مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج دکتری 95 دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساری

نتایج نهایی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی 95 – 96 دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري، براساس اعلام قبلي دانشگاه و ابلاغيه هاي سازمان سنجش و وزارت علوم، انتشار اسامي نهايي پذيرفته شدگان توسط دانشگاه هاي مجري دوره دكتري  انجام مي پذيرد. بر اين اساس كليه دانشگاه ها بايستي قبل از تاريخ دوم مرداد ماه 95 نسبت به اعلام اسامي پذيرفته شدگان اطلاع رساني نموده  تا قبول شدگان در بيش از يك دانشگاه، فرصت و امكان تصميم گيري  جهت تحصيل در دانشگاه مورد نظر  را داشته باشند.

اسامي رتبه هاي برتر اين دانشگاه در كدرشته محل هاي آزموني مطابق جداول ذيل در دوبخش اسامي پذيرفته شدگان قطعي و اسامي نفرات ذخيره ( تا يك برابر ظرفيت ذخيره) بر مبناي اولويت رتبه هاي مكتسبه مصاحبه شوندگان از امتيازات مصاحبه و سوابق آموزشي پژوهشي و ترازآزمون سنجش مرتب شده است. پذيرفته شدگان قطعي  از ساعت 8 صبح روزشنبه دوم مرداد 95 تا ساعت 12 ظهرروز چهار شنبه ششم مرداد 95 (يك هفته اداري كامل) فرصت دارند بصورت حضوري به اداره پذيرش و ثبت نام دوره دكتري دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري واقع دركيلومتر 9 جاده دريا- ساختمان كتابخانه و مركز اسناد اتاق519 مراجعه وبا تكميل وامضاي فرم تعهد نامه مربوطه در كدرشته محل اعلام شده ثبت نام نمايند.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دانشکده علوم دامی و شیلات

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دانشکده منابع طبیعی

فهرست اسامی پذیرفته شدگان مهندسی زراعی

فهرست اسامی پذیرفته شدگان علوم زراعی

نكات مهم:
1-عدم مراجعه نفرات قبول قطعي در فاصله دوم تا ششم مردادماه 95 به منزله انصراف از تحصيل در اين دانشگاه بوده و نفرات ذخيره در اولويت ثبت نام قرار خواهند گرفت.
2- عدم مراجعه درمدت زمان تعيين شده به هر دليل اعم ازعدم مراجعه به اخبار دانشگاه، بي اطلاعي از اطلاعيه هاي دانشگاه – عدم دسترسي به اينترنت وموارد مشابه به هيچ عنوان قابل قبول نبوده و در پايان ساعت اداري اعلام شده مهلت قانوني مراجعه وثبت نام اوليه به اتمام مي رسد.
3- درصورت عدم مراجعه نفرات قبولي قطعي وخالي ماندن ظرفيت هاي كدرشته محل ها نفرات ذخيره به ترتيب رتبه اعلام شده امكان جايگزيني و ثبت نام مقدماتي را دارند. مهلت مراجعه نفرات ذخيره تاريخ هاي دوشنبه 18 و سه شنبه 19 مرداد 95 جهت ثبت نام مقدماتي خواهد بود.
4- جهت اطلاع افراد ذخيره، در فواصل يكشنبه دهم الي چهارشنبه سيزدهم مرداد ماه 95، اداره پذيرش و ثبت نام دوره دكتري دانشگاه تعطيل و امكان مراجعه حضوري ويا پاسخگويي وجود ندارد.
5- اسامي پذيرفته شدگان بدون آزمون دكتري دانشگاه در تاريخ سي ام تيرماه 95 در اطلاعيه مربوطه از طريق اخبار دانشگاه اعلام خواهد شد.
6- از پذيرفته شدگان نهايي و نفرات ذخيره تقاضا مي شود در خصوص موضوع اين اطلاعيه از تماس تلفني با قسمتهاي مختلف دانشگاه خودداري و سوالات مربوطه را از طريق ايميل tahsilat.takmili.sari@gmail.com بطورمستقيم بامدير تحصيلات تكميلي دانشگاه در ميان بگذارند.
7- به قبول شدگان قطعي توصيه مي شود دراسرع وقت نسبت به  مراجعه حضوري و ثبت نام مقدماتي اقدام نمايند.
8- تكميل و امضاي فرم تعهد ودرخواست تحصيل در اين دانشگاه به منزله اعلام نام نويسي قطعي  بوده و قابل انصراف و بازپس گيري نيست. اسامي نفرات فوق بلافاصله در پورتال سازمان سنجش وارد شده و اين افراد امكان مراجعه و نام نويسي در دانشگاه ديگرراندارند. در صورتي كه پذيرفته شده در بيش از يك دانشگاه فرم تعهد تكميل و ارايه نمايد قبولي سال 95 پذيرفته شده از طرف سازمان سنجش لغو و كان لم يكن خواهد شد.
9- كليه افرادي كه به عنوان پذيرفته شده فرم تعهد تحصيل در اين دانشگاه را تكميل و ارايه نمايند موظف به مراجعه به سايت سازمان سنجش و تكميل و ارسال فرم وپرداخت  هزينه بررسي صلاحيت عمومي در تاريخ هاي دوم الی بیست و پنجم مرداد ماه  95 خواهند بود.
10- تكميل پرونده و تحويل مدارك، انتخاب واحد نيمسال اول 96- 95 وانجام معاينات پزشكي و ساير امور مربوط به دانشجويان جديدالورود 95 در دهه دوم شهريور انجام و از طريق اطلاعيه هاي بعدي در دهه اول شهريور اطلاع رساني خواهد شد.
11- جهت اطلاع متقاضیان تحصیل در پردیس این دانشگاه هزینه دوره دکتری پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاههای منطقه مبلغ  ششصد و نود  میلیون ریال می باشد که در قالب شهریه ترمی در مدت هشت نیمسال تحصیلی دریافت می گردد. سنوات اضافه بر هشت نیمسال مشمول پرداخت شهریه ثابت خواهد بود.
12- نفرات ذخیره می توانند درخواست خود مبني بر تمایل به تحصیل در این دانشگاه را همراه با شماره تماس (تلفن ثابت و همراه) با ذکر رشته و گرایش و کدرشته محل، قبل از 15 مرداد 95 به آدرس ايميل ذكر شده در بند شش ارسال کنند تا در صورت ضرورت و عدم مراجعه قبولی های قطعی جهت ثبت نام ذخیره ها برنامه ریزی لازم بعمل آید.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. زهرا گفت:

  سلام کسی از دانشگاه اصفهان رشته ریاضی خبر داره؟

 2. محمد مهدی به نینا گفت:

  من شیلات را اطلاع ندارم. صنایع غذایی هم فقط نمره خودم را پرسیدم. شمابه اون ایمیل تحصیلات تکمیلی تماس بکیرید. یا با دانشگاه زنگ بزنید بگید میخاهید با دکتر تاجیک صحبت کنید. ازشون برسید و اینجا نتیجه را بزارید. هرچند به نظرم بی فایده است. دیگه فقط باید دعا کرد تا 4 شنبه چیزی نمانده

 3. ن گفت:

  دوستانی که میگن تبریز شنبه اعلام میکنه میشه بفرمایند از کجا به این نتیجه رسیدن؟

 4. نینا به آریا گفت:

  شما از کجا از استعداد ساری برای شیلات مطلع شدین؟؟؟ باهاتون تماس گرفتن؟از کجا پیگیری کردین؟ مطمئنین؟استرس ندین خوووووو

 5. نازنین گفت:

  سلام به همه دوستان عزیز. با عرض تبریک به دوستان پذیرفته شده. دوستانی که قبول نشدن هم نگران نباشند حتما لیاقت آن ها دانشگاه تهران است.

 6. ناشناس گفت:

  متاسفم برای اساتید
  من 11 بودم قبول نشدم

 7. اصلاح تربیت مدرس کی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. آزاد آمل گفت:

  بنظر من هم بین دانشگاه های رتبه پایین مثل ارومیه گرگان و ساری، ساری بالاتره. دلایل زیادی وجود داره، فقط سطح علمی مهم نیست.

  • میترا گفت:

   دانشگاه ارومیه رو نرفتم اما شنیدم که سطح خوبی داره.. اما در مقایسه دو دانشگاه گرگان و ساری مسلما گرگان بهتر و بالاتر از ساری هست، از هر نظر که بخواین بسنجید باز گرگان بهتره بدون شک..
   از نظر موقعیت مکانی دانشگاه و خوابگاه بهتره چون داخل شهر گرگان هست.. از نظر امکانات و تمیزی به خصوص خوابگاهها بازم گرگان بهتر هست.. دانشگاه ساری داخل دانشکده(علوم زراعی) با اون شرایط آب و هوایی حتی یک اسپیلت هم نداشت!!!!
   از نظر اساتید و امکانات آزمایشگاهی تو اکثر گرایش ها قوی هست..
   شهر گرگان هم که حرفی درش نیست..
   البته این رو هم بگم که من گرگانی نیستم!

   • ساجده گفت:

    گرگان خوابگاهش خوبه؟ اینترنت فقط دو ساعت در روز میشد استفاده کرد. خوابگاه دور از دانشگاه و غذا فقط در دانشگاه میدادن. سال 91 واسه خوابگاه از ما 250گرفتند برای یک ترم. که خلاف قوانین بود. از نظر شهریت هم همه اقلیت هستند. و گرگان اصلا شهریت نداره. توی گرگان هم من کولر ندیدم. حتی کلاس هاش پنکه سقفی داشت. نمیدونم چرا اینطور قضاوتی میکنید. منم ساروی نیستم

    • ملیکا گفت:

     گرگان برای همه سالن اجتماعات رو آماده کرده بود که کولر داشت، ژتون غذا داد که گرسنه بر نگردیم خونه، دانشگاه بسیار تمیز، همینطور شهر تمیز که توی شهرهای شمالی جدا تحسین برانگیزه، ساری گوشه حیاط منتظر نشستیم، خبری از ژتون غذا نبود که هیچ، هیچ تریا یا مغازه ای هم پیدا نشد، توی اون گرما یک شیر گرم بهمون دادن که به کل حالم بد شد، آب را باید از خدمتکار میگرفتیم وگرنه به همه بطری آب نمیدادن،
     این مقایسه ظاهری بین این دو دانشگاه بود.
     از نظر علمی هم که با یه سرچ ساده توی گوگل وضعیت اساتید مشخصه.

     • ساجده گفت:

      من از ته دلم برای شما دعا میکنم که گرگان قبول بشید. چون استحقاقشو دارید

     • المیرا گفت:

      من هم تو یه روز مصاحبه حداقل بخوایم قضاوت کنیم میگم گرگان واقعا همه چیش عالی بود برخلاف ساری که متاسفانه حرفی واسه گفتن نداشت، منم نه اهل ساری و گرگانم و نه این دانشگاه ها درس خوندم!! از لحاظ سطح دانشگاهی هم مشخصه که گرگان از ساری برتره

   • Aaaa گفت:

    گرگان منابع طبیعیش صد برابر بهتر از ساریه

 9. آینده گفت:

  ساری اعلام شد
  برید تو سایت دانشگاه ساری

 10. منتظر گفت:

  چمران اعلام شد

 11. علی گفت:

  کرمان اعلام شد به سایت دانشگاه مراجعه کنید

 12. حقوق گفت:

  قم هفته پیش تماس گرفته

 13. من گفت:

  این که شما با سن ۳۰ یا ۳۲ دکتری قبول بشید نه تنها بد نیست بلکه اگه این فاصله را با کار پژوهشی پر کرده باشید خیلی هم خوبه. تو اکثر کشور های دنیا افراد بعد از ارشد سال ها کار می کنند و به دکتری می روند.دانشجویان صفر کیلومتر انتظار نداشته باشند که اگه کسی تا ۳۲ سالگی زحمت کشیده و اجز رحماتش را گرفته ان را ضایع کنند.

  • مهدي92 گفت:

   اي ول حرف دلمونو گفتي
   من با داشتن 5كتاب چاپ شده و17مقاله وسه تا سخنراني ودوطرح ملي صرف داشتن سن 34نميتونم ادامه تحصيل بدم؟؟؟آره موقعي كه دانشجويان صفركيلومتر بفكر ادامه تحصيل بودن من به فكر درآمد براي خانواده بودم ونميخواستم با دكتراخوندنم هزينه اضافي به خانواده تحميل كنم.واقعا موندم بعضيا با اين تفكر اگه مسول جايي بشن چي ميشه؟؟؟؟

 14. fatima گفت:

  سلام دوستان
  کسی از دانشگاه قم / علوم انسانی خبر داره؟؟؟ بعضی ها میگن تماس گرفتن از طرف دانشگاه؟؟!!!! من که متوجه نمی شم چرا رسمی توی سایت دانشگاه اعلام نمی کنن تا همه بتونن در جریان باشند و از این پراکندگی و آشفتگی ذهنی دربیان؟؟ اگر کسی اطلاعات دقیق داره لطفاً ارائه بده
  ممنون

 15. روجا به *-* گفت:

  شما سطح دانشگاه را چطور تعیین میکنید؟

  تعداد اعضای هیات علمی و مرتبه علمی اونها امکانات دانشگاه هست که سطح علمی یک دانشگاه را مشخص میکنه. ارومیه که اصلا قاتی آمار نیست. ولی بین گرگان و ساری، گرگان اساتیدش باهم خصومت دارند که سر دانشجو خالی میکنند. ولی ساری همه مازندرانی هستند و با هم یک دست هستند.

 16. حقوق پردیس دانشگاه تهران گفت:

  سلام دوستان
  به نظر شما پردیس کیش دانشگاه تهران بهتره یا دانشگاه ازاد و احد علوم تحقیقات تهران

 17. مکانیک 2 گفت:

  دوستان از رشته مکانیک دانشگاه گیلان با کسی تماس گرفتن؟؟؟
  اگه تماس گرفتن با چه شماره ای بود؟؟؟؟؟

 18. سپیده گفت:

  بچه ها به نظرتون دانشگاه ارومیه بهتره یا دانشگاه محقق؟ موندم کدوم برم راهنمایی کنین.

 19. بیچاره گفت:

  بچه ها کسی از بابلسر خبر نداره.تو هر رشته ای.بخدا دلو روده مون داره بالا میاد.بیشتر اقتصاد میخوام بدونم.

 20. خسته گفت:

  تبریک به همه ی قبول شده ها و آرزوی موفقیت واسه دوستانی که سال بعد کنکور میدن. بچه ها کسی از دانشکده زبانهای دانشگاه اصفهان خبر نداره؟

 21. سوران گفت:

  دانشکده منابع طبیعی ساری ثابت کرد که از روی عدالت افرادو انتخاب کرده. چون مورد داشتیم که یک نفر تو دوتا گرایش متفاوت نفر اول شده.

 22. علیرضا گفت:

  من موندم این وسط نقش سنجش چی هست نتایج که دانشگاه خودش اعلام کرد بعد این اواویت داستانش چیه این وسط کسی میدونه من اشتباه کردم نگفتم اولویت اولم هست

 23. علی گفت:

  سلام بر منتظران. از پردیس منابع طبیعی تهران خبری نشد؟ اگه به کسی خبر دادن بگه….

 24. تغذیه دام 95 گفت:

  سلام
  توجه توجه!!!!!!!! کسانی که به دانشگاه شهرکرد برا مصاحبه دعوت شدند دقت کنن با توجه به اینکه این دانشگاه تاریخ 21 تیر ماه رو برا مصاحبه مجدد در نظر گرفته بود به خاطر تداخل زمانی مصاحبه با برخی دانشگاه ها هنوز نتایج رو اعلام نکرده عزیزان با این شماره که مربوط به تحصیلات تکمیلی هست تماس بگیرن شاید نتایج رو اعلام کردن. متاسفانه این دانشگاه از بقیه دانشگاه ها عقبه تو اعلام نتایج.
  03832324401-6 داخلی 2387 مدیر تحصیلات تکمیلی و داخلی 2370 دفتر تحصیلات تکمیلی. دوستان اگه خبری گرفتن لطفا توی این سایت اطلاع رسانی کنن. با تشکر

 25. علوم دامی گفت:

  دوستان از استعداد فردوسی با کسی تماس گرفتن؟

  • علوم دامی گفت:

   با بچه های استعداد تماس نگرفتن دوست عزیز. دل شوره نداشته باشین. حتما قبولین. ایشالله هفته آینده نتایج رو میزنین.

 26. اصلاح دام گفت:

  بچه ها میگن این اسامی غلطه باید تصیح بشه.ایا درسته؟منم شنیدم

  • Nsh گفت:

   واا مگه میشه امسال هرکاری میخان میکنن. باز ساری خوب بود ک مارو ک دانشجوی خودشون نبودیم قبول کرد.

  • علیرضا گفت:

   سلام
   من رشته زراعت ساری مصاحبه دادم هفته پیش بمن زنگ زدند اینجا اولویت چندمت هست گفتم سوم بعدش گفتند قبول بشی میای گفتم اره گفتم رتبه من چطوره گفت جز پنج نفر اولی اما الان اسم من تو لیست ذخبره ها هم نیست امروز زنگ زدم اعتراض کردم بعد از اون لیست برداشتند همه اینها که گرفتند برا ساری با بابل هستند حتی ذخیره ها

 27. S گفت:

  علت اینکه لیست رو از روی سایت دانشگاه برداشتن چیه؟
  آیا لیست تغییر کرده؟

 28. روجا گفت:

  بنظرم خیلی خوبه که دانشجوهای خودشون رو گرفتند. بهتر از دانشگاهی مثل گرگان هستش که بذای دانشجوهای خودش تره هم خورد نمیکنه. آفرین به ساری

  • ....z گفت:

   دانشگاه گیلان هم واسه دانشجوهای خودش اصلا اصلا کاری نمیکنه، واقعا آفرین به ساری

  • مینا گفت:

   این کار آفرین نداره، چرا باید کیلومترها راه برن برای مصاحبه و هزینه کنند اونوقت باهاشون اینطوری کنند؟ اگر قبل از مصاحبه اعلام کنند دانشجوهای دانشگاه فقط یک درصد شانس بیشتر دارن هم خیلی ها نمیرن

  • مینا گفت:

   اگر قبل از مصاحبه اعلام کنند که فقط یک درصد دانشجوهای خودشون برتری دارن خیلی ها شرکت نمی کنند

 29. Nsh گفت:

  سلام بچه ها ساری دانشگاه درجه دو هست یا سه؟؟؟سطح دانشگاش خوبه؟؟

  • روجا گفت:

   رشته به رشته فرق داره. صنایع غذاییش درجه 2 هست

  • نوشین گفت:

   اهواز که دکتری صنایع غذایی نداره، سطح ارومیه با وجود اساتیدی همچون دکتر خسروشاهی خیلی بالاست، در میان دانشگاه هایی که دکتری صنایع غذایی دارن ساری پایین ترین درجه رو داره. این یک حقیقته، اینکه شما با اساتید گرگان کنار نیومدید دلیلی بر این نیست که گرگان سطحی پایین تر از ساری داشته باشه.

   • روجا به *-* گفت:

    خب دانشگاه ساری هم دکتر اسماعیل زاده را داره که از شخصیت های مهم علمی و ملی هستش. و یا دکتر معتمدزادگان. گرگان شهریت نداره. فقط دانشگاه مهم نیست. بالاخره آدم قراره 4 سال توی یک هر زندگی کنه

    • ملیکا گفت:

     وااای اصلا این دو نفر با هم قابل مقایسه هستند؟؟!! آقای دکتر اسماعیل زاده گرچه آینده درخشانی دارن اما با دکتر خسروشاهی پدر لبنیات ایران، طراح سوالات ارشد و دکتری… به هیچ وجه قابل قیاس نیستند

     • روجا گفت:

      خب دکتر اسماعیل زاده هم پدر روغن ایرانه در زمینه آنتی اکسیدان طبیعی

     • ملیکا گفت:

      میشه یه لینک از گوگل به من بدید که جزوه روغن ایشون معرفی شده باشه؟ ضمنا فرق بین مرتبه استادیاری و استاد تمامی رو میشه توضیح بدید؟ بعلاوه میشه بفرمایید کل دانشگاه ساری چند استاد با مرتبه استاد تمامی داره؟

     • ملیکا گفت:

      اینم نتیجه رتبه بندی دانشگاهی:
      http://ur.isc.gov.ir/ranking_list92.aspx

      به هر حال چون شما اصرار دارید بگید دانشگاه ساری بهتر هست، من دیگه صحبتی ندارم. مشخصه که ساری انتخاب دانشجوی مناسبی داشته.

 30. آوا گفت:

  از شیراز با کسی تماس گرفته اند؟؟
  لطفا اگه کسی خبری از شیراز داره، جواب بده.

  • امیدوار گفت:

   چه رشته ای؟ تا جايي که اطلاع دارم دانشگاه شیراز گفته با هیچ داوطلبی تماس نمی گیرد و بر طبق بازه سازمان سنجش عمل می کند.

 31. علوم دامی به ***** گفت:

  ببخشید دانشگاه های قبلی تون کجا بوده؟؟
  از کجا فهمیدین که رتبه 3 طیور توی کشور هستین؟؟

  • ***** گفت:

   دانشگاه صنعتی اصفهان.دانشگاه تربیت مدرس.تهران که رفته بودم مصاحبه از یک تا 16رو گرایشارو پرسیدم.فهمیدم چندم طبورم.بقیه گرایشای دیگه بودن

   • علوم دامی گفت:

    دست مریزاد بابا. چطوری با این رتبه و رزومه و دانشگاهای معتبر قبلی انتخابای اول و دومتون قبول نشدین؟؟ برام سواله؟
    متاهل هستین نکنه؟؟ کجایی هستین؟

    • آزمون95 گفت:

     برشون نمیدارن چون فک میکنن دانشگاههای درجه یک میرن

    • ***** گفت:

     نه مجردم.این چند روز فقط کارم گریه بود.با اینکه آزمون تخصصی تربیت مدرس هم دوم شدم ارشد 4ترمه دفاع کردم …..و تصورم این بود که اونجا رتبه 1میشم بازم قبول نشدم!!!الان واقعا خداروشکر میکنم مشهد قبول شدم.شاید صلاحم این بوده واقعا نمیدونم چیشد که نشد

 32. تغذیه دام گفت:

  چه بساطی درست کردند!!!!! هر روز منتظر باشی یه دانشگاه اعلام بکنه یا نه! مسخره اس فقط وقت تلف می کنند وقت ما رو هر سال یک طرح هر سال یک روش اخرش هم بیکار………….

 33. مینا گفت:

  کسی از تبریز خبری نداره؟تورو خدا اگه خبری دارین بگین مردم از استرس.

 34. زهرا گفت:

  ببخشید میدونید این اطلاعیه منبعش کجاست؟تو خود سایت ساری چیزی نیست؟!!

 35. علی گفت:

  سلام. از دانشکده عمران فردوسی کسب خبری نداره؟ گرایش سازه هستم.

 36. پردیس البرز دانشگاه تهران گفت:

  دوستان سلام
  آیا دانشجویان پردیس میتونن از امکانات دانشگاه به صورت رایگان استفاده بکنن ؟ مثلا آزمایشگاه و ..
  یا باید هزینه بدن ؟
  و کلا کسی هست که پردیس بخونه و بگه آیا اساتید فرقی بین دانشجوها میزارن یا نه ؟

 37. .... گفت:

  تا ببینی منظورشون از بزودی چه زودی باشه؟!

 38. فیزیولوژی گیاهی گفت:

  از دانشگاه تبریز کسی خبری نداره بچه ها؟

 39. منتظران گفت:

  چیشد؟؟؟؟؟چمران چرا اعلام نکرد

 40. علوم دامی دانشگاه فردوسی گفت:

  بچه های علوم دامی دانشگاه فردوسی با قبولیا تماس گرفتن.

  • تغذیه دام گفت:

   سلام
   در کل یازده نفر برای مصاحبه اومده بودند چند نفرتغذیه دام گرفتند؟ کسی اطلاع داره؟ مگه از طریق سایت اعلام نمی کنند؟

   • علوم دامی گفت:

    8 نفر روزانه گرفتن دام و طیور

    • تغذیه دام گفت:

     سلام
     ممنون از پاسخگویی شما،ببخشید اطلاع دارید که از گروه علوم دامی فردوسی تماس گرفتند یا تحصیلات تکمیلی؟ شماره ندارید؟

     • ***** گفت:

      فک کنم آموزش دانشکده بود.خانم ارجمند05138804000

     • تغذیه دام گفت:

      البته امکان داره فقط با کسانی که شرایط قبولی دارند واولویت چندم فردوسی رو انتخاب کردند برای اطمینان از امدنشان تماس گرفته باشند در این صورت نیازی نیست وقتی انتخاب اول مشهد باشه دوباره تماس بگیرند کاش نتایج روی سایت اعلام شود فکر میکردم قبولم با این وضعیت که تماس نگرفتند شک دارم یعنی ممکنه قبول نشده باشم باورم نمیشه

 41. 95 گفت:

  سلام
  امروز با دانشگاه مالک اشتر تماس گرفتم وقتی پرسیدم چرا نتایج اعلام نمی کنید در جواب گفتن سنجش اعلام میکنه انگاری اصلا تو جریان نبودن خلا صه بعداز کلی توضیح که دانشگاهای دیگه اعلام کردن قرار شد درست یا غلط امروز تماس بگیرن .

 42. فرناززز گفت:

  رشته صنایع غذایی کسی از قبول شده ها اینجا هسن؟

  • مینا گفت:

   دانشجو های خودشونو برداشتن

   • فرناززز گفت:

    عه…
    ار همه دانشگاه ها هم گرونتر بود

   • صنایع غذایی گفت:

    سلام دو نفرش که دانشجوی خودشونه که تازه تموم کردن ۳نفر بقیه هم نمیخوامم به اسم بگم یکی تو اداره استاندارد تهران کارمند سنش ۳۲ ساله اون یکی موسسه آموزشی جهاد ورامین اینم سنش بالاست اون یکی هم کارمند آزمایشگاه شهید بهشتی ایشون هم سنش بالاست واقعا متاسفانه برای اساتید این دانشگاه اصلا به رزومه و رتبه و هیچی توجه نکردن

    • *-* گفت:

     تازه رتبه هم تاثیر دادن شده این، ازون جایی که روز مصاحبه هیچ سوالی از من نپرسیدن و نمی دونستن چی بپرسن مشخص بود که نتایج چی میخواد بشه….

 43. حجت گفت:

  شيررراااااااااز …. شيررااااز ، نبوووود؟

 44. منتظران گفت:

  من علوم تربیتی

 45. دانشگاه شهرکرد گفت:

  چه خبر از شهرکرد?????????

 46. مریم گفت:

  یزد کی اعلام می کنه خدایا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

  • علی گفت:

   تحصیلات تکمیلی زنگ بزن میگن نتیجه را

   • مریم گفت:

    علی آقا هر چی زنگ می زنم فایده نداره . بعد از کلی معطلی و خش خش قطع می کنن. به شما خودشون زنگ زدن. یا خودتون تماس گرفتین.

  • محمد گفت:

   یزد داره تعهد میگیره به قبولیا زنگ زده …به تحصیلات تکمیلی خودتون زنگ بزنید

   • مریم گفت:

    یزد به کدوم رشته ها زنگ ده ؟ به علوم انسانی و زبانها هم زنگ زدن؟ تورا به خدا واضح و دقیق جواب بدین

    • محمد گفت:

     منابع طبیعی رو زنگ زدن..خودتون زنگ بزنید نتیجه رو میگن

     • داوطلب دکتری 95 گفت:

      می بخشید چ گرایشهایی رو تماس گرفتن؟ من شیلات هستم چندین بار با خود کرج تماس گرفتم گفتن 48 ساعت آینده اعلام میشه و هنوز با من تماس نگرفتن، تا الان منابع طبیعی کرج با چه گرایش هایی تماس گرفته؟؟؟

 47. المیرا گفت:

  سلام کسی ازقبول شدگان خاکشناسی پیدایش و رده بندی دانشگاه تهران اطلاعی داره خواهشا بگین

 48. منتظران گفت:

  ای خدا مگه نمیگن به زودی ؟؟؟؟؟پس چیشد نصفه جون شدیم…چمران تورو خدا اعلام کن

 49. آزاد آمل گفت:

  ازاستعداد درخشان ساری خبری نشد؟

 50. ***** گفت:

  دوستان از فردوسی مشهد علوم دامی امروز بمن زنگ زدن.پرسیدن اولویت چندمم مشهده.گفتن نمره مشهدو آوردم.ولی حرفی از تعهد نزدن.ینی امیدوار باشم?مشهد اولویت سوممه.ولی دوتا اولی رو قبول نشدم.امیدم مشهده!ینی چی الان!,قبولم آیا???

  • علوم دامی گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما گفتین اولویت چندمتون مشهد؟؟ آخه میدونین اونا میخوان اگه 100 درصد مشهد میاین اسمتون رو اعلام کنن.
   اگه بهشون گفتین اولویت اولتون مشهده دیگه مطمئن باشین هفته آینده که اسامی رو اعلام کردن توی قبولی ها هستین.
   گرایشتون چیه؟؟

  • به ***** گفت:

   قبولی. دیگه این روزها چون لیست ها آماده هست و اساتید انتخاباشون رو انجام دادن اگه به کسی زنگ بزنن یعنی می خوان مطمئن بشن توی لیست اصلی ها در سایت اعلامش کنن یا اینکه طرف رفته جای دیگه تعهد داده و از لیست حذفش کنن. شما مطمئن باش قبولی. برای منم دعا کن.

  • تغذیه دام گفت:

   سلام ببخشید میشه رتبه و رزومه شما را بدونم؟

 51. امیدوار گفت:

  تبریک به قبول شدگان عزیز….و .یا علی دیگر برای ازمون دکتری سال بعد برای اونایی که قبول نشدند.

 52. اهوااااااااااااااااااااز گفت:

  از دانشگاه چمران خبری نیس؟؟؟

 53. sanaz گفت:

  کسی از دانشگاه شهرکرد خبر نداره?

 54. مینو گفت:

  سلام.کسی از نتایج پردیس البرز و پردیس علامه خبر نداره؟

  • !!!!! گفت:

   زنگ بزن پردیس داخلی 307 جواب ها رو اعلام می کنه . من که قبول نشدم حالم خیلی گرفته اس . ذخیره هم ندارن…..

 55. parisa گفت:

  دوستان واقعا تبریک میگم به اساتید صنایع غذایی دستشون درد نکنه کسایی رو برداشتن که براشون نفع داره دونفر که سن بالا هستن و استخدام اداره نظارت داقعا دست مریزاد

 56. علوم مرتع گفت:

  سلام دوستان عزیز گروه مرتع ضمن عرض تبریک و ارزوی موفقیت. ایا کسی هست از ذخیره ها و اصلی جاهای دیگه قبول شده باشه ممنون میشم جواب بدی

 57. علوم مرتع گفت:

  سلام دوستان عزیز گروه مرتع ضمن عرض تبریک و ارزوی موفقیا ایا کسی هست از ذخیره ها و اصلی جاهای دیگه قبول شده باشه ممنون میشم جواب بدی

 58. بهار گفت:

  دوستان اگر در یک دانشگاه هم با آزمون و هم از طریق استعداد قبول بشید کدوم ترجیح میدین؟

  • فرناززز گفت:

   معلومه با آزمون رو.البته فرقی نداره

  • م گفت:

   من همچنین شرایطی دارم. ولی بدون آزمون را میرم

  • *-* گفت:

   استعداد رو برید تا یکی بتونه از طریق با آزمون جایگزین شه، ثواب داره!!!!! البته مزایای استعداد فکر کنم بیشتر باشه…

   • ساجده گفت:

    خب از استعداد هم ممکنه یکی بخاد جایگزین بشه. با آزمون کلاسش بیشتره. یه سر به پیج بدون آرمون بزنید. همش استعدادی ها را افرادی میدونند که انگار آشنا بازی اومدن یا ضعیفند

    • داوطلب95 گفت:

     آشنا بازی شاید ولی ضعیف نه چون طرف روی معدل ونمراتش از کارشناسی تا الان زحمت کشید هیچ کس نمیتونه بگه استعداد ضعیفه

     • ساجده گفت:

      معدل را کسی بهش توجه نمیکنه. بیشتر به مقاله توجه میکنند. معدل مگه چقدر امتیاز داره

    • پذیرفته شده با آزمون گفت:

     کنکور که آشنا بازیش بیشتره حتی بدون رزومه هم قبول میکنن ولی استعداد حتما باید حداقل مقاله مستخرج از پایان نامه داشته باشی

    • *-* گفت:

     درسته ولی معمولا بدون آزمون یکی دو نفر شاااااید حد نصاب و بیارن، بدون آزمون همه به چشم یه آدم نخبه نگات میکنن و اینکه میتونه یه رزومه واسه هیئت علمی شدن باشه، دوتا از اساتید تازه جذب شده یکی از دانشگاه معتبرکه رزومشونو نگاه میکردم دوتاشون استعدادی بودن…

  • حیدری گفت:

   بدون ازمون بدون شک

 59. زهرا گفت:

  دانشگاه مازندران به کسی زنگ نزده یا اعلام نکرده؟
  برخی دوستان گفتن قم اعلام کرده. ولی تو سایتش که خبری نیس

 60. بی نام گفت:

  آیااسامی پذیرفته شده های بدون آزمون هم بعد از اعلام از طریق سایت دانشگاه در پورتال سازمان سنجش ثبت میشه و همزمان با اعلام نتایج نهایی توسط سنجش اطلاع رسانی میشه؟

 61. دانشگاه شیراز گفت:

  سلام بچه ها با کسی از دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز تماس گرفتن؟؟؟؟اگه گرفتن لطفا بگید؟؟؟؟؟؟:-(

 62. علی گفت:

  ایلام خبری نشد؟

 63. عماد گفت:

  دوستانی که قبول شدن لطف میکنن بگن قبل اینکه نتایج اعلام بشه باهاشون تماس گرفته بودن یا نه؟

 64. دوست گفت:

  این تهرانم بزنه من امیدمو بردارم. اصلا نمیدونم اعلام کردهن یا نه. فقط منتظرم. به خدا این بدترین ازار دادنه

 65. طیبه گفت:

  تبریک میگم به قبول شده ها

 66. تربیت مدرس چزا اعلام نمیکنه
  تو کشاورزی ب کیا زنگ زدن؟؟؟

 67. فرناززز گفت:

  مبارک باشه

 68. دامپزشکی گفت:

  چمران سر کار گذاشته انگار جوابها رو سایت نیومد

 69. مینا گفت:

  تبریک !!!!! خخخخخخ خنده داره من با رتبه 12 قبول نشدم معموله نور چشمی هارو قبول کردن دوستمم با رتبه 17 قبول نشد هر دو از دانشگاه تهران کاش پولمو حروم مصاحبشون نمی کردم.

 70. هادی گفت:

  آقای علی خطببی تبریک عرض می کنم.
  با آرزوی موفقیت روز افزون

 71. زهرا کیانی گفت:

  بچه ها تبریک میگم دو برابر ذخیره گرفتن؟؟

 72. sanaz گفت:

  تبریک به همه قبولیا

 73. دوست گفت:

  تبریک به قبول شده ها