مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

برگزاری صد و هشتمین آزمون تولیمو در روز پنجشنبه 27 خرداد ماه

کارت ورود به جلسه صد و هشتمین دوره آزمون زبـان تولیمو از روز سه‌شنبـه بیست و پنجم خرداد ماه 1395 منتشـر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای زمان و نحوه پرینت کارت آزمون زبان پیشرفته تولیمو 27 خرداد ماه 95 را تشریح کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

ضمن قبولي طاعات و عبادات شما داوطلبان عزيز در ماه مبارك رمضان، بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته مي‌رساند: 

1- صد و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 95/3/27 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه مورخ 95/3/25 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی، اصل شناسنامه يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 95/3/26 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمایند. 

2- آدرس باجه رفع نقص كارت: 

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (اميرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بين خيابان هاي 15 و 16.

تذكر مهم:

داوطلبان لازم است لوازم مورد نياز از قبيل مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاكن، مداد تراش و سنجاق را بهمراه داشته باشند و از آوردن‌ وسايل‌ اضافي‌ مانند ساك‌ دستي‌، كيف‌ دستي‌، پيجر، تلفن‌ همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و يا هرگونه وسايل ارتباطي الكترونيكي،‌ جزوه،‌ كتاب، ماشين حساب و نظاير آن و هم‌چنين وسايل‌ شخصي‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اكيداً خودداري‌ نمايند. بديهي‌ است‌ كه‌ به‌ همراه‌داشتن‌ هر كدام‌ از وسايل‌ مندرج‌ در اين‌ بند به‌ عنوان‌ تقلب‌ و تخلف‌ تلقي‌ و با داوطلبان‌ ذيربط برابر آيين‌ نامه‌ تقلب‌ و تخلف‌ رفتار خواهد شد.

ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سئوالات در این باره از این تاریخ لغایت 95/3/26 همه روزه بغیر از ایم تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و يا با شماره تلفن 42163-021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداري نمايند.

آشنایی با آزمون زبان تولیمو

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. مژگان گفت:

  سلام
  چرا سوالات دفترچه دوم شده ١٦٠ تا، در پرسش هاي متداول سايت توليمو كه زده بود ١٤٠؟

  كسي از نحوه نمره دهيش خبر داره؟
  خودش مي گه هر جواب صحيح ١ نمره، ولي وقتي ازمون از ٣١٠ تا ٦٧٧ نمره اش هست، غيرمنطقي به نظر مياد

 2. leila گفت:

  کارت من چاپ نمیشه چیکار کنم میشه با کارت ملی برم امتحان؟

 3. دانشجوی دکتری گفت:

  کسی خبر نداره چرا ثبت نام آزمون EPT خرداد شروع نمیشه؟

 4. آزمون تولیمو در دانشگاه زبان های خارجه دانشگاه تهران برگزار میشه 160 سوال داره که شامل سوالات گرامر و درک مطلب و شنیداری مییشه به همراه قسمت نوشتاری که نمرش دو کارنامه مجزا حساب می شه