مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات موسسه ابن یمین استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج دکتری ۹۵ دانشگاه یاسوج تا پایان هفته

معاون آموزشی دانشگاه یاسوج از اعلام نتایج دکتـری با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش پی اچ دی تست، دکتر عباس نیک نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه گفت: جلسات مصاحبه از متقاضیان پذیرش در دوره دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه یاسوج، در روزهای نوزدهم تا بیست و دوم تیرماه سال جاری، در ۱۶ رشته­ گرایش متفاوت و در ۴ دانشکده مختلف این دانشگاه برگزار شد.

وی تعداد داوطلبان این دوره را ۳۱۵ نفر عنوان کرد و بیان داشت: پیش­ بینی می­شود حدود ۸۰ نفر که موفق به کسب حداقل نمره تعیین شده برای قبولی شوند در دوره­­ های دکتری این دانشگاه بصورت روزانه و نوبت دوم (شبانه) پذیرفته شوند.

دکتر نیک نژاد اذعان داشت: جلسات مصاحبه در این چهار روز، هم برای متقاضیان «پذیرش با آزمون سنجش علمی» که بصورت سراسری در سطح کشور برگزار شده است و هم برای داوطلبان «پذیرش بدون آزمون» انجام شد.

 وی در تشریح چگونگی این مصاحبه ها تصریح کرد: برای برگزاری مصاحبه، در هر یک از این ۱۶ رشته­ گرایش، «کمیته مصاحبه کننده» شامل اعضای هیأت علمی متخصص در آن رشته­ گرایش تشکیل شد و در هر جلسه مصاحبه، یک نماینده از طرف مدیر تحصیلات تکمیلی و استعدادهای درخشان دانشگاه حضور داشت.

دکتر نیک‌نژاد افزود: شرایط پذیرش متقاضیان، قبلا طی پنج اطلاعیه مختلف از طریق پرتال دانشگاه به متقاضیان پذیرش در دوره دکتری این دانشگاه اعلام شده بود.

معاون آموزشی دانشگاه خاطرنشان کرد: پذیرفته­ شدگان نهایی «بدون آزمون»، براساس امتیازات کسب شده توسط هر داوطلب در سه حوزه سوابق آموزشی، سوابق پژوهشی و مصاحبه شفاهی انتخاب می­شوند و پذیرفته­ شدگان نهایی «با آزمون»، براساس امتیاز کسب شده در چهار زمینه مختلف، شامل نمرات آزمون سنجش علمی، سوابق آموزشی، سوابق پژوهشی و مصاحبه شفاهی، انتخاب می­شوند.

دکتر نیک نژاد زمان اعلام نتایج این دوره را تا پایان همین هفته عنوان کرد.

این مسئول دانشگاهی در پایان گفت: دانشگاه یاسوج، به پذیرفته­ شدگان ممتاز مقطع دکتری این دانشگاه که شرایط مندرج در «آیین نامه دانشجویان ممتاز دانشگاه یاسوج» را داشته باشند، در هر نیمسال مبلغ بیست میلیون ریال به عنوان کمک هزینه تحصیلی پرداخت می­کند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۵)

 1. ali می‌گه:

  با سلام
  مینا خانم منم جبر بودم. شما قبول شدید؟

 2. عنایت می‌گه:

  یعنی چه اسامی رو رو سایت نمیزنند. شاید کسی گوشیش خاموش بوده باشه و یا جواب نداده باشه این چه کار ایست که انجام می دهند. چرا لااقل پیامک نزدند که شرکت کنندگان سردرگم نشوند.

 3. افسانه می‌گه:

  دقیقا جامعه شناسی چه روز و چه ساعتی با شما تماس گرفتن

 4. جامعه شنااسی می‌گه:

  یا من تماس گرفتن و نتیجه قبولی رو بهم گفتن،در رشته جامعه شناسی

 5. افسانه می‌گه:

  بالاخره چی شد. نتیجه ادبیات اومد کسی ادبیاتی نیست

 6. ???? می‌گه:

  من امروز چهارشنبه زنگ زدم و گفتن تا هشت شب سه شنبه به همه قبولیا زنگ زدیم. اگه به شما زنگ نزدیم یعنی قبول نشدید. این اخرین نتیجه من بود . و دیگه انتظار یاسوج تمام شد.

 7. افسانه می‌گه:

  اخر به کی زدن چه ساعتی زنگ زدن به منم زنگ نزدن یعنی دیگه امید نداشته باشیم

 8. رضا می‌گه:

  سلام دوستان آیا از دانشکده کشاورزی با کسی تماس گرفتن؟

 9. بهنام می‌گه:

  بچه ها هرکس خبری از نتایج یاسوج داره لطفاً اطلاع بدین- که چه موقع اعلام میشه

 10. یاسوجیا می‌گه:

  یاسوج داره زنگ میزنه. کسی هست از شیمی بهش زنگ زده باشند تا الان؟

 11. سپیده می‌گه:

  سلام نگار خانم ببخشید شما هم ریاضی محض بودید؟ میشه بگید رتبتون نده و ارشد ه دانشگاهی درس خوندید؟ و رزومه پژوهشیتون چیه؟

 12. دکتری می‌گه:

  من قبول شدم.ولی اصلا به دلم نیس بابلسر

 13. مینا می‌گه:

  ریاضی محض گرایش جبر. به دکتر نیک نژاد معاون آموزشی شمارش تو سایت دانشگاه یاسوج هست. دیروز زنگ زدم. گفت تا آخر هفته یا زنگ میزنن یا میزنن تو سایت البته گفت از دوشنبه به بعد

 14. مینا می‌گه:

  من زنگ زدم یاسوج گفتن هنوز از رشته های علوم پایه با کسی تماس نگرفتن آخه فقط دانشکده علوم انسانی اسامی قبو شدگان رو اعلام کرده و دانشکده های یدگه اعلام نکردن.

 15. شیمیست می‌گه:

  از شیمی یاسوج چه خبر؟

 16. پوریا می‌گه:

  دوستان برای اطلاع از نتایج دانشگاه مازندران (بابلسر) می تونید با تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس بگیرید.

درج نظر