مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

ارایه راهکار ارزیابی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۵

معاونـان آموزشـی دانشگاه های تهـران بر لزوم ارزیابی اولیه دعوت شدگـان به مصاحبـه آزمـون دکتری ۹۵ تاکید کردنـد.

حسین حسینی در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: جلسه معاونان آموزشی دانشگاه های تهران برای هماهنگی در آزمون دکتری و اقدامات دانشگاه ها در مرحله دوم این آزمون برگزار شد.

وی افزود: به دلیل برخی ابهامات که دانشگاه ها درخصوص آزمون دکتری و مرحله دوم این آزمون داشتند این جلسه با مسئولین سازمان سنجش برگزار شد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دانشگاه ها براساس حدنصاب نمراتی که اعلام کردند داوطلبان آزمون دکتری را برای مصاحبه دعوت می کنند که براین اساس تعداد داوطلبان معرفی شده به  برخی از دانشگاه ها زیاد است.

حسینی تاکید کرد: بنابراین برگزاری مصاحبه برای همه معرفی شدگان آزمون دکتری به دانشگاه ها سخت و زمان بر است که قرار شد دانشگاه ها ابتدا از این افراد ارزیابی تخصصی داشته باشند.

وی عنوان کرد: ارزیابی تخصصی لزوما آزمون کتبی نیست و می تواند ارزیابی سوابق تحصیلی و سوابق پژوهشی داوطلبان نیز باشد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: بعد از ارزیابی تخصصی افرادی که نمرات لازم را کسب کرده باشند برای مصاحبه به گروه های آموزشی دانشگاه ها معرفی خواهند شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۰۶)

 1. روابط می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی پردیس علامه یا خوارزمی در رشته علوم سیاسی یا روابط قبول شده؟شیوه و اساتید مصاحبه…

 2. دکترای دروغی می‌گه:

  همه اینا فقط به خاطر پول جمع کردنه هیچکی به جز دانشجویان مد نظر خودشون قبول نمیشه

 3. ندا رفیعی می‌گه:

  سامانه گلستان دانشگاه شهید بهشتی برای ثبت نام آزمون تخصصی وارسال مدارک باز نمیشه تا ۱۷اردیبهشت بیشتر وقت نداره چیکار کنیم

 4. عماد می‌گه:

  باسلامّ.اینجانب در کارنامه حد نصاب که سازمان سنجش اعلام کرده برای کد رشته ۱۳۹۹این دانشگاه دعوت به مصاحبه شده ام .اما در اعلامیه خود دانشگاه تهران فاقد حد نصاب لازم میباشم.تکلیف بنده برای ثبت نام چیست.

 5. سحر می‌گه:

  ممنون دوستان موفق باشید

 6. حلی می‌گه:

  ثبت نام بهشتی شروع شده؟؟؟؟؟

 7. unknown ! می‌گه:

  از اخرین اطلاعیه سنجش فرم مربوط به دانشگاه گیلان رو دانلود کنید.

 8. سحر می‌گه:

  دوستان من دانشگاه گیلان زیست دریا مجاز شدم تاریخ ثبت نام رو زده از ۱۲ یعنی فردا نمیدونم چه مدارکی میخواد و فرم شماره ۱ از کجا پیدا کنم این فرم و مدارک و باید با هم بفرستم خواهش میکنم جواب بدین

درج نظر