مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه شماره ۲ پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه امام صادق

زمان بنـدی برگـزاری آزمون کتبـی ارزیـابی تخصصـی مقطـع دکتـری سـال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، جدول زمان بندی برنامه ها و آزمون های دانشگاه امام صادق (ع) برای پذیرش دانشجویان دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ به شرح زیر است:

لینک اطلاعیه شماره ۱ پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه امام صادق (ع)

شماره جلسه: 128

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۸)

 1. الهام می‌گه:

  واسه ازمون کتبی کجا باید ثبت نام کنیم؟ لینکش رو نمی دونم.
  خواهشا اگه می دونید سریع بگید؟

 2. نسیم می‌گه:

  سلام.
  کسی اطلاع داره که قبولی در آزمون معارف دانشگاه امام صادق تا چه حد سخته و فکر می کنید بدون مطاللعه امکان قبولی در آن هست؟

 3. ملیکا می‌گه:

  وای تازه این آزمون معارفش رو باید ۱۰۰ تومان واریز کنیم!!! نکته بقیه اش هم پولیه؟؟؟ خواهش می کنم اگه پولیه بگید… پ چرا نوشته روزانه؟؟؟

 4. زینب می‌گه:

  خیلی شرایطش سخته
  واقعا ازمون معارفش شوکه کنندس

 5. مرتضی می‌گه:

  دانشگاه امام صادق (ع) علاوه بر شرایط سختی که داره، دیگه مثل گذشته نیست. به خصوص وقتی ریاست و بانی دانشگاه از دنیا رفتند. همون اول یک چک بالای ۷۰ میلیون وثیقه می گیرند که اگر دانشگاه به مشکل مالی برخورد به اجرا می ذارند. این رو یکی از دانشجوهای دکتری که از دوستان هست و قبلا اونجا بوده به من گفت. در ضمن دانشجوهای خودش هم دیگه برای دکتری به دانشگاه های دیگه می رن.

درج نظر