اطلاعيه دوم سازمان سنجش آموزش كشـور در خصوص معرفي شدگان كدرشته‌ محـل‌هاي جديد آزمون دكتـري سال 1395 منتشـر شد.

میترسی از اخبار آزمون دکتری جا بمونی؟ ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

به گزارش پی اچ دی تست، در این اطلاعیه آمده است:

پيرو اطلاعيه مورخ 1395/2/26 با توجه به اعلام رشته محل‌هاي جديد از سوي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي پذيرنده در آزمون دكتري(Ph.D) سال 1395، كدرشته محل‌هاي مربوط به شرح ذيل از سوي اين سازمان در فرم انتخاب رشته داوطلبان مربوط به هر رشته امتحاني اعمال و به اولويت‌هاي انتخابي آنان اضافه گرديد است كه نتيجه و وضعيت علمي آنان در اين رشته محلها در كارنامه اين داوطلبان مشخص شده و به داوطلبان اطلاع‌رساني لازم بصورت ارسال پيامك (مبني بر رويت تغييرات اعمال شده در كارنامه خود) صورت گرفته است.

لذا آن‌دسته از داوطلباني كه با توجه به دارا بودن حدنصاب نمره علمي لازم، تمايل دارند در كدمحل‌هاي ذيربط نسبت به انجام مراحل مصاحبه و ارزيابي تخصصي اقدام نمايند، لازم است در اين خصوص بمنظور اطلاع از انجام مراحل مربوط از روز سه شنبه 95/3/18 به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه و يا مؤسسه آموزش عالي مربوط مراجعه نمايند.

لازم بذكر است كدرشته محل‌هاي مندرج در جداول زير براي كليه داوطلبان رشته‌هاي امتحاني ذيربط اعمال گرديده و لذا ارسال پيامك از سوي اين سازمان به داوطلبان ذينفع، الزاماً به معني دارا بودن حد نصاب براي انجام مراحل ارزيابي تخصصي و مصاحبه نمي‌باشد.

1

Untitled

اینستاگرام آزمون دکتری

بد نیست.میتونست بهتر باشه.قابل قبوله.خوبعالی (شما اولین نفری هستید که امتیاز میدهید)
Loading...