مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج آزمون کتبی اختصاصی دکتری ۹۵ دانشگاه علامه

فهرست اسامی دعوت‌شدگان چندبرابر ظرفیت جهت حضور در مصاحبه دکتری سال تحصیلی۹۵-۹۶ دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد.

به گزارش پی‌اچ‌دی تست، فهرست اسامی داوطلبان مجاز به حضور در مصاحبه شفاهی دانشگاه علامه طباطبایی از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

فهرست شماره یک پذیرفته شدگان آزمون کتبی دکتری سال ۱۳۹۵

 زمان مصاحبه مطابق با جدول ذیل می‌باشد و عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد. لازم به ذکر است از متقاضیان خارج از جدول رشته‌های تعیین شده، مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

mosahebeye alame

ضمناً محل برگزاری مصاحبه، دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در بزرگراه شهید چمران پل مدیریت روبروی دانشگاه امام صادق (ع)، خیابان علامه طباطبایی جنوبی می‌باشد. ضروری است داوطلبان یک ساعت قبل در محل حضور به هم رسانند.

 مدارک مورد نیاز برای شرکت در بررسی سوابق علمی و مصاحبه

۱٫ اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی

۲٫ یک قطعه عکس ۳ *۴  پشت نویسی شده

۳٫ اصل و تصویر مدارک کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریزنمرات

تبصره: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، گواهی تأیید شده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا تاریخ ۳۱/۶/۹۵ با ذکر معدل به همراه ریز نمرات

۴٫ فرم تکمیل شده مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی به همراه اصل مدارک درخواستی

۵٫  توصیه نامه از دو استاد مرتبط با رشته تحصیلی

۶٫ اصل فیش واریز به مبلغ ۵۰۰هزار ریال به حساب ۹۸۷۲۲۹۲۰ بنام درآمدهای متفرقه دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه شهید کلانتری (کد ۹۸۵)

تبصره: با توجه به این که برای هر رشته مصاحبه جداگانه برگزار خواهد ش، لذا ضروری است برای هر کد رشته، فیش‌های مجزا واریز و اصل آن ارائه گردد (نیازی به واریز فیش برای گرایش‌های مختلف یک رشته نمی‌باشد).

۷٫ آن دسته از پذیرفته شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، در صورتی می‌توانند در مصاحبه شرکت نمایند که کلیه شرایط و ضوابط آیین نامه ادامه تحصیل مربیان  ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات فناوری را دارا بوده و ملزم به ارائه اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأیید بالاترین مقام مسئول می‌باشند.

۸٫  پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی با توجه به بند مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال ۱۳۵۹ یکی از شرایط را دارا باشند.

توجه: علاوه بر مدارک بالا، همراه داشتن کلیه مدارک ذکر شده در فرم شماره ۱ (فرم مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی) الزامی است. ضمناً در صورتی که مقالات دارای نمایه معتبر همانند ISI و SCOPUS و … باشد، حتماً در روز مصاحبه ارائه گردد و در صورت عدم ارائه، امتیاز تعلق نخواهد گرفت.

تذکرمهم: کلیه داوطلبانی که مرحله کتبی و بررسی سوابق علمی و مصاحبه ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط و با اخذ تعهدات ذیل است و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تأیید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو و سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.

- تعهد کتبی مبنی بر تکمیل فرم گزینش صلاحیت عمومی در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ارائه تصویر آن برای درج در پرونده تحصیلی

- تعهد مبنی بر عدم ثبت نام در سایر مؤسسات پذیرنده دانشجوی دکتری

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۷)

 1. میترا حقوق می‌گه:

  باز خوبیه بهشتی این بود علیرغم داشتن لینک پرداخت الکترونیکی ،پول جدا واسه مصاحبه شفاهی نگرفت و به گواهی ثبت نام غیر حضوری بسنده کرد علامه دوباره پنجاه تومن میخاد هیچ،پرداخت الکترونیکی هم نداره. یه شعبه گذاشته که اونقد از دانشگاه فاصله داره که یه روز زودتر باید پاشم برم پرداخت کنم. با این برنامه ریزیشون

 2. ناهید می‌گه:

  مدیریت اموزشی اکثرشون بچه های علامه و بعد بهشتی هستن خخخ

 3. Mm می‌گه:

  دوستان یعنی با توجه به این قضیه تعهد ، امسال هم میشه وقتی چند جا قبول شدیم خودمون یک جا رو انتخاب کنیم؟
  آخه مثل اینکه گفته بودن امسال هر جایی که خود سازمان سنجش با توجه به انتخاب رشتمون اعلام کنه باید پذیرش بشیم
  میشه اگه کسی اطلاعی داره لطف کنه توضیح بده

 4. حسین می‌گه:

  سلام . من لیستو نگاه کردم خیلی هاشون از بچه های خود علامه اند. البته بعضیهاشون در لیست مثلا بهشتی و… هم بودند یعنی با این که علامه خوندن ولی بهشتی و.. هم قبول شدن.

 5. سنجش می‌گه:

  اگر فرم توصیه نامه رو بدیم دو نفر از اساتید پر کنن کافیه یا باید حتما محرمانه باشه؟
  من دسترسی به دانشگاه ارشد و لیسانسم ندارم

 6. حسینی مالی می‌گه:

  بازم دارن سربچه های مالی رو می برن…بچه های مالی زنگ بزنید به این شماره ۰۲۱۴۸۳۹۲۴۸۸ و به همزمانی آزمون صنعتی مالی علامه با دانشگاه تهران اعتراض کنید. وگرنه هر دو آزمون در یک روز برگزار میشه و شانس یکی از دانشگاه ها رو از دست می دید. لطفا به دوستان مالی خود هم بگید زنگ بزنن. هرچه زودتر بهتر

 7. رضا می‌گه:

  سلام.دوستان کسی میدونه به کجا باید اعتراض کرد؟؟؟طرف با رتبه ۹۰ سنجش پذیرفته شده من که دوسال زیر ۲۰ ترجمه شدم اسمم نیست.حداقل کاش کارنامه میدادن…

 8. مالی می‌گه:

  واقعا مسخرست. مصاحبه صنعتی مالی علامه با مالی دانشگاه تهران تو یه روز و یه ساعته…این چه وضعیه

 9. آزادی می‌گه:

  این اسامی که دانشگاه علامه برا مصاحبه اعلام کرده شامل پردیس هم میشه؟

 10. شروین می‌گه:

  چرا پس نتایج ازمون کتبی روابط بین الملل خوارزمی نمیاد دیگه! کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه

 11. مهسا وفا می‌گه:

  سلام به تمامی شما دوستان
  سوال من این هست که آیا دانشگاه علامه
  دوباره تو همین رشته هایی که تکمیل ظرفیت اعلام کرده ممکن است مجددا اسامی جدیدی برای تکمیل ظرفیت معرفی بکند
  سوال بعدی این هست که آیا دانشگاه های دیگر هم تکمیل ظرفیت خواهند داشت در رشته های مختلف یا خیر
  با سپاس فراوان

 12. نازنین می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه پردیس بین الملل هم شرط معدل هست یا نه؟

 13. نازنین می‌گه:

  سلام
  پردیس بین الملل شرط معدل نداره؟

 14. توجه به اطلاعیه اول دانشگاه می‌گه:

  با عرض سلام ، در اطلاعیه اول دانشگاه اومده که ظاهرا ۴۰ درصد نمره نهایی مربوط به آزمون کتبی هست و مابقی مربوط به مصاحبه و سابقه آموزشی ، بنابراین این امتحان چندان بی تاثیر هم نیست

 15. حقوق می‌گه:

  اسم من هیچ جا نیست !!! من قبول نشدم چرا ؟؟؟!!!

 16. سعید ب. می‌گه:

  الان که نباید تعهد داد. در همان فرجه مرداد که همه دانشگاهها اعلام می کنند باید تعهد دهیم بر حسب علاقه خود به یکی از رشته محلهایی که قبول شده ایم

 17. حسین می‌گه:

  دوستان جریان تعهد چیه برای دانشگاه علامه؟ چه زمانی باید تعهد کتبی بدیم؟ روز مصاحبه باید تعهد بدیم یا بعد از قبولی؟

 18. سحر می‌گه:

  کسی هست آزمون داده باشه و قبول نشده باشه؟

 19. مالی می‌گه:

  امید ب خدا

 20. دانش آموخته جامعه شناسی می‌گه:

  ۲۷-۲۸ نفر هم برای جامعه شناسی سیاسی و فرهنگی دعوت شدن که مجموعاً باید بشن ۵۵ نفر. جالبه که اسم ۱۵ نفر در هر دو لیست مشترکه.

  • کنکوری دکتری حقوق می‌گه:

   اگه مصاحبه به عنوان یک منبع تامین مالی درنظر گرفته بشه پاسخ بسیاری از سوالات دوسه تان مشخص میشه

   • مبینا می‌گه:

    سلام.به نظر من سازمان سنجش باید مثل پارسال عمل میکرد و ویه مصاحبه متمرکز تو تهران قرار میداد.نهایت به منظور تامین هزینه های مالی بابت مصاحبه و صلاحیت عمومی هزینه بیشتر قرار میداد.این باعث جلوگیری از سردرگمی دانشجوها همچنین جلوگیری از تردد بین شهر ها و دانشگاه های مختلف میشد همچنین بچه ها با مجاز شدن الکی بیخود امیدوار نمیشدند. یکی از دوستام میگفت از بس بین شهرها تردد کردم سر گیجه گرفتم با توجه به اینکه مشخصا با ترازش فقط پردیس قبول میشه!!!!

 21. سحر می‌گه:

  نمیدونم چرا اصلا آزمون کتبی گرفتن؟ ۱۶ نفر شرکت کرده بودن، ۱۶ نفر هم قبول شدن واسه ۵ تا ظرفیت. خب دیگه چه لزومی بود آزمون بگیرن؟ فرق من که هم رتبه کنکورم خیلی خوب بود هم آزمون کتبی رو خیلی خوب دادم با بقیه چی هست؟!

  • linguistics می‌گه:

   رشته ما پنجاه شصت نفر شرکت کرده بودن، بیست نفر قبول شدن

  • مبینا می‌گه:

   متاسفانه سازمان سنجش یا باید پذیرش دکتری بده به دانشگاه ها مثل قبل یا کامل تحت کنترل خودش باشه اینطور ادم بهتر تکلیف خودشو میدونه الان بچه هایی که چنتا دانشگاه رفتن و همه رو قبول بشن تکلیف بقیه که ازمون دادن و فقط یه دانشگاه رفتن واسه مصاحبه چی میشه؟ یکی چند جا قبول بشه ویکی اصلا هیچ کجا؟ اگه همه قراره بیان مصاحبه تراز چیه؟ ازمون اولیه چیه؟ ازمون کتبی همه قبول بشن پس ازمون کتبی چیه؟!!

  • ساناز می‌گه:

   رشته ما هم ٧٠-٨٠ نفری شرکت کردن که ٢۶ نفر قبول شدن.

 22. علی می‌گه:

  سلام. دوستان یعنی چی؟ یعنی قبل از مصاحبه باید تعهد بدیم ؟ یا بعد از قبولی

  - تعهد مبنی بر عدم ثبت نام در سایر مؤسسات پذیرنده دانشجوی دکتری

 23. نسترن می‌گه:

  با سلام
  خیلی جالبه
  ۳۰ نفر واسه کتبی اومده بودند
  ۳۰ نفر قبول شدند
  و اون ۳۰ نفر قبولی تو علوم سیاسی که توی هر سه تا گرایش اسم هاشون هست و از بین اونا ۱۵ نفر انتخاب میشند.حالا اینکه این ۳۰ نفر علامه انتخاب چندمشون هست و شاید تهران و بهشتی و مدرس قبول بشند بماند….
  ماشااالله به علامه که ترازش از دانشگاه تهران بالاتره….

درج نظر