مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

دعوت به مصاحبه بیش از ۵۱ هزار داوطلب دکتری ۹۵

۵۱ هـزار و ۶۴۱ داوطلب آزمـون مقطـع دکتـری سراسـری سـال ۱۳۹۵ جهت مصاحبـه در یک یا چند کدرشتـه محل دعـوت شده اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب در جلسه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ حاضر بودند که برای تمامی حاضرین در جلسه آزمون کارنامه صادر شد.

وی افزود: کارنامه تمامی داوطلبان کنکور دکتری روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه منتشر شده است و به همراه آن دفترچه راهنما انتخاب کدرشته محل منتشر شد.

توکلی خاطرنشان کرد: از میان ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ نفر، تعداد ۱۲۲ هزار و ۹۳۶ داوطلب دارای نمره کل تراز نهایی مثبت (یک و بالاتر) بوده و تعداد ۴ هزار و ۷۸۸ نفر دارای نمره کل تراز نهایی کمتر از یک بودند.

وی یادآور شد: از تعداد ۱۲۲ هزار و ۹۳۶ داوطلب که دارای نمره کل تراز نهایی مثبت (یک و بالاتر) بودند و برابر ضوابط به آنها اجازه انتخاب رشته داده شده بود، تعداد ۱۰۹ هزار و ۳۱۲ داوطلب برابر ضوابط حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل های خود انتخاب کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه بررسی وضعیت داوطلبان در کد رشته محل های انتخابی با توجه به حد نصاب اعلام شده دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه تعداد ۱۰۹ هزار و ۳۱۲ داوطلب روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت سنجش قرار گرفت.

وی افزود: از میان این تعداد با توجه به نمره حد نصاب اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، اسامی تعداد ۵۱ هزار و ۶۴۱ نفر به عنوان معرفی شدگان در یک یا چند کد رشته محل برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی کدرشته محل های مذکور دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط، اعلام شده است.

توکلی گفت: این افراد معرفی شده باید به همراه داشتن مدارک لازم طبق برنامه زمانی اعلامی توسط دانشگاهها در مراحل ارزیابی تخصصی شرکت کنند.

وی یادآور شد: البته اطلاعیه زمانی هر یک دانشگاه ها از بعدازظهر پنجشنبه ۹ اردیببهشت ماه ۹۵ بر روی سایت سنجش قرار داده شده و علاوه بر آن هر یک از دانشگاهها نیز نسبت به درج اطلاعات لازم و مورد نیاز برای داوطلبان دکتری اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: بدیهی است فقط داوطلبانی می توانند به منظور ارزیابی تخصصی به دانشگاه ها مراجعه کنند که کد رشته مربوطه را انتخاب کرده و حد نصاب علمی لازم در آن کد رشته را کسب کرده اند. افراد دیگری که در آن کد رشته حدنصاب دانشگاه را کسب نکرده اند از مراجعه به دانشگاهها خودداری کنند.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در دوره دکتری سال ۹۵ پس از اصلاحات دفترچه انتخاب رشته، گفت:ظرفیت پذیرش ۱۳ هزار و ۲۳۰ نفر است که از این میان ۸ هزار و ۳۸۸ نفر در دوره روزانه، یک هزار و ۹۸۲ نفر در نوبت دوم یا شبانه، ۳۳۲ نفر در دانشگاه پیام نور، ۳۱۲ نفر در دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی، ۲ هزار و ۱۳ نفر در پردیس ها و ۲۰۳ نفر برای اعزام خارج پذیرفته می شوند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۱۸)

 1. دریا می‌گه:

  دوستان سلام بعد اینکه ثبت نام کردیم باید منتظر بمونیم ما رو دعوت به مصاحبه کنن یعنی ایمیل میزنن روز دقیق مصاحبه رو میگن با خیر میشه راهنماییم کنید من بعد تبت نام جز کد پیگیری چیزی دریافت نکردم یک هفته گذشته اگه کسی مطلع هست منم اگاه کنه ممنون

 2. رویا می‌گه:

  سلام دوستان
  یکی راهنماییم کنه لطفا
  چطور میشه ثبت نام کرد؟ سایت دانشگاه هیچی نیست برا ثبت نام
  لینک خاصی داره؟؟؟
  کسی راجب دانشگاه سنندج میدونه مهلت ثبت نامش تا کی هست؟؟؟
  ممنونم…موفق باشید

 3. جعفر به همه می‌گه:

  سلام
  ببخشید از دوستان گرامی کسی از زمان مصاحبه حضوری دانشگاه تربیت مدرس اطلاعی داره، چون هرچی توی اطلاعیه ها میگردم زمانی رو پیدا نمیکنم و فقط نوشته بعد از بررسی مدارک بارگزاری شده متعاقباً اعلام خواهد شد!!

 4. امیر.م می‌گه:

  اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۹۵

  پیرو مراجعات و درخواست مکرر داوطلبان به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام داوطلبان واجد شرایط شرکت در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی در رشته-گرایشهای دانشگاه تربیت مدرس حداکثر تا ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ تمدید شد. این مهلت به هیچوجه تمدید نخواهد شد.

  مدیریت همکاریهای آموزشی و آزمون-معاونت آموزشی

 5. وحید می‌گه:

  دانشگاه تربیت مدرس بنا ندارد یک روز تمدید کند؟ من که نتونستم تا الان ثبت نام کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱

  • بهرام می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز من تماس گرفتم گفتن اگه هزینه ثبت نام واریز کرده باشین کافیه. روز مصاحبه مدارک لازم با خودت ببر. برای اطمینان خاطر تماس بگیر ۰۲۱- ۸۲۸۸۴۱۵۲

   • وحید می‌گه:

    سلام دوست عزیز…
    دیشب با یه مصیبتی بالاخره ثبت نام کردم اما انگار تا ۸ صبح فردا تمدید شده. نکته ای که در مورد هزینه گفتید یک طنز دردناک در خود دارد!
    ممنونم…

 6. fatemeh می‌گه:

  دانشگاه صنعتی اصفهان کد کاربری و پسورد سامانه گلستان چی می شه ؟ اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنید

 7. هومنی می‌گه:

  پردیس اومده تا از ما پول بگیره. وامش کجا بود. تازه شهریه رو هم در فازهای ۲۰% و ۳۰% ی میگیرن. یهو میبینی هنوز ترم دو تموم نشده ۵۰ تومن دادی. امسال هم که تو بعضی رشته ها شهربه تا ۸۵ تومن رسیده.

 8. مینا می‌گه:

  از دوستان کسی عضو بنیاد نخبگان نیست؟ مدرک قابل ارائه برای عضویت چیه؟

  • زهرا می‌گه:

   حتما باید دانشجو باشید و سنوات بهتون نخورده باشه. رتبه اول بین هم رشته و هم ورودی باشی. یا المپیاد مقام اورده باشی. مقاله داشته باشی. من همه شرایط داشتم کلی امتیازم بالا بود فقط متاسفانه ترم ۵ ارشد بودم و بعد از تکمیل فرایند و بعد از ۳ ماه گفتن رد شدی چون ترم ۵ بودی. معمولا تاریخی اعلام و شما مدارک به دانشکده تحویل میدی اونا بررسی میکنن و بعد اگه قبول شدی مدارکت تو سامانه ثریا اپلود میکنی هرچی داری از معدل و مقاله و کتاب و المپیاد باید اپلود کنی باز بررسی میکنن و چند هفته بعد اسامی نهایی اعلام میشه.

 9. پارسا می‌گه:

  سلام کسی از استادای دانشگاه اصفهان خبرداره مصاحبش چه جوریه ازمون کتبی تستس یا تشریحیاستاداش چه جوریند در مصاحبه از چه چیزایی سوال می پرسند و براشون مهمه

 10. پریسا می‌گه:

  سلام
  مبلغ ۲۹ هزار تومن رو از طریق چه سایت یا شماره حسابی به حساب سازمان سنجش واریز کنیم؟؟؟
  و آیا فرم بخصوصیرو هم لازم هست که پر کنیمو برای سازمان سنجش ارسال کنیم, اگر هست کجاس؟؟؟؟
  من نمیتونم هیچکدوم اینارو پیدا کنم, ممنون میشم سریعتر جوابمو بدید.
  از نگرانی هم که کم مونده کار دست خودمو قلبم بدم

 11. . می‌گه:

  باسلام خدمت دوستان ایا کسی هست که به ترازهای منتشر شده معترض باشه؟

 12. . می‌گه:

  سلام خدمت دوستان کسی هستش که به ترازهای سازمان سنجش معترض باشه؟؟؟

 13. کمک فوری!!!!!!!!!! می‌گه:

  بچه ها سیستم گلستان مدرس واسه من ایراد پیدا کرده..تو قسمت مشخصات داوطلب نمیتونم خیلی از فیلد ها رو پر کنم و اون اطلاعات اولیه و پیش فرض سنجش که واسه همه هست برای من کاملا پاک شده..چکار کنم؟ تورو خدا راهنمایی کنین فردا هم اخرین مهلته..تورو خدا کسی دیگه هم به این مشکل برخورده؟

  • sepi می‌گه:

   استرس نداشته باش احنمالا تمدید شه. فردا تماس بگیر و موضوع رو اطلاع بده

  • وحید می‌گه:

   دوست عزیز برای من هم این طوری هست یک ساعته پول دادم تایید نمی کنه. فقط یک سوال از مسئولین دارم: شما که میدونید با سیستمهای سال ۱۹۹۵ (اینترنت اکسپلورر) مرحوم که در ویندوز ۱۰ اصلا آدم حساب نشده کار می کنید چرا فرصت ثبت نامتون این قدر محدود هست؟ آیا بهتر نیست حضوری ثبت نام می کردیم والا به خدا حضوری کار بهتر انجام میشه.

 14. منصور می‌گه:

  سلام دوستان. کسی تا حالا بهشتی ثبت نام کرده . من پول هم ریختم ولی فایل مدارک دانلود نمیشه.اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

 15. مینا می‌گه:

  شما میدونید برای ثبت نام دانشگاه تهران منظور از فایل رزومه علمی چیه؟

 16. فوری . فوری. فوری....... می‌گه:

  سلام دوستان
  ۱- تا االان کسی دانشگاه لرستان برای مصاحبه ثبت نام کرده؟خواهش می کنم جواب بده
  ۲- دانشگاه شهید چمران سیستم ثبت نامش کجاست؟ چرا من سیستم گلستان رو پیدا نمیکنم؟

 17. عماد می‌گه:

  باسلامّ.اینجانب در کارنامه حد نصاب که سازمان سنجش اعلام کرده برای کد رشته ۱۳۹۹این دانشگاه دعوت به مصاحبه شده ام .اما در اعلامیه خود دانشگاه تهران فاقد حد نصاب لازم میباشم.تکلیف بنده برای ثبت نام چیست.

 18. ماری می‌گه:

  سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
  من فقط پردیسها رو اوردم تهران علامه خوارزمی اصفهان و یزد
  به نظر شما بین تهران و خوارزمی کدوم بهتره ؟
  در سیستم گلستان تهران چند تا گرایش می تونم انتخاب کنم ؟
  دانشگاه هم ریز نمرات دستی نمیده چهکار کنم ؟
  مرسی از لطفتون

 19. مینا می‌گه:

  اگه جای معدل بدون احتساب پایان نامه با احتساب زده باشیم باید چیکار کنیم ؟ توروخدا جواب بدید

 20. رضا می‌گه:

  با سلام. با سپیده و بقیه دوستانی که گفتند سازمان سنجش فقط ۳ تا ۵ برابر ظرفیت را دعوت به مصاحبه کرده موافقم چون امکان نداره در رشته/گرایشی که ۳ نفر میخواد ۴۰ نفر بیاد مصاحبه. بنابراین ظرفیت مصاحبه برای عده ای است یعنی ۳ برابر و حداکثر ۵ برابر. اما نکته مهم اینه که سازمان سنجش غربالگری کرده و توپ را انداخته زمین دانشگاه. الان دانشگاه تعیین کننده است نه آزمون سازمان سنجش. لازم به یادآوری است برخی از افرادی که رتبه ای خوب و حدنصاب بالا آوردن به علت دانشجوی سال آخر بودن یا دفاع نکردن یا نداشتن رزومه نمیان مصاحبه. چون میدونن که نمره نمیگیرن پس در هر رشته گرایش یکی دو نفر یا شاید هم تا ۵ نفر ما ریزش خواهیم داشت.

 21. خوارزمی می‌گه:

  دوستان کسی از ثبت نام خوارزمی خبر داره؟ هیچ لینکی برای ثبت نام نذاشته! اگه ثبت نام تو سیستم گلستانه یوزر و پسوردش چیه؟ ممنون می شم جواب بدید…

 22. روانشناسی می‌گه:

  سلام دوستان کسی میدونه مدارک اجباری دانشگاه بهشتی چی هست؟ چون قبلش باید پول واریز کنیم بعد میره مرحله بعد برای فرستادن مدارک

 23. ارشد تهران می‌گه:

  سلام کسی اطلاع داره چطور باید وارد سامانه دانشگاه بین الملل قزوین و بوعی همدان شد؟

 24. دکتری سمنان می‌گه:

  سلام کسی میدونه چرا امسال دانشگاه سمنان تراز پایین رو اعلام کرده

 25. دکتری سمنان می‌گه:

  سلام.
  کسی میدونه کد کاربری سایت گلستان سمنان چند هستش یا اصلا نحوه ی ثبت مدارک چطور هستش.
  .
  .

  لطفا جواب بدین

 26. Saqar می‌گه:

  سلام بچه ها.وارد سایت گلستان شدم.اطلاعاتم رو درست وارد کردم اما ثبت شد.
  مبلغ رو هم نقدأ واریز کردم و اینجا متوجه شدم ک باید الکترونیکی وارد بشه. ب هر شماره ای هم ک ز میزنم کسی ج نمیده.چیکار کنم؟

 27. سعید می‌گه:

  سلام مجدد
  سامانه گلستان دانشگاه شهید بهشتی:
  کد کاربری:۱۷ به اضافه شماره داوطلبی یعنی اول ۱۷ بعد شماره داوطلبی
  پسوورد: شماره ملی

 28. سعید خاکی می‌گه:

  سلام بچه ها برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه تهران:
  ۴۲+شماره دادطلبی یعنی اول ۴۲ رو تایپ می کنید بعد شماره داوطلبی
  پسوورد هم کد ملیه
  ا/ه شهید بهشتی رو کسی میدونه لظفا اطلاع رسانی کنه
  تشکر

 29. سعید می‌گه:

  سلام بچه ها برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه تهران:
  ۴۲+شماره دادطلبی یعنی اول ۴۲ رو تایپ می کنید بعد شماره داوطلبی
  پسوورد هم کد ملیه
  ا/ه شهید بهشتی رو کسی میدونه لظفا اطلاع رسانی کنه
  تشکر

 30. احمد می‌گه:

  سلام،برای دانشگاه علم و صنعت تا کی فرصت ارسال مدارک داریم و از کجا باید اقدام کنیم.

 31. صبا می‌گه:

  سلام
  معدل دیپلم منظورشون پیش دانشگاهیه یا سال سوم؟

 32. مهندس می‌گه:

  دوستان مدرس خلاصه مقاله میخواد، منظورش چیه؟ یعنی بشینم مقاله ها رو خلاصه کنم؟!؟!

 33. ادبیات می‌گه:

  سیستم گلستان دانشگاه تهران چرا تو قسمت اطلاعات شخصی اشتباها معدل کارشناسی ارشد با احتساب پایان نامه رو تو قسمت بدون احتساب نمره پایان نامه گذاشته و قفلش کرده؟ چطور میشه درستش کرد؟

 34. خرسند می‌گه:

  بچه ها حوزه تهران۱۰:۲۰ پر شد و سایت تا خود این ساعت بالا نیومد من از ساعت ۹:۳۰ تو پروفلیلم بودم اونایی که ثبت نام کردن چی کار کردن که تونستن؟

 35. fatemeh می‌گه:

  سامانه گلستان تربیت مدرس:
  نام کاربری: شماره داوطلبی+۵۳
  گذر واژه: کدملی
  سامانه گلستان دانشگاه صنعتی اصفهان هنوز باز نشده گفتن بعد ازظهر شاید بشه
  موفق باشید

 36. شیما زبان می‌گه:

  من هرکار میکنم نمی تونم وارد سیستم گلستان دانشگاه تهران بشم شناسه کاربری میخواددددددد کسی تاحالا تونسته وارد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 37. زهرا-ریاضی کاربردی می‌گه:

  من ۴ جا روزانه و بقیه رو شبانه وپردیس مجاز شدم. ناامیدم از مصاحبه

  به نظرتون قبول میشم؟؟؟؟؟

 38. منتظر می‌گه:

  دیروز رفتم توی پرتال شهید چمران اهواز . دوتا اطلاعیه واسه کنکور دکتری۹۵ زده بود. نیم ساعتی منتظر شدم ، باز نشد که نشد!

 39. لیلی می‌گه:

  سلام فاصله ارومیه تا گرگان چند ساعته؟

 40. نگران و امیدوار می‌گه:

  کاش اشتغال هم مصاحبه داشت کاش بعد فارغ التحصیلی خیالم راحت بود کار پیدا میکنم کاش یک دکتر بیکار نباشم خدایا به من و همه بچه های این سایت کمک کن به خواسته هامون برسیم خودت میدونی چقدر سختی کشیدم و تلاش کردم و خسته ام از بیکاری

 41. سلام می‌گه:

  سلام خدمت همه شما عزیزان و عرض خداقوت و آرزوی صبر کثیر و جمیل در راه سختی که دارید. بچه ها بعضی دانشگاه ها گواهی دیپلم ممهور به مهر آموزش و پرورش را هم می خواهند!!!!(مثل تربیت مدرس) چگونه آن را تهیه کنم به کجا بروم آموزش و پرورش ناحیه، دبیرستان؟ کجا؟ لطفا راهنمایی کنید.

 42. نوشین می‌گه:

  تورو خدا یکی کمک کنه
  ثبت نام دانشگاه بهشتی چه جوریه؟ باز نمیشه.
  تو صفحش دو تا گزینه هست: متقاضی شرکت در آزمون و میزنم میگه شناسه کاربری اشتباهه

 43. ایدا می‌گه:

  دوستان توروخدا کمکم کنید شهید بهشتی ثبت نامش چجوریه اخه سیستم گلستان وارد نمیشه توروخدا کمکم کنید هرکی میدونه راهنمایی کنه من چه خاکی بریزم رو سرم

 44. لیلی می‌گه:

  سلام بچه ها شروع ثبت نام واسه صنعتی اصفهان کی هست؟

 45. سحر می‌گه:

  دوستان سلام من فرم شماره یک رو از پی اچ دی تست گرفتم این فرم واسه همه دانشگاهها یکی دیگه درست؟ لطفا جواب بدین ممنون

 46. سامان می‌گه:

  دوستان سلام
  من شبانه ی زبان برا مصاحبه دعوت شدم اگه هر کدوم از دوستان از نحوه و مبلغ پرداخت هزینه و میزان وام اطلاع داره ممنون میشمراهنمایی کنن. خیلی سردرگمم لطفا کمک کنین
  ممنون

 47. صنم می‌گه:

  دوستان میشه یه راهنمایی بکنید دانشگاههایی که چند تا تاریخ مصاحبه دادند دقیقا یعنی چی؟ از کجا بفهمیم نوبت مصاحبه ما چه روزیه؟

 48. omid می‌گه:

  دوستان بنظرتون پردیس خوارزمی بهتره یا روزانه دانشگاه بی نام و نشان شهرستان؟؟ البته از نظر ارزش مدرک سوال کردم

 49. نرگس ص می‌گه:

  سلام کسی فلسفه و کلام اسلامی هست؟اگه هست و ترازش خوبه درصداشو بگه و اینکه چقد خونده.کمکم کنین مرسی

 50. کمککککک می‌گه:

  دوستان منظور از صفحه ارزیابی چکیده چیه که بعضی دانشگاه ها خواستند؟؟؟

 51. معصومه می‌گه:

  لینک ثبت نام مدرس فعال شده

 52. میلاد می‌گه:

  سلام دوستان، بنده دوره لیسانس چند ماهی رفتم خدمت و ارشد قبول شدم و ادامه تحصیل دادم و بعد از ارشدم دارم سربازیمو ادامه میدم الان دوباره کنکور دکتری مصاحبه دعوت شدم اگه برم مصاحبه و قبول بشم آیا معافیت تحصیلی دارم یا خیر؟ لطفا کسایی که خبر دارند منو از بلاتکلیفی در بیارن ممنون

 53. نوشین می‌گه:

  تورو خدا یکی کمک کنه
  ثبت نام دانشگاه بهشتی چه جوریه؟ باز نمیشه. میگه شناسه کاربری اشتباهه

 54. طیبه می‌گه:

  دوستان چرا پردیس ها هیچخبری نمیدن!!!!آیا آمتحان کتبی دارن?????تاریخشون کی است ?????

 55. azade ravanshenasi می‌گه:

  بچه ها کسی میدونه پردیس شهیدبهشتی هم ازمون کتبی داره یا نه؟

 56. مری می‌گه:

  سلام
  میشه لطفا یکی جواب بده
  کسی موفق شده واسه تربیت مدرس مدارکشو آپلود کنه؟

 57. شاپرک می‌گه:

  سلام بچه ها من تا حالا وارد سایت گلستان نشدم روشش چطوریه
  وقتی کد میزنم هی صبر کنید
  تا کی باید صبر کنم
  ممنون

 58. احمد می‌گه:

  سایت ثبت نام تربیت مدرس وارد نمیشه؟؟

 59. علی می‌گه:

  با عرض سلام من دعوت به مصاحبه در ۶ شهر شده ام واقعا زمان مصاحبه و آزمون کتبی مشابه در یک روز است نمیدانم از شمال تا جنوب ایران را باید چطور رفت . دانشگاه شاهد. دانشگاه گیلان .دانشگاه لرستان. دانشگاه تبریز.دانشگاه کشاورزی گرگان تو رو خدا یه فکری بکنید حد اقل به ما وقت بدهید واقعا رزومه من بعد از ۷ سال شرکت در آزمون دکتری عالی است فقط تداخل روز مصاحبه کار را دشوار کرده. با تشکر

  • میترا می‌گه:

   سلام من هم این مشکل رو دارم باید ساری و اهوازو پست سر هم برم امروز اهواز و فردا ساری به ماند که ممکنه زمان مصاحبم آخر وقت باشه و اینکه سرچ کردم از اهواز به ساری خط مستقیمی نیست!! موندم چه کنم

   • و.ن می‌گه:

    شما برای اخرین پرواز از اهواز به مقصد تهران بلیط بگیرید، بعد که تشریف آوردید تهران، از مهرآباد برید ترمینال شرق، از اونجا با اتوبوس شب رو به ساری، احتمالا صبح زود میرسید دانشگاه، در نمازخانه دانشگاه استراحت کنید تا زمان مصاحبه، سخت هست اما فکر رفت و آمد رو کنار بگذارید و به فکر تکمیل مدارک و مرور منابع باشد، موفق باشید…

 60. اعتبار می‌گه:

  اگر قرار است آبان آزمونی برگزار بشه باید بتونیم از نتیجه همین آزمون استفاده کنیم. بایددددددددددد

  گناه داریم این همه اضطراب و نتیجه خوب آخرش هم هیچی

 61. رها می‌گه:

  بچه ها برای دانشگاهخوارزمی کس تونسته مدارکشو آپلود کنه

 62. ستاره می‌گه:

  دوستان دعوت به مصاحبه زیاد واین حدنصابهابرای پرکردن جیب دانشگاههاست..همین!

 63. ایدا می‌گه:

  دوستان کسی میتونه اطلاعیه دانشگاه مراغه رو باز کنه خطا میده از کجا بدونیم زمان مصاحبشو؟

 64. سما می‌گه:

  من یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. من هم از طریق استعداد درخشان به چند دانشگاه درخواست دادم و هم از طریق کنکور برای یکی دیگه از دانشگاه ها. سوالم اینه که اگه یک دانشگاهی استعداد درخشان قبول بشم و یک دانشگاه دیگه از طریق کنکور، کدوم رو باید برم؟ خودم انتخاب میکنم؟ چون توی هیچ انتخاب رشته ای، استعداد درخشانو وارد نکردم. حتی اگه توی دو تا دانشگاه استعداد درخشان قبول بشم کدومش رو باید برم؟ خیلی نگرانم که نکنه دانشگاه اصلیم به خاطر این موضوع از دستم بره. خواهش میکنم راهنماییم کنین

 65. omid می‌گه:

  دوسنتان من برای پردیس دانشگاه خوارزمی قبول شدم تو فایلهای که مزبوط به شیوه پذیرش این دانشگاه در این سایت دانلود کردم برای دوره های روزانه آزمون کتبی و مصاجبه زده بودن بنظر شما آزمون کتبی برای پردیسها هم گرفته میشه یا آزمون فقط برای دورهای روزانه است و پردیسها مصاحبه دارن؟؟
  لظفا جواب بدین خیلی برام مهمه

 66. گیاه پزشکی می‌گه:

  با سلام
  دانشگاه تربیت مدرس از کدوم قسمت سایت باید ثبت نام کنیم؟؟؟

 67. آیدا می‌گه:

  توروخدا کمکم کنین
  چجوری تو فایل پی دی اف تایپ کنم؟
  دانشگاه تایپ شده میخاد

 68. جعفر به همه می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی تا الان تونسته وارد سیستم گلستان دانشگاههای تهران و تربیت مدرس بشه و مدارک خواسته شده رو آپلود کنه؟؟

 69. samane می‌گه:

  انقد این ثبت نامش دردسر داره که من روزی ده بار میگم کاش شرکت نمی کردم واسه چیزی که آینده خاصی هم در انتظارمون نیست قبول نشدنش یه دردسر قبول شدنش هزار تا دردسر

 70. فرشاد می‌گه:

  دوستان کسی اطلاع داره چطوری باید برای ثبت نام دانشگاه تهران اقدام کنیم. رمز و شناسه کاربری میخواد
  ممنون

 71. طیبه می‌گه:

  پردیس بهشتی وخوارزمی هم امتحان کتبی داره?????از کجا باید مطلع بشیم ?????شهید بهشتی تا ۱۷ اردیبهشت وقت داده این وقت برای پردیس هم هست??خوارزمی هم همینطور !!!!!

 72. me می‌گه:

  امکانش هست حد نصاب دانشگاه ها تغییر کنه به نطرتون ؟

 73. fatemeh می‌گه:

  سلام دوستان ثبت نام در سامانه گلستان دیگه چجوریه ؟ فرم شماره ۱ تربیت مدرس اولین بخشش شماره پرونده مربوط به ثبت نام در سامانه گلستان را میخاد!!! می شه راهنمایی کنید من باید چجوری ثبت نام کنم.
  دانشگاه صنعتی اصفهان هم فرم ثبت نامیش را در سامانه گلستان گذاشته ولی من نمیتونم وارد این سامانه بشم. کد کاربری میخاد آدرس سایت هم اینه htp://golestan.iut.ac.ir

 74. زهرا ریاضی می‌گه:

  لطفاجواب من رو بدیدلطفا.دانشگاه صنعتی اصفهان گفته توی سیستم گلستان ثبت نام کنید اماچیزی نذاشته و من کدکاربری ندارم.تربیت مدرس هم اصلا نمیدونم کجاباید مدارک رو آپلود کنم

 75. برق-مخابرات می‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان
  می خواستم بپرسم که آیا در رشته مخابرات دانشگاه شاهد معتبر تر است یا دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و سمنان؟

 76. صنعتی شیراز؟؟؟ می‌گه:

  دوستان دانشگاه صنعتی شیراز تمدید نمیکنه زمان ارسال مدارکشو؟؟؟؟ امشب مهلت ارسال تموم میشه و من نمیتونم مدارکمو بفرستم چون هنوز ناقصن، چه کنم؟ای خدااا

 77. ????? می‌گه:

  هدفشون از آزمون آبان چیه؟ کسی میدونه به من جواب بده
  آیا بهمن ماه پذیرش دارن؟

 78. دانشگاه ارومیه - کمکککک می‌گه:

  دوستان منظور دانشگاه ارومیه از اینکه تا پونزدهم مدارکو با پست پیشتاز بفرستیم این بوده که تا پونزدهم باید به دستشون برسه مدارک حتما؟؟؟؟؟

 79. رویا می‌گه:

  سلام دوستان
  چقد ثبت نامش دردسر داره کلی وقت ادمو میگیره من شهرستانم چطور برم تهران دنبال توصیه نامه؟اساتید هم هرروز نیستن، ریز نمرات دوره لیسانس و ارشد هم ندارم
  ثبت نام هم گیج کننده هست هرکدوم از این به تنهایی یکی دو روز وقت ادمو میگیره
  استرس تمام وجودمو گرفته بدنم درد میکنه
  نمیدونم کی درس بخونم الکی فقط دارم پول خرج میکنم
  کاش دکتری شرکت نمیکردم

 80. صدیقه به شیمی فیزیکی می‌گه:

  سلام. شما کجاها دعوت شدید؟ ارشد کجا بودید؟ در مرد استادای بهشتی و علم و صنعت و تهران خبر دارید؟

 81. خسته ناامید (مدیریت) می‌گه:

  من با تراز بالای ۴۲۰۰ در مدیریت هیچ جا را نیاوردم

  • دلاوری می‌گه:

   من هم حد نصاب نیاوردم ، تو تکمیل ظرفیت به نظرتون میتونیم ش کت کنیم؟؟

  • ف می‌گه:

   آیا تو تکمیل ظرفیت ترازها را پایین اعلام میکنند

   • سپیده می‌گه:

    احتمالا اره،،،، چون ی تعدادی رو دانشگاه ها گرفتن که رتبه عالی دارن،با توجه ب این ترازهای بالا،، این رتبه های عالی هم توی همه دانشگاه ها یا میرن مصاحبه، که همچین چیزی ممکن نیس چون نمیشه همزمان همه انتخابارو یا ۲۰ تا انتخابو رفت،،،،، در هر صورت ی تعداد مشخص شده ای همه جا میرن مصاحبه،،،،از طرفی همه افرادی که رتبه عالی اوردن ممکنه دفاع نکرده باشن یا رزومه نداشته باشن، چون ب صرف رتبه عالی کسی قبول نمیشه

  • زبل خان می‌گه:

   من با ترازه ۵۰۰۰بالاتر نیاوردم(خخخخخخخخخخخ) غمی نیست. ان شاالله آبان رتبه تک رقم می آریم

  • سحر- مالی می‌گه:

   من که همه رو آوردم چی!!! فک کردید اوضاعمون خوبه، کلی کتاب باید تو یه هفته بخونم، مگه میشه مگه داریم؟!!! تازه امروز رفتم کتاب خریدم. این طور هم که پیداست آزمون کتبی دانشگاه تهران فوق العاده سخت و سنگینه. فقط امیدم به خداست که هر جا خودش اراده کرده قبول بشم. من تلاشمو می کنم بقیه شو می سپارم به خدا
   دوست عزیز منم پارسال رتبه خوبی داشتم البته کنکور مالی ولی با بی فکری دانشگاه ها قبول نشدم هیچ جا اما ناامید نشدم. امسال نتیجه زحمتمو گرفتم.

 82. رویا می‌گه:

  پردیس دانشگاه شیراز ازمون کتبی هم داره دوستان ایا؟؟؟

 83. دکتری 1369 می‌گه:

  سلام. لطفا جواب بدین.
  آیا کسی دقیقا میدونه، چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه شدن؟؟؟
  جواب بدین لطفا…………..

 84. مریم می‌گه:

  بچه ها تورو خدا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه. برای مصاحبه روزانه و شبانه دانشگاه تهران برای یک گرایش باید دو بار پول واریز کنم؟
  کسی پیام نور تهران دعوت شده…خبر دارین چجوری باید بدونیم از دو تا تاریخ اعلام شده کدوم یکی رو باید بریم و مدارک رو دستی ببریم یا جایی داره تو سایت برای بارگذاری؟
  ممنون

 85. شیمی فیزیکی ام می‌گه:

  ببخشید…
  میشه به من کمک کنید؟ :-(
  مقالاتی که تو کنفرانس ها شرکت داده میشن و تو سیویلیکا چاپ میشن، جزو مقالات کنفرانسی پذیرفته شده هستند یا کنفرانسی چاپ شده؟

 86. ناصری می‌گه:

  من اردبیل دعوت شدم الکی زدم نمیدونم چه کار کنم برم یا نه؟ ۱یام نور تهران هم اما از شهریه خبر ندارم! سابقه پژوهشی ندارم. یعنی مقاله ندارم.

 87. م می‌گه:

  چرا من توسایت هیچ دانشگاهی نمیتونم ثبت نام کنم همشون نوشتن در سیستم گلستان ثبت نام کنید اما هیچ خبری نیست

 88. علی می‌گه:

  این دانشگاه ها که هنوز سیستمشونو برای ثبت نام بز نکردن؟کسی اطلاعی داره
  تربیت مدرس بهشتی خواجه نصیر

 89. چه خبره؟؟ می‌گه:

  خط آخر اطلاعیه‌ی بالا یعنی تا دو شنبه قراره خبر جدیدی بشه؟؟؟
  اصلا معلوم هست چی به چیه؟؟ کی به کیه؟؟

 90. محسن می‌گه:

  مثلا امسال اومدن ازمونو تاثیر ندن، اینطور که معلومه تاثیر ازمون امسال مث پارساله موندم چیکار کردن با این ترازایی که دادن چه فرقی با سالای گذشته کرد فقط باعث شد یه عده به ازمون توجه نکنن و در نهایت هیج جا قبول نشن

 91. جامعه شناس می‌گه:

  من با رتبه دو رقمی برای ۲۰ رشته دعوت شدم ولی تداخل در تاریخ مرحله دوم خیلی زیاده. سردرگم…!

 92. حلی می‌گه:

  تو رو خدا اگه کسی خبر داره بگه
  ثبت نام بهشتی و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و ابری چطوریه؟

 93. ? می‌گه:

  سلام
  آزمون آبان برگزار میشه؟
  انتخاب رشته برای بهمن هم هست؟
  لطفا اگه کسی میدونه جواب بده یا باید از کی و کجا جواب دقیق رو بپرسم؟

 94. مریم می‌گه:

  بیچاره خانواده ها فقط همین

 95. مریم می‌گه:

  مرگ تدریجی یک رویا

 96. دکتر ای فلسفه می‌گه:

  ماامسال شرکت نکردیم …طوفان به پاشد …

  ۵۱هزار نفر دعوت مصاحبه !!!!!!!!!

درج نظر