مدرسان شریف کنفرانس علمی بین المللی چالش های علوم اجتماعی و تجارت کتاب مصاحبه دکتری کارگاه استعداد تحصیلی دکتری 97 وکیلی نیکفال

اعلام کدرشته‌محل‌های جدید برای داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:اطلاعیه سازمان سنجش پیرامون رشته‌محل‌های جدید آزمون دکتری۹۵ امروز منتشر خواهد شد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال 95، کدرشته‌محل‌های جدید به شرح مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش که از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز چهارشنبه 12 خرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، در فرم انتخاب رشته داوطلبان واجد شرایط اعمال و به اولویت‌های انتخابی آنان اضافه شده است.

وی افزود: نتیجه وضعیت علمی این داوطلبان در این رشته‌محل‌ها در کارنامه آنان مشخص و به صورت پیام کوتاه به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

توکلی ادامه داد: بنابراین آن دسته از داوطلبانی که با توجه به دارا بودن  حد نصاب نمره علمی لازم تمایل دارند در کدرشته‌محل‌های تحصیلی جدید مندرج در اطلاعیه این سازمان نسبت به انجام مراحل مصاحبه و ارزیابی تخصصی رشته یا رشته‌های مربوطه اقدام کنند لازم است دراین زمینه به منظور اطلاع از انجام مراحل مربوط از روز سه‌شنبه 18 خرداد ماه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مربوط مراجعه کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹)

 1. شیمی تجزیه گفت:

  سلام دوستان عزیز
  آیا صحت دارد که آزمون دکترا ب ه روال سابق برگشته ؟یعنی فق1ط از درس های تخصصی آزمون گرفته میشود؟

 2. منا به باران گفت:

  سلام باران جان منم بازرگانی بازاریابیم،میشه وقتی رفتید مصاحبه بگید که چطور بود و چی پرسیدن من بعد از شمعم مصاحبه ام،و اینکه منابع چی میخونین؟

 3. امیر بهادر گفت:

  ای بابا … توی کارنامه منم 3 تا اضافه شده و تو هیچ کدوم قبل نشدم! خیالم راحت شد …

 4. انا گفت:

  تو کارنامه من یه کد رشته جدید اضافه شده از کجا بدونم چی هست

 5. پردیس بهشتی گفت:

  ؟؟؟؟؟؟؟

 6. پردیس بهشتی گفت:

  واقعا که

 7. باران95مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی گفت:

  مصاحبم 22 تیر تهران مرکزه

  • علی گفت:

   سلام منم محل مصاحبه ام تهران مرکزه ایا منظورت دانشگاه ازاده .اگه پاسخت مثبته بگو بدونم از وضعیت مصاحبه اون دانشگاه اطلاعاتی داری

درج نظر