مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان مصاحبه دکتری بدون آزمون و پژوهش محور ۹۵ آزاد در چند رشته دیگر

زمان و محل مصاحبه ۹ رشته دوره بدون آزمون و ۶ رشته دیگر دوره پژوهش محور دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، کتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر گفت: دعوت به مصاحبه شدگان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net  از تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اطلاع حاصل نمایند.

وی افزود: واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون لازم است هر گونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه های مربوط به رشته تخصصی خود را دارند، به انضمام ریزنمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را همراه داشته باشند و رأس زمان و در تاریخ اعلام شده در محل مصاحبه حاضر شوند.

دانشیان در خصوص مصاحبه دوره دکتری پژوهش محور افزود: حضور استاد راهنمای طرح به همراه داوطلب در جلسه مصاحبه الزامی بوده و داوطلبان این دوره لازم است علاوه بر مدارک فوق فرم طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت نام ارسال نموده اند را به همراه داشته باشند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش تاًکید کرد: عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش می باشد.

شایان ذکر است با اعلام زمان و محل مصاحبه ۱۵ رشته مذکور چگونگی مصاحبه کلیه رشته های دوره دکتری با آزمون، بدون آزمون و پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۵ اعلام شده است، نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۷)

 1. دامپزشکی می‌گه:

  همون کاری که چمران کرد, دانشجوای خودشون با بدون رزومه و رتبه بالا, واقعا متاسفم واسه این دانشگاه

 2. سوال مهم.....پزوهش محور می‌گه:

  سلام
  کسی تاحالا پژوهش محور رفته؟
  اینکه استاد راهنما هیئت علمی دانشگاه دولتی باشه قبول نمی کنند؟ یه بار نریم مصاحبه قبول نکنند استاد راهنما رو ضایع کنند!!

 3. تاریخ اسلام می‌گه:

  سلام دوستان بدون آزمون یا با ازمون تاریخ اسلام کسی هست من ۲۹تیر مصاحبه دارم.

  • maba می‌گه:

   سلام منم تاریخ اسلام ۳۱ تیز مصاحبه دارم واحد تهران مرکز . لطفا اگه ممکنه بعد از مصاحبه از همین جا یه گزارش کوتاهی بدید ممنون

 4. حسن می‌گه:

  سلام. داوطلبین گرامی.
  لطفا اگراز اعلام نتایج دانشگاه چابهار اطلاعی داره. همه رو مطلع کنه. ممنون از لطف شما

 5. حسن می‌گه:

  سلام. داوطلبین گرامی.
  لطفا اگر شخصی از اعلام نتایج دانشگاه چابهار اطلاعی داره. همه رو مطلع کنه. ممنون از لطف شما

 6. متاسفم واقعا می‌گه:

  دوستان شیراز رشته زبان قبولیارو هفته پیش تماس گرفته و همه رو هم دانشجوهای خودشو کرفته.. رتبه ٩٠ دانشجوی خودشو کرفته اما ۵ رو نکرفته

درج نظر