مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات موسسه ابن یمین استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه یزد

نتایج آزمون دکتـری ۹۵ دانشگاه یـزد در کلیه رشته/گرایش‌های دارای پذیرش دانشجوی دکتری در این دانشگـاه اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، نتایج پذیرش دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه یزد در رشته/گرایش‌های مختلف به تفکیک در وب‌گاه دانشگاه یزد به آدرس زیر قابل دسترسی است:

https://www.yazd.ac.ir/president/administration/yupr/announcements/i/11930

بنا براعلام دانشگاه یزد، پذیرفته‌شدگان کلیه رشته-گرایش‌های مختلف لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ تا ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ برای تکمیل فرم تعهد با در دست داشتن اصل کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکس‌دار به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد مراجعه نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه یزد بوده و اقدام لازم جهت اخذ تعهد از افراد واجد شرایط ذخیره به‌عمل خواهد آمد. چنانچه به دلایلی امکان مراجعه حضوری میسر نباشد، پذیرفته شدگان باید فرم تعهد را که از وب‌گاه yazd.ac.ir قابل دسترسی است تکمیل و پس از ثبت آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی، اصل فرم تعهد محضری را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد به آدرس: یزد، صفاییه، دانشگاه یزد، اداره تحصیلات تکمیلی، کد پستی ۸۹۱۵۸۱۸۴۱۱ پست پیشتاز کرده و همچنین تصویر فرم تعهد محضری تکمیل‌شده، کد رهگیری مرسوله و شماره تلفن همراه و ثابت خود را به پست الکترونیک تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس زیر ارسال نمایند.

پست الکترونیک تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد: gra.edu[at]offices.yazd.a.ir

داوطلبانی که نتیجه قبولی آنها با عنوان “ذخیره” در وب‌گاه yazd.ac.ir اعلام شده است، لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ تا ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ با اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با شماره تلفن‌های ۳۱۲۳۳۶۲۷ و ۳۱۲۳۲۸۰۱ با کد ۰۳۵ تماس حاصل نمایند تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت پذیرش در کد رشته محل مربوطه پس از اخذ تعهدنامه به‌عنوان قبولی اعلام و پذیرش شوند. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی صورت خواهد گرفت. لذا به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پس از مرحله ارزیابی تخصصی به‌عنوان افراد قبول شده فرم تعهد ثبت‌نام و تحصیل در دوره دکتری دانشگاه یزد را تکمیل نموده‌اند می‌رساند که قبولی آن‌ها به عنوان قبولی مشروط تلقی می‌شود. لذا لازم است تمام داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل و به تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد تحویل داده‌اند، از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ تا ‍۱۳۹۵/۰۵/۲۸ برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ (دویست و نود هزار) ریال از طریق پرداخت الکترونیکی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در آن پایگاه اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد. 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۵)

 1. محمد می‌گه:

  من کارشناسی یزد بودم، ارشد اصفهان، الان دکتری کاشان قبول شدم..
  یزد استاداش باسوادن، بخشهای اداری دانشگاه هم منظم و قانونی کار میکنن، قدر دانشگاه یزد رو بدونید، سطح علمیش ( تئوری البته) بالاست..

 2. دکتری 95 می‌گه:

  به نظرم نمیشه در کل گفت یه دانشگاه با عدالت پیش میره یا نه. اساتید گروهی که من در دانشگاه یزد برای مصاحبه رفتم در نهایت بی عدالتی و کاملا مغرضانه با من برخورد کردن.

 3. ریحان می‌گه:

  شما می خوا د زنگ بزنید تحصیلات تکمیلی بگید چرا رزرو اعلام نکرده برا پردیس

 4. علی می‌گه:

  سلام دوستان رشته مهندسی مواد کسی اینجا هست که قبول شده باشه. ۳ نفر روزانه مهندسی مواد قبول شدند آیا هیچکدوم جاهای دیگه تعهد میدهند؟ اصلا چگونه بفهمم که جا برای من رزرو هم قراره خالی بشه یا نه
  دوستان کمک کنید
  با تشکر

 5. چرا پردیش رشته شیمی تجزیه ذخیره نداره می‌گه:

  سلام من رشته شیمی گرایش شیمی تجزیه دانشگاه پردیس یزد قبول نشدم سوالم اینه که چرا ذخیره نداره

 6. ریحان می‌گه:

  بچه ها شیمی تجزیه یزد از قبولی های اصلی یا ذخیره ها کسی هست که نخواد بره؟ لطفا جواب بدید

 7. ریحان می‌گه:

  بچه ها شیمی تجریه یزد کسی هست که از قبولی های اصلی نخواد بره ؟

 8. مسعود می‌گه:

  من یزد قبول شدم. باید بگم که منصفانه ترین و استانداردترین مصاحبه ای که رفتم همین یزد بود. شیراز و کاشان که اصلا فرصت ندادند حرف بزنیم. مازندران هم چندان جالب نبود. خوشحالم که یزد قبول شدم چون به نظرم دانشگاه خوبیه.

 9. فرنوش می‌گه:

  سلام.
  دانشگاه صنعتی اصفهان می گه به هر کسی که قبول شده تلفنی اطلاع رسانی کردیم، لیست نمی زنیم!!!

  از شیراز هم خبری ندارم، اگه مطلع شدید خبر بدید

 10. شیراز می‌گه:

  سلام
  کسی خبر داره دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز نتایجو به صورت تلفنی اعلام کردن یا نه؟

 11. قبولی می‌گه:

  من دانشجوی یزد نبودم. ازاساتید و دانشگاهش هم شناختی نداشتم ولی با توجه به رزومه ام قبول شدم.البته یزد نمیرم چون جای نزدیک تر قبول شدم. ذخیره ج اقتصادی و توسعه یزد امیدوار باشد.
  تبریک به همه قبولی ها و آرزوی موفقیت واسه همه

 12. مجید می‌گه:

  به خانم فاطمه :
  نفرمایین سرکار خانم
  این بی انصافیه
  حاضرم قسم بخورم یزد جز محدود دانشگاه هایی است انتخابش بر اساس اصلح بودن ادماس .
  شما احتمالا قبول نشدین که این حرفو میزنین سرکار خانم.

 13. مخابرات می‌گه:

  خانم مینا عسکریان…ذخیره اول مخابرات سیستم، امیدوار باشید.
  چون از افراد قبول قطعی، حداقل ۲نفر دانشگاه بهتر قبول شدند و اونجا تعهد خواهند داد…

 14. شیمی می‌گه:

  سلام
  تبریک به همه قبولی ها
  دانشگاه یزد, در رشته شیمی خوبه؟

 15. امین می‌گه:

  چه اشتباهی کردم یزد نرفتم برای مصاحبه. پشیمونم
  هعیییی

 16. دکتر می‌گه:

  روی لینک وبگاهی که نوشته کلیک کنید اسامی هست اما فقط دانشکده مدیریت رو اشتباه آپلود کردند

 17. شیما می‌گه:

  من که تو دانشکده ها اسمی از افراد قبول شده ندیدم. منظورش کجای سایت هست؟

 18. مینا می‌گه:

  کلی صحبت نکنید لطفا. بنده و چند تای دیگه رو که می شناسم اصلا دانشجوی خودشونم نبودن و من برای اولین بار یزد و یزدی ها رو می دیدم

 19. پارسا می‌گه:

  ن دانشجوی خودشون بودم اما پذیرفته نشدم حتی سر جلسه هم سوال ازم نپرسیدند با اینکه ۵ تا مقاله و سابقه تدریس داشتم

 20. علی می‌گه:

  دانشگاه یزد اصلا با عدالت برخورد نکرد. من لیسانس و فوق لیسانس دانشگاههای درجه ۱ با معدل بالا و چند مقاله معتبر رو رد کرده.

 21. فاطمه می‌گه:

  ببخشید مینا جون من رشته خودمون را گفتم. یکی از دوستام بهشتی قبول شده اما اینجا پذیرفته نشد.بقیه بچه ها هم تورشته ما جاهای دیگه را آوردن اینجا پذیرفته نشدن. من خدا را شکر جای بهتر قبول شدم.

 22. شیراز می‌گه:

  سلام
  کسی خبر داره دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز نتایجو به صورت تلفنی اعلام کردن یا نه؟

 23. رز می‌گه:

  من و چند تا از بچه های اصفهان روزی که برا مصاحبه رفتیم یزد وقتی جو مصاحبه و استادا شون دیدیم خیلی ناراحت بودیم که چرا این دانشگاه را انتخاب کردیم من خودم مصاحبه دو تا از استاداشون را نرفتم

 24. محمد می‌گه:

  چطوره من که دانشگاه یزد کارشناسی و ارشد گرفتم با معدل ۱۸ و ۸ مقاله آی اس آی و ۱۰ علمی پژوهشی و رزومه در حد عالی با مدرک زبان و رتبه تک رقمی نباید هیچکدوم از دانشگاه های تهران را قبول بشم. اونوقت شما توقع داری یزد قبول بشی.
  خب معلومه وقتی دانشگاه تهران منو نمیگیره یزد منو میگیره و شما رو نمیگیره.
  پس اشکاال را در بی عدالتی دانشگاه های تهران بدان. وگرنه دانشگاه یزد هم عدالت دارد و هم اساتیدش با سوادند.

 25. محمد می‌گه:

  خب دانشگاه یزد دانشگاه درجه یک هست. شاید رتبه این دانشگاه از دانشگاه های مد نظر شما بالاتره

درج نظر