مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

تمدید مهلت ثبت‌نام متقاضیان دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه امیرکبیر طی اطلاعیه‌ای، مهلت ثبت‌نام اینترنتی پذیرش دکتری استعداد درخشان 95 این دانشگاه را تمدید کرد.

 به گزارش پی اچ دی تست، در متن اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه آمده است:

با توجه به درخواستهاي مکرر داوطلبان گرامی سامانه ثبت نام دکتري بدون آزمون سال ۹۵ دانشگاه صنعتی اميركبير براي داوطلبانی که تاکنون ثبت نام ننموده‌اند و يا اطلاعات خود را ثبت قطعی نكرده‌اند تا ساعت ۱۸روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۰۲/۳۰ فعال می‌باشد.

اطلاعیه پذیرش دکتری بدون آزمون 95 دانشگاه صنعتی امیرکبیر

اصلاحیه فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه امیرکبیر

*چهار نکته بسیار مهم:

۱- داوطلبانی که براي اولین بار به سامانه ثبت‌نام مراجعه می‌نمایند، حتماً اطلاعیه‌هاي قبلي را مطالعه و سپس اقدام به ورود اطلاعات در سامانه نمایند.

۲- کلیه داوطلبان موظف هستند پس از ورود اطلاعات در سامانه، اطلاعات را ثبت قطعی نمایند. اگر داوطلبی اطلاعات وارد شده را ثبت قطعی ننماید، پرونده ایشان بررسی نخواهد شد.

۳- با توجه به لزوم اعلام نتایج دعوت به مصاحبه در اوایل خرداد ماه، این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد.

۴- لازم به ذكر است داوطلباني كه در اين بازه زماني ثبت‌نام اينترنتي انجام داده‌اند مدارك خود را در تاريخ ۳/۱/ ۹۵ از ساعت ۸ صبح الي ۱۴:۳۰ به اداره استعدادهاي درخشان و المپيادها تحويل دهند. (خارج از اين تاريخ مدارك تحويل گرفته نمي شود)

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. پرناز گفت:

  من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم و زمان دفاع از پایان نامه ام مرداد ماه است با معدل کلم 19/75.می تونم شرکت کنم یا شانسی ندارم؟
  در صمن مدارک رو چطور باید پست کنیم میرسه تا شنبه؟
  هزینه شهریه ترمی چقدر است؟

  • elec گفت:

   فکر کنم باید دستی ببرید مدارک رو تحویل دفتر استعداد درخشان بدید چون گفته:
   ۴- لازم به ذکر است داوطلبانی که در این بازه زمانی ثبت‌نام اینترنتی انجام داده‌اند مدارک خود را در تاریخ ۳/۱/ ۹۵ از ساعت ۸ صبح الی ۱۴:۳۰ به اداره استعدادهای درخشان و المپیادها تحویل دهند. (خارج از این تاریخ مدارک تحویل گرفته نمی شود)

 2. فرناز گفت:

  سلام

  میشه منو راهنمایی کنید

 3. زهرا گفت:

  معدل کارشناسی چطور محاسبه میشه

 4. یه بنده خدا گفت:

  دوستان دقت کنند در شرایط اعلام شده از سمت دانشگاه امیرکبیر زمان تا سه سال پس از فارغ التحصیلی اعلام شده که خلاف قانون هست و صرفا جهت برخورداری بیشتر از مبلغ ثبت نام هستش و اگر بیشتر از دوسال از فارغ التحصیلی تون گذشته اقدام نکنید
  شخصا به اداره استعداد درخشان وزارت علوم مراجعه کردم گفتن به هیچ عنوان فارغ التحصیل بیشتر از دوسال رو نمیپذیرند و مسئول دفتر دکتر نوه ابراهیم گفتند این اعلام خلاف قانون خواهد بود و به دانشگاه امیرکبیر هم اعلام شده که این اطلاعیه رو تصیح کنن

 5. علی عزیزی گفت:

  سلام، یک سوال:
  نوبت دوم آزمون دکتری که در هفت آبان امسال برگزار میشه، الزاماً برای اونایی هست که در نوبت اول شرکت کردن یا اینکه یک آزمون کاملا مجزا هستش و به نوبت اول هم ربطی نداره؟

  سوال دوم:
  شرکت در آزمون های آزمایشی دکتری اولاً خوب هست یا نه؟ ثانیاً اگر خوبه کدوم موسسه خوبه؟
  مدرسان شریف؟ ماهان؟ سنجش و دانش؟ اکسین؟ پارسه؟چتر دانش؟

  • مهندس گفت:

   تا جایی که من اطلاع دارم کنکور دکتری آبان ماه یک آزمون کاملا مجزا هستش، باید منتظر اطلاع رسانی سازمان سنجش باشیم، من شخصا آزمون های آزمایشی برای کنکور دکتری را قبول ندارم ولی شاید کتاب های کنکور خوب باشه.

 6. محسن گفت:

  لینک ثبت نام که میریم نوشته مهلت ثبت نام پایان یافت !