مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه شهرکرد

دانشگاه شهرکرد مهلت تکمیل فرم تعهدنامه پذیرش دکتـری ۹۵ توسط پذیرفته شدگان این دانشگاه را ۲ تا ۴ مرداد اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، پذیرفته‌شدگان نهایی لازم است در بازه زمانی ۹۵/۵/۲ یا ۹۵/۵/۴ از ساعت ۸ تا ۱۴ جهت سپردن تعهد به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه واقع در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم مراجعه در بازه زمانی فوق به منزله انصراف از پذیرش در دوره دکتری ۹۵ این دانشگاه خواهد بود و افراد واجد شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.

اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه شهرکرد

نکات بسیار مهم:

۱- طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور حضور شخص جهت سپردن تعهد الزامی بوده و سپردن تعهد توسط افراد دیگر و یا به صورت غیرحضوری امکان پذیر نیست.

۲- عدم مراجعه در بازه زمانی فوق به منزله انصراف از پذیرش در دوره دکتری ۹۵ این دانشگاه خواهد بود و افراد واجد شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.

۳- در صورت عدم مراجعه نفرات اعلام شده در تاریخ‌های مذکور، جهت جایگزینی افراد واجد شرایط بعدی متعاقبا ضمن تماس با ایشان از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- تکمیل و امضای فرم تعهد و درخواست تحصیل در این دانشگاه به منزله اعلام نام‌نویسی قطعی بوده و قابل انصراف و بازپس‌گیری نیست. اسامی افراد تعهد داده در پورتال سازمان سنجش وارد شده و این افراد امکان مراجعه و نام نویسی در دانشگاه دیگر را ندارند. در صورتی که پذیرفته شده در بیش از یک دانشگاه فرم تعهد تکمیل و ارایه نماید قبولی سال ۹۵ پذیرفته شده از طرف سازمان سنجش کان لم یکن خواهد شد.

۵- کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند، لازم است از تاریخ ۹۵/۵/۱۲ لغایت ۹۵/۵/۲۸ برای انجام بررسی صلاحیت های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰،۰۰۰ (دویست و نود هزار ریال) از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی این سازمان اقدام و آن را ازطریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد.

۶- کلیه پذیرفته‌شدگان به صورت مشروط پذیرفته شده و قبولی قطعی ایشان بعد از تایید صلاحیت عمومی داوطلب توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مطابق با دستورالعمل اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه

۲- اصل و کپی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶۲)

 1. بهار می‌گه:

  مکانیک بیوسیستم کی ذخیره هست؟
  اصلا ذخیره هارو از کجا ببینیم
  کسی خبر داره؟

 2. محمدرضا می‌گه:

  سلام کسی اسامی ذخیره رشته فیزیک شهر کرد رو میدونه

 3. پیام می‌گه:

  بچه ها ذخیره های شهرکرد رو کجا میشه دید؟

 4. فیزیک می‌گه:

  سلام من هیچ شناختی از دانشگاه شهرکرد ندارم…کسی میتونه راهنماییم کنه…وضعیت خوابگاهها چطوره؟

 5. GTD می‌گه:

  سلام من از اموزش پرسیدم اخه من هم ذخیره شهرکرد بودم مثل اینکه اقای عمانی گفته تا فردا برا تعهد میام بازم تبریک برا منم دعا من شیراز توی ذخیره هام

 6. لبلا می‌گه:

  بچه ها کسی میدونه بچه های که زراعت قبول شدن باچه رتبه ورزومه ای قبول شدن؟

 7. مجتبی می‌گه:

  نفر اول برق قدرت شما اینجا میرین یا جای دیگه تعهد میدین؟کجا تعهد میدین؟

 8. مهدی می‌گه:

  کسی میدونه چرا شهرکرد ذخیره ها رو اعلام نکرده؟

 9. مینا می‌گه:

  دانشگاهها در پذیرش دکترا براستی ناعادلانه عمل می کنند وسوابق علمی – پژوهشی در پذیرش هیچ تاثیری ندارد دانشگاه فردوسی مشهد در جامعه شناسی تمام صفر کیلومترها را برگزیدوسابقه داران علمی را خط کشید

 10. بهداشت مواد غذایی می‌گه:

  از شیراز دانشکده دامپزشکی با کسی تماس گرفتن؟

 11. علی می‌گه:

  دانشگاه شهرکرد واقعا دانشگاه خیلی خوبیه اما تو بعضی از رشته ها خیلی سخت گیرن… از لحاظ امکانات هم خوبه…
  به کسانی که تو این دانشگاه قبول شدن تبریک میگم

 12. رضا می‌گه:

  دانشگاه شهرکرد واقعا دانشگاه خیلی خوبیه… هم اساتید خیلی خوبی داره و هم محیط خوبی داره…
  بهتون تبریک میگم

 13. لبلا می‌گه:

  سلام بچه ها،کسی هست که لیسانسش دولتی،وارشد دانشگاه آزاد باشه بعد بارتبه خوب دکتری دولتی قبول شده باشه

 14. خنگ می‌گه:

  مگه صنعتی اصفهان اسمی اعلام کرده که شما تعهد دادید

 15. نگار می‌گه:

  سلام دوستان من که الان دارم نتایج رو چک میکنم مثلا یکی از دوستانم با اینکه من میدانم کدوم دانشگاه میخواهد بره ولی اسمش تو قبولی ۴ تا دانشگاه تا الان بوده وبه هیج جا هم نگفته که نمیاد. ولی من با اینکه چند تا دیگه قبول شدم به اون دانشگاه ها گفتم که نمیام که بتونن به ذخیره ها زنگ بزنن. الان فقط به صنعتی اصفهان تعهد دادم. ممکنه مشکلی پیش بیاد و من همین جا رو هم از دست بدم؟

 16. دکتر می‌گه:

  در رشته تغذیه دام خیلی خیلی مصاحبه ها طولانی و غیر مرتبط بود… بیشتر جنبه سرگرمی اساتید را داشت…

  یعنی از بین ۱۶ نفر، یکی هم بدرد بخور نبود!!!
  کاملا مشخص بود که قصد پذیرش نداشتن…

 17. دکتر می‌گه:

  در رشته تغذیه دام خیلی خیلی مصاحبه ها طولانی و غیر مرتبط بود… بیشتر جنبه سرگرمی اساتید را داشت…

  یعنی از بین ۱۶ نفر، یکی هم بدرد بخور نبود!!!
  کاملا مشخص بود که قصد پذیرش نداشتن….

 18. parisa می‌گه:

  تبریک ب قبولیا.. خوابکاه شهرکرد برا دخترا خ عالی و مرتبه.. فضاشم ک فوق العادست.. طبیعتشم ک بکر و تازه.. سال های خ خوبی رو واستون اونجا آرزو دارم

 19. شهرکرد می‌گه:

  از حد نصاب دانشگاه خبر دارین؟

درج نظر