معتبرتره بعدش بابل

صنعتی شیراز؟؟؟
صنعتی شیراز؟؟؟

دوستان دانشگاه صنعتی شیراز تمدید نمیکنه زمان ارسال مدارکشو؟؟؟؟ امشب مهلت ارسال تموم میشه و من نمیتونم مدارکمو بفرستم چون هنوز ناقصن، چه کنم؟ای خدااا

ف
ف

من هم زنگ زدم گفتندامشب تمام میشه من هم نتونستم مدارک را ارسال کنم

نازنين
نازنين

من زنگ زدم گفتن تا دوشنبه نهايتا مهلت داره ولي سريعتر بفرستيد

سها
سها

من که نفهمیدم چه مدارکی باید ارسال شه. یعنی جایی نتونستم ببینم لیست مدارک رو، ولی تا میتونستم مدرک سرهم کردم فرستادم :))

کمککککککک
کمککککککک

تصویر فیش واریزی رو هم باید میفرستادید، راستی به چه ایمیلی فرستادید؟؟

روشنک
روشنک

لیست مدارک در صفحه اصلی سایت دانشگاهها هست.

?????
?????

هدفشون از آزمون آبان چیه؟ کسی میدونه به من جواب بده
آیا بهمن ماه پذیرش دارن؟

تربیت مدرسی
تربیت مدرسی

من از استادم پرسیدم گفتند که آبان آزمونش هست ولی بعضی از دانشگاهها مثل تربیت مدرس احتمال 90درصد بهمن پذیرش نمیگیرن ولی تهران وبقیه دانشگاهها پذیرش دارن

?????
?????

ممنونم
مطمین باشم دیگه؟
میخوام شروع کنم به خوندن

سپیده
سپیده

گفتن که همون موقعه مشخص می کنن که برای چه ترمی ورودی بگیرن

دانشگاه ارومیه - کمکککک
دانشگاه ارومیه - کمکککک

دوستان منظور دانشگاه ارومیه از اینکه تا پونزدهم مدارکو با پست پیشتاز بفرستیم این بوده که تا پونزدهم باید به دستشون برسه مدارک حتما؟؟؟؟؟

لیدا
لیدا

نه یعنی تا 15 میتونی ارسال کنی

دانشگاه ارومیه - کمکککک
دانشگاه ارومیه - کمکککک

مرسی،شما از خود دانشگاه پرسیدید؟؟؟

ندا
ندا

سلام تا 15 میشه ارسال کرد ببخشید شما فرم شماره 1 که نوشتن تو سایت هست پیداش کردید؟ کجای سایت گذاشتنش؟

رویا
رویا

سلام دوستان
چقد ثبت نامش دردسر داره کلی وقت ادمو میگیره من شهرستانم چطور برم تهران دنبال توصیه نامه؟اساتید هم هرروز نیستن، ریز نمرات دوره لیسانس و ارشد هم ندارم
ثبت نام هم گیج کننده هست هرکدوم از این به تنهایی یکی دو روز وقت ادمو میگیره
استرس تمام وجودمو گرفته بدنم درد میکنه
نمیدونم کی درس بخونم الکی فقط دارم پول خرج میکنم
کاش دکتری شرکت نمیکردم

صدیقه به شیمی فیزیکی
صدیقه به شیمی فیزیکی

سلام. شما کجاها دعوت شدید؟ ارشد کجا بودید؟ در مرد استادای بهشتی و علم و صنعت و تهران خبر دارید؟

خسته ناامید (مدیریت)
خسته ناامید (مدیریت)

من با تراز بالای 4200 در مدیریت هیچ جا را نیاوردم

دلاوری
دلاوری

من هم حد نصاب نیاوردم ، تو تکمیل ظرفیت به نظرتون میتونیم ش کت کنیم؟؟

ف
ف

آیا تو تکمیل ظرفیت ترازها را پایین اعلام میکنند

سپیده
سپیده

احتمالا اره،،،، چون ی تعدادی رو دانشگاه ها گرفتن که رتبه عالی دارن،با توجه ب این ترازهای بالا،، این رتبه های عالی هم توی همه دانشگاه ها یا میرن مصاحبه، که همچین چیزی ممکن نیس چون نمیشه همزمان همه انتخابارو یا ۲۰ تا انتخابو رفت،،،،، در هر صورت ی تعداد مشخص شده ای همه جا میرن مصاحبه،،،،از طرفی همه افرادی که رتبه عالی اوردن ممکنه دفاع نکرده باشن یا رزومه نداشته باشن، چون ب صرف رتبه عالی کسی قبول نمیشه

ف
ف

خیلی ممنون

زبل خان
زبل خان

من با ترازه 5000بالاتر نیاوردم(خخخخخخخخخخخ) غمی نیست. ان شاالله آبان رتبه تک رقم می آریم

سحر- مالی
سحر- مالی

من که همه رو آوردم چی!!! فک کردید اوضاعمون خوبه، کلی کتاب باید تو یه هفته بخونم، مگه میشه مگه داریم؟!!! تازه امروز رفتم کتاب خریدم. این طور هم که پیداست آزمون کتبی دانشگاه تهران فوق العاده سخت و سنگینه. فقط امیدم به خداست که هر جا خودش اراده کرده قبول بشم. من تلاشمو می کنم بقیه شو می سپارم به خدا
دوست عزیز منم پارسال رتبه خوبی داشتم البته کنکور مالی ولی با بی فکری دانشگاه ها قبول نشدم هیچ جا اما ناامید نشدم. امسال نتیجه زحمتمو گرفتم.

زبل خان
زبل خان

ممنون امیدوار شدم

رویا
رویا

پردیس دانشگاه شیراز ازمون کتبی هم داره دوستان ایا؟؟؟

علي علوي
علي علوي

چه رشته اي؟

دکتری 1369
دکتری 1369

سلام. لطفا جواب بدین.
آیا کسی دقیقا میدونه، چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه شدن؟؟؟
جواب بدین لطفا…………..

مجید
مجید

4 برابر ظرفیت حدودا

sepi
sepi

تو رشته ما تقریبا ده برابر

مریم
مریم

بچه ها تورو خدا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه. برای مصاحبه روزانه و شبانه دانشگاه تهران برای یک گرایش باید دو بار پول واریز کنم؟
کسی پیام نور تهران دعوت شده…خبر دارین چجوری باید بدونیم از دو تا تاریخ اعلام شده کدوم یکی رو باید بریم و مدارک رو دستی ببریم یا جایی داره تو سایت برای بارگذاری؟
ممنون

نغمه
نغمه

نه برای هر گرایش فقط یک بار باید پول واریز کنید.

علی منتظر
علی منتظر

برای مصاحبه روزانه و شبانه هر کد رشته تنها واریز یک بار مبلغ مصاحبه کافیه

شیمی فیزیکی ام
شیمی فیزیکی ام

ببخشید…
میشه به من کمک کنید؟ 🙁
مقالاتی که تو کنفرانس ها شرکت داده میشن و تو سیویلیکا چاپ میشن، جزو مقالات کنفرانسی پذیرفته شده هستند یا کنفرانسی چاپ شده؟

مهدی 92
مهدی 92

درمورد مقالات کنفرانسی باید چاپ بشن ومقالات مجله پذیرش نهایی بشه کافیه

شیمی فیزیکی ام
شیمی فیزیکی ام

مرررسی از راهنماییتون

ناصری
ناصری

من اردبیل دعوت شدم الکی زدم نمیدونم چه کار کنم برم یا نه؟ 1یام نور تهران هم اما از شهریه خبر ندارم! سابقه پژوهشی ندارم. یعنی مقاله ندارم.

برنامه ریزی روستایی
برنامه ریزی روستایی

برو

م
م

چرا من توسایت هیچ دانشگاهی نمیتونم ثبت نام کنم همشون نوشتن در سیستم گلستان ثبت نام کنید اما هیچ خبری نیست

علی
علی

این دانشگاه ها که هنوز سیستمشونو برای ثبت نام بز نکردن؟کسی اطلاعی داره
تربیت مدرس بهشتی خواجه نصیر

چه خبره؟؟
چه خبره؟؟

خط آخر اطلاعیه‌ی بالا یعنی تا دو شنبه قراره خبر جدیدی بشه؟؟؟
اصلا معلوم هست چی به چیه؟؟ کی به کیه؟؟

محسن
محسن

مثلا امسال اومدن ازمونو تاثیر ندن، اینطور که معلومه تاثیر ازمون امسال مث پارساله موندم چیکار کردن با این ترازایی که دادن چه فرقی با سالای گذشته کرد فقط باعث شد یه عده به ازمون توجه نکنن و در نهایت هیج جا قبول نشن

زهرا
زهرا

آره بخدا

جامعه شناس
جامعه شناس

من با رتبه دو رقمي براي 20 رشته دعوت شدم ولي تداخل در تاريخ مرحله دوم خيلي زياده. سردرگم…!

حلی
حلی

تو رو خدا اگه کسی خبر داره بگه
ثبت نام بهشتی و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و ابری چطوریه؟

شیمی
شیمی

از سایت خود دانشگاه و پزوهشگاه پیگیر باشید یا در نهایت به تحصیلات تکمیلی دانشگاه زنگ بزنید

م
م

توسایت بهشتی هنوز چیزی نزده خودشونم دقیقا نمیدونن چی کار دارن می کنن

?
?

سلام
آزمون آبان برگزار میشه؟
انتخاب رشته برای بهمن هم هست؟
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده یا باید از کی و کجا جواب دقیق رو بپرسم؟

...
...

در مورد برگزاری آزمون آبان وارد این لینک بشید-اطلاعیه 95/2/1
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=12&id=186

?
?

بهمن انتخاب رشته هست یا نه؟ از کجا باید جواب دقیق رو بپرسم؟

مریم
مریم

بیچاره خانواده ها فقط همین

مریم
مریم

مرگ تدریجی یک رویا

دکتر ای فلسفه
دکتر ای فلسفه

ماامسال شرکت نکردیم …طوفان به پاشد …

51هزار نفر دعوت مصاحبه !!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!

اینا الکیه بابا من با رتبه دورقمی دانشگاههای تهران دعوت نشدم در حایکه پارسال تا رتبه های120هم دعوت شده بودن

یه دانشجوی باهنر
یه دانشجوی باهنر

دقیقا
به این نکته توجه کنید که حدود 14 هزار نفر قراره پذیرش بشن امسال.یعنی یه چیزی حدود 3.5 برابر ظرفیت رو دعوت به مصاحبه کردن بطور متوسط.یعنی تمام اون حرفها که 10 برابر رو دعوت خواهیم کرد و ازمون سنجش فقط غربالگریه کشکی بیش نبوده.و امسال اتفاقا کمتر از پارسال دعوت به مصاحبه تخصصی شدن.

سحر
سحر

منهم با رتبه 100 دعوت نشدم

یه دانشجوی باهنر
یه دانشجوی باهنر

یعنی جایی مثلا 2 نفر پذیرش داره 6 یا 7 نفر و جایی 3 نفر پذیرش داره نهایت 9 یا 10 نفر رو دعوت به مصاحبه کردن.که همیشه همین بوده و اتفاقا عرض کردم سالهای قبل حتی بالاتر از این هم بوده و امسال کمتر شده

من :-)
من :-)

الکی یعنی همه دعوت شدند:-)

بیشتر پردیس خودگردان و غیرانتفاعی و پیام نور هست. دعوت به ارزیابی تخصصی و آزمون کتبی :-). باز هم کمتر میشه.

Tarareh
Tarareh

بهترین کار رو کردی…

برنامه ریزی روستایی
برنامه ریزی روستایی

با رتبه 305 بعضی جاها رو آوردم ولی امیدی به قبولی به هیچ وجه ندارم

صدی
صدی

بچه ها کسی لرستان ثبت نام نکرده؟؟من اصلا نمیدونم بای دچیکارکنم!فقط دوتا فرم گرفتم همین!بعدم این فرم شماره1که باید زیرش امضا بشه!چطوری شما مشخصاتتون رو تایپ کردید فرستادید!پ امضاش چی!؟