مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام مراحل برگزاری آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه رازی کرمانشاه

مراحل برگزاری ارزیابی تخصصی آزمـون دکتـری سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشگاه رازی کرمانشـاه از سوی این دانشگاه تشریح شد.

به گزارش پی اچ  دی تست،در متن اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

 به اطلاع داوطلبان عزیزی که کدرشته‌های دانشگاه رازی را انتخاب کرده‌اند، می‌رساند از کسانی که حد نصاب نمره تراز مورد نظر دانشگاه را اخذ کرده باشند، در تاریخ‌هایی که سازمان سنجش اعلام خواهد کرد، آزمون کتبی گرفته خواهد شد. در مرحله بعد افرادی که نمره قبولی آزمون کتبی را کسب کنند، به مصاحبه شفاهی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی فراخوانده می‌شوند.

*  بر پایه حد نصاب مشخص‌شده سازمان سنجش، تراز مورد پذیرش هر رشته به آن سازمان اعلام شده است. این حد نصاب، در دفترچه‌ای که سازمان سنجش در اواخر دهه نخست اردیبهشت منتشر می‌کند، اعلام خواهد شد.
* بر اساس تصمیم‌گیری سازمان سنجش، آن سازمان بر اساس تاریخ‌های پیشنهادی دانشگاه‌ها و با اعمال تغییراتی به منظور به حداقل رساندن تداخل زمانی، تاریخ آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی هر دانشگاه را اعلام خواهد کرد.
* جزئیات بیشتر در اطلاعیه‌های بعدی به آگاهی خواهد رسید؛ لذا ضروری است داوطلبان گرامی به تناوب، اطلاعیه‌های منتشره را در بخش اطلاعیه‌های صفحه تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی (http://graduated_office.razi.ac.ir ) پیگیری نمایند.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۲)

 1. کارت می‌گه:

  کارت ورود به جلسه همون گواهی ثبت نام برای رازی؟ وقتی میخام کارتو بگیرم میگه اجازه دسترسی برای شما فعال نمی باشد

 2. مادر ترزا می‌گه:

  چنین معیاری برای گزینش هیچ دنیا مرسوم نیس
  ابتدا عمومی
  بعد تخصصی
  در آخر هم شفاهی

 3. سارا می‌گه:

  هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد…

 4. سردر گم می‌گه:

  رازی واسه مهندسی شیمی منابع آزمون کتبی رو اعلام نکرده؟؟؟؟اگه کسی میدونه جواب بده خواهشا

 5. زهرا می‌گه:

  الان هیچ دانشگاعی تراز رو مشخص نکرده این ینی چی ؟یعنی همه ی مجازا میتونن کتبی بدن؟ یا سازمان سنجش مشخص میکنه؟

 6. سارا می‌گه:

  من یه سوال داشتم : الان امیرکبیر حد نصاب اعلام نکرده . طبق این اطلاعیه، سنجش حد نصاب ها رو اعلام می کنه ؟ یا خود دانشگاه ؟

  تو رو خدا تکلیف ما رو معلوم کنید

 7. مریم گلی می‌گه:

  سلام کسی از تراز زیست گیاهی دانشگاه رازی اطلاع داره

 8. روژان می‌گه:

  به sina
  سلام
  آقا سینا بین چند هزار رتبه ات تک رقمی شده
  باید به خودت افتخار کنی
  از طرفی اونهایی که هم رتبه خوبی ندارن
  شرایطشون مثل شماست
  و دارن برای مصاحبه آماده میشن
  بنابراین نگران نباش
  و تلاشتو بکن
  مطمعنم موفق خواهی شد

 9. ناشناس می‌گه:

  دوستان عزیز برای دانشجوی دکتری شدن باید واسه هر آزمونو هر چالشی آماده بود. جدا از هر تنشو سلیقه ای باید بهترین ها انتخاب بشن و بهترین ها با یک آزمون تستی مشخص نمیشن. آزمون سازمان سنجش مثل یک مرحله مقدماتی میمونه و راه یافتگان به مرحله حذفی باید برای قهرمانی بازم تلاش کنن. پیش به سوی قهرمانیییییییییییییییی

 10. لیلا می‌گه:

  سلام .لطفا کسی راهنمایی کنه. تراز پذیرش روانشناسی چنده? رتبه چی?

 11. رسول می‌گه:

  دانشگاه رازی ترازاشو بالا زده.

 12. مدیریت می‌گه:

  توی سایت من که چیزی ندیدم قسمت تحصیلات تکمیلی هم باز نمیشه

 13. علوم دامی می‌گه:

  واقعا برا خودم متاسفم که اون همه انرژی گذاشتم آزمون اسفند درس خوندم، همش الکی بود، حالا تازه باید بشینیم شروع کنیم درس خوندن،

 14. مهندس شیمی می‌گه:

  آخه چرا همه دانشگاهها اصرار به گرفتن آزمون دارن؟؟؟؟
  چرا و به چه علتی ۶ ماه پاییز و زمستونو رو گذاشتیم روی این امتحان مسخره؟؟؟؟؟؟
  الآن توی یه ماه باید این همه کتاب سنگین دوره ارشد رو بخونیم؟؟ واقعا این چه استرس و فشاریه که امسال به ماها دارن وارد میکنن؟؟؟
  دانشگاهها این شیوه رو انتخاب کردن چون به قول خودشون میگن محقق میخوایم نه حافظ درس و تست و تئوری پس چی شده که الآن همتون دارین همون کارو میکنین؟؟
  اگه قرار به گرفتن امتحان بود به نظرتون همون سازماان سنجش به عنوان یک مرجعی که بی طرفه و برای همه دانشگاهها یک نوع سوال و یک نوع تصحیح و یک نوع منبع خاص رو به درنظر می گرفت بهتر نبود برای گرفتن امتحان؟؟؟
  درست برای ما توضیح بدین که دلیل اعتراضتون به شیوه ازمون سنجش چی بوده که الآن خودتون دارین جداگونه و به شیوه های مختلف تستی و یا تشریحی امتحان برگزار می کنین اونم توی این وقت کم؟؟؟؟
  من نوعی هاج و واج موندم بین این امتحانات و جمع اوری رزومم…
  شما فک کنین ۶ ماه مارو اونجا معطل کردن واسه این امتحان عمومی و عوض کار کردن روی مقالاتمون روی اون وقت گذاشتیم چون منابعع رو نسبت به سال قبل تغییر داده بودن الآنم همین یه ماه باقی مونده رو هم باید بذاریم روی طوطی وار خوندن درسای ارشدمون و باز هم کارامونو ول کنیم. من ۳ ساله از ارشدم گذشته یه مرور جزئی هم بخوام بکنم این همه درسو با این همه حجم ۲-۳ ماهی لازم دارم من نمیدونم دانشگاهها چه فکری دارن میکنن پیش خودشون؟؟ واقعا از این همه درایت روی مقطع دکترا حیرت زده شدیم دیگه.

 15. آرام می‌گه:

  بچه ها وب سایت دانشگاه رازی برای شما هم بالا نمیاد؟ برای شما هم ارور service unavailable میده؟

 16. مادر ترزا می‌گه:

  کتبی جدا شفاهی جدا
  کی میخاد این همه راهو بره بیاد

درج نظر