مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  نگاره

اعلام نتایج پذیرش دکتری 95 دانشگاه ادیان و مذاهب

دانشگاه ادیان و مذاهب طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان دکتری 95 جهت تکمیل فرم تعهدنامه اطلاع‌رسانی کرده است.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی این دانشگاه، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی طی اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله دوم (مصاحبه) آزمون  دکتری تخصصی 1395 را اعلام کرد:

براساس آیین‌نامه ورودی دکتری(Ph.D) ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 19177/11 و شیوه‌نامه اجرایی مصوبه شورای برنامه ریزی و نظارت بر پذیرش دانشجو مقطع دکتری ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور به شماره 59557/س و همچنین نامه‌های ارسالی از وزرات علوم، تحقیقات و فناوری؛ آزمون دکتری تخصصی سال 1395 در دو مرحله برگزار گردید و ارزیابی مرحله دوم(مصاحبه) توسط دانشگاه‌ها صورت پذیرفت.

دانشگاه ادیان و مذاهب طی اطلاعیه رسمی درج شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین اطلاع‌رسانی از طریق سایت رسمی دانشگاه، اقدام به ثبت‌نام از داوطلبان مصاحبه در این دانشگاه در یازده رشته نمود.

پس از ثبت‌نام صورت گرفته و اعلام زمان‌بندی مصاحبه داوطلبان، در تاریخ‌های 8، 9 و 10 خرداد سال 1395 مصاحبه‌ از داوطلبان صورت پذیرفت و با تمدید این فرصت در تاریخ 5 تیرماه ارزیابی دانشگاه ادیان و مذاهب به اتمام رسید.

براساس شیوه‌نامه ابلاغی سازمان سنجش آموزش کشور، معاونت آموزشی دانشگاه ادیان و مذاهب، طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به 7 نفر نخست هر رشته (مطابق ظرفیت اختصاص یافته به این دانشگاه)، از این پذیرفته‌شدگان، دعوت نموده است دربازه زمانی 2 لغایت 7 مردادماه سال جاری با مراجعه حضوری به این دانشگاه اقدام به ثبت‌نام و تکمیل فرم تعهدنامه ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور نمایند.

طبعاً آن‌دسته از داوطلبانی که تاکنون تماس و یا پیامکی از دانشگاه دریافت نکرده‌اند، جزو افراد ذخیره و یا عدم قبولی در دانشگاه ادیان و مذاهب می‌باشند.

گفتنی است پس از اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان، دانشگاه ادیان و مذاهب نتایج و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی را در پایان مردادماه به سازمان سنجش اعلام می‌نماید و نتایج نهایی و رسمی از سوی سازمان مذکور اعلام خواهد گردید.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  1. دکتر فیروز شکارچی گفت:

    سلام و عرض خسته نباشید … در مورد نتایج مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد ، چرا در رشته برنامه ریزی زیر مجموعه علو تربیت واحد مرند هیچ خبری اعلام نمیشود …..