مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان انتشار نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی ساری

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نیمه دوم تیر ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه به شرح زیر است:

جهت اطلاع متقاضیان تحصیل دکتری این دانشگاه بر اساس برنامه اعلام شده سازمان سنجش انتشار اسامی  پذیرفته شدگان  دکتری ۹۵ کلیه دانشگاه های کشور از طریق وب سایت دانشگاه ها انجام می گیرد. براین اساس نتایج این دانشگاه نیز در نیمه دوم تیر ماه اعلام خواهد شد. از مصاحبه شدگان محترم تقاضا می شود از تماس تلفنی با قسمت های مختلف دانشگاه در خصوص اعلام نتایج خودداری فرمایند. بر اساس شیوه نامه اجرایی پذیرش دکتری سال ۹۵ اسامی نفرات برتر کد رشته محل های این دانشگاه با اولویت امتیاز اخذ شده از مصاحبه، امتیازات آموزشی و پژوهشی و همچنین درصدی از نمره تراز اکتسابی آزمون سنجش اعلام و نفرات واجد شرایط تحصیل (از نفر اول تا اخرین نفر ظرفیت کدرشته محل) موظف به مراجعه به دانشگاه و تکمیل فرم تعهد، ثبت نام وتشکیل پرونده و اعلام تمایل خود برای تحصیل در دانشگاه علوم کشاورزی ساری هستند.

برای مثال اگر در کدرشته محل بیماری شناسی گیاهی گرایش قارچ شناسی ظرفیت دفترچه این دانشگاه سه نفر اعلام شده است، نفرات اول تا سوم قبولی قطعی محسوب خواهند شد و در صورتی که تمایل به تحصیل در این دانشگاه داشته باشند بایستی در اولین فرصت در تاریخ هایی که توسط دانشگاه در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد به دانشگاه مراجعه و فرم تعهد تکمیل و پس از تشکیل پرونده ثبت نام  مشروط نمایند. عدم حضور و اعلام تمایل در این فرصت به منزله انصراف از تحصیل در این دانشگاه بوده و اولویت به نفرات بعدی تعلق خواهد گرفت.

همچنین متقاضیان بایستی فقط به یک دانشگاه مراجعه و پس از تکمیل فرم تعهدنامه تشکیل پرونده دهند. در صورت مراجعه به بیش از یک  دانشگاه و تشکیل پرونده،  قبولی آنها کان لم یکن تلقی شده و پورتال سازمان سنجش امکان ورود اسم متقاضی را در همه دانشگاه ها بلوکه خواهد کرد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۷)

 1. فرشته می‌گه:

  سلام دوستان کسی از نتایج مصاحبه زابل خبری نداره؟ تماس نگرفتن؟

 2. آزاد آمل می‌گه:

  کسی از رشته صنایع غذایی برای دانشگاه ساری اینجا نیست؟؟

 3. احمد می‌گه:

  سلام دوستان
  از نتایج دانشگاه شیراز و جمران اهواز خبر ندارین؟که کی میزنن.تشکر

 4. دوست می‌گه:

  دانشگاه تهران که نتایجش اماده هست نمیدونم چرا میخوان مرداد اعلام کنن.

  • نسترن می‌گه:

   شما از کجا میدونید که نتایج دانشگاه تهران آماده س؟ آخه من تنها امیدم دانشگاه تهرانه اما اصلا نم پس نمیدن. فقط میگن امیدوار باشید. نمیدونم این یعنی چی؟

 5. مخابرات می‌گه:

  کسی از دانشگاه شیراز خبری داره؟ به کسی زنگ نزدن؟؟

 6. محمد می‌گه:

  کسی از زمان اعلام نتایج دانشگاه گیلان خبری نداره؟

 7. شیده می‌گه:

  سلام دوست عزیزی که میگی دانشگاه تهران نتایجشو اعلام کرده رشتتون چیه؟ مگر خود بچه هاشون خبر داشته باشن وگرنه بعید میدونم به قبولی ها زنگ زده باشن؟؟؟
  اگر بچه ها بهتون تماس گرفتن بگید وجدانی استرس مارو هزار برابر نکنید

 8. یک دوست می‌گه:

  بچه ها قبولی های رشته های هوافضا و عمران دانشگاه خواجه نصیر اعلام شده تو سایتش.

 9. رها می‌گه:

  از دانشگاه شیراز خبری نیست؟
  به کسی زنگ زدن لطفا جواب بدید

 10. زینتی می‌گه:

  از شیراز کسی خبر نداره؟

 11. دانشگاه تهرانی ها لطفا زنگ بزنید می‌گه:

  سلام دوستان
  اینقدر به بخش پایش دانشگاه تهران زنگ بزنید تا نتایج رو زودتر اعلام کنند.

  http://academics.ut.ac.ir/fa/page/972/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C

 12. تهران می‌گه:

  سلام.تهران چه رشته هایی معلوم شده من که زنگ زدم گفتن نیمه دوم؟؟؟؟؟

 13. دیبا می‌گه:

  تهران که معلوم شد

 14. تهران بهشتی می‌گه:

  سلام. نتایج آزمکن تهران و بهشتی کی میاد؟ به کسی زنگ نزدن؟

 15. محمد می‌گه:

  سلام. کسی نمیدونه جواب استعداد درخشان دانشگاه ساری کی میاد؟

درج نظر