مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

نتایج نهایی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، براساس اعلام قبلی دانشگاه و ابلاغیه های سازمان سنجش و وزارت علوم، انتشار اسامی نهایی پذیرفته شدگان توسط دانشگاه های مجری دوره دکتری  انجام می پذیرد. بر این اساس کلیه دانشگاه ها بایستی قبل از تاریخ دوم مرداد ماه ۹۵ نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اطلاع رسانی نموده  تا قبول شدگان در بیش از یک دانشگاه، فرصت و امکان تصمیم گیری  جهت تحصیل در دانشگاه مورد نظر  را داشته باشند.

اسامی رتبه های برتر این دانشگاه در کدرشته محل های آزمونی مطابق جداول ذیل در دوبخش اسامی پذیرفته شدگان قطعی و اسامی نفرات ذخیره ( تا یک برابر ظرفیت ذخیره) بر مبنای اولویت رتبه های مکتسبه مصاحبه شوندگان از امتیازات مصاحبه و سوابق آموزشی پژوهشی و ترازآزمون سنجش مرتب شده است. پذیرفته شدگان قطعی  از ساعت ۸ صبح روزشنبه دوم مرداد ۹۵ تا ساعت ۱۲ ظهرروز چهار شنبه ششم مرداد ۹۵ (یک هفته اداری کامل) فرصت دارند بصورت حضوری به اداره پذیرش و ثبت نام دوره دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری واقع درکیلومتر ۹ جاده دریا- ساختمان کتابخانه و مرکز اسناد اتاق۵۱۹ مراجعه وبا تکمیل وامضای فرم تعهد نامه مربوطه در کدرشته محل اعلام شده ثبت نام نمایند.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دانشکده علوم دامی و شیلات

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دانشکده منابع طبیعی

فهرست اسامی پذیرفته شدگان مهندسی زراعی

فهرست اسامی پذیرفته شدگان علوم زراعی

نکات مهم:
۱-عدم مراجعه نفرات قبول قطعی در فاصله دوم تا ششم مردادماه ۹۵ به منزله انصراف از تحصیل در این دانشگاه بوده و نفرات ذخیره در اولویت ثبت نام قرار خواهند گرفت.
۲- عدم مراجعه درمدت زمان تعیین شده به هر دلیل اعم ازعدم مراجعه به اخبار دانشگاه، بی اطلاعی از اطلاعیه های دانشگاه – عدم دسترسی به اینترنت وموارد مشابه به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و در پایان ساعت اداری اعلام شده مهلت قانونی مراجعه وثبت نام اولیه به اتمام می رسد.
۳- درصورت عدم مراجعه نفرات قبولی قطعی وخالی ماندن ظرفیت های کدرشته محل ها نفرات ذخیره به ترتیب رتبه اعلام شده امکان جایگزینی و ثبت نام مقدماتی را دارند. مهلت مراجعه نفرات ذخیره تاریخ های دوشنبه ۱۸ و سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ جهت ثبت نام مقدماتی خواهد بود.
۴- جهت اطلاع افراد ذخیره، در فواصل یکشنبه دهم الی چهارشنبه سیزدهم مرداد ماه ۹۵، اداره پذیرش و ثبت نام دوره دکتری دانشگاه تعطیل و امکان مراجعه حضوری ویا پاسخگویی وجود ندارد.
۵- اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون دکتری دانشگاه در تاریخ سی ام تیرماه ۹۵ در اطلاعیه مربوطه از طریق اخبار دانشگاه اعلام خواهد شد.
۶- از پذیرفته شدگان نهایی و نفرات ذخیره تقاضا می شود در خصوص موضوع این اطلاعیه از تماس تلفنی با قسمتهای مختلف دانشگاه خودداری و سوالات مربوطه را از طریق ایمیل tahsilat.takmili.sari@gmail.com بطورمستقیم بامدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه در میان بگذارند.
۷- به قبول شدگان قطعی توصیه می شود دراسرع وقت نسبت به  مراجعه حضوری و ثبت نام مقدماتی اقدام نمایند.
۸- تکمیل و امضای فرم تعهد ودرخواست تحصیل در این دانشگاه به منزله اعلام نام نویسی قطعی  بوده و قابل انصراف و بازپس گیری نیست. اسامی نفرات فوق بلافاصله در پورتال سازمان سنجش وارد شده و این افراد امکان مراجعه و نام نویسی در دانشگاه دیگرراندارند. در صورتی که پذیرفته شده در بیش از یک دانشگاه فرم تعهد تکمیل و ارایه نماید قبولی سال ۹۵ پذیرفته شده از طرف سازمان سنجش لغو و کان لم یکن خواهد شد.
۹- کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل و ارسال فرم وپرداخت  هزینه بررسی صلاحیت عمومی در تاریخ های دوم الی بیست و پنجم مرداد ماه  ۹۵ خواهند بود.
۱۰- تکمیل پرونده و تحویل مدارک، انتخاب واحد نیمسال اول ۹۶- ۹۵ وانجام معاینات پزشکی و سایر امور مربوط به دانشجویان جدیدالورود ۹۵ در دهه دوم شهریور انجام و از طریق اطلاعیه های بعدی در دهه اول شهریور اطلاع رسانی خواهد شد.
۱۱- جهت اطلاع متقاضیان تحصیل در پردیس این دانشگاه هزینه دوره دکتری پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاههای منطقه مبلغ  ششصد و نود  میلیون ریال می باشد که در قالب شهریه ترمی در مدت هشت نیمسال تحصیلی دریافت می گردد. سنوات اضافه بر هشت نیمسال مشمول پرداخت شهریه ثابت خواهد بود.
۱۲- نفرات ذخیره می توانند درخواست خود مبنی بر تمایل به تحصیل در این دانشگاه را همراه با شماره تماس (تلفن ثابت و همراه) با ذکر رشته و گرایش و کدرشته محل، قبل از ۱۵ مرداد ۹۵ به آدرس ایمیل ذکر شده در بند شش ارسال کنند تا در صورت ضرورت و عدم مراجعه قبولی های قطعی جهت ثبت نام ذخیره ها برنامه ریزی لازم بعمل آید.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۳۵)

 1. زهرا می‌گه:

  سلام کسی از دانشگاه اصفهان رشته ریاضی خبر داره؟

 2. محمد مهدی به نینا می‌گه:

  من شیلات را اطلاع ندارم. صنایع غذایی هم فقط نمره خودم را پرسیدم. شمابه اون ایمیل تحصیلات تکمیلی تماس بکیرید. یا با دانشگاه زنگ بزنید بگید میخاهید با دکتر تاجیک صحبت کنید. ازشون برسید و اینجا نتیجه را بزارید. هرچند به نظرم بی فایده است. دیگه فقط باید دعا کرد تا ۴ شنبه چیزی نمانده

 3. ن می‌گه:

  دوستانی که میگن تبریز شنبه اعلام میکنه میشه بفرمایند از کجا به این نتیجه رسیدن؟

 4. نینا به آریا می‌گه:

  شما از کجا از استعداد ساری برای شیلات مطلع شدین؟؟؟ باهاتون تماس گرفتن؟از کجا پیگیری کردین؟ مطمئنین؟استرس ندین خوووووو

 5. نازنین می‌گه:

  سلام به همه دوستان عزیز. با عرض تبریک به دوستان پذیرفته شده. دوستانی که قبول نشدن هم نگران نباشند حتما لیاقت آن ها دانشگاه تهران است.

 6. ناشناس می‌گه:

  متاسفم برای اساتید
  من ۱۱ بودم قبول نشدم

 7. جواب بدید می‌گه:

  اصلاح تربیت مدرس کی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. آزاد آمل می‌گه:

  بنظر من هم بین دانشگاه های رتبه پایین مثل ارومیه گرگان و ساری، ساری بالاتره. دلایل زیادی وجود داره، فقط سطح علمی مهم نیست.

  • میترا می‌گه:

   دانشگاه ارومیه رو نرفتم اما شنیدم که سطح خوبی داره.. اما در مقایسه دو دانشگاه گرگان و ساری مسلما گرگان بهتر و بالاتر از ساری هست، از هر نظر که بخواین بسنجید باز گرگان بهتره بدون شک..
   از نظر موقعیت مکانی دانشگاه و خوابگاه بهتره چون داخل شهر گرگان هست.. از نظر امکانات و تمیزی به خصوص خوابگاهها بازم گرگان بهتر هست.. دانشگاه ساری داخل دانشکده(علوم زراعی) با اون شرایط آب و هوایی حتی یک اسپیلت هم نداشت!!!!
   از نظر اساتید و امکانات آزمایشگاهی تو اکثر گرایش ها قوی هست..
   شهر گرگان هم که حرفی درش نیست..
   البته این رو هم بگم که من گرگانی نیستم!

   • ساجده می‌گه:

    گرگان خوابگاهش خوبه؟ اینترنت فقط دو ساعت در روز میشد استفاده کرد. خوابگاه دور از دانشگاه و غذا فقط در دانشگاه میدادن. سال ۹۱ واسه خوابگاه از ما ۲۵۰گرفتند برای یک ترم. که خلاف قوانین بود. از نظر شهریت هم همه اقلیت هستند. و گرگان اصلا شهریت نداره. توی گرگان هم من کولر ندیدم. حتی کلاس هاش پنکه سقفی داشت. نمیدونم چرا اینطور قضاوتی میکنید. منم ساروی نیستم

    • ملیکا می‌گه:

     گرگان برای همه سالن اجتماعات رو آماده کرده بود که کولر داشت، ژتون غذا داد که گرسنه بر نگردیم خونه، دانشگاه بسیار تمیز، همینطور شهر تمیز که توی شهرهای شمالی جدا تحسین برانگیزه، ساری گوشه حیاط منتظر نشستیم، خبری از ژتون غذا نبود که هیچ، هیچ تریا یا مغازه ای هم پیدا نشد، توی اون گرما یک شیر گرم بهمون دادن که به کل حالم بد شد، آب را باید از خدمتکار میگرفتیم وگرنه به همه بطری آب نمیدادن،
     این مقایسه ظاهری بین این دو دانشگاه بود.
     از نظر علمی هم که با یه سرچ ساده توی گوگل وضعیت اساتید مشخصه.

     • ساجده می‌گه:

      من از ته دلم برای شما دعا میکنم که گرگان قبول بشید. چون استحقاقشو دارید

     • المیرا می‌گه:

      من هم تو یه روز مصاحبه حداقل بخوایم قضاوت کنیم میگم گرگان واقعا همه چیش عالی بود برخلاف ساری که متاسفانه حرفی واسه گفتن نداشت، منم نه اهل ساری و گرگانم و نه این دانشگاه ها درس خوندم!! از لحاظ سطح دانشگاهی هم مشخصه که گرگان از ساری برتره

   • Aaaa می‌گه:

    گرگان منابع طبیعیش صد برابر بهتر از ساریه

 9. آینده می‌گه:

  ساری اعلام شد
  برید تو سایت دانشگاه ساری

 10. منتظر می‌گه:

  چمران اعلام شد

 11. علی می‌گه:

  کرمان اعلام شد به سایت دانشگاه مراجعه کنید

 12. حقوق می‌گه:

  قم هفته پیش تماس گرفته

 13. من می‌گه:

  این که شما با سن ۳۰ یا ۳۲ دکتری قبول بشید نه تنها بد نیست بلکه اگه این فاصله را با کار پژوهشی پر کرده باشید خیلی هم خوبه. تو اکثر کشور های دنیا افراد بعد از ارشد سال ها کار می کنند و به دکتری می روند.دانشجویان صفر کیلومتر انتظار نداشته باشند که اگه کسی تا ۳۲ سالگی زحمت کشیده و اجز رحماتش را گرفته ان را ضایع کنند.

  • مهدی92 می‌گه:

   ای ول حرف دلمونو گفتی
   من با داشتن ۵کتاب چاپ شده و۱۷مقاله وسه تا سخنرانی ودوطرح ملی صرف داشتن سن ۳۴نمیتونم ادامه تحصیل بدم؟؟؟آره موقعی که دانشجویان صفرکیلومتر بفکر ادامه تحصیل بودن من به فکر درآمد برای خانواده بودم ونمیخواستم با دکتراخوندنم هزینه اضافی به خانواده تحمیل کنم.واقعا موندم بعضیا با این تفکر اگه مسول جایی بشن چی میشه؟؟؟؟

 14. fatima می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی از دانشگاه قم / علوم انسانی خبر داره؟؟؟ بعضی ها میگن تماس گرفتن از طرف دانشگاه؟؟!!!! من که متوجه نمی شم چرا رسمی توی سایت دانشگاه اعلام نمی کنن تا همه بتونن در جریان باشند و از این پراکندگی و آشفتگی ذهنی دربیان؟؟ اگر کسی اطلاعات دقیق داره لطفاً ارائه بده
  ممنون

 15. روجا به *-* می‌گه:

  شما سطح دانشگاه را چطور تعیین میکنید؟

  تعداد اعضای هیات علمی و مرتبه علمی اونها امکانات دانشگاه هست که سطح علمی یک دانشگاه را مشخص میکنه. ارومیه که اصلا قاتی آمار نیست. ولی بین گرگان و ساری، گرگان اساتیدش باهم خصومت دارند که سر دانشجو خالی میکنند. ولی ساری همه مازندرانی هستند و با هم یک دست هستند.

 16. حقوق پردیس دانشگاه تهران می‌گه:

  سلام دوستان
  به نظر شما پردیس کیش دانشگاه تهران بهتره یا دانشگاه ازاد و احد علوم تحقیقات تهران

 17. مکانیک 2 می‌گه:

  دوستان از رشته مکانیک دانشگاه گیلان با کسی تماس گرفتن؟؟؟
  اگه تماس گرفتن با چه شماره ای بود؟؟؟؟؟

 18. سپیده می‌گه:

  بچه ها به نظرتون دانشگاه ارومیه بهتره یا دانشگاه محقق؟ موندم کدوم برم راهنمایی کنین.

 19. بیچاره می‌گه:

  بچه ها کسی از بابلسر خبر نداره.تو هر رشته ای.بخدا دلو روده مون داره بالا میاد.بیشتر اقتصاد میخوام بدونم.

 20. خسته می‌گه:

  تبریک به همه ی قبول شده ها و آرزوی موفقیت واسه دوستانی که سال بعد کنکور میدن. بچه ها کسی از دانشکده زبانهای دانشگاه اصفهان خبر نداره؟

 21. سوران می‌گه:

  دانشکده منابع طبیعی ساری ثابت کرد که از روی عدالت افرادو انتخاب کرده. چون مورد داشتیم که یک نفر تو دوتا گرایش متفاوت نفر اول شده.

 22. علیرضا می‌گه:

  من موندم این وسط نقش سنجش چی هست نتایج که دانشگاه خودش اعلام کرد بعد این اواویت داستانش چیه این وسط کسی میدونه من اشتباه کردم نگفتم اولویت اولم هست

 23. علی می‌گه:

  سلام بر منتظران. از پردیس منابع طبیعی تهران خبری نشد؟ اگه به کسی خبر دادن بگه….

 24. تغذیه دام 95 می‌گه:

  سلام
  توجه توجه!!!!!!!! کسانی که به دانشگاه شهرکرد برا مصاحبه دعوت شدند دقت کنن با توجه به اینکه این دانشگاه تاریخ ۲۱ تیر ماه رو برا مصاحبه مجدد در نظر گرفته بود به خاطر تداخل زمانی مصاحبه با برخی دانشگاه ها هنوز نتایج رو اعلام نکرده عزیزان با این شماره که مربوط به تحصیلات تکمیلی هست تماس بگیرن شاید نتایج رو اعلام کردن. متاسفانه این دانشگاه از بقیه دانشگاه ها عقبه تو اعلام نتایج.
  ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱-۶ داخلی ۲۳۸۷ مدیر تحصیلات تکمیلی و داخلی ۲۳۷۰ دفتر تحصیلات تکمیلی. دوستان اگه خبری گرفتن لطفا توی این سایت اطلاع رسانی کنن. با تشکر

 25. علوم دامی می‌گه:

  دوستان از استعداد فردوسی با کسی تماس گرفتن؟

  • علوم دامی می‌گه:

   با بچه های استعداد تماس نگرفتن دوست عزیز. دل شوره نداشته باشین. حتما قبولین. ایشالله هفته آینده نتایج رو میزنین.

 26. اصلاح دام می‌گه:

  بچه ها میگن این اسامی غلطه باید تصیح بشه.ایا درسته؟منم شنیدم

  • Nsh می‌گه:

   واا مگه میشه امسال هرکاری میخان میکنن. باز ساری خوب بود ک مارو ک دانشجوی خودشون نبودیم قبول کرد.

  • علیرضا می‌گه:

   سلام
   من رشته زراعت ساری مصاحبه دادم هفته پیش بمن زنگ زدند اینجا اولویت چندمت هست گفتم سوم بعدش گفتند قبول بشی میای گفتم اره گفتم رتبه من چطوره گفت جز پنج نفر اولی اما الان اسم من تو لیست ذخبره ها هم نیست امروز زنگ زدم اعتراض کردم بعد از اون لیست برداشتند همه اینها که گرفتند برا ساری با بابل هستند حتی ذخیره ها

 27. S می‌گه:

  علت اینکه لیست رو از روی سایت دانشگاه برداشتن چیه؟
  آیا لیست تغییر کرده؟

 28. روجا می‌گه:

  بنظرم خیلی خوبه که دانشجوهای خودشون رو گرفتند. بهتر از دانشگاهی مثل گرگان هستش که بذای دانشجوهای خودش تره هم خورد نمیکنه. آفرین به ساری

  • ....z می‌گه:

   دانشگاه گیلان هم واسه دانشجوهای خودش اصلا اصلا کاری نمیکنه، واقعا آفرین به ساری

  • مینا می‌گه:

   این کار آفرین نداره، چرا باید کیلومترها راه برن برای مصاحبه و هزینه کنند اونوقت باهاشون اینطوری کنند؟ اگر قبل از مصاحبه اعلام کنند دانشجوهای دانشگاه فقط یک درصد شانس بیشتر دارن هم خیلی ها نمیرن

  • مینا می‌گه:

   اگر قبل از مصاحبه اعلام کنند که فقط یک درصد دانشجوهای خودشون برتری دارن خیلی ها شرکت نمی کنند

 29. Nsh می‌گه:

  سلام بچه ها ساری دانشگاه درجه دو هست یا سه؟؟؟سطح دانشگاش خوبه؟؟

  • روجا می‌گه:

   رشته به رشته فرق داره. صنایع غذاییش درجه ۲ هست

  • نوشین می‌گه:

   اهواز که دکتری صنایع غذایی نداره، سطح ارومیه با وجود اساتیدی همچون دکتر خسروشاهی خیلی بالاست، در میان دانشگاه هایی که دکتری صنایع غذایی دارن ساری پایین ترین درجه رو داره. این یک حقیقته، اینکه شما با اساتید گرگان کنار نیومدید دلیلی بر این نیست که گرگان سطحی پایین تر از ساری داشته باشه.

   • روجا به *-* می‌گه:

    خب دانشگاه ساری هم دکتر اسماعیل زاده را داره که از شخصیت های مهم علمی و ملی هستش. و یا دکتر معتمدزادگان. گرگان شهریت نداره. فقط دانشگاه مهم نیست. بالاخره آدم قراره ۴ سال توی یک هر زندگی کنه

    • ملیکا می‌گه:

     وااای اصلا این دو نفر با هم قابل مقایسه هستند؟؟!! آقای دکتر اسماعیل زاده گرچه آینده درخشانی دارن اما با دکتر خسروشاهی پدر لبنیات ایران، طراح سوالات ارشد و دکتری… به هیچ وجه قابل قیاس نیستند

     • روجا می‌گه:

      خب دکتر اسماعیل زاده هم پدر روغن ایرانه در زمینه آنتی اکسیدان طبیعی

     • ملیکا می‌گه:

      میشه یه لینک از گوگل به من بدید که جزوه روغن ایشون معرفی شده باشه؟ ضمنا فرق بین مرتبه استادیاری و استاد تمامی رو میشه توضیح بدید؟ بعلاوه میشه بفرمایید کل دانشگاه ساری چند استاد با مرتبه استاد تمامی داره؟

     • ملیکا می‌گه:

      اینم نتیجه رتبه بندی دانشگاهی:
      http://ur.isc.gov.ir/ranking_list92.aspx

      به هر حال چون شما اصرار دارید بگید دانشگاه ساری بهتر هست، من دیگه صحبتی ندارم. مشخصه که ساری انتخاب دانشجوی مناسبی داشته.

 30. آوا می‌گه:

  از شیراز با کسی تماس گرفته اند؟؟
  لطفا اگه کسی خبری از شیراز داره، جواب بده.

  • امیدوار می‌گه:

   چه رشته ای؟ تا جایی که اطلاع دارم دانشگاه شیراز گفته با هیچ داوطلبی تماس نمی گیرد و بر طبق بازه سازمان سنجش عمل می کند.

 31. علوم دامی به ***** می‌گه:

  ببخشید دانشگاه های قبلی تون کجا بوده؟؟
  از کجا فهمیدین که رتبه ۳ طیور توی کشور هستین؟؟

  • ***** می‌گه:

   دانشگاه صنعتی اصفهان.دانشگاه تربیت مدرس.تهران که رفته بودم مصاحبه از یک تا ۱۶رو گرایشارو پرسیدم.فهمیدم چندم طبورم.بقیه گرایشای دیگه بودن

   • علوم دامی می‌گه:

    دست مریزاد بابا. چطوری با این رتبه و رزومه و دانشگاهای معتبر قبلی انتخابای اول و دومتون قبول نشدین؟؟ برام سواله؟
    متاهل هستین نکنه؟؟ کجایی هستین؟

    • آزمون95 می‌گه:

     برشون نمیدارن چون فک میکنن دانشگاههای درجه یک میرن

    • ***** می‌گه:

     نه مجردم.این چند روز فقط کارم گریه بود.با اینکه آزمون تخصصی تربیت مدرس هم دوم شدم ارشد ۴ترمه دفاع کردم …..و تصورم این بود که اونجا رتبه ۱میشم بازم قبول نشدم!!!الان واقعا خداروشکر میکنم مشهد قبول شدم.شاید صلاحم این بوده واقعا نمیدونم چیشد که نشد

 32. تغذیه دام می‌گه:

  چه بساطی درست کردند!!!!! هر روز منتظر باشی یه دانشگاه اعلام بکنه یا نه! مسخره اس فقط وقت تلف می کنند وقت ما رو هر سال یک طرح هر سال یک روش اخرش هم بیکار………….

 33. مینا می‌گه:

  کسی از تبریز خبری نداره؟تورو خدا اگه خبری دارین بگین مردم از استرس.

 34. زهرا می‌گه:

  ببخشید میدونید این اطلاعیه منبعش کجاست؟تو خود سایت ساری چیزی نیست؟!!

 35. علی می‌گه:

  سلام. از دانشکده عمران فردوسی کسب خبری نداره؟ گرایش سازه هستم.

 36. پردیس البرز دانشگاه تهران می‌گه:

  دوستان سلام
  آیا دانشجویان پردیس میتونن از امکانات دانشگاه به صورت رایگان استفاده بکنن ؟ مثلا آزمایشگاه و ..
  یا باید هزینه بدن ؟
  و کلا کسی هست که پردیس بخونه و بگه آیا اساتید فرقی بین دانشجوها میزارن یا نه ؟

 37. .... می‌گه:

  تا ببینی منظورشون از بزودی چه زودی باشه؟!

 38. فیزیولوژی گیاهی می‌گه:

  از دانشگاه تبریز کسی خبری نداره بچه ها؟

 39. منتظران می‌گه:

  چیشد؟؟؟؟؟چمران چرا اعلام نکرد

 40. علوم دامی دانشگاه فردوسی می‌گه:

  بچه های علوم دامی دانشگاه فردوسی با قبولیا تماس گرفتن.

  • تغذیه دام می‌گه:

   سلام
   در کل یازده نفر برای مصاحبه اومده بودند چند نفرتغذیه دام گرفتند؟ کسی اطلاع داره؟ مگه از طریق سایت اعلام نمی کنند؟

   • علوم دامی می‌گه:

    ۸ نفر روزانه گرفتن دام و طیور

    • تغذیه دام می‌گه:

     سلام
     ممنون از پاسخگویی شما،ببخشید اطلاع دارید که از گروه علوم دامی فردوسی تماس گرفتند یا تحصیلات تکمیلی؟ شماره ندارید؟

     • ***** می‌گه:

      فک کنم آموزش دانشکده بود.خانم ارجمند۰۵۱۳۸۸۰۴۰۰۰

     • تغذیه دام می‌گه:

      البته امکان داره فقط با کسانی که شرایط قبولی دارند واولویت چندم فردوسی رو انتخاب کردند برای اطمینان از امدنشان تماس گرفته باشند در این صورت نیازی نیست وقتی انتخاب اول مشهد باشه دوباره تماس بگیرند کاش نتایج روی سایت اعلام شود فکر میکردم قبولم با این وضعیت که تماس نگرفتند شک دارم یعنی ممکنه قبول نشده باشم باورم نمیشه

 41. 95 می‌گه:

  سلام
  امروز با دانشگاه مالک اشتر تماس گرفتم وقتی پرسیدم چرا نتایج اعلام نمی کنید در جواب گفتن سنجش اعلام میکنه انگاری اصلا تو جریان نبودن خلا صه بعداز کلی توضیح که دانشگاهای دیگه اعلام کردن قرار شد درست یا غلط امروز تماس بگیرن .

 42. فرناززز می‌گه:

  رشته صنایع غذایی کسی از قبول شده ها اینجا هسن؟

  • مینا می‌گه:

   دانشجو های خودشونو برداشتن

   • فرناززز می‌گه:

    عه…
    ار همه دانشگاه ها هم گرونتر بود

   • صنایع غذایی می‌گه:

    سلام دو نفرش که دانشجوی خودشونه که تازه تموم کردن ۳نفر بقیه هم نمیخوامم به اسم بگم یکی تو اداره استاندارد تهران کارمند سنش ۳۲ ساله اون یکی موسسه آموزشی جهاد ورامین اینم سنش بالاست اون یکی هم کارمند آزمایشگاه شهید بهشتی ایشون هم سنش بالاست واقعا متاسفانه برای اساتید این دانشگاه اصلا به رزومه و رتبه و هیچی توجه نکردن

    • *-* می‌گه:

     تازه رتبه هم تاثیر دادن شده این، ازون جایی که روز مصاحبه هیچ سوالی از من نپرسیدن و نمی دونستن چی بپرسن مشخص بود که نتایج چی میخواد بشه….

 43. حجت می‌گه:

  شیررراااااااااز …. شیررااااز ، نبوووود؟

 44. منتظران می‌گه:

  من علوم تربیتی

 45. دانشگاه شهرکرد می‌گه:

  چه خبر از شهرکرد?????????

 46. مریم می‌گه:

  یزد کی اعلام می کنه خدایا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

 47. المیرا می‌گه:

  سلام کسی ازقبول شدگان خاکشناسی پیدایش و رده بندی دانشگاه تهران اطلاعی داره خواهشا بگین

 48. منتظران می‌گه:

  ای خدا مگه نمیگن به زودی ؟؟؟؟؟پس چیشد نصفه جون شدیم…چمران تورو خدا اعلام کن

 49. آزاد آمل می‌گه:

  ازاستعداد درخشان ساری خبری نشد؟

 50. ***** می‌گه:

  دوستان از فردوسی مشهد علوم دامی امروز بمن زنگ زدن.پرسیدن اولویت چندمم مشهده.گفتن نمره مشهدو آوردم.ولی حرفی از تعهد نزدن.ینی امیدوار باشم?مشهد اولویت سوممه.ولی دوتا اولی رو قبول نشدم.امیدم مشهده!ینی چی الان!,قبولم آیا???

 51. امیدوار می‌گه:

  تبریک به قبول شدگان عزیز….و .یا علی دیگر برای ازمون دکتری سال بعد برای اونایی که قبول نشدند.

 52. اهوااااااااااااااااااااز می‌گه:

  از دانشگاه چمران خبری نیس؟؟؟

 53. sanaz می‌گه:

  کسی از دانشگاه شهرکرد خبر نداره?

 54. مینو می‌گه:

  سلام.کسی از نتایج پردیس البرز و پردیس علامه خبر نداره؟

 55. parisa می‌گه:

  دوستان واقعا تبریک میگم به اساتید صنایع غذایی دستشون درد نکنه کسایی رو برداشتن که براشون نفع داره دونفر که سن بالا هستن و استخدام اداره نظارت داقعا دست مریزاد

 56. علوم مرتع می‌گه:

  سلام دوستان عزیز گروه مرتع ضمن عرض تبریک و ارزوی موفقیت. ایا کسی هست از ذخیره ها و اصلی جاهای دیگه قبول شده باشه ممنون میشم جواب بدی

 57. علوم مرتع می‌گه:

  سلام دوستان عزیز گروه مرتع ضمن عرض تبریک و ارزوی موفقیا ایا کسی هست از ذخیره ها و اصلی جاهای دیگه قبول شده باشه ممنون میشم جواب بدی

 58. بهار می‌گه:

  دوستان اگر در یک دانشگاه هم با آزمون و هم از طریق استعداد قبول بشید کدوم ترجیح میدین؟

 59. زهرا می‌گه:

  دانشگاه مازندران به کسی زنگ نزده یا اعلام نکرده؟
  برخی دوستان گفتن قم اعلام کرده. ولی تو سایتش که خبری نیس

 60. بی نام می‌گه:

  آیااسامی پذیرفته شده های بدون آزمون هم بعد از اعلام از طریق سایت دانشگاه در پورتال سازمان سنجش ثبت میشه و همزمان با اعلام نتایج نهایی توسط سنجش اطلاع رسانی میشه؟

 61. دانشگاه شیراز می‌گه:

  سلام بچه ها با کسی از دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز تماس گرفتن؟؟؟؟اگه گرفتن لطفا بگید؟؟؟؟؟؟:-(

 62. علی می‌گه:

  ایلام خبری نشد؟

 63. عماد می‌گه:

  دوستانی که قبول شدن لطف میکنن بگن قبل اینکه نتایج اعلام بشه باهاشون تماس گرفته بودن یا نه؟

 64. دوست می‌گه:

  این تهرانم بزنه من امیدمو بردارم. اصلا نمیدونم اعلام کردهن یا نه. فقط منتظرم. به خدا این بدترین ازار دادنه

 65. طیبه می‌گه:

  تبریک میگم به قبول شده ها

 66. جواب بدید می‌گه:

  تربیت مدرس چزا اعلام نمیکنه
  تو کشاورزی ب کیا زنگ زدن؟؟؟

 67. فرناززز می‌گه:

  مبارک باشه

 68. دامپزشکی می‌گه:

  چمران سر کار گذاشته انگار جوابها رو سایت نیومد

 69. مینا می‌گه:

  تبریک !!!!! خخخخخخ خنده داره من با رتبه ۱۲ قبول نشدم معموله نور چشمی هارو قبول کردن دوستمم با رتبه ۱۷ قبول نشد هر دو از دانشگاه تهران کاش پولمو حروم مصاحبشون نمی کردم.

 70. هادی می‌گه:

  آقای علی خطببی تبریک عرض می کنم.
  با آرزوی موفقیت روز افزون

 71. زهرا کیانی می‌گه:

  بچه ها تبریک میگم دو برابر ذخیره گرفتن؟؟

 72. sanaz می‌گه:

  تبریک به همه قبولیا

 73. دوست می‌گه:

  تبریک به قبول شده ها

 74. حیدری می‌گه:

  فکر نمیکنم رد کردن به دلیل سن منصفانه باشد…

 75. م می‌گه:

  این چه استدلالی هست. هر کس استعداد داره لیاقت پیشرفت داره. سن هم مهم نیست.

درج نظر