مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه بوعلی سینا

اسامی پذیرفته شدگـان مشـروط مقطع دکتـری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه بوعلی همدان و زمان اخذ تعهد از ایشان اعلام شـد.

 به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه بوعلی سینا اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون دکتری نیمه‌ متمرکز سال ۱۳۹۵ این دانشگاه را اعلام به شرح ذیل منتشر کرد:

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه بوعلی سینا همدان

پذیرفته شدگان مشروط باید در بازه زمانی ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ تا ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ جهت امضاء تعهد کتبی شخصا و به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک ذیل به دانشگاه بوعلی سینا (همدان، سازمان مرکزی دانشگاه بوعلی سینا، طبقه دوم، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه) مراجعه نمایند.

۱- اصل کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار (در صورتی که دارای کارت ملی هوشمند نمی‌باشید، علاوه بر کارت ملی و شناسنامه، کارت شناسایی معتبر عکس‌دار که دارای عکس جدید و قابل تطبیق با چهره داوطلب می‌باشد ارائه نمایید).

تذکر: فرم بایستی به صورت پشت و رو پرینت گرفته شود.

۲- برای دانشجویان نیم‌سال آخر کارشناسی ارشد، ارائه گواهی معتبر از معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر این که حداکثر تا ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ دانش آموخته می شوند ضروری است.

همچنین توجه پذیرفته‌شدگان محترم را به نکات مهم ذیل جلب می‌نماید:

لازم به ذکر است که داوطلبان قبولی مشروط و ذخیره باید واجد شرایط اختصاصی مندرج در صفحه ۲ دفترچه شمار ۱ آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور باشند.

لازم است قبول شدگان مشروط و ذخیره به تذکرات مهم مندرج در بند ک صفحه ۴ دفترچه شماره ۲ (راهنمای انتخاب رشته) آزمون وردودی دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش توجه نمایند.

در مورد فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی، رشته فارغ التحصیلی داوطلب در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد باید دارای مجوز از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

عدم مراجعه در بازه زمانی فوق (۱۳۹۵/۰۵/۰۲ تا ۱۳۹۵/۰۵/۰۶) به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه بوعلی سینا بوده و نفرات ذخیره به ترتیب اولویت جایگزین خواهند شد.

کلیه پذیرفته شدگان به صورت مشروط پذیرش شده و قبولی قطعی ایشان پس از تائید صلاحیت عمومی داوطلب توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مطابق با دستورالعمل اعلام شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می پذیرد.

پذیرش دانشجویان در مقطع دکتری در دانشگاه بوعلی سینا به صورت تمام وقت می باشد.

احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور از قبیل شرایط استفاده از سهمیه‌ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنان‌چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد (از قبیل گواهی معدل و دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و محل اخذ مدارک و سهمیه ثبت نامی و … ) مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد، به تحصیل وی خاتمه داده می‌شود.

بنا به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نظر به این که پذیرش نهایی بر اساس آزمون تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی صورت می‌گیرد، لذا آن دسته از داوطلبانی که بر اساس حدنصاب تعیین شده دانشگاه‌ها و مؤسسات به آن دانشگاه‌ها مراجعه نموده و پس از مرحله ارزیابی تخصصی، واجد شرایط هر یک از دانشگاه‌ها و مؤسسات قرار می‌گیرند، لازم است از تاریخ ۹۵/۵/۱۲ لغایت ۹۵/۵/۲۸ برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰۰۰۰ ریال (دویست و نود هزار ریال) از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش آموزش کشور عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در سایت اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام و آن را ازطریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد.

در صورت پذیرش در سایر دانشگاه‌ها و انصراف از ثبت نام در دانشگاه بوعلی سینا، در اسرع وقت مراتب را به صورت مکتوب به این دانشگاه اعلام نمایید. لازم به ذکر است پس از سپردن تعهد و ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان در پرتال سازمان سنجش در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۵، ثبت نام در سایر دانشگاه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶۷)

 1. تجزیه می‌گه:

  به ذخیره ها زنگ زدن همدان؟

 2. عاطفه می‌گه:

  من که از بین بوعلی و چمران ، دانشگاه بوعلی رو انتخاب کردم…امیدوارم دانشگاه خوبی باشه(:

 3. کیمیا می‌گه:

  سلام تبریک میگم-میشه درمورد رزومتون و اینکه کارشناسی و ارشد کدوم دانشگاه بودین بگین

 4. مهران می‌گه:

  می شه نرفت برای تعهد بوعلی همدان و فقط برگه رو فکس کرد؟

 5. گیاهان دارویی می‌گه:

  سلام دوستان
  من گیاهان دارویی همدان قبول شدم دوستانی که با دانشگاه آشنایی دارن فکر میکنن که به من اجازه بدن پایان نامه رو تهران کار کنم وفقط دروس رو اونجا بخونم؟؟
  ممنون از راهنمایی

 6. محمد می‌گه:

  با سلام اراک و کاشان فک کنم تعهد نگرفتن. از دوم تعهد میگیرن. الکی به بچه ها استرس ندین خواهشا

 7. علیرصا می‌گه:

  کسی اطلاع داره چرا مکانیک شبانه کسی رو اعلام نکردن؟

 8. ساینا می‌گه:

  همه قبولی های رشته کشاورزی دانشگاه بوعلی از دانشگاه بوعلی هستن!! چه جالببببببببببببب

 9. افشین می‌گه:

  سلام کسی میدونه نتایج مصاحبه دانشگاه ارومیه منتشر شده یانه ؟ من هر چقد میزنم نمیاره

 10. علوم دامی می‌گه:

  سلام دوستان
  بین دانشگاه رازی کرمانشاه و لرستان کدوم بهتره؟؟ کسی اطلاعی داره؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

 11. منتظر می‌گه:

  اراااااااااااااک!!!!!!!!!!!
  پس چکار میکنن اینا؟!

 12. عاطی می‌گه:

  سلام دوستان من دو هفته پیش جهت اطلاع. گفتم خبر دارم دانشگاه اراک و کاشان و قم با قبولی.های اصلی تماس و تعهد هم گرفتن،دوستان فرمودند جو ندید،اینطور نیست،ولی متاسفانه من خودم دانشگاه اراک هستم میدونم چه خبر،دوستم هم کاشان قبول شد و خودم قم،پس میدونم که دو هفته پیش تماس گرفتن

 13. همو می‌گه:

  سلام. نتایج یزد تا یک یا دو ساعت دیگر در سایت دانشگاه منتشر می‌شود.

 14. سارا می‌گه:

  دانشگاه اراک و رازی کرمانشاه پس کی میخوان اعلام کنن؟؟؟
  همه اعلام کردن که……

 15. ** می‌گه:

  از دانشگاه شهرکرد با کسی تماس گرفته شده؟ اگه شده نگفتن کی اسامی رو تو سایت میزنند؟

 16. بوعلی سینا می‌گه:

  دانشگاه بوعلی از نظر امکانات و سطح علمی چجوریه؟

  • bio می‌گه:

   خیلی خیلی معمولی

  • کاوه می‌گه:

   چه رشته ای هستین فرق میکنه

  • سارا می‌گه:

   هم امکانات هم سطح علمی و هم وضعیت سلف و خوابگاه واقعا عالیه…..
   دوستانی ک میگن معمولیه دانشگاه های دیگه رو بررسی کردن واقعا؟؟؟؟؟؟
   البته من لیسانس بوعلی بودم انصافا خیلی خوب بود…..

  • محمد می‌گه:

   ازهمه لحاظ عالی. من کارشناسی اونجا بودم. واقعا فوق العادس ازهمه نظر. فقط یه مقدار خوابگاهش ایده آل نیست.

  • بوعلی سینا-دکتری مکانیک می‌گه:

   بوعلی سینا خوب جزو چند دانشگاه جامع برتر است، سطح علمی پروژه های تعریفی حداقل در رشته خودم که دکتری مکانیک هست بالا هست و البته سنگین، موردی هم که هست اینه که تعهد تحصیل تمام وقت میگرن که بستگی به استادتون داره این تعهد جدی باشه یا فقط فرمالیته، مثلا استاد من به حضور در آزمایشگاه تحقیقاتی اصرار داره به خاطر این تعهد و البته خیلی دیگه از استادا هم گیر نمیدن به این موضوع،میتونید یه تحقیقی از استاد راهنمایی که شما رو انتخاب کرده از طریق دانشجویان ارشد و دکتری داشته باشید تا نحوه تعامل با دانشجو رو ببینید به چه صورت هست
   موفق و موید باشید

   • ااااا می‌گه:

    سلام و با تشکر از راهنماییهاتون, میشه بفرمایید کدوم یک از اساتید مکانیک به حضور تمام وقت اصرار دارن و کدوم یک خیلی به حضور تمام وقت سختگیر نیستن؟ گروه جامدات مد نظر منه, ممنون میشم از راهنماییتون.

    • بوعلی سینا-دکتری مکانیک می‌گه:

     خواهش میکنم،متاسفانه نمیشه اینجا و در فضای عمومی من نام استاد خاصی رو ببرم،اما در جلسه مصاحبه معمولا استاد مورد نظر میپرسید که شما میتونی تمام وقت ۴ یا ۵ سال دانشگاه باشی و فعالیت کاری جانبی انجام ندی،البته بیشتر استاداشون در عمل گیر نمیدن اما فکر کنم دوتاشون گیر میدن،به هر حال اگر شما سرکار میرین یا قصد دارین حتما برین یا برای تامین هزینه مشکل مالی دارید و نیاز به کار دارید در مورد استاد راهنمایی که شما رو برداشته آماری بگیرید که تعهد تمام وقت گیر میده یا نه

     • ااااا می‌گه:

      ممنون از پاسختون, حتی نگفتن چه استادی چه کسی رو برداشته, شاید دکتر ص, شایدم کس دیگه!
      باید بازم بپرسم.

     • گیاهان دارویی می‌گه:

      سلام به نظرتون رشته گیاهان دارویی اجازه میدن که من پایان نامه رو تهران کار کنم و فقط دروس رو اونجا پاس کنم ؟؟

    • بوعلی سینا-دکتری مکانیک می‌گه:

     دکتر ص که بعید میدونم به حضور تمام وقت کار داشته باشند،شما اگر تونستید استاد راهنماتون رو پیدا کنید با دانشجویانشون صحبت بکنید،چون بعضی اساتید رساله را بعضا سنگین و دیر تعریف میکنن و ممکنه به همین خاطر مدت زمان تحصیلتون بیشتر بشه

     موفق باشید

 17. .... می‌گه:

  خدایا شکرت…

 18. بی عدالتی می‌گه:

  امسال شانس اونهایی بوده که مقاله نداشتن و رتبشون هم خوب نبوده خدایا تحمل این بی عدالتی ها چقدر سخته من زحمت کشیدم یکسال از زندگیم زدم ولی هیچ جا قبول نشدم رتبم عالی بود ولی الان میبینم که رتبه های بالای صد قبول شدن بدون هیچ زحمتی

 19. اصلاح می‌گه:

  رشته اصلاح آخرش که شد حرف خودشون. ظرفیت توو دفترچه ۳ نفر بود ولی ۱ نفر رو برداشتن، همون که روز مصاحبه مشخص شده بود، کی میخاد جواب بده، حق آدمو انقد راحت میخورن کسی هم نیست به داد دانشجو برسه

 20. تهران می‌گه:

  ذخیره ها رو چرا اعلام نکردن

 21. شیمی الی می‌گه:

  ذخیره هارو اعلام نمی کنن ؟

درج نظر