مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان دكتري 95 دانشگاه لرستان

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 95-96 دانشگاه لرستان اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، نتایج نهایی پذیرش دکتری 1395 دانشگاه لرستان، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام از پذیرفته شدگان به شرح زیر است:

دریافت اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری 95 دانشگاه لرستان

تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان:

مکان ثبت نام: کیلومتر 5 جاده تهران – دانشگاه لرستان – ساختمان مرکزی – طبقه همکف

1- پذیرفته شدگان اصلی:

رشته های مربوط به دانشکده های ادبیات و علوم انسانی و علوم پایه: روز شنبه مورخ 1395/5/2

رشته های مربوط به دانشکده های علوم اقتصادی و اداری، کشاورزی و فنی و مهندسی: روز یکشنبه مورخ 1395/5/3

ساعت حضور (در تمامی دانشکده ها): 8:30 صبح

2- پذیرفته شدگان ذخیره:

رشته های مربوط به دانشکده های علوم اقتصادی و اداری، ادبیات و علوم انسانی و علوم پایه: روز شنبه مورخ 1395/5/23

رشته های مربوط به دانشکده های کشاورزی و فنی و مهندسی: روز یکشنبه مورخ 1395/5/24

ساعت حضور (در تمامی دانشکده ها): 8:30 صبح

مدارک لازم برای ثبت نام:

1- اصل و یک نسخه تصویر مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد قید شده باشد.

تبصره 1: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره 2: آن دسته از پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون (زمان ثبت نام 1394/10/06 لغایت 1394/10/15) دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و می بایست تا تاریخ 1395/6/31 فارغ التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس (0) تا (20) تا تاریخ 94/6/31 (و یا حداکثر تا تاریخ 94/11/30) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد در فرم اطلاعیه (مندرج در صفحه 23 دفترچه راهنمای ثبت نام  شماره 1 و یا مندرج در صفحه 91 دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی شماره 2) درج و پس از تایید مسئول ذیربط به هنگام ثبت نام ارائه گردد.

 تبصره 3: دارندگان مدارک تحصیلی معادل، می بایست حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه 845 مورخ 1392/4/15 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقت و فناوری که طی بخشنامه شماره 2/77633 مورخ 1392/5/28 توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده باشند.

2- اصل و دو سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی.

3- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری.

4- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1395 مشخص کند (برای برادران).

5- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

6- معرفی نامه های مذکور در ذیل لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 توسط پذیرفته شدگان از محل مربوط اخذ و به موسسه آموزش عالی محل قبولی تحویل گردد: در غیر این صورت، از ثبت نام آنان برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری ممانعت به عمل خواهد آمد و قبولی آنان باطل خواهد شد.

1-6- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمنده (ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – نیروی مقاومت بسیج مستضعفین و یا وزارت جهاد کشاورزی) قبول شده اند، تا قبل از نیمسال دوم، لازم است معرفی نامه رسمی از ارگان مربوط با امضاء و مهر هر یک از رؤسای ارگان های مذکور که در آن قید شده باشد “داوطلب با توجه به ماده 1 و تبصره های چهارگانه آن در آیین نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و سایر شرایط مندرج در آیین نامه مذکور واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان می باشد”، را ارائه نمایند.

تبصره: براساس هماهنگی های انجام شده، گواهی های مربوط به ردیف 6-1 توسط ارگان های ذیربط به طور یکجا و تا قبل از نیمسال دوم سال تحصیلی به موسسه آموزش عالی محل قبولی پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از ادامه تحصیل پذیرفته شده جلوگیری می شود.

2-6- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) پذیرفته شده اند، در زمان ثبت نام ملزم به ارائه تاییدیه سهمیه قبولی نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام، همان عنوان درج شده در لیست های ارسالی به موسسات می باشد.

3-6- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان “رسمی – قطعی” و یا “رسمی – آزمایشی” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تخقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، می باشد.

تذکرات مهم:

 1. حضور شخص پذيرفته براي ثبت نام الزامی است و ثبت نام منحصراً در تاريخ هاي اعلام  شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعیه صورت می پذيرد و عدم مراجعه پذيرفته شدگان در تاريخ يا تاريخ هاي تعيين شده براي ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقی خواهد شد.
 2. به پذيرفته شدگان توصيه می شود كه قبل از مراجعه در تاريخ هاي تعيين شده جهت ثبت نام، اطلاعات تكميلی را در پايگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس  www.lu.ac.ir مطالعه نمايند.
 3. معدل مدرك كارشناسی (ليسانس) و كارشناسی ارشد (فوق ليسانس) پذيرفته شده بايد با معدل هايی كه قبلاً در زمان ثبت نام، شركت در آزمون و يا نهايتاً در مرحله مصاحبه اعلام نموده، يكسان باشد. بديهی است در غير اين صورت از ثبت نام آن دسته از داوطلبانی كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك تحصيلی كارشناسی و كارشناسی ارشد آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري شده و قبولی آنان باطل خواهد شد.
 4. از پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ 95/6/31 فارغ التحصیل نشوند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد و ضمن باطل شدن قبولی آنان، طبق مقررات با ایشان رفتار خواهد شد.
 5. در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد داوطلبی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
 6. به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» نیمه متمرکز سال 1395 می رساند که مطابق ضوابط پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1395 (در کلیه دوره ها) حتی در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1396 نخواهند بود.
 7. کلیه داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گرفته اند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی وقطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. شایسته گفت:

  باسلام تومدارک ثبت نام برگه مرخصی اداره مربوطه روخواسته یعنی اگه اداره مرخصی نده قبولی رومیشه

 2. شایسته گفت:

  باسلام تومدارک ثبت نام برگه مرخصی اداره مربوطه روخواسته یعنی اگه اداره مرخصی نده قبولی رومیشه.؟؟

 3. منتظر شدید گفت:

  من خودم جای دیگه قبول شدم.ولی دانشگاه خرم آباد تو رشته ما خیلی ما رو مسخره کرده بود .با اینکه من از دانشگاه بالایی بودم ورفتم مصاحبه رزومه هم داستم.ولی لرستان منو قبول نکرد هر چند دانشگاه های بالاتر رو قبول شدم.واقع برام جالب بود

 4. عای گفت:

  اگه کسی تو دانشگاه درجه دو ذخیره باشه تو1اصلی تکلیفش چیه

 5. بد شانس گفت:

  دانشگاه لرستان نماد بی عدالتی بخصوص گروه تاریخ آن…….

 6. سمیه.. گفت:

  سلام با عرض قبولی یه قبول شدگان. ببخشید دوستان قضیه زنگ زدن دانشگاه فردوسی مشهد و اولویت پرسیدن چی بود؟ آیا دوباره با کسی تماس گرفته شده برای قبولی نهایی؟ اگه کسب اطلاع داره بگه خواهشا چون واقعا استرس گرفتم

 7. بوعلی همدان گفت:

  از بوعلی کسی خبر ندار؟

 8. حجت گفت:

  دانشگاه لرستان هم اعلام كرد نتايج رو ولي هنوز كه هنوزه از دانشگاه شيراز خبري نيست كه نيست

 9. لرستانی گفت:

  از اصلیای لرستان کسی هست نخاد بره
  توروخدا جواب بدین

 10. زهرا کیانی گفت:

  آره باید ذخیره هم داشته باشه ولی نزدن

 11. صبا گفت:

  سلام من تماس گرفتم گرفتم گفتن ذخیره ها رو نمیزنیم اگه اصلی ها نیومدن به ذخیره ها از ۱۲ مرداد به بعد زنگ میزنیم…

 12. مهربان گفت:

  ذخیره ها رو بعد تعهد اصلیا تماس میگیرن اگه ظرفیت خالی بشه
  من تماس گرفتم تحصیلات تکمیلی

 13. الهه گفت:

  سلام بچه ها
  لطفا يكي بگه ذخيره ها رو كجا زدن

 14. دیبا گفت:

  پس ذخیره ها چی

 15. زهرا کیانی گفت:

  سلام بچه ها یه سوال ذخیره رو اعلام نکرد انگار فقط اصلیا رو زدن

 16. m گفت:

  تبریک به قبولی ها برای ما هم دعا کنید.