مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  کارگاه مقاله نویسی

فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه گنبد کاووس

متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون 95 دانشگاه گنبد کاووس تا 20 تیر فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، به اطلاع می رساند دانشگاه گنبد کاووس برای سال تحصیلی 96-1395 براساس آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر مصوب 1393/03/27 شورای هدایت استعدادهای درخشان و اصلاحیه شماره 21/237200 مورخ  1393/12/16 از میان برگزیدگان علمی یک نفر در رشته زراعت و یک نفر در رشته شیلات گرایش تولید و بهره‌وری صید آبزیان دانشجو می­ پذیرد. داوطلبان در صورت احراز و رعايت شرايط اين اطلاعيه و بندهاي زير مي توانند در رقابت پذیرش بدون آزمون دوره دكتري تخصصي این دانشگاه شرکت و پس از بررسی اولیه پرونده آنان برای مصاحبه دعوت شوند:

شرایط و ضوابط  اختصاصی:

1- داوطلبان لازم است  دانش آموخته کارشناسی ارشد داخل کشور و رشته آنان متناسب با رشته مورد تقاضا (به تشخیص گروه تخصصی مربوطه و تایید شورای آموزشی دانشگاه) باشد و یا دانشجویان جاری دوره کارشناسی ارشد متقاضی پذیرش حداکثر تا 95/06/31 دانش آموخته شوند.

2- داشتن میانگین کل 16 (همتراز شده) و بالاتر در دوره کارشناسی و میانگین کل 17 و بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد شرط ورود به رقابت می باشد.

3- بیش از دوسال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد، یعنی  از تاریخ اول مهرماه 1393 به بعد فارغ التحصیل شده باشند.

4- کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی ومصاحبه مطابق جدول ارزشیابی و راهنمای امتیازدهی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری

5- داشتن نمره زبان معتبر اگرچه امتیازآور است اما در این مرحله الزامی نمی باشد. پس از قبولی، کسب حداقل نمره 50 از آزمون زبان MCHE یا معادل آن در سایر آزمون های معتبر قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق با آیین نامه دوره دکتری مصوب وزارت) الزامی است.

6- نحوه امتیازدهی به داوطلبان در هریک از ردیف های جداول ارزشیابی، بر اساس آیین نامه ارائه تسهیلات و مطابق با جدول ارزشیابی و راهنمای امتیازدهی مصوب شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواهد بود.

7- پذیرش داوطلبان حائز شرایط این آیین نامه بدون پرداخت شهریه تحصیلی است.

8- تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل افراد پذیرفته شده براساس این آیین نامه مجاز نیست.

تذکر:

1- دارندگان مدرک تحصیلی معادل کارشناسی ارشد مشمول اين اطلاعيه نيستند.

2- دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی مشمول اين اطلاعيه نيستند.

3- دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های غیردولتی- غیر انتفاعی و پردیس های بین الملل (خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه پذیرش استعداد های درخشان دوره دکتری نیستند.

نکات مهم:

1- اطلاعیه آزمون ورودی پذیرش بدون آزمون دانشجو دوره دکتری تخصصی، فرم ها و اطلاعات تکمیلی از سایت دانشگاه گنبد کاووس، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی قابل دریافت می باشند. مرجع اطلاع رسانی، سایت دانشگاه بوده و اعلام اسامی واجد شرایط مصاحبه و تاریخ های دعوت به مصاحبه از طریق همین سایت یا تماس تلفنی متعاقباً اعلام خواهد شد. شماره تماس دفتر معاونت آموزشی و پژوهشی جهت پاسخگویی: 33221769- 017

2- مدارک ارسالی (فرم ها، كپي مدارك آموزشي و …) وهزینه  ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهند شد.

3- پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

4- پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را در روز ثبت نام و براي شروع به تحصيل ارائه نمایند.

5-چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، برگزاری یا مصاحبه و تحصیل در دانشگاه مشخص گردد که داوطلب واجد هر یک از شرایط مندرج در این آگهی نبوده است بلافاصله از شرکت در مصاحبه و یا ادامه تحصیل وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و مطابق مقررات با وی رفتارخواهد شد.

7- دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت رشته و گرایش نیست و بديهي است ارسال مدارك و يا دعوت به مصاحبه و انجام مصاحبه هيچ حقي را براي داوطلب در خصوص پذيرش نهايي در دانشگاه ايجاد نمي كند.

8- چاپ يا گواهي پذيرش مقالات مورد نظر اين اطلاعيه مي بايست حداكثر تا تاریخ 95/05/02 صادر شده باشد و همراه ديگر مدارك ارسال گردد.

9- داوطلب می بایست امتياز لازم را در روز مصاحبه كسب نمايد.

10- مدارک مربوط به سوابق علمی آموزشی و پژوهشی مانند پایان نامه، کتب، مقالات چاپ شده، تحقیقات انجام شده و نظایر آن در زمان مصاحبه طبق فرم مشخصات فردی و به ترتیب تنظیم و ارائه شوند.

مدارک ارسالی:

1- فرم شماره 1 (تقاضانامه ثبت نام)، فرم شماره 2 (فرم مخصوص تعهد حضور تمام وقت در طول دوره دکتری) که توسط داوطلب تکمیل و امضا شده باشد و فرم شماره 3 (صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل) که توسط مراجع مربوطه تایید شده باشد (قابل دانلود از همین اطلاعیه که بایستی بصورت تایپ شده تکمیل، پرینت و امضاء شوند).

2- تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی 1 سری

3- دو قطعه عکس4 × 3 پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد. یک قطعه عکس نیز بر روی فرم چسبانده شود.

4- مدرک نداشتن منع ادامه تحصیل از نظر مقررات نظام وظیفه براي داوطلبان مرد. (کارت پایان خدمت، معافیت دائم و یا تصویر معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دارای اعتبار)

5- مدرک زبان انگیسی در صورت وجود.

6- اصل فیش بانکی به مبلغ 800.000 ریال (هشتاد هزار تومان) بابت وجه ثبت نام به حساب جاری شماره 3137087461 به نام درآمدهای پژوهشی دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه سه راه فرودگاه.

تذکر: به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 نحوه ارسال مدارک ثبت نام:

داوطلبان باید فرمهای لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری 95/04/20 تکمیل و به ایمیل ذیل ارسال نمایند. اصل مدارک در روز مصاحبه به همراه فیش واریزی از داوطلب مربوطه تحویل گرفته خواهد شد.

canr@gonbad.ac.ir

یادآوری : ارائه اصل مدارک الزامی است.

 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری