مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان‌بندی مصاحبه و نتایج پذیرش بدون آزمون دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه امیرکبیر

اطلاعیه زمان‌بندی اعلام نتایج و زمان مصاحبه متقاضیان پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۵ دانشگاه امیرکبیر منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، زمانبندی اعلام نتایج اولیه، زمان مصاحبه و اعلام نتایج نهایی دکتری بدون آزمون این دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ به شرح زیر می‌باشد:

۱- پس از دریافت و بررسی مدارک کلیه متقاضیان پذیرش بدون آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ که از طریق  اینترنتی ثبت‌نام نموده‌اند، در صورتی که طبق آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر واجد شرایط گردند، مدارک ایشان به دانشکده مربوطه ارسال می‌گردد.

۲- پس از بررسی اولیه سوابق تحصیلی واجدین شرایط بند ۱، با توجه به وضعیت داوطلبان در هر رشته/گرایش تا ۵ برابر ظرفیت اعلام شده برای آن رشته/گرایش به مصاحبه تخصصی دعوت می‌گردند. اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۶ در سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام خواهد شد. شاخص‌های اصلی بررسی سوابق تحصیلی، در بخش آموزشی کیفیت دوره دانشگاه و رده دانشگاه‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد، رتبه و معدل مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد، مدت دوره تحصیل کارشناسی و کارشناسی‌ارشد، مدرک زبان و رتبه المپیادهای کشوری؛ و در بخش پژوهشی دستاوردهای پژوهشی نظیر مقالات، ثبت اختراع، برگزیدگی در جشنواره‌های معتبر علمی و … می‌باشد.

۳- کلیه دعوت‌شدگان به مصاحبه تخصصی باید در تاریخ‌های یکشنبه الی سه‌شنبه ۱۶ الی ۱۸ خرداد ماه جهت انجام مصاحبه به دانشکده‌های مربوطه مراجعه نمایند. لازم است قبل از مراجعه دعوت‌شدگان گرامی به دانشکده مربوطه، به سایت دانشکده مراجعه و از زمان و مکان دقیق مصاحبه اطلاع یابند.

۴- پس از انجام مصاحبه تخصصی با کلیه دعوت‌شدگان، نتایج اولیه در بازه زمانی ۲ الی ۱۱ مرداد ماه ۹۵ از طریق سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به اطلاع داوطلبان رسانده می‌شود.

۵- اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان اصلی و درج اسامی در پورتال سازمان سنجش

لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان اولیه در بازه زمانی ۱۲ الی ۲۰ مرداد ماه ۹۵ به تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) مراجعه و ضمن ثبت‌نام اولیه نسبت به ارائه تعهد مبنی بر ثبت‌نام در این دانشگاه و عدم ثبت‌نام در دانشگاه دیگر اقدام نمایند.

صرفاً اسامی داوطلبانی وارد پورتال سازمان سنجش آموزش کشور می‌شود که نسبت به ارائه تعهد مذکور اقدام نموده باشند. عدم ارائه تعهد دراین بازه زمانی به منزله انصراف از قبولی در این دانشگاه می‌باشد و دانشگاه مخیر است تا نسبت به ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان رزرو اقدام نماید.

توجه: پذیرش کلیه داوطلبانی که ثبت‌نام اولیه می‌نمایند مشروط بوده و پذیرش قطعی و نهایی منوط به تأیید صلاحیت عمومی از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو می‌باشد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

درج نظر