مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام آزمون دکتری ۹۵ واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد

فرایند ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری ۹۵ مراکز بین الملل دانشگاه آزاد آغاز شد و تا روز شنبه ۱۶ مردادماه ادامه دارد.

به گزارش پی اچ دی تست بنا براعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از طریق آزمون اختصاصی اقدام به پذیرش دانشجو در واحدهای بین‌المللی و برون مرزی می‌نماید.داوطلبان لازم است با مطالعه دقیق موارد ذیل و پس از اطلاع از رشته/محل‌های ارائه شده نسبت به تهیه کارت اعتباری و ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

۱. آزمون اختصاصی واحدهای بین‌المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی شامل دروس زبان عمومی و هوش و استعداد تحصیلی می‌باشد.
۲. این آزمون در ۲۲ مرداد ماه و به صورت متمرکز و تنها در شهر تهران برگزار خواهد شد.
۳. نتایج اولیه این آزمون هفته اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.
۴. پذیرفته‌شدگان این آزمون ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.
۵. صدور مدارک فراغت از تحصیل دانشجویان پذیرفته شده در این روش توسط واحد پشتیبان و به استناد تفاهم نامه منعقده بین دو واحد دانشگاهی انجام می گیرد.
۶. شهریه پذیرفته شدگان واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با آخرین بخشنامه های مصوب هیات امنای دانشگاه خواهد بود.
۷. برای واحد های برون مرزی و بین الملل با همکاری واحد الکترونیکی امکان ارائه آموزش در بستر الکترونیکی نیز فراهم شده است.
۸. پذیرفته شدگان واحد امارات متحده عربی لازم است از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط بوده و شرایط لازم برای اخذ ویزا از کشور امارات متحده عربی را داشته باشند. این افراد در صورتی مجاز به اخذ معافیت تحصیلی در مقطع دکتری تحصصی برای تحصیل در واحد دانشگاهی امارات می‌باشند که علاوه بر شهریه‌های تحصیلی قادر به پرداخت وثیقه خروج از کشور (در حال حاضر مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال) به سازمان وظیفه عمومی نیز باشند.
۹. پذیرش در مقطع دکتری تخصصی منوط به شرکت در آزمون و کسب شرایط دعوت به مصاحبه، حضور در جلسه مصاحبه و کسب حدنصاب نمره کل لازم حاصل از نمره آزمون و مصاحبه تخصصی می‌ّباشد.
۱۰. اسامی پذیرفته شدگان نهایی هفته اول مهر ماه از طریق پایگاه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توجه:

ثبت نام از طریق سایت http://www.azmoon.org صورت می پذیرد.

زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان حداکثر ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش صورت می گیرد.

آزمون دکترای بین الملل در تاریخ ۲۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۱۵)

 1. پایدار می‌گه:

  سلام دوستان آیا کسانیکه واحد إمارات در مقطع دکتری قبول شدند اماثبت نام نکرده اند میتوانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنند

 2. ارتا می‌گه:

  منظورم واحد الکترونیکی می باشد.

 3. ارتا می‌گه:

  سلام دوستان.در خصوص مدرک واحد بین المللی آزاد که در روسیه و……برای ایرانی های خارج کشور برگزار میشه،اطلاعی دارید؟
  ممنون میشم اطلاع بدید.

 4. سلام می‌گه:

  در مورد کسانی که دنبال انتقالی هستند لازمه بدونید غیر ممکنه و چندین سال هست دانشگاه آزاد جلوشو گرفته:

  خبر – ممنوعیت انتقالی پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ واحدهای بین‌الملل آزاد

  انتقالی و میهمانی پذیرفته‌شدگان مقطع دکتری تخصصی واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی به سایر واحدها ممنوع است.

  اما بجای اون مهمان دایم داریم که میتونید مهمان بشید اما هزینه ها رو مثلاَ باید برابر با واحد امارات بدید و مقداری هم مجدد به واحد داخلی اما در نهایت مدرکتون هم از واحد امارات صادر میشه و بقیه چیزها ممنوعه

  پس چیزی به عنوان انتقال تو این سیستم تعریف نشده، یا ثبت نام کنید یا انصراف بدید که کسان دیگه جای شما پذیرش بشن.

 5. m می‌گه:

  سلام من دکتری امارات قبول شدم امکان انتقال وجود داره با توجه به اینکه گفتند اممان انتقال وجود نداره لطفا جواب بدید

 6. رسول می‌گه:

  سلام- دوستان کسی میدونه شهریه دانشگاه آزاد بین الملل واحد قشم برای دکتری تو رشته مدیریت چقدرهو اینکه کلاسها حضوریه یا غیر حضوری؟

 7. modiriat می‌گه:

  سلام،ی سوْال فرق این دانشگاه با بین المللی و اماراتی ک همون اول با ازمون سراسری ازاد میدن چیه؟

 8. امین می‌گه:

  کی نتایج و میدن من که خیلی نا امیدم به نظرم قبول نمیشم چون مصاحبه گرم بهش گفتم امیدی هست گفت اگه پارسال بود شاید امسال ظرفیت محدود بعد بهش گفتم پس هیچ دیگه گفت نه توکل بر خدا اما معلوم بود قبول نیستم بعد بهم گفت اینم در نظر داشته باش که بار اول مردود اعلام شدی بعد فرستادیم دنبالت پس اخه شما که میخواین قبولم نکنین چرا الکی میفرستین دنبال ادم خرج هتل و هواپیما بده

 9. مدیریت بازاریابی می‌گه:

  سلام
  کسی خبر داره نتایج نهایی دکتری بین الملل کی اعلام میشه

 10. امیر می‌گه:

  آیا کسی رشته شهرسازی هست منو راهنمایی کنه برای مصاحبه

 11. امیر می‌گه:

  سلام مصاحبه سخته یانه

 12. امین می‌گه:

  سلام، میشه خاهش کنم، بزرگواری کنید جواب منو بدید؟ من در آزمون دکترا بین‌الملل و برون مرزی دعوت به مصاحبه شدم اما متاسفانه به مصاحبه نرسیدم، مصاحبه در تاریخ دوشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۸ صبح تهران بوده، الان باید چیکار کنم؟

 13. امین می‌گه:

  سلام-من در آزمون دکتری بین‌الملل، رشته جزا و جرم شناسی دعوت به مصاحبه شدم -مصاحبه در تاریخ دوشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۸ صبح بوده، اما متاسفانه به مصاحبه نرسیدم -خاهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید…. تشکر

 14. حدیث می‌گه:

  سلام
  میدونید مدارک لازم برای دکترای بین المللی قشم چی هست

  میشه راهنمایی کنید

 15. حنا می‌گه:

  سلام
  من چند تا سوال داشتم اگه از دوستان کسی جوابشون رو می دونه ممنون می شم که بهم پاسخ بده ، من برای دکتری مدیریت ساخت واحد بین الملل دعوت به مصاحبه شدم کسی می دونه برای مصاحبه چه چیزهایی ملاک قبولی هست ؟من کارای پژوهشیم زیاد نیست اما سالهاست دارم تدریس می کنم و رشته کارشناسی ارشدم سازه بوده اما الان مدیریت ساخت زدم برای مصاحبه درسای مدیریت ساخت بخونم یا سازه رو ؟
  هزینه این رشته چه قدر هستش ؟امتیاز امتحان کتبی رو اعلام نمی کنن ؟

 16. بهناز می‌گه:

  سلام دوستان،من برای معماری دعوت به مصاحبه شدم،میخواستم ببینم کسی اطلاع داره مصاحبه به چو صورته؟ممنون میشم راهنماییم کنین!

 17. لیلا می‌گه:

  سلام دوستان عزیز . کسی از تعدا متقاضی رشته حسابداری برای دانشگاه بین الملل انزلی خبر داره؟ این که چند نفر شرکت کننده داشته و چند نفر رو به مصاحبه دعوت می کنه؟

 18. حقوق جزا می‌گه:

  امروز ۱۰ شهریور ماه ۹۵ من ایمیل زدم به دانشگاه آزاد. جواب دادند:”نتایج اولیه دکتری واحد های بین‌المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد تا نیمه شهریور ماه اعلام می شود.”

 19. شبنم می‌گه:

  با توجه به تغییر زمان ازمون .درمورد زمان اعلام نتایج اطلاعیه ای وجود داره؟ کی اعلام میشه

 20. محمد می‌گه:

  سلام، پس فردا آزمونه، کسی میدونه کارت ورود به جلسه کجا باید بگیریم، قرار بود ۳ تا۴ روز قبل از آزمون بزارن تو سایت خبری نیست

 21. مسلم می‌گه:

  سلام ببخشید دوستان کارت ورود جلسه باید چطور و از کجا بگیرم؟

 22. حامد می‌گه:

  با سلام دوستان عزیز کسی میدنه امتحان کی و چه ساعتی و کجا قراره برگذار بشه. میگن ۳ ۴ روز قبل اعلام میشه ولی از کجا ؟ و امتحانش کجاست /؟ قرار بود ۲۹ مرداد یعنی پس فردا باشه

 23. نسیم می‌گه:

  جواب منو کسی نمیدونه؟!!!

 24. نسیم می‌گه:

  سلام دوستان ممنون از نظرات و پاسخهای مفیدتون، سوالم اینه که کسی تو واحد رشت درس میخونه یا اطلاعی از هزینه ها داره؟ همینطور روزهای تشکیل کلاسش چه روزهایی هست؟ به نظرتون از پردیسهای دانشگاه سراسری گرونتر درمیاد؟ ممنون میشم جواب بدین

 25. مریم می‌گه:

  سلام زمان ازمون یه هفته عقب افتاده؟

 26. یاسر . روابط می‌گه:

  دوستان احیانا کسی تجربه دانشگاه خرمشهر رو داره که چه روزهای کلاس تشکیل میشد .ممنون و سپاس

 27. سعیده می‌گه:

  درود
  رشته من تویه واحد تهران جنوب با همکاری آکسفورد ثبت نام میکنه
  الان سوال من اینه که کلاس برگزار میکنن در تهران یا به صورت مجازی هست؟
  و شهریه دو برابر هست یا بیشتر؟

 28. اصفهان می‌گه:

  با تشکر از همه دوستان بخصوص
  شروین و آرش
  من میخواهم دکتری مدیریت کیش شرکت کنم. میشه بفرمایید. هزینه شهریه هر ترم عادی چقدر هست؟ ثابت و متغیر؟
  میزان دروس پیشنیاز درصورت وجود چند واحد؟
  برنامه کلاس ها و ساعات ؟
  اعتبار مدرک جقدر هست؟

  • محمد سعید می‌گه:

   هزینه ثبت نام بین ۱۳ تا ۱۴ میلیون
   هزینه اقامت و بلیط پروازی بستگی به استان محل سکونت تا کیش برای هر ترم به این مبلغ افزوده خواهد شد.
   دروس پیشنیاز به همه ارائه میشه صد در صد و در مورد برنامه کلاسها هر دو هفته یکبار هستش که در صورت خوش شانس بودن کلاسا تو یه روز باشن و شما مجبور باشید فقط یک شب هتل بگیرید. بعضی ترمها بود ما مجبور بودیم تا دو روز هتل بگیریم.
   مدرک دانشگاه آزاد معتبره و بدون برنامه کاری نمی کنن.

 29. نازلی- اقتصاد می‌گه:

  سلام با عرض معذرت بنده رشته ام اقتصاد هست آیا کسی درمورد شهریه اطلاعی داره ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با سپاس

 30. شیرین می‌گه:

  باسلام
  ارشد اموزش بهسازی منابع انسانی خوندم میتونم مدیریت اموزشی یا کارافرینی را انتخاب کنم؟

 31. قهرمان می‌گه:

  سلام
  چون مدرک دکترا دانشگاه آزاد در مناطق آزاد و برون مرزی توسط واحد علوم تحقیقات و واحد تهران جنوب با ذکر محل تحصیل مثل پردیس بین الملل قشم یا پردیس مرکز بین الملل کیش صادر می شود. آیا این مدرک نیابتی نیست (واحد تهران جنوب-پردیس مرکز بین الملل قشم ) و آیا طبق مصوبه جدید وزارت علوم مبنی بر عدم تایید و عدم اعتبار مدارک نیابتی، مدرک دکتری مناطق آزاد و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی اعتبار دارد؟ راهنمایی نمایید.

  • مانا می‌گه:

   سلام .فک کنم نیابتی نیابتی ست دیگه.چه فرقی داره.کلن نیابتی ها زیر سوالن.تازه در واحد بین الملل دوبرابر باید هزینه کنی و بعدش بشینی منتظر تایید مدرک نیابتی.اینطوری هم که وزارت علوم سفت و سخت گرفته مشخصه که حالا حالاها تاییدیه نمیده.به نظر من همون نیابتی های ازمون اصلی ارزشش رو نداره.چه برسه به نیابتی بین الملل با دوبرار هزینه…نظر شما چیه

 32. هستی می‌گه:

  با سلام.محل برگزاری کباس های واحد های برون مرزی آلمان ِو روسیه و اکسفورد در کجاست؟ کلاس ها حضوری است یا الکترونیک؟

 33. حقوق خصوصی می‌گه:

  کسی لطفا منابع دکتری خصوصی دانشگاه ازاد رو میتونه بهم بگه
  ممنون میشم

 34. منا می‌گه:

  سلام
  برای پذیرش در واحد امارات ایا تسلط کامل به زبان انگلیسی الزامیست؟ و اینکه مصاحبه این واحد کجا انجام میشه

 35. فاطمه می‌گه:

  سلام میشه راهنمایی کنید برای دکتری حقوق خصوصی یعنی نباید درسهای تخصصیو مز=طالعه کنم ؟ فقط زبان و هوش و استعداد تحصیبی؟ یا ذ
  در کنارش باید دروس تخصصی رشته خودم مث مدنی و تجارت و … هم مطالعه کنم ؟ ممنون میشم جواب من رو بدید.

  • mehrdad می‌گه:

   سلام
   از دروس تخصصی سوال نمیاد فقط از هوش و استعداد و زبان عمومی سوال میاد. واحد بین الملل به نسبت امار قبولی بالای داره به دلیل انصراف خیلی از افراد بابت شهریه.

 36. فاطمه می‌گه:

  سلام میشه راهنمایی کنید برای دکتری حقوق خصوصی یعنی نباید درسهای تخصصیو مز=طالعه کنم ؟ فقط زبان و هوش و استعداد تحصیبی؟ یا ذ
  در کنارش باید دروس تخصصی رشته خودم مث مدنی و تجارت و … هم مطالعه کنم ؟ ممنون میشم جواب من رو بدید

 37. سید احمد می‌گه:

  با سلام.ایا مصاحبه تخصصی مشکله؟

 38. یاسر می‌گه:

  ممنون محمد

 39. محمد می‌گه:

  سلام من خرمشهر بودم عالیه یک روز یا دو روز نهایتا یک هفته در میون

 40. یاسر می‌گه:

  سلام دوستان از دانشگاه خرمشهر هم در مورد زمان کلاسها خبری دارند که در هفته چند روز خواهد بود ؟

  • آرش می‌گه:

   واحد های بین المللی همگی یک یا دو روز به صورت یک هفته در میان در اواخر هفته برگزار می شوند
   بهتر است به سایت واحد مورد نظر مراجعه نمایید و برنامه ترم های قبل را مشاهده فرمایید

 41. یاسر می‌گه:

  در مورد زمان کلاسهای دانشگاه خرمشهر دوستان اطلاعاتی دارند ؟ زمان کلاسها و….
  تشکر

 42. یاسر می‌گه:

  از دوستان احیانا کسی در دانشگاه خرمشهر نیز هست ؟ ممکن است در مورد زمان کلاسها توضیحی بدهند .
  تشکر

 43. دانشجوی بدبخت می‌گه:

  جواب بدین این دانشگاه اردبیل کی جوابای مصاحبه رو میده؟؟؟

 44. فاطمه می‌گه:

  برای واحد قشم و کیش، کلاسها در همون شهر ها برگزار میشه? یا در تهران و یا مجازی?

 45. فاطمه می‌گه:

  برای واحدهای قشم و کیش باید بریم به اون شهر یا غیر حضوری و یا در تهران برگزار میشه?

 46. م می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی میدرنه که آیا رشته ای که انتخاب میکنیم باید مرتبط با ارشدمون باشه یا نه؟
  مثلا از هنر میشه رفت به معماری؟
  ممنون میشم اگه جوابمو بدید..

  • آرش می‌گه:

   منعی برای شرکت در سایر رشته ها نیست ولی فکر کنم برای شهر سازی و معماری بایستی ارشد مرتبط باشد
   بهتر است اطلاعیه های دانشگاه آزاد در خصوص این رشته ها را مطالعه کنیددر هر صورت در صورت امکان شرکت برای رشته های غیر مرتبط باید در هنگام مصاحبه توجیه مناسب و قابل قبولی در خصوص دلیل تغییر رشته ارائه کنید

   • م می‌گه:

    ممنون از راهنماییتون آرش جان..
    میشه بهم بگید دقیقا اطلاعات رشته های غیر مرتبط را از کدوم سایت باید پیدا کنم؟ ممنون میشم ..

 47. Mahshid می‌گه:

  بچه ها هزینه واحد بین الملل با دانشگاه ازاد چقدره؟ یعنی چقد تفاوت هزینه هاشونه… فک کنم بین الملل دو برابر ازاد باشه

  • آرش می‌گه:

   بین المللی داخل حدوداً ۱٫۵ برابر و برای واحدهای برون مرزی بیش از ۲ برابر واحدهای سایر شهرهاست است

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود
   در مورد واحدهای خارج از کشور (امارات) هزینه اخذ ویزا، اقامت و هواپیما کاملا با دانشجوست و حتی کشور امارات در مورد ویزا همکاری نمیکنه که مثلا یکساله یا بیشتر ویزا صادر کنه که این خودش یه مشکله و در مورد هزینه ثبت نام بیش از دو برابر میشه و هزینه ها به ارز خارجیه.
   در مورد واحدهای بین الملل داخلی این هزینه ۱٫۵ برابر حالت عادی دانشگاه آزاد هستش با رفت و آمدهای هوایی و اقامت و هزینه های جنبی برای هر ترم بیش از ۲۰ میلیون تموم میشه.
   من خودم کارشناسی ارشد رو تو کیش رفت و آمد داشتم و بماند که هزینه بلیط هواپیما ها و ایرلاین ها هر روز متغیر بود و مشکل داشتیم ولی برای کارشناسی ارشد هر ترم برامون بیش از ۷ میلیون دراومد.
   آخه وقتی ادم میخاد یکی دوتا کنه فقط هزینه ثبت نام رو محاسبه میکنه در صورتیکه رفت و آمد یا حتی ثابت شدن در واحد های بین الملل هزینه های سنگینی داره.

 48. آنی می‌گه:

  دوستان امکان داره راجبه ازمون بین الملل توضیحی بدین؟
  اینکه بعد از قبولی محل تحصیل داخل ایران هست یا خارج از ایران؟
  برای رشته من نوشته نام محل دانشگاهی: واحد تهران مرکزی-با همکاری روسیه
  یعنی محل تحصیل دانشگاه ازاد تهران هست؟
  و اینکه مدرکش با مدرک دکتری دانشگاه ازاد چه تفاوتی داره؟

  • آرش می‌گه:

   آزمون را که نوشته اند فقط شامل استعداد تحصیلی و زبان است
   پس از قبولی در مرحله اول و اعلام در سایت آزمون دانشگاه آزاد دعوت به مصاحبه میشوید
   مصاحبه های واحدهایی که عنوان تهران دارند در تهران برگزار می شود
   پس از اعلام داوطلبین برگزیده بایستی به واحد قبول شده مراجعه کنید و ثبت نام کنید
   معمولاً واحدهای بین الملل در هنگام ثبت نام سفته و تعهد نامه محضری عدم انصراف نیز می گیرند
   واحدهای مشترک با روسیه و آلمان و ایتالیا اولین باری است که دانشجو می گیرند و هیچ اطلاعی در خصوص شرایط آنها ندارم ولی قاعدتاً کلاس ها در تهران تشکیل میشود ولی شهریه بیش از دو برابر شهریه های عادی خواهد بود
   در خصوص واحد امارات ظاهراً تعدادی کلاس در تهران و تعدادی در امارات تشکیل میشود
   در عنوان مدرک دقیقاً عنوان واحد پذیرش شده را ذکر خواهند نمود مثلاً در خصوص واحد اعلام شده ذکر میشود «دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز – بین المللی روسیه»

   • آنی می‌گه:

    سپاس از راهنماییتون،اتفاقا من میخواستم حین تحصیل برای سراسری بخونم و اگه از دانشگاه موردنظرم قبول بشم از ازاد بین الملل انصراف بدم
    پس با وجود سفته نمیشه انصراف داد

 49. مدیریت ساخت 3 می‌گه:

  دوستان گرامی در آزمون بهمن ماه گذشته کد انتخابی واحد بین الملل کیش -تهران جنوب هم بود که من جزء گزینه هام انتخاب کردم حالا این امتحان واحدهای بین الملل دیگه چه صیغه ایه مگه قبلا جزء الویت های واحدهای انتخابی نبود ؟پس اون موقع که انتخاب کردیم وامتحان دادیم چی میشه؟ممنون اگه راهنماییم کنین

  • آرش می‌گه:

   این برای تکمیل ظرفیت هاست
   در هر صورت متقاضی رشته های تشکیلی در این واحد متقاضی کمتری داره و طبیعتاً در صورت عدم تکمیل ظرفیت در آزمون بهمن از داوطلبین واجد شرایط دعوت به مصاحبه می کنند

   • مدیریت ساخت 3 می‌گه:

    ممنون ارش جان ولی سوال اینجاست دانشگاه ازاد که الان نمیدونه چه تعداد ازکسایی که در ازمون بهمن این واحدها رو زدن تواین واحدها قبول میشن شاید اصلا نیاز به امتحان مجدد نداشته باشه و یا از همون تکمیل ظرفیت ازمون ۹۵ مانند سایر اعلام تکمیل ظرفیت دانشجو بگیرن. دیگه چرا ازمون مجزا میزارن؟

 50. مدیریت ساخت 3 می‌گه:

  دوستان گرامی در آزمون بهمن ماه گذشته کد انتخابی واحد بین الملل کیش -تهران جنوب هم بود که من جزء گزینه هام انتخاب کردم حالا این امتحان واحدهای بین الملل دیگه چه صیغه ایه مگه قبلا جزء الویت های واحدهای انتخابی نبود ؟پس اون موقع که انتخاب کردیم وامتحان دادیم چس میشه؟ممنون اگه راهنماییم کنین

 51. معماری می‌گه:

  سلام
  دوستان اطلاع دارین در صورت قبولی در واحد خارج از کشور باید بریم اون کشور؟؟

  • معمار نا امید می‌گه:

   نه همین جا می خونید اما مدرکو از اونجا می گیرید

   • محمد سعید می‌گه:

    با درود
    درست نیست نظر شما. بعد از قبولی کلاسها در همون واحدی که قبول شدید برگزار میشه. مثل واحد امارات. من مصاحبه واحد امارات رو هم رفتم ولی تحت هیچ عنوانی قبول نمی کنن که تهران باشی و یا بعضی کلاسهاشو نری.

    • آرش می‌گه:

     فقط واحد امارات اینجوریه ولی آلمان و انگلیس و روسیه و آکسفورد این طور نیست

    • س. می‌گه:

     سلام شما نوشتید که دانشجوی امارات هستین میشه یه توضیحی به زحمت بدید که چه جوری هس چه رشته ای شما تحصیل میکنید شرایط مسکن چه جوریه الان تهران مرکز مراجعه کردیم گفتن کلاسها اغلب تهران هس و امتحانات امارات ایا صحت داره و اینکه واقعیت داره اساتید انگلیسی تدریس میکنند و پایان نامه برای دفاع باید انگلیسی ارائه بشه .متشکر از پاسخگویی شما

 52. سیما می‌گه:

  یعنی این الان آزمون دکترای دانشگاه آزاده یا فقط مراکز برون مرزی و بین المللی؟؟؟؟ میشه بگید علوم و تحقیقات تهران هم شاملش میشه؟؟؟؟ ممنون اگه جواب بدید.

  • شروین می‌گه:

   آزمون اختصاصی دکتری ۹۵ ویژه مناطق آزاد (واحد های بین المللی و برون مرزی) دانشگاه آزاد
   دانشگاه آزاد واحد قشم با علوم تحقیقات تهران در ارتباط است

 53. شروین می‌گه:

  سلام من واحد کیش مشغول تحصیلم
  در مدرک کیش اینجوری در نهایت به این شکل می نویسند
  «دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب (پردیس کیش)»
  شبیه به همین حالت برای سایر واحدها هم می نویسند

 54. گلاره می‌گه:

  کسی میدونه چ رشته هایی رو شامل میشه؟

 55. reza می‌گه:

  با سلام
  بچه ها هزینه دکتری بین الملل چقدر میشه؟ مدرکش اصلا معتبر هست؟

  • شروین می‌گه:

   سلام
   واحد کیش شهریه ثابت دکتری مهندسی حدود ۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومن و هر ترم بین ۱۰٫۵ تا ۱۱٫۵ دوره آموزشی در میاد
   دوره پژوهشی هم ۱۵-۱۶ ترمی درمیاد البته بر اساس شهریه های ۹۴

 56. مردودی مدیریت صنعتی95 می‌گه:

  سلام
  بچه ها کسی اطلاع داره که مدرک مراکز بین الملل مثلا علوم تحقیقات- پردیس بین الملل قشم توسط واحد علوم و تحقیقات تهران صاده میشه یا دانشگاه آزاد قشم؟؟و یا تو مدرک درج میشه واحد علوم و تحقیقات-پردیس بین الملل قشم؟

درج نظر