مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج دکتری ۹۵ دانشگاه یاسوج به صورت تلفنی

نتایج شرکت کنندگان مصاحبه دکتـری با آزمون و پذیرش بدون آزمون دانشگاه یاسـوج به صورت تلفنـی اعلام خواهد شد.

 به گزارش پی اچ دی تست، بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه یاسوج، پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ (از طریق آزمون یا پذیرش بدون آزمون) که از طریق تماس تلفنی به آن ها اطلاع داده خواهد شد، موظفند پس از تماس تلفنی فرم اخذ تعهد از پذیرفته شدگان مشروط در آزمون ورودی دوره دکتری را تکمیل و طبق زمان گفته شده در تماس تلفنی (یا اطلاعیه بعدی) نسبت به ارسال اصل آن از طریق پست پیشتاز به آدرس زیر اقدام نمایند.

آدرس: یاسوج – خیابان دانشجو– ساختمان آموزش دانشگاه یاسوج- مدیریت تحصیلات تکمیلی و استعدادهای درخشان (کد پستی  ۷۵۹۱۸۷۴۸۳۱)

در ضمن داوطلبین همزمان با ارسال پستی اصل فرم تعهد، نسبت به ارسال یک اسکن از فرم تعهد تکمیل شده و امضاء شده به آدرس ایمیل Grad@yu.ac.ir جهت تسریع در امور اقدام نمایند.

در ضمن لازم به ذکر است داوطلبین فقط می توانند نسبت به دادن تعهد به یک دانشگاه و در یک رشته گرایش اقدام نمایند. در غیر این صورت پذیرش آن ها در همه دانشگاه ها لغو خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۳)

 1. مینا می‌گه:

  سلام کسی نمیدونه دانشگاه یاسوج کی به قبولیها زنگ میزنه البته تا سه شنبه همین هفته مصاحبه بوده.

 2. El.k می‌گه:

  سلام دوستان.
  ببخشید کسی خبر داره که دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری نتایج رو اعلام کرده یه نه؟

 3. El.k می‌گه:

  سلام دوستان.
  ببخشید کسی خبر داره از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری که نتایج رو اعلام کردن یا نه؟

 4. یاسوج می‌گه:

  مصاحبه یاسوج چجور بود؟ چیا پرسیدن؟از بچه های شیمی کسی هست؟ دانشگاهش چجوره؟

 5. A می‌گه:

  مصاحبه دانشگاه یاسوج که تاره دیروز بود.. هنوزم ادامه داره! کی قراره اعلام کنن؟؟؟؟

 6. پویا می‌گه:

  درود برشما

  به من از طرف دانشگاه شیراز تماس گرفتن و خبر قبولی رو دادن.به امید قبولی تمامی اعضای این گروه.

  رشته م دامپزشکی داخلی دامبزرگ.

 7. g می‌گه:

  بدترین نوع اعلام نتیجه به صورت تلفنی است… گواینکه این دانشگاه نتایج را به صورت رسمی در سایت خود نیز اعلام نخواهد کرد…واقعا جای تاسف دارد…. البته باید یه فرقی بین دانشگاه شهید بهشتی که لیست اسامی ذخیره و اصلی خود را به صورت باز و خیلی شفاف از طریق سایت رسمی دانشگاه و بدون هیچ تلفنی اعلام کرد و دانشگاه سطح پایینی مثل یاسوج باید باشد.

درج نظر