مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی دکتری روانشناسی ابن یمین

چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم انسانی

چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم انسانی 

اوکراین – تیرماه 95

www.ehconf.com

تاریخ های مهم

 مهلت ارسال مقالات: 20 خرداد 1395

اعلام نتایج داوری: دو هفته پس از ارسال مقاله

مهلت ثبت نام و واریز هزینه: 20 تیرماه 1395

برگزاری: 30-31 تیر ماه 1395

– با توجه به بی اعتبار بودن کنفرانس های شخصی و موسسات غیر دولتی همایش حاضر با حضور مراکز علمی معتبر جهان و Institute of Refrigeration,Cryotechnologies and Ecoenergetics (IRCE) ONAFT که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم کشور اکراین می باشد برگزار خواهد شد.

– تمامی چکیده ها بصورت رایگان در مجموعه Proceedings به چاپ خواهند رسید و ISBN برای این کتاب تخصیص خواهد شد.

– امکان چاپ مقاله کامل در Proceedings فراهم می باشد.

– بسته های ارسالی برای نویسندگان شامل:

گواهی پذیرش مقاله ممهور به مهر همایش و امضای دبیر و بصورت پرس شده به همراه پوشه مخصوص، هدایای کنفرانس، سی دی مجموعه مقالات کنفرانس، در صورت درخواست گواهی بین المللی یورو، در صورت رسیدن چاپ مقالات یک پرینت از مقاله چاپ شده، یک ورژن الکترونیکی از Proceeding کنفرانس، در صورت درخواست ورژن چاپی Proceedings، گواهی نمایه کنفرانس در پایگاه SciArchive و هر آنچه برای ارایه به مرکز دانشگاهی نیاز دارید خواهد بود.

– 10 مقاله برتر بصورت رایگان در نشریات مجموعه Scinzer و با هزینه کنفرانس چاپ خواهند شد.

– به 3 مقاله برتر تندیس ویژه و جوایز نقدی ویژه ایی اعطا خواهد شد.

– برای افرادی که جهت مصاحبه دکتری به مدارک خود زودتر از موئد مقرر نیازمندند امکان ارسال مدارک فراهم شده است.

حهت ورود به سایت همایش کلیک نمایید.

Scinzer Scientific Cooperation

با کمال افتخار اعلام میدارد طی مذاکرات صورت گرفته برای نخستین بار در کشور امکان چاپ مقالات کنفرانس در کتب مجموعه انتشارات بزرگ و قدرتمند Scinzer فراهم شده است. از مزایای مهم کتاب حاضر امکان چاپ چکیده و فول مقاله در آن میباشد و همچنین طی رایزنی های صورت گرفته امکان اعطای کتاب فیزیکی نیز به نویسندگان فراهم خواهد شد. برای درخواست چاپ در کتاب مذکور خواهشمند است از پنل کاربری اقدام نمایید. همچنین خواهشمند است حدامکان مقالات خود را به انگلیسی ارسال نمایید.

 

هدیه ویژه اسپانسر

احتراماً بدینوسیله اعلام میدارد به قید قرعه و بین تمام شرکت کنندگان قرعه کشی ویژه اسپانسر کنفرانس برای یک نفر معادل هزینه سفر به امارات (دبی) و بازدید از Knowledge Village برگزار خواهد شد. قرعه کشی تنها بین افرادی که ثبت نام خود را نهایی کرده اند و بر اساس کد گواهی نامه ها صورت خواهد پذیرفت.

 

نمایه کنفرانس در پایگاه استنادی Science Archive

با کمال افتخار اعلام میدارد کنفرانی موفق به کسب نمایه پایگاه استنادی Science Archive شد.

 

تضمین عودت هزینه

جهت ارج نهادن به حقوق شرکت کنندگان، کنفرانس تضمین می نماید که در صورتی که دانشگاه و یا سازمان آنها بر اساس دلایل منطقی گواهی نامه ها را قبول ننمایند تا 3 روز بعد از برگزاری کنفرانس و با ارایه نامه امکان دریافت هزینه واریزی ثبت نامی خود را خواهند داشت.

 

ورود به سایت کنفرانس و کسب اطلاعات بیشتر

EHCONFتماس با دبیرخانه ایران:  البرز- کرج- 45 متری گلشهر- بلوار 34 متری هوشیار- خ 15 متری شهید جهانیتلفن تماس: 02634600855www.ehconf.com
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر